Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.10.2014., 17:41   #61
natal
Registered User
Moj komp
 
natal's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Virovitica
Postovi: 129
Ja narucio preko njih neke stvari. Poslo na njihov sluzbeni mail i u roku 5 minuta sve se dogovorili preko maila. Drugi dan platio ponudu. Za par dana doslo doma. Od mene sve pet. Pohvale za brzinu. Neki IT shopovi mi se znaju nakon tjedan javiti.
natal je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2015., 18:27   #62
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,311
Kupio jučer matičnu kod njih dogovorili preko mejla vrlo brzo sve u kratkom roku pohvale na tom (za razliku od konkurentnih nekih IT shopova). Došao do njih podigo matičnu čak sam ih za prvi put vrlo brzo i našo. Eto, moj prvi shop u telebitu sve pozitivno.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2015., 20:22   #63
0v3rl0rd
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Rovinj
Postovi: 145
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
Kupio jučer matičnu kod njih dogovorili preko mejla vrlo brzo sve u kratkom roku pohvale na tom (za razliku od konkurentnih nekih IT shopova). Došao do njih podigo matičnu čak sam ih za prvi put vrlo brzo i našo. Eto, moj prvi shop u telebitu sve pozitivno.
Ček, odgovorili su ti na mail? U kojem roku? Meni ne odgovaraju već neko vrijeme
0v3rl0rd je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2015., 21:33   #64
KhongLo
Registered User
Moj komp
 
KhongLo's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 695
Ja sam ih par puta kontaktirao mailom i uvijek sam dobio odgovor u manje od pola sata.
KhongLo je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2015., 21:51   #65
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Meni se nikada nisu javili na mail kad sam imao onaj problem sa registracijom na prosloj stranici...
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2015., 21:54   #66
0v3rl0rd
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Rovinj
Postovi: 145
Citiraj:
Autor KhongLo Pregled postova
Ja sam ih par puta kontaktirao mailom i uvijek sam dobio odgovor u manje od pola sata.
Na koji mail si pisao? Sa kojeg si dobio odgovor?
0v3rl0rd je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2015., 22:03   #67
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,919
Obavio kupovinu prije 2 tjedna, sve ok proslo.
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2015., 22:25   #68
KhongLo
Registered User
Moj komp
 
KhongLo's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 695
Citiraj:
Autor 0v3rl0rd Pregled postova
Na koji mail si pisao? Sa kojeg si dobio odgovor?
Pisao sam na telebit@telebit.hr. Taj je i naveden pod kontaktima. Zadnji put kad sam ih kontaktirao bilo je u 12. mjesecu vezano za tipkovnicu, no mailove čuvam samo nekih mjesec dana, pa ti sada ne mogu pogledati s koje adrese je stigao odgovor, no pošto je adresa koju sam naveo jedina koju mi gmail prepoznaje, pretpostavljam da je odgovor bio upravo s nje.
KhongLo je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2015., 22:32   #69
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,311
Citiraj:
Autor 0v3rl0rd Pregled postova
Ček, odgovorili su ti na mail? U kojem roku? Meni ne odgovaraju već neko vrijeme
U roku 15-20min su mi odgovorili na 2-3 maila 2 dana za redom.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2015., 09:42   #70
0v3rl0rd
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Rovinj
Postovi: 145
Citiraj:
Autor KhongLo Pregled postova
Pisao sam na telebit@telebit.hr. Taj je i naveden pod kontaktima. Zadnji put kad sam ih kontaktirao bilo je u 12. mjesecu vezano za tipkovnicu, no mailove čuvam samo nekih mjesec dana, pa ti sada ne mogu pogledati s koje adrese je stigao odgovor, no pošto je adresa koju sam naveo jedina koju mi gmail prepoznaje, pretpostavljam da je odgovor bio upravo s nje.
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
U roku 15-20min su mi odgovorili na 2-3 maila 2 dana za redom.
Moje isprike, malo sam zabrijao da sam na drugoj temi, povlačim ovo za Telebit. Mislio sam da postam na "extreme digital iskustva" - oni mi ne odgovaraju već neko vrijeme pa zato.
Isprike još jednom
0v3rl0rd je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2015., 11:56   #71
tbmatuka
root
Moj komp
 
tbmatuka's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 15
Ja sam imao par super iskustava s njima. Prvi put kad sam otisao do njih po disk (bez narudzbe, uzeo sam WD Blue 1TB kojih su imali na lageru) mi je lik zapakirao disk u ogroman bubble wrap da nije bilo nikakve sanse da mu se ista desi i osim toga mi je dao par duzih 6-32 sarafa koje nisam mogao nac za kupit Osim toga oni mogu narucit kojekakve stvari za koje ne pise da imaju, pa su meni narucili Cherry Stream XT sa britanskim layoutom i sve je proslo super i ispalo daleko jeftinije nego sto sam ocekivao.

