Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.01.2018., 15:13   #3811
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Potpisujem sve. Ja ću dati probati još jednom ali se ne veslim previše.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2018., 15:55   #3812
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor sti Pregled postova
Krenuo s Prey (2017), prva stvar koja me osupnula je katastrofalna grafika, pljunite me ako HL2 nema bolju. Igra nema refleksije u ogledalu

Neprijatelji mi djeluju napravljeni preko neke stvari, tu su da budu iritantni i ništa više.

Questovi su kao da je Ubisoft radio igru (iako Bethesda nije puno drugačija) - "odi tamo, uzmi karticu, vrati se ovamo."

Probat ću završiti, ali za sada sam jako blizu Alt F4.
Čestitam. Osobno sam nakon 2 sata popizdio i rekao "meni ovo ne treba u životu", ugasio, obrisao i tražio refund.

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.01.2018., 16:20   #3813
Max_Damage
Premium
Moj komp
 
Max_Damage's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 951
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Čestitam. Osobno sam nakon 2 sata popizdio i rekao "meni ovo ne treba u životu", ugasio, obrisao i tražio refund.

Sent from Mobara
Meni u nedostatku boljih igara bio čist fajn. Nedostatke sam pregrmio i to je to. S vremenom postaje bolja nego ok. Ali to sam ja i moje poimanje igara. Neke jednostavno nisam mogao igrati o gotovo.
Max_Damage je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2018., 16:23   #3814
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Mene uvijek zanima kraj igre. Zato igram. Od malena (NES, SNES, N64, PS1...) imao sam opsesiju završiti igru i vidjeti kraj.

I onda tako krenem pičiti Prey, odustanem... i potražim na YT. Ah, današnja mladež, sve je na dohvatu ruke. Prije si moro sa svim likovima preći Street Fighter na SNESu da vidiš kako koji lik ima ending. Sad samo YT bez da odigraš išta... pfffff.

Još negdje imam 2 VHS kazete od 240 minuta gdje sam snimao sve igre koje sam prelazio tj sve endinge + credits, jer sam SNES, N64 i PS1 spajao preko AV SCART ulaza na videorekorderu jer je na TVu bio zdrkan ako je nađem u ropotariji, ide odma u obradu pa na komp to

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2018., 17:13   #3815
Roso
Premium
 
Roso's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Split
Postovi: 691
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova

Još negdje imam 2 VHS kazete od 240 minuta gdje sam snimao sve igre koje sam prelazio tj sve endinge + credits, jer sam SNES, N64 i PS1 spajao preko AV SCART ulaza na videorekorderu jer je na TVu bio zdrkan ako je nađem u ropotariji, ide odma u obradu pa na komp to
Svaka čast, a ja sam mislio da sam je freak kad sam fotoaparatom slikao kraj Mario Bros 3 da bi mi drugi virovali da sam ga priša. Good times...
Roso je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2018., 17:20   #3816
gunther
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,339
Igra se Star Wars: KOTOR 2
__________________
AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
gunther je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2018., 17:37   #3817
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Roso Pregled postova
Svaka čast, a ja sam mislio da sam je freak kad sam fotoaparatom slikao kraj Mario Bros 3 da bi mi drugi virovali da sam ga priša. Good times...
E svaka ti čast ovaj post mi je uljepšao dan
Koliko si onda čekao slike da ti se razviju ?

Eto, nisi jedini. Ima nas još ja sam tu kazetu nosio po rođendanima nadam se da si i ti taj album

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2018., 17:45   #3818
Roso
Premium
 
Roso's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Split
Postovi: 691
Eh, mlad sam bio, roditelji razvili film valjda nakon godinu dana. Slika ispala loša, ali se vidilo Nažalost, nitko baš nije dijelio moje oduševljenje prikazanim, niti su cijenili taj podvig
Roso je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2018., 17:48   #3819
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Gamad

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2018., 18:09   #3820
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,333
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Gamad

Sent from Mobara
Mislio sam da je tvoj post counter malfankšuniso a onda sam nabasao na ovu temu. Alaj udaraš.

