Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.04.2014., 12:09   #61
JoZ@
Premium
Moj komp
 
JoZ@'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: VG-ZG i okolica
Postovi: 739
Citiraj:
Autor ECHO Pregled postova
desni click pa na attach to belt i onda se municija premjesti u najgornje rubrike i onda se može napuniti oružje da neka nova kombinacija
Očito nas očekuje dosta iznenađenja

ahahahahahahahahaha
kaj fora ko sa detektorom?
JoZ@ je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2014., 12:40   #62
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Morao ponoviti ubijanje bandita kod Fox-a(rušila se igra) jer ga ubiju ako se nedjeluje brzo pa nevalja, a sadsam sve sredio i on i dalje samo čući s podignutim rukama(uhičenik) jbg. kako dalje ima tu još jakooo puno poliranja i opet nakon xy godina rada vani je poluproizvod
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2014., 12:46   #63
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Vidio danas na redditu pa reko možda nekoga zanima ili ne zna.

Citiraj:
'Lost Alpha' is a massive overhaul of S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl, created by the mod team 'Dezowave'. They have spent years on this and it's now finally available.
The mod is completely standalone and 100% free.
ModDB link
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2014., 13:35   #64
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/...05586588_n.jpg

Bacite pogled. Isplati se ako imate problema s igrom.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2014., 13:36   #65
pixxeel
Premium
 
pixxeel's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 219
Lost Alpha - Garbage je genijalan, level dizajn je puno autentičniji, u odnosu na ovo SoC djeluje kao karikatura i skroz je dumbed down. Inače ovo je sada i najrealnija "vodka simulacija na tržištu", roknem 3 boce da smanjim level red radijaciju, na cesti se sprema shootout, a ekran se ljulja ko blesav
pixxeel je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2014., 13:55   #66
iprodano
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Osijek, Hrvatska
Postovi: 227
Osobno ću sačekati još jedno vrijeme s modom, da malo ispeglaju bugove. Vrijeme kratim autumn aurora 2 modom i odlično je.
iprodano je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2014., 13:57   #67
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Ja se samo nadam da će baš updejtovi dolaziti, a ne potpuno nove verzije igre pa da moramo sve ispočetka skidat
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2014., 14:54   #68
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,158
Ka sta sam vec reka kontrole se nedaju mjenjat,/fsgame,ltx/je sheban ...
Kratki đemplej.
https://www.youtube.com/watch?v=SygVbPWiFhE
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2014., 15:48   #69
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Omerta Pregled postova
Čudno da nisi napisao Ćernobil..
Ne zejebavaj čovjeka
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2014., 16:04   #70
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Omera grammar nazi :P

Evo i ja skinuo i krenio igrati,wow koliko zelenila za razliku od svega prije sto sam igrao,izgubljen sam u ovoj dzungli,mogu reci da mi se svidja puno vise ovako nego tmurno i sivo-smedje kao prije

Igra ide fino na skoro max postavkama bez AA na laptopu u potpisu tako da sa malim laggom je prihvatljivo,fina optimizacija

Nego,sejvam da mi bude Dynamic osvijetljenje i par postavki i on stalno vraca na Static i smanji rezoluciju,kako sejvati postavke ?

I ajde ne budite cke,otkrijte stashove ako ste nasli koji dobar
blava je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2014., 16:18   #71
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,158
Ako mjenjas osvjetljenjedx9,dx10 moras izaci iz igre da ti prihvati postavke/samo igra ti kaze kad promjenis/ ne mjenjaj te defoltne kontrole jer ne radi te se i nekad kreša igra radi toga kad promjenis, ponavljam da je shebano i da cekate patch ili igrate sa defolt kontrolama.
btw mjenjanje fov-a je moguce kroz konzolu fov 75,83,90 ...

Zadnje izmijenjeno od: Tajl3r. 28.04.2014. u 17:06.
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2014., 16:37   #72
JoZ@
Premium
Moj komp
 
JoZ@'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: VG-ZG i okolica
Postovi: 739
ja sam na f1 i f2 stavil zavoj i pp i upamtilo je
na nekim djelovima igra ide skroz glatko a negdje zapinje
npr. izlazak iz sidrovičevog bunkera zna potrajat
JoZ@ je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2014., 16:39   #73
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Mrvicu je preteško i prezahtjevno, vizualno dobro ispeglano, ali opet, meni je bitniji gameplay. Čekam da dođem do mapa kojih nije bilo u orginalu, baš me zanima kak su to napravili...
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2014., 17:36   #74
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Ja uspjeo riješiti Fox-a, netreba pobiti bandite jbg. ja naviko što god se crveni potući i obićno i oni pucaju prvi ali ovdje je nešto drugačija šema izgleda prvo treba pregovarati i obaviti misije pa onda potući kako bi se nabavilo oružje i ostala oprema
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2014., 19:15   #75
Albert Wesker
Premium
Moj komp
 
