Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Članci
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 26.05.2009., 21:13   #61
maX
Banned
Moj komp
 
maX's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: tu negdi uku Varaždina
Postovi: 7,323
iskreno: ocekivao sam da ce biti puno vise mailova i zainteresiranih ljudi... cudno

sretno svim odabranima

Zadnje izmijenjeno od: maX. 26.05.2009. u 22:50. Razlog: ipak to nije moja briga, moja briga je da se natjecem :)
maX je offline  
Staro 26.05.2009., 21:59   #62
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Prvi put da su me za nešto izvukli u životu!


a hebiga, da su prekjuče došli kad su točno odgovorili. Nisu nagrade baš tako male a nisu svi useri aktivni na ovom forumu.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline  
Staro 26.05.2009., 22:06   #63
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Znam da se podrazumijeva korištenje Windows sustava za sva testiranja, ali u pravilima to nije navedeno, tj. ne ističe se Windows kao jedini sustav na kojem se vrše sva testiranja. Tak da dok bude neko "muku mučil" s tweakanjem svega pomalo za npr. SuperPi neko se lako more odlučiti za drugi OS koji ne ždere tolko resursa ili se u krajnjem slučaju da podesiti daleko bolje od Windowsa i evo vam veselja. Odvrti se SuperPi 1.5 kak i pravila nalažu, ali je u pitanju drugi OS, jer se u pravilima ne navodi da se koriste isključivo Windowsi i svađe ne nedostaje.
McG je offline  
Staro 26.05.2009., 22:19   #64
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Imam samo jedno pitanje.

Zar Xtremepower nije davno BANani Quake

Čisto informativno (NHF).
Baja 001 je offline  
Staro 26.05.2009., 23:29   #65
Bullet1
Premium
Moj komp
 
Bullet1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 2,576
Citiraj:
Autor Beren Pregled postova
Uz onakva pitanja, iskreno se čudim što ih je bilo i 18.
Hoćeš reć da su pitanja bila preteška i da se svako od njih nije moglo zguglat?

Citiraj:
Autor McG Pregled postova
Znam da se podrazumijeva korištenje Windows sustava za sva testiranja, ali u pravilima to nije navedeno, tj. ne ističe se Windows kao jedini sustav na kojem se vrše sva testiranja. Tak da dok bude neko "muku mučil" s tweakanjem svega pomalo za npr. SuperPi neko se lako more odlučiti za drugi OS koji ne ždere tolko resursa ili se u krajnjem slučaju da podesiti daleko bolje od Windowsa i evo vam veselja. Odvrti se SuperPi 1.5 kak i pravila nalažu, ali je u pitanju drugi OS, jer se u pravilima ne navodi da se koriste isključivo Windowsi i svađe ne nedostaje.
Stvar je u tom što za npr. SPi Windowsi najbolje i odgovaraju kao i za ostatak ovih bencheva. Resurs nema baš neku veliku ulogu kod Pi kalkulacija a ne baš ni ostatak. Testirao sam Pi na 30-40MB i 120MB žderanja resursa i rez je isti

Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Imam samo jedno pitanje.

Zar Xtremepower nije davno BANani Quake

Čisto informativno (NHF).
Ne spominješ malog Bačića onda?


Krešo, definiraj koliko se vrti (glupi) OCCT? U natuknicama je 3h a kroz tekst i dalje 6h.
I čemu PCMark pobogu... Dođe netko sa SSDjem/RAIDom i sličnim pizdarijama i nemre ga nitko stić. IMHO ovo je najdebilniji bench za ovakvu vrstu natjecanja al eto nek ostane...
I ova zadnja boldana se nebude poštivala, u to sam uvjeren jer jedan kompetišn na balkanu nemože proć da se ne vara na neki način a dokaz koje se hlađenje koristilo za određeni bench ne postoji. Ja sam debelo protiv toga al znam da će bit onih koji će puno improvizirat sa hlađenjem.
Bullet1 je offline  
Staro 26.05.2009., 23:36   #66
Omega
Premium
Moj komp
 
Omega's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Sibenik
Postovi: 1,224
Citiraj:
Autor Bullet1 Pregled postova
Hoćeš reć da su pitanja bila preteška i da se svako od njih nije moglo zguglat?
upravo to. svatko tko se stvarno zelio natjecat mogao je u sat vremena googlanja pronaci sve detaljne odgovore, prevest i poslat na mail. u tjedan dana se to moglo mali miljun puta napravit.