Ugl., prelazim HL1 na "ard" i neki dijelovi se udaraju po QL više od nekoliko puta, čim riješim idem HL2 serijale na toj jačini probat, ..druga igra kad fali healtha i armora.

Sent from Pušnica
Halos je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.01.2018., 18:56   #3821
rap_4_life
Premium
Moj komp
 
rap_4_life's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Split
Postovi: 359
Citiraj:
Autor gunther Pregled postova
Igra se Star Wars: KOTOR 2
E to je posa
rap_4_life je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2018., 19:29   #3822
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Mene uvijek zanima kraj igre. Zato igram. Od malena (NES, SNES, N64, PS1...) imao sam opsesiju završiti igru i vidjeti kraj.

I onda tako krenem pičiti Prey, odustanem... i potražim na YT. Ah, današnja mladež, sve je na dohvatu ruke. Prije si moro sa svim likovima preći Street Fighter na SNESu da vidiš kako koji lik ima ending. Sad samo YT bez da odigraš išta... pfffff.

Još negdje imam 2 VHS kazete od 240 minuta gdje sam snimao sve igre koje sam prelazio tj sve endinge + credits, jer sam SNES, N64 i PS1 spajao preko AV SCART ulaza na videorekorderu jer je na TVu bio zdrkan ako je nađem u ropotariji, ide odma u obradu pa na komp to

Sent from Mobara
Ja kad pređem ove igre što imaju "alternativne završetke", te alternativne potražim na youtubeu i to je to. Kod mene nema nekog replay valuea.

Inače vodim listu pređenih igara (samo sa pc) tamo negdje od 2007

Ali baš pređenih, znači na listi nisu igre tipa Silent Hill 4 čiji mi je dvd na bratićevom ps2 zaglavio kad sam bio na 99% igre , zatim jebeni cod black ops koji mi se zbugirao na cca 60% igre, caesar 4 kojeg nakon 11 godina nisam skroz prešao itd.

Na listi su trenutno 75 igara (nekoliko ih je "in progres"), a kad bih nadodao sa konzola, te pc igre što sam prešao prije 2007 imam sigurno 100 pređenih igara
Neke su toliko dugačke da sam mogao odigrati do nekoliko desetaka singleplayer igara od 10-ak sati (npr. oblivion sa ekspanzijama i modovima - 170h sejvanog gameplaya itd.)

Zadnje izmijenjeno od: Manuel Calavera. 16.01.2018. u 19:36.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2018., 20:34   #3823
Badboy
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Jastrebarsko
Postovi: 294
Mario bros 3...samo su rijetki završili

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
Život je samo san na putu prema smrti!
Badboy je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2018., 07:04   #3824
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Badboy Pregled postova
Mario bros 3...samo su rijetki završili

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
Pogotovo na NESu. Na SNESu sam imao disketu All Stars pa si mogo sejvat neki world i nastavit neki drugi dan pa je donekle bilo lakše.

A kad se sjetim da rogonji nemreš ništa nego biti strpljiv i spretan da đubar sam se samoubije, tu sam znao izgubit živaca
Inače, ako imaš ono odjelo i da bacaš one čekiće, s tim ga moš isto skenjat za par sekundi

Inače u svijetu broj 8, oni tenkovi i brodovi su bili ajde de. Ali oni zadnji leteći... to ako nisam imao ono beskonačno letenje za 1 nivo, nula bodova

