Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.11.2017., 18:01   #121
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
ko kupuje COD zbog SP-a??

pa to je oduvijek bio MP game, a SP je bio sporedna tek toliko stavka.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2017., 18:17   #122
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Isto kao i BF, ne leži svima MP.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2017., 18:37   #123
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
Zašto bi bio sam mp. Pa od 1. do ajmo reći 5. je bio odličan sp, pogotovo 1. i 2. Čak je i trojka imala odličan sp ali šteta što je bila samo za konzole.
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2017., 18:40   #124
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,973





-->
Vidim pokupio je sve odlične ocjene, tipične za COD






Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2017., 18:41   #125
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Izgleda da se ne može zaobići region lock. Šteta. Ili bar ne besplatno.
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2017., 18:44   #126
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Istina, igra se svako malo kreša. Aliu u svakom slučaju je dosta duži gameplay od recimo MW serijala. Ona futuristička sranja nisam igrao pa ne znam. Brat bratu, 10h gameplaya ima SP. Imam još 3 misije za riješiti od ukupno 12.

@Gabre
Znam dosta ljudi koje samo zanima SP, uključujući i mene. Čemu čuđenje i generaliziranje zašto se CoD kupuje? Da je to isključivo MP, onda vjerojatno nebi imao SP kampanju u sebi, jel tako?
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2017., 19:20   #127
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
u pravu si ko uvijek
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2017., 19:35   #128
QuidZz
Premium
Moj komp
 
QuidZz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Sinj
Postovi: 3,528
Ja sam isto totalno razocaran. Ocekivao sam vise od igre.
__________________
Pošten trgovac: 1, 2, 3 ,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ,17, 18, 19
QuidZz je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2017., 19:47   #129
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Istina, igra se svako malo kreša. Aliu u svakom slučaju je dosta duži gameplay od recimo MW serijala. Ona futuristička sranja nisam igrao pa ne znam. Brat bratu, 10h gameplaya ima SP. Imam još 3 misije za riješiti od ukupno 12.

@Gabre
Znam dosta ljudi koje samo zanima SP, uključujući i mene. Čemu čuđenje i generaliziranje zašto se CoD kupuje? Da je to isključivo MP, onda vjerojatno nebi imao SP kampanju u sebi, jel tako?
Umro
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2017., 20:47   #130
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Ne kužim kak se u ovoj temi može reć da je igra sranje, ne vrijedi te novce itd, dok u iphone temi moraš bit kuš inače lete kartoni, banovi itd...
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2017., 20:52   #131
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
u pravu si ko uvijek
Bez obzira na tu činjenicu, i dalje ne generaliziram niti dovodim stvari u činjenično stanje onako kako ja mislim da je ispravno.
CoD dok god bude imao SP će i dalje biti SP igra. Netko će je kupiti zbog SP-a. Netko zbog MP-a. A netko će odigrati demo verziju i zaboraviti da ju je ikad igrao (npr. ja )

Citiraj:
Autor QuidZz Pregled postova
Ja sam isto totalno razocaran. Ocekivao sam vise od igre.
Ne znam, očekivanja nisu baš bila neka. Iako, mnogima su se okice zacaklile kad su vidjeli da se CoD vraća korijenima, ali kaj ja znam... niš novo. Opet švabe, opet Ardeni, opet 44 i 45, opet Normandija. U zadnjih 20 godina smo pogledali 20 filomova i odigrali iste stvari valjda isto toliko puta.

Očito je target skupina bila 12-15, oni koji su se rodili ili bili u pelenama dok smo mi naganjali CoD1 i CoD: UO ili CoD2. Govorim sa SP jelte.

Netko je rekao da bi bilo super kad bi remasterirali CoD2. Recimo da je ovo najbliže tome, samo bez Afrične i Sovjetske kampanje. Samo Ameri.