Jedini problem im je radno vrijeme (pon-pet 9-17) koje je ocito slozeno samo za firme, jer ljudi koji rade uglavnom ne mogu ulovit vremena za otic do njih
tbmatuka je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2016., 18:34   #72
igrac33
Premium
Moj komp
 
igrac33's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2012
Lokacija: Pula
Postovi: 316
Jel se može dobiti kod njih popust 5 ili 10% za gotovinu?
igrac33 je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2016., 18:40   #73
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
cijene koje vidis ti vec jesu cijene za gotovinu. kao i u svim drugim shopovima.
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2017., 12:14   #74
M3do
Premium
 
M3do's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Split
Postovi: 87
Lagano mi Telebit diže tlak.

Prije par mjeseci sam uzimao SSD, kod njih je model koji sam kasnije uzeo u drugom dućanu bio najjeftiniji. (cca 60ak kuna razlike)
Pošaljem upit, dobijem odgovor da cijena nije ispravna i dignu je za više od 100kn.

Danas, napravim narudžbu za RAM memoriju po cijeni od 324kn za 8gb - odjednom cijena skoči na 498,75 kn.

Narudžba odrađena, sad samo čekam mail da više nije ta cijena i želim li kupiti po skupljoj. (odabrao sam plaćanje u dućanu)
M3do je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2017., 12:26   #75
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor M3do Pregled postova
Lagano mi Telebit diže tlak.

Prije par mjeseci sam uzimao SSD, kod njih je model koji sam kasnije uzeo u drugom dućanu bio najjeftiniji. (cca 60ak kuna razlike)
Pošaljem upit, dobijem odgovor da cijena nije ispravna i dignu je za više od 100kn.

Danas, napravim narudžbu za RAM memoriju po cijeni od 324kn za 8gb - odjednom cijena skoči na 498,75 kn.

Narudžba odrađena, sad samo čekam mail da više nije ta cijena i želim li kupiti po skupljoj. (odabrao sam plaćanje u dućanu)
nazalost si tu nemocan, ducan moze kad hoce otkazat narudzbu, a jedino sto mozes je bojkotirat taj ducan i prosirit negativan glas eventualno
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2017., 12:55   #76
M3do
Premium
 
M3do's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Split
Postovi: 87
Tipično.

Stigao mail da je neisporučivo.
Stravični su, više ne planiram radit narudžbe kod njih.

Što bi bilo u slučaju da sam platio karticom online?
M3do je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2017., 13:04   #77
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
da si platio unaprijed morali bi ti vratit pare.
neisporučivo je. čak ti nisu ni ponudili po ovoj uvećanoj cijeni jer nemaju na lageru. amaterizam - što ćeš ... ova priča da nemaju robe je njihov problem. jednostavno prekriži tu trgovinu i problem riješen.
tizhu je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2017., 15:48   #78
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
inace cijene su u svim shopovima isle gore, samo je pitanje gdje je islo za koliko gore... evo meni stoje corsair vengeance ddr3 2 x 4 gb otvoreni od proslog tjedna u jednom tabu, bili su 438 kn, sad su 485 kn.

a ovo za neisporucivo prvi put da cujem da se dogodilo telebitu. fakat zalosno. upravo zbog takvih problema sam zaobisao Extreme Digital dok sam slagao konfu, iako bi na cijeloj konfi ustedio 500-tinjak kn...
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2017., 21:55   #79
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
ponuda nije važeća, jer roba nije više isporučiva.
Evo da se pridruzim Narucio sa placanjem poduzecem prosle noci.
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2017., 19:15   #80
M3do
Premium
 
M3do's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Split
Postovi: 87
Javi ako stigne ...

Zadnje izmijenjeno od: M3do. 25.01.2017. u 19:22.
M3do je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2017., 13:44   #81
ToroRosso
Premium
Moj komp
 
ToroRosso's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 358
Inace nikada ne pisem ovakve stvari, ali tolika ne profesionalnost i "boli me kita" stav još nisam doživio od nekog IT shopa.