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2018., 07:51   #3825
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Ja sam odrastao na Sega Master System II, na igri Alexx kid in the Miracle World. Naravno isto nema sejvanja, prelazio sve u komadu, rješim glavnog bossa, ali nisam znao rješit zadnju zagonetku (a još kao imaš neku ploču sa rješenjima). Meni subjektivno bolje od super maria iz tog vremenskog perioda. Lik je imao neke iteme što su pomagali u nekim situacijama, ugl. inovativnija i ljepša igra. Šteta što je franšiza propala, sega je alexxa zamjenila sa onim sonicom kao ikonom svojih konzola.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2018., 08:39   #3826
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
Ja isto odrastao na Segi ali na Mega Drive 2 verziji uz spomenutog Sonica. Ali jedna od dražih iz tog perioda je bila Road Rash od EA Također sam uživao i u Castle of Illusion (Mickey Mouse) ako netko nije igrao preporuka za remake istog mickeya

https://en.wikipedia.org/wiki/Castle...013_video_game)
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2018., 10:40   #3827
Roso
Premium
 
Roso's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Split
Postovi: 691
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Pogotovo na NESu. Na SNESu sam imao disketu All Stars pa si mogo sejvat neki world i nastavit neki drugi dan pa je donekle bilo lakše.

A kad se sjetim da rogonji nemreš ništa nego biti strpljiv i spretan da đubar sam se samoubije, tu sam znao izgubit živaca
Inače, ako imaš ono odjelo i da bacaš one čekiće, s tim ga moš isto skenjat za par sekundi

Inače u svijetu broj 8, oni tenkovi i brodovi su bili ajde de. Ali oni zadnji leteći... to ako nisam imao ono beskonačno letenje za 1 nivo, nula bodova

Sent from Mobara
Mene je 7 world mučio. Ima onaj jedan dvorac (drugi mislim) di se na kraju treba skočit u cijev koja je ispod tebe. To mi je tada izgledalo neizvedivo. S lijeva dolaze duhovi, iz cijevi izlazi biljka. Cijeli world 7 mi je bio jako težak, teži od 8., iako realno nije. Valjda sam se sa vremenom izbrusio na njemu pa je 8. bio malo lakši

Frule sam znao di su, ali mi je bio gušt prelazit sve.

A taj brzi leteći brod sam moga preć bez pomoći (99 života i deri ).

Imam dosta igara koje volim i kojma se vraćam (uglavnom mario/zelda) ali taj bros 3 mi je možda i najbolja igra svih vremena.
Roso je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2018., 11:29   #3828
riceburner
SCSI Freak, deda :P
Moj komp
 
riceburner's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: ZEGEIZABREGE
Postovi: 861
Citiraj:
Autor Mr.Ex.President Pregled postova


Ja san se sa 2015 baš dobro zabavio, baš sam razmatrao 2017 probat, al mi je trenutno slobodno vrijeme na kapaljku, pa čeka bolje dane...
novi komp, instalirao 2017, ajme koje ludilo, grafika, detalji
__________________
don't use ATA/SATA, it's bad for your health
use SCSI/SAS and live longer!


riceburner je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2018., 11:52   #3829
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Roso Pregled postova
Mene je 7 world mučio. Ima onaj jedan dvorac (drugi mislim) di se na kraju treba skočit u cijev koja je ispod tebe. To mi je tada izgledalo neizvedivo. S lijeva dolaze duhovi, iz cijevi izlazi biljka. Cijeli world 7 mi je bio jako težak, teži od 8., iako realno nije. Valjda sam se sa vremenom izbrusio na njemu pa je 8. bio malo lakši

Frule sam znao di su, ali mi je bio gušt prelazit sve.

A taj brzi leteći brod sam moga preć bez pomoći (99 života i deri ).

Imam dosta igara koje volim i kojma se vraćam (uglavnom mario/zelda) ali taj bros 3 mi je možda i najbolja igra svih vremena.
Super Mario Bros 3 i JE najbolja igra svih vremena, prema svim anketama i istraživanjima. Ja je svako malo odhaklam na PCu, na emulatoru

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2018., 12:19   #3830
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Super Mario Bros 3 i JE najbolja igra svih vremena, prema svim anketama i istraživanjima. Ja je svako malo odhaklam na PCu, na emulatoru

Sent from Mobara
Kolko sam ja gledao nema nekog konsenzusa, karikiram od 100 anketa - 20 različitih rezultata

Od Zelde (mislim ocarina of time), prvog deus exa, half life-a i sl.