ja sam ocekivao da ce biti brdo takvih mailova pa sam svoje odgovore poslao vise ko mali kviz znanja za mene osobno. da sam znao da ce ih biti samo 12, guglao bi cijelu noc za odgovorima
__________________
Casemodd logs : Dragon Storm, Kali, Entourage


Complete Case Painting Guide
Omega je offline  
Staro 26.05.2009., 23:50   #67
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Citiraj:
Autor Bullet1 Pregled postova
Stvar je u tom što za npr. SPi Windowsi najbolje i odgovaraju kao i za ostatak ovih bencheva. Resurs nema baš neku veliku ulogu kod Pi kalkulacija a ne baš ni ostatak. Testirao sam Pi na 30-40MB i 120MB žderanja resursa i rez je isti
Sve je jasno, samo velim da je bolje navesti Windows kao jedini OS za korištenje, nego da si svako (kak to obično ide) protumači pravila kak mu paše i onda na kraju bude svega. Isto tak nije specificirano (makar se podrazumijeva) da se sve četiri jezgre clockaju, bez gašenja ili downclockanja nekih. IMHO ima finih načina da se pravila izvrnu kak kome paše, radi postizanja boljih rezultata. Kaj se tiče 3D i PCMarka, kaj ne bi bilo bolje neki benchmark od igre umjesto njih staviti? Fala Bogu ima ih ko u priči i lako se odredi neki od njih kao onaj koji se bude koristil za testiranje integrirane grafičke kartice. LightsMark isto tak more poslužiti ili neki HD test za procesor, ma bilo kaj, a da nije generički Mark.
McG je offline  
Staro 26.05.2009., 23:59   #68
Bullet1
Premium
Moj komp
 
Bullet1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 2,576
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
Sve je jasno, samo velim da je bolje navesti Windows kao jedini OS za korištenje, nego da si svako (kak to obično ide) protumači pravila kak mu paše i onda na kraju bude svega. Isto tak nije specificirano (makar se podrazumijeva) da se sve četiri jezgre clockaju, bez gašenja ili downclockanja nekih. IMHO ima finih načina da se pravila izvrnu kak kome paše, radi postizanja boljih rezultata. Kaj se tiče 3D i PCMarka, kaj ne bi bilo bolje neki benchmark od igre umjesto njih staviti? Fala Bogu ima ih ko u priči i lako se odredi neki od njih kao onaj koji se bude koristil za testiranje integrirane grafičke kartice. LightsMark isto tak more poslužiti ili neki HD test za procesor, ma bilo kaj, a da nije generički Mark.
Slažem se u potpunosti. Samo ne u zadnjem dijelu. Kad se rade ovakvi kompetišni onda se ne krcaju benchmarci onak... da se nađu nego se stavi njih par (3) i da se do izražaja dovode OC sposobnosti samog OCera tj. njegovo znanje i tvikersko umjeće. Već sam gore rekao da je malo glupo što se nakrcalo svega jer na kraju krajeva, ovdje se uopće ne testira procesor i matična nego cijeli sistem koji se na raznorazne načine može upgradeat sa nekim stvarima koji čine veliki boost u pojedinim benčevima. Al tako je kako jest, valjda su ovo konačna pravila, ako ne... bilo bi mi drago raspravit sa ostalim sudionicima te sa Krešom o izmjeni nekih stvari i dodatnim pravilima.
Bullet1 je offline  
Staro 27.05.2009., 00:04   #69
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Vredu, testove koje sam spomenul su mi tak i tak prvi pali na pamet. Tak jasno da se lako odrede oni koji su najbolji pokazatelji kak i sam veliš sposobnosti pojedinca u clockanju.
Bez da se sve zatrpa svim i svačim, glavno da se vrti.
McG je offline  
Staro 27.05.2009., 00:09   #70
Bullet1
Premium
Moj komp
 
Bullet1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 2,576
Razumjem te u potpunosti
Kad se već "daje" cpu i mbo onda bi bilo logično da 3DM/PCM/AM3 nemaju šta radit tu (osim 3DM06 ali CPU test). To je bilo to, sad čekam Kreša dok vidi što ćemo.