No da nebi sve bilo negativno, SP stvarno traje natprosječno dugo za današnje pojmove SP-a. Dao bi joj 5/10 ocjenu. Išlo se na ziher

@fanATIk
Imaš pravo. Stvarno su postovi isti, zar ne ?
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2017., 20:55   #132
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Ne kužim kak se u ovoj temi može reć da je igra sranje, ne vrijedi te novce itd, dok u iphone temi moraš bit kuš inače lete kartoni, banovi itd...
Pa zato jer tamo ekipa upada i sere po iphoneu a niti ga nema, nego su pristaše androida. Dok ovdje ekipa je odigrala/igra igru i govore dojmove.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2017., 21:20   #133
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Ne kužim kak se u ovoj temi može reć da je igra sranje, ne vrijedi te novce itd, dok u iphone temi moraš bit kuš inače lete kartoni, banovi itd...
Ti isto ne kužiš, drug Brko zna bolje.

Jer eto on je Bog i batina na forumu i tako je kako je. Samo je zanimljivo što on svoja mišljenja smije iznositi, a drugima određuje što smiju a što ne.

Cod nikad nije bio hvaljen kao SP igra, ali eto, drug ima svoj stav i što sad.

Kao da kupiš Megane sport pa govoriš kako je tvrd za voziti. Iako ima četiri kotača i siceve, no namjena mu je ganjacina a ne komforna vožnja.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2017., 21:31   #134
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
@Gabre, znam da si butthurt zbog mobitela, no laješ na krivo drvo, kao i obično. Moderator nema ovlasti da nekome stavi read only na određeni podforum. Moderator može editirati/obrisati post i dodijeliti infraction. I to je to.
Čovjek takvog kapaciteta, izuzetnog poznavanja materije te staža na PCE forumu jer si ipak dio "stare" ekipe, bi to trebao znati. Nadam se da smo sad razjasnili jedan dio priče te time mobitele ostavljamo iza i ne idemo u daljnje rasprave o istima u ovoj temi.

A ovo da CoD nikada nije bio hvaljen kao SP, može izjaviti samo osoba koja je prespavala zadnjih 15 godina. CoD 1, UO, 2 pa čak i MW serijal su bile poprilično hvaljene kao SP. Pogotovo u vrijeme CoD 1/2 jer tada nije u svakom domu bio širokopojasni internet već 56k po 11 kn/h i nije baš da su se pretjerano pičile u MP-u. Itekako su se kupovale kao SP jer ni sam MP nije bio toliko razvikan.
Kasnije je MP preuzeo i tu se slažem sa tobom da je prodaja keyeva porasla zbog MP-a. Ali tvrditi da NITKO ne kupuje tj. da se CoD ne kupuje zbog SP-a jednostavno nije istina.

Što se Meganea tiče, ne bih znao, vozim Škodu.

Dakle, mislim da sam ti sve razjasnio. A na narodu je da sam prepozna jesam li ovdje oko CoD-a nametao svoje mišljenje.

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 04.11.2017. u 21:39.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2017., 22:12   #135
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova

@fanATIk
Imaš pravo. Stvarno su postovi isti, zar ne ?
Ne, nisu isti postovi pošto nije ista tematika. No generalno gledano, nisu isti kriteriji.

Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Pa zato jer tamo ekipa upada i sere po iphoneu a niti ga nema, nego su pristaše androida. Dok ovdje ekipa je odigrala/igra igru i govore dojmove.
Ako si pratio malo cod teme na ovom forumu, uvijek se sralo po toj igri. I to npr od ekipe koja uopće ne igra cod nego battlefield, ekipe koja je počela srat po igri prije negoli je izašla, uglavnom, gomila hejta se mogla pročitat po tim temama. I nikom ništa. I iskreno, živo me zabole za to. Ja sam vrlo liberalnih nazora, ne dira me to. No na iphone temi nemreš sraćkat samo tako. Nije da imam želju, nit sam ikad sraćkao tamo, no samo velim, tamo ko veliča iphone je zaštićena vrsta, ko ima drugačije mišljenje, na njega se gleda vrlo podozrivo. Naravno, ne kažem da nije bilo debilizma u stavovima nekih koji su tamo sraćkali, bilo je. Al da sam tamo napisao da je iphone smeće koje ne vrijedi 100 kuna a kamoli 1000 eura, post bi mi bio obrisan. A to je samo moje mišljene. No ovo je gadan OT, pretjera ga sad, sorry.
I slažem se s Brkinom ocjenom, opet sve isto, već viđeno. Ja i dalje svaki petak s ekipom u LAN-u igram modern warefare, sabotage mod, hardcore i samo tri mape.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2017., 22:29   #136
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Fanatik,i tebi ću fino objasniti kao i kolegi pa da okončamo OT.