Saljem mail doticnoj trgovini na cijoj web stranici pise da imaju monitor (na zalihi) koji sam htio kupiti no reko idem provjeriti jer pitanje koliko se cesto te kolicine updateaju.

Otprilike je ovako izgledala konverzacija preko maila.

Ja: Poštovani, Zanima me ima te li navedeni monitor u ducanu spreman za isporuku pošto piše na netu da je na zalihi. LP

Teletbit nakon dan i pol: "očekujem dolazak u utorak ili srijedu" LOL
Tu mi je vec bilo jasno koliko je sati. Ne ocekujem, stovise ne volim neka persiranja i te sluzbene mailove po PS-u, ali ovakav odgovor baš pokazuje razinu bolikurca prema kupcu. No dobro, reko pricekat cu pa cu poslat mail na dan kada bi trebao doci.

Fino pristojno napisem mail da pitam da li je navedeni monitor stigao odnosno imate li ikakvu povratnu informaciju od dobavljaca kada bi mogao stici da bi dobio odgovor "nemamo potvrdu".

Srecom pa sam naletio na zadnji primjerak na mall.hr pa sam ga narucio od tamo gdje je bio i jeftiniji za 50-ak kn.

Pitam se kakav im je tek support za reklamacije kada ih ovako boli kuki za prodat proizvod, ali hvala Bogu pa nikada necu ni saznati.
ToroRosso je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2017., 17:52   #82
Lungz
Registrirani Korisnik
Moj komp
 
Lungz's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Županja
Postovi: 400
Evo da i ja podijelim svoje iskustvo.

Htio sam kupiti Corsair K95 Platinum tipkovnicu s brown switchevima i velikom enter tipkom, što mi nije bilo lako naći. Nazvao Telebit, lik se javio, rekao da će provjeriti jel veliki enter i nazvat me. Nakon 5 min zove i kaže da je veliki enter. Naručim i za 10ak dana stigne kako je i rekao s obzirom da su radili narudžbu zbog mene.

Tipkovnica je bila s greškom te sam odlučio vratiti i tražiti povrat novca. Nazovem, gđa. kaže nema problema i da pošaljem tipkovnicu. Pošaljem ju, stigne danas i evo dobijem mail da ću dobiti povrat sredstava sutra.

Ništa osim pozitivno iskustvo meni osobno, pogotovo jer mnogi shopovi vole iskoristiti onih 45 dana čekanja na reklamaciju pa je lijepo za promjenu vidjeti brzo rješenje situacije.
Lungz je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2017., 18:01   #83
Lud76
Leteći medvjedić
Moj komp
 
Lud76's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,196
Lungz

za veliki enter na Corsairu ti je dovoljno vidjeti kataloski broj, znaci trazis CH-9127012-EU (us layout sa velikim enterom) ili CH-9127012-UK (klasicni uk layout) te vjerojatno postoji i -DE njemacki layout
Lud76 je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2017., 18:18   #84
Lungz
Registrirani Korisnik
Moj komp
 
Lungz's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Županja
Postovi: 400
Tnx, da sada znam, ali nisam mogao naći tu informaciju prije nikako. Odustao sam ipak od ove tipkovnice, nedovršen proizvod, pogotovo za te novce...
Lungz je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2017., 22:23   #85
matrix30zg
Premium
Moj komp
 
matrix30zg's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 176
telebit grozno iskustvo

Dakle 22.10.2017 odnesem graficku na izmjenu termalne paste i promjenu ventilatora...poznajem ekipu iz telebita od prije jos pa sam isao iz ajmo rec nekog povjerenja. Predam grafu,oni ju zaprime i ja im napomenem nema zurbe,nije hitno a i nisu imali te ventilatore pa treba narucit bla bla...i tako ja odem da bi dosao nakon 2 mjeseca (24.12.2017) da vidim sta se desava sa grafom. Djelatnica koja tam dela gleda,trazi,ispituje kolegu i niko blage veze nema o nicem. Kaze ona meni budemo vas nazvali kroz sat vremena samo da vidimo jel stizu ventilatori. Naravno nije niko nazvao. Zovem drugi dan,javi se djelatnik i kaze mi da nema sad nikog ovlastenog,bude on prenjeo poruku pa ce me nazvat. Opet niko nije nazvao...posaljem mail sa upitom,jer sam sebi sam vec dosadan da bi za 3 minute dobio odgovor ventilatore nije moguce narucit...
Eto jedno iskustvo koje im nimalo nede u prilog
Pokupio grafu i odnio ju doma te sad trazim nekog ko zna i moze a i zeli naravno napravit stvar kako treba