Albert Wesker's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 525
Nemojte me kamenovati ako vam ovo kazem

Igra mi je nekako prezelena,previse ukrasena,jest da graficki lijepo izgleda(necemo spomenuti da je neoptimizirano i da je puna bugova) ali nekako mi ne sjeda...Oridzidzi mi je nekako bolja...
__________________
Albert Wesker je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2014., 20:03   #76
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Nisam još igrao već ću sačekati pokoji patch, barem da se riješe ove glupe banalne stvari tipa sejvanje, kontrole i slično.. Pa jbt, čovjek se pita što su oni radili sve ove godine

No dobro, pokoji patch pa onda fino sjest i šibat Zonu

Albert, da, gledam malo gameplay, također mi se čini prezeleno i prebujno, no bumo vidli kako je "u živo"..
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2014., 20:03   #77
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Čitam vaše dojmove i opservacije i sve više i više se potvrđuje da je ipak teorija zavjere o navodnom leaku istinita. Na kraju sve je to dobro zamišljeno, ali to nije ni blizu kraja završeno i dovršeno, bez obzira na nekoliko datuma izdavanja.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2014., 20:37   #78
JoZ@
Premium
Moj komp
 
JoZ@'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: VG-ZG i okolica
Postovi: 739
knjigu sam našo al di nač stash
JoZ@ je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2014., 21:04   #79
pixxeel
Premium
 
pixxeel's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 219



U hodniku kraj te sobe imaju dva stola, popneš se i onda se može ventilacija na stropu pretražiti kao stash.



Inače se zna random rušit, overwrite save-ova nije preporučljiv, morao sam prebaciti na dynamic svjetla jer se inače ruši dok loada Rostok (koji se u LA drugačije zove). Uglavnom da, daleko od verzije za koju bi netko mirne duše mogao tražiti $. Ovako je čovjek spreman malo se mučiti, većinom radi nostalgije a manje radi kvalitete same igre.
-->



U hodniku kraj te sobe imaju dva stola, popneš se i onda se može ventilacija na stropu pretražiti kao stash.



Inače se zna random rušit, overwrite save-ova nije preporučljiv, morao sam prebaciti na dynamic svjetla jer se inače ruši dok loada Rostok (koji se u LA drugačije zove). Uglavnom da, daleko od verzije za koju bi netko mirne duše mogao tražiti $. Ovako je čovjek spreman malo se mučiti, većinom radi nostalgije a manje radi kvalitete same igre.
pixxeel je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2014., 21:10   #80
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Ma ne smeta me tolko nezavrsenost i neoptimiziranost (origigi soc se i dulje radio pa je bio bugovit )...

Leveli su vizualno sjajni, prostrani, sve lijepo izgleda, svaka cast ekipi na trudu ali ne izgleda mi to kao old forgotten stalker... Nema mi igra dusu i nema onog posebnog gusta s kojim igram origigi. Solidna prerada, zabavna igra ali SOC s complete modom je prica za sebe.

Najbolja stvar koja iz ovog moze izaci je da se stvori dovoljno hypea da dobimo pravi novi nastavak
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2014., 21:12   #81
JoZ@
Premium
Moj komp
 
JoZ@'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: VG-ZG i okolica
Postovi: 739
fala

mislim da bi moglo bit dobrih modova
JoZ@ je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2014., 21:38   #82
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Izgleda ko pravi Černobil

  Reply With Quote
Staro 28.04.2014., 23:37   #83
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Meni ovo izgleda kao Pripyat. Ako sam dobro upućen, černobil je manji, više kao selo i nema baš zgrada ovakvih.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2014., 02:00   #84
The AC
Premium
Moj komp
 