Stvar nije ista. Kao ni nekada davno BF vs CoD (osobno nisam sudjelovao u tome niti sam bio mod). To su ondašnji modovi riješili i bilo je hlađenja.

Poanta priče je: jasno da nisu isti kriteriji jer nije isti slučaj.

Ovdje sada nitko nije nazvao budalom nekoga jer igra ovo a ne nešto drugo. Razgovaramo o jednoj igri i iznosimo iskustva. Nitko ne vuče paralele, nitko ne priča o drugim "boljim" igrama. I nema međusobnog vrijeđanja. A u spomenutoj temi je itekako bilo.

Meni ni na kraj pameti nije da igru popljujem zato jer želim nekoga isprovocirati. Niti se natezati koja je puška kako napravljena. Igra je kakva je. Cijeli svijet vidi kakva je. Ocjene su joj kakve jesu. Možda vama za MP će biti dobra, ali SP je reciklaža. Zabavna je. Proći jednom, vidjeti grafiku koja je stvarno OK. Ekipi koja prvi puta igra WW2 igru će možda biti remekdjelo... Vrijedi li SP 60 eura? Osobno mislim da ne. MP? Nisam kompetentan.

Jesmo sad sve razjasnili?

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2017., 23:05   #137
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Ne.

I ne vidim gdje je netko nekoga vrijeđao u onoj temi?
Ako je postavljanje pitanja ili iznošenje činjenica vrijeđanje onda ne kužim. Isto kako ti ovdje iznosis svoje dojmove i kritiziras proizvod.

A duže sam na forumu nego valjda 90% članova. Kao i Fanatik. Pa nas iskreno smeta takav nastup.

Forumi su napravljeni za rasprave i iznošenje dojmova i pomaganje drugim članovima.

No ono što se na PCE promijenilo je da se kritika više ne dopušta. Trebaš hvaliti sve i onda je sve super.

On Topić, MP je u biti bio bolji nego zadnji nastavci advanced/Infinity Ward area sales jetpackovima, I to puno bolji. Samo malo prebrz gameplay.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2017., 23:05   #138
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Pa čuj, da mi je sve razjašnjeno, i nije, jerbo je po meni pomalo licemjerno imat drugačije kriterije zavisno od teme. Dobrim dijelom si u pravu, no IMO, dijelom nisi. Eto, OT okončan.
I da, iskreno sam očekivao bolju grafiku u igri. Nije da me to neš posebno dira, igrivost mi je na prvom mjestu, no očekivao sam više za kraj 2017.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2017., 23:32   #139
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Cijenim vaše mišljenje, no složiti ćemo se da se ne slažemo sve ima svoje zašto i zato te nije sve crno-bijelo ili binarno.

On topic:
Što se tiče SP kampanje, izgleda da je u svakom SPu sada postao trend sakupljanja razno raznih stvari. Stvarno se ne sjećam kad sam nešto igrao da nije bilo skupljanje nečega.
Dobra je fora što možeš zatražiti taktičkup pomoć suboraca i što AI zna pogoditi neprijatelja
Loše je što nekad headshot iz snajpera u lice protivnika nije smrt već treba ispaliti još jedan metak.