Uglavnom sramota,dno dna!
__________________
ČSSR-četiri sjede sedam rade
SSSR-sedam sjedi sedam radi
SFRJ-sedam filozofira radi jedan
matrix30zg je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2017., 22:56   #86
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor matrix30zg Pregled postova
Dakle 22.10.2017 odnesem graficku na izmjenu termalne paste i promjenu ventilatora...poznajem ekipu iz telebita od prije jos pa sam isao iz ajmo rec nekog povjerenja. Predam grafu,oni ju zaprime i ja im napomenem nema zurbe,nije hitno a i nisu imali te ventilatore pa treba narucit bla bla...i tako ja odem da bi dosao nakon 2 mjeseca (24.12.2017) da vidim sta se desava sa grafom. Djelatnica koja tam dela gleda,trazi,ispituje kolegu i niko blage veze nema o nicem. Kaze ona meni budemo vas nazvali kroz sat vremena samo da vidimo jel stizu ventilatori. Naravno nije niko nazvao. Zovem drugi dan,javi se djelatnik i kaze mi da nema sad nikog ovlastenog,bude on prenjeo poruku pa ce me nazvat. Opet niko nije nazvao...posaljem mail sa upitom,jer sam sebi sam vec dosadan da bi za 3 minute dobio odgovor ventilatore nije moguce narucit...
Eto jedno iskustvo koje im nimalo nede u prilog
Pokupio grafu i odnio ju doma te sad trazim nekog ko zna i moze a i zeli naravno napravit stvar kako treba

Uglavnom sramota,dno dna!

koja grafa i sta joj je tocno ? inače ne čudi me takvo ponasanje, to je postalo normalno za naše shopove, ima izuzetaka, al malo...
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2017., 11:00   #87
matrix30zg
Premium
Moj komp
 
matrix30zg's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 176
Citiraj:
Autor nick praskaton Pregled postova
koja grafa i sta joj je tocno ? inače ne čudi me takvo ponasanje, to je postalo normalno za naše shopove, ima izuzetaka, al malo...



Radi se o sapphire r9 280x tri-x

treba joj pastu promjenit posto vec ima 4 godine u sebi i srednji vent ne radi a zadnji je na izdisaju...
__________________
ČSSR-četiri sjede sedam rade
SSSR-sedam sjedi sedam radi
SFRJ-sedam filozofira radi jedan
matrix30zg je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2017., 11:07   #88
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor matrix30zg Pregled postova
Radi se o sapphire r9 280x tri-x

treba joj pastu promjenit posto vec ima 4 godine u sebi i srednji vent ne radi a zadnji je na izdisaju...
https://www.ebay.com/itm/85mm-Sapphi...0AAOSwbYZXYS47

evo ti sva tri, pa ih sam samo usarafis za 200 kn, a pastu sam promjenis
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2017., 11:18   #89
matrix30zg
Premium
Moj komp
 
matrix30zg's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 176
Citiraj:
Autor nick praskaton Pregled postova
https://www.ebay.com/itm/85mm-Sapphi...0AAOSwbYZXYS47

evo ti sva tri, pa ih sam samo usarafis za 200 kn, a pastu sam promjenis
Uf,nisam nikad mjenjao pastu pa imam strah da nes ne shebem...koliko znam moze se vrlo lako unistit graficki cip ili kaj vec

A te ventove sam bas jutros narucio preko one nase stranice za ebay kupovinu posto nemam mogucnost sam preko sebe narucit
__________________
ČSSR-četiri sjede sedam rade
SSSR-sedam sjedi sedam radi
SFRJ-sedam filozofira radi jedan
matrix30zg je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2017., 11:56   #90
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor matrix30zg Pregled postova
Uf,nisam nikad mjenjao pastu pa imam strah da nes ne shebem...koliko znam moze se vrlo lako unistit graficki cip ili kaj vec

A te ventove sam bas jutros narucio preko one nase stranice za ebay kupovinu posto nemam mogucnost sam preko sebe narucit
e pa te ventove samo usarafis, a pastu ako ne mozes nemoj ni mjenjat, pa nije stara 14, nego 4 godine...ne treba je ni mjenjat, niti ces vidit razlike...
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na