The AC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,119
za one kojima je možda promaklo..
http://www.kiddofspeed.com/
The AC je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2014., 07:13   #85
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
A nije nije promaklo.. Odlicno je..
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2014., 09:36   #86
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Meni ovo izgleda kao Pripyat. Ako sam dobro upućen, černobil je manji, više kao selo i nema baš zgrada ovakvih.
To jest Pripyat. Ali nisam mislio da igra sliči na konkretnu lokaciju, nego da mi zelenilo, šuma, trava, cvijeće i ostalo, nije nerealno i ne bi mi se bilo teško naviknuti na novu atmosferu.
Upravo tako danas izgleda područje oko elektrane. Otkad nema čovjeka šuma se vratila i u gradove, sve cvate, u proljeće naravno, svuda ima mahovine, bršljana, voćke daju plodove itd. Ima i živina koliko god hoćeš, dabrova, vukova, lisica, kuna, jelena, riba i ptica svih vrsta.
Kad se odmakne od Pripyatskih ruševina sve izgleda idilično, samo ništa nije jestivo.

Zadnje izmijenjeno od: Nybelung. 29.04.2014. u 09:43.
  Reply With Quote
Staro 29.04.2014., 13:53   #87
pixxeel
Premium
 
pixxeel's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 219



Nakon dolaska u dark valley naš junak se mora prerušiti u bandita te od pijanog "kolege" saznati password kako bi se infiltrirao među monolitovce (pass je "pizdec" hehe). Od njih ukrade x-18 dokumente, uskoče u ladu nivu i bježi od military helikoptera. Na putu jedan prijatelj stalker raketobacačem neuspjelo pokušava pomoći. Taman kad se spasi u podzemne mine (novo područje) našeg heroja dočeka udarac u glavu...


Uglavnom da, slabo veze sa SoC
-->
Za neodlučne evo djelić događanja.




Nakon dolaska u dark valley naš junak se mora prerušiti u bandita te od pijanog "kolege" saznati password kako bi se infiltrirao među monolitovce (pass je "pizdec" hehe). Od njih ukrade x-18 dokumente, uskoče u ladu nivu i bježi od military helikoptera. Na putu jedan prijatelj stalker raketobacačem neuspjelo pokušava pomoći. Taman kad se spasi u podzemne mine (novo područje) našeg heroja dočeka udarac u glavu...


Uglavnom da, slabo veze sa SoC
pixxeel je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2014., 14:00   #88
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor The AC Pregled postova
za one kojima je možda promaklo..
http://www.kiddofspeed.com/
Laže...navodno Postoje na internetu demantiji da tamo nikad sa motor nije ni bila, već je debelo dobro izmislila priču. I da su slike fotošopirane.
Ne tvrdim da nije istina, nego da postoje i priče da nije bila tamo.

Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
To jest Pripyat. Ali nisam mislio da igra sliči na konkretnu lokaciju, nego da mi zelenilo, šuma, trava, cvijeće i ostalo, nije nerealno i ne bi mi se bilo teško naviknuti na novu atmosferu.
Upravo tako danas izgleda područje oko elektrane. Otkad nema čovjeka šuma se vratila i u gradove, sve cvate, u proljeće naravno, svuda ima mahovine, bršljana, voćke daju plodove itd. Ima i živina koliko god hoćeš, dabrova, vukova, lisica, kuna, jelena, riba i ptica svih vrsta.
Kad se odmakne od Pripyatskih ruševina sve izgleda idilično, samo ništa nije jestivo.
Pa da, priroda se resetirala i u proljeće imaš jabuke koje su veličine dinje. Sve cvjeta i životinja ima mali milijon.
A zgrade će se za koju godinu urušiti pa će na kraju i Pripyat biti jedna velika šikara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2014., 14:09   #89
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Ja ću pričekat ovaj patch koji navodno dolazi ovaj vikend. Trenutno je u igri previše bugova. Čovjek se zapita da li su uoće testirali mod.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2014., 14:12   #90
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
Ja ću pričekat ovaj patch koji navodno dolazi ovaj vikend. Trenutno je u igri previše bugova. Čovjek se zapita da li su uoće testirali mod.
Ma testirali su k prvo su si ga pustili van i plakali "ukralo", a sada će po viđenom trebat 1TB updejtova i pečeva da to prodela kak se spada. Moš mislit da bi to Gigorovič popasao i kupio.
Koja budala bi dala pare za to bugovito neoptimizirano nedovršeno ostvarenje velikih genijalaca koji već 6 godina drkaju po tome?

Žao mi je što sam imao pravo o tom modu što će biti kad izađe. Da će ga izbaciti kao što je MS izbacio Vistu. Tek toliko da masa bude zadovoljna.
Brko je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na