I kroz cijelj igru konstantno, uvijek si outgunned i outnumbered. Ali uvijek


Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2017., 03:06   #140
MadManBD
Premium
Moj komp
 
MadManBD's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 888
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Pogotovo u vrijeme CoD 1/2 jer tada nije u svakom domu bio širokopojasni internet već 56k po 11 kn/h i nije baš da su se pretjerano pičile u MP-u.
Isuse kako sam 2004-te starcima nabio telefonski racun jedan mjesec zbog Cod1 mp-a, srecom vole me pa sam ostao živ
MadManBD je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2017., 03:54   #141
thuNdeR
Premium
 
thuNdeR's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: na sombra
Postovi: 1,044
cod1 mp na 56k jebote koji dani, ping 300,400
thuNdeR je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2017., 04:12   #142
Rino
[ZA DOM]Rino
Moj komp
 
Rino's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Kutina
Postovi: 762
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
ko kupuje COD zbog SP-a??

pa to je oduvijek bio MP game, a SP je bio sporedna tek toliko stavka.
Slažem se...isto vrijedi i za BF. Tko da 50-60€ za igru da bi prešao SP ima gadnih problema...bolje da te pare da meni.

Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Znam dosta ljudi koje samo zanima SP, uključujući i mene.
Znam ih i ja par, ali ih zato prekinem i ušutkam čim krene ikakva rasprava o kvaliteti "MP only" igara jer najbitniji dio zbog kojeg te igre i postoje i zbog kojeg su planetarno popularne oni nisu ni probali...samim time njihovo mišljenje je nebitno.
__________________

Rino je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2017., 04:37   #143
sharyn
Premium
Moj komp
 
sharyn's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: grubišno polje
Postovi: 553
Prošao single player, definitivno nije ništa posebno; kratko, ubili su povijesne činjenice u pojam. Jedino što mi se motion capture likova, kroz koju godinu izgledat će fotorealistično.
Što se MP-a tiče on je isti kao u beti: mape su premale pa nastane klaonica veoma brzo.
Uglavnom ništa posebno, sreća pa kolega kupio pa ja nisam morao XD
__________________
sharyn je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2017., 05:22   #144
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
Više od 4 soma sati cod2 mp.. koliko je to SPa? a znam ih gomilu koji su utrosili i puno više.. svaka čast SPu prošao sam ga puno puta ali cod2 je vrh od multiplayer igre dan danas bi ju igrao da nema citera.

Ovo ne bih u isti koš , iako možda je sp usporediv
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE
Eladio je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2017., 09:41   #145
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Molim da mi nađete jedan jedini post gdje sam ja rekao nešto za MP? MP ne igram godinama. Zadnji MP koji sam igrao je bila "dvojka" na LAN Partyjima dok sam u gepeku teglio 19" CRTa i kantu

Govorim o SP ove igre. CoD WW2. Taj SP. Mislim da nisam ni jednom riječju dotaknuto negativno bilo što drugo osim SPa. SP sam probao i o njemu pišem. Sinoć sam ga završio, savegame ide u arhivu, igra dolje sa diska. I za mene je CoD WW2 završena priča. I možda se nađe još jedna do dvije budale poput mene koje zanima SP i idu kupiti igru zbog SPa, njima savjet da to ne rade.

Za kraj, jamačno se pitati zašto ne igram MP više? Imam problema sa vidom, relfeksi sa mišom nisu više najbolji iliti jednostavno zaqrac sam a to mogu i dokazati u bilo kojem FPS MPu

I da, ovo je definitivno moj zadnji post u ovoj temi jer SP kampanja je gotova, a MP ne igram. Uživajte

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2017., 10:45   #146
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Evo, krenuo i ja igrati, nekih 30 min sam igrao, kasnije ću kada se vratim doma.
Je li ovo Josh Duhamel kao zapovjednik?
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2017., 12:04   #147
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,973


Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2017., 12:40   #148
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
steta, ja mislio uze negdje key cisto za SP, al izgleda da se ne isplati ni to
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2017., 12:43   #149
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova




Mada sudeći po ovome lik je jako kritičan, tko je volio prošle codove volit će i ovo. Skriptirani, linearni "vodim te za ruku" interaktivni film SP je dugo trademark CoD-a, kao i kokošinjac od MP

Nego koje su povijesne činjenice promijenili?
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2017., 13:07   #150
Overclock_freak
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Rijeka-Zagreb
Postovi: 1,206
igru vridi kupit, dobra je

inače kome se igra a voljan i zombije i voip ( steam : zvonexp78 )
Overclock_freak je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na