Citiraj:
Autor SaleFFS Pregled postova
Ja isto odrastao na Segi ali na Mega Drive 2 verziji uz spomenutog Sonica. Ali jedna od dražih iz tog perioda je bila Road Rash od EA Također sam uživao i u Castle of Illusion (Mickey Mouse) ako netko nije igrao preporuka za remake istog mickeya

https://en.wikipedia.org/wiki/Castle...013_video_game)
Ja sam igrao Road Rash 3 na svom prvom pc iz 1998 god. Jebena igra
Jedna od prvih, ako ne i prva poznatija dementna igra
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2018., 13:35   #3831
tuna3
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 390
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova


Ja sam igrao Road Rash 3 na svom prvom pc iz 1998 god. Jebena igra
Jedna od prvih, ako ne i prva poznatija dementna igra
Ma kakvi...Carmageddon
tuna3 je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2018., 13:39   #3832
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
Da pogotvo dvojka. Maideni i gaženje
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2018., 13:57   #3833
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Ide betmen kraju, skinuo GTA V, mislim da se od PUBG-a i GTA ne mičem do izlaska FC5.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2018., 15:22   #3834
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor tuna3 Pregled postova
Ma kakvi...Carmageddon
Pa carmageddon je mlađi i od road rash 3
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2018., 16:36   #3835
tuna3
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 390
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
skinuo GTA V,
To je iskustvo.

Ja sam se manje više držao uglavnom main questova i trebalo mi je preko 35 sati, a di je onda sve ostalo
tuna3 je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2018., 16:40   #3836
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Igrao sam ga već 2 puta, nikad do kraja. Valjda će me držati do kraja ovaj puta.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2018., 11:30   #3837
IGoR_2803
Premium
Moj komp
 
IGoR_2803's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: N/A
Postovi: 720
Stigao potpuno novi komp nakon 5 godina tako da prvo guštam uz GTA 5, Witcher 1, 2 i 3 sa svim ekspanzijama. Tim redoslijedom.

Očekujem da će mi trebati cijela 2018. godina za te 4 igre s obzirom na koliko malo vremena imam. Ali svejedno ću guštati...
IGoR_2803 je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2018., 09:05   #3838
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,028
Citiraj:
Autor IGoR_2803 Pregled postova
Stigao potpuno novi komp nakon 5 godina tako da prvo guštam uz GTA 5, Witcher 1, 2 i 3 sa svim ekspanzijama. Tim redoslijedom.

Očekujem da će mi trebati cijela 2018. godina za te 4 igre s obzirom na koliko malo vremena imam. Ali svejedno ću guštati...
Veliki sam fan GTA serijala, ali ako imaš manjka vremena, vjeruj mi - petica je nešto posebno i komotno možeš zabilježiti cijelu 2018. godinu samo za tu igru ako je želiš istražiti 100%. To je doslovce igra u igri u igri u igri............jedna od najisplativijih igara za kupiti svih vremena, čak i po punoj cijeni.
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2018., 09:26   #3839
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Isto šibam GTA V.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2018., 09:48   #3840
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,105
GTA V je bas igra koja ne gubi na cjeni kak vrijeme odmice, sjecam se da sam ju kupio za PS4 cim je izasla i to za nekih 330kn, dan danas mogu tu lovu dobit za nju, za koju drugu igru to mozes rec

Witcher 1 EE instalirao neki dan, i neide, nakon par min je iso uninstall, prelose mi zgleda igra i borba je retardirana, em kaj mi se lose vrti na lapu...
Bacio se na wičer knjige, taman ih uspijem sve pročitat dok Netflix ne izbaci seriju
Spikeman je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na