Osjećam se ko zadnje govno i zanovjetalo al kad neće nitko drugi da predlaže, moram ja :/
Bullet1 je offline  
Staro 27.05.2009., 00:14   #71
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Teško da te neko doživljava ko zanovijetalo, jer meni također, (a nemam ni najmani interes za clockanje), nema previše smisla stavljati FutureMarkovu paletu, kad ziher ima drugih i(li) bolji testova. Ovak i onak se na kraju sve svodi na dodijeljivanje i zbrajanje bodova koji su dobiveni na temelju postignutih rezultata, a ako se ploče i procesori već nisu "zaputili" do prvih natjecatelja, lako se pravila malo prilagode.
McG je offline  
Staro 27.05.2009., 00:16   #72
Cele303
Banned
Moj komp
 
Cele303's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 337
O hebemu, sad vidim da sam poduvao... Sve točno ali nas je previše sa točnim odgovorima... Sretno vama koji ste izvučeni... Nemojte varat nego pokažite što možete sa Phenomom II... Sretno!
Cele303 je offline  
Staro 27.05.2009., 00:23   #73
Razer
.
 
Razer's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 11,642
Ekipa, prijedlozi su dani, prijedlozi su uzeti u obzir. Kompromisi su napravljeni, a Futuremark paleta je ubačena iz razloga što će se testirati i performanse upravo čitavog sustava s obzirom da će svi raditi sa istim hardverom, a kasnije smo ubacili i overclocking same integrirane kartice u cijelu priču. OCCT se testira na 3 sata. Također, podrazumijeva se korištenje isključivo MS Windows operacijskog sustava i točno određenih aplikacija i verzija istih. Dakle, nitko neće vrtjeti Pi u MathLabu ili na Linux distrama, hvala lijepa

Na kraju krajeva nije fora ako je sve idealno, pri tome mislim na odabir (ne)uobičajenih benchmarka, a OCCT je ubačen iz nekih očitih razloga (kako vidite predajete samo grafove, a ne SS-ove završenog testa).

U vezi varanja, znam(o) da ćete varati, nismo ni mislili da nećete, unatoč upozorenju i napomeni...Pokušajte slobodno, nismo ni mi sisali vesla, Bože moj

P.S. rezultati će se predavati na kraju, odnosno nečiji se rezultati neće se objavljivati do kraja natjecanja, kako bi stvar bila zabavnija Pravila su definitivna.
Razer je offline  
Staro 27.05.2009., 01:13   #74
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
Vesna Bačić (Ivan232)

Jesam ja jedini kojemu je ovo cudno?
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline  
Staro 27.05.2009., 12:57   #75
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Možda da produžite natjecanje za tjedan dana, pa da svih 12 (koji su sve točno odgovorili) dobiju priliku.
Gilbert5 je offline  
Staro 27.05.2009., 13:32   #76
krešo
Administrator
Moj komp
 
krešo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: PCE Lab
Postovi: 3,686
Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
Vesna Bačić (Ivan232)

Jesam ja jedini kojemu je ovo cudno?
Nisi

Natjecatelj je maloljetan pa je prijavio mamu jer mu drugačije ne možemo slati paket
krešo je offline  
Staro 27.05.2009., 15:10   #77
Bullet1
Premium
Moj komp
 
Bullet1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 2,576
Citiraj:
Autor Razer Pregled postova
Ekipa, prijedlozi su dani, prijedlozi su uzeti u obzir. Kompromisi su napravljeni, a Futuremark paleta je ubačena iz razloga što će se testirati i performanse upravo čitavog sustava s obzirom da će svi raditi sa istim hardverom, a kasnije smo ubacili i overclocking same integrirane kartice u cijelu priču.
Istom pločom i procesorom da, no hdd-om i memorijom ne a neću više spominjat PCMark i od čega on profitira Rekoh, nvm to su samo moje misli i zaključci.

Citiraj:
Autor krešo Pregled postova
Nisi

Natjecatelj je maloljetan pa je prijavio mamu jer mu drugačije ne možemo slati paket
Kakve veze ima što je maloljetan ak smijem znat? Paket možeš poslat kome god hoćeš sve dok je adresa ispravna. Neću dalje ni komentirat da nebi na kraju ispalo da sam ja kriv nečemu što velika većina ovdje zna i šuti.
Bullet1 je offline  
Staro 27.05.2009., 15:32   #78
Beren
PC Ekspert šerif
Moj komp
 
Beren's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: Vječno u labu...
Postovi: 1,496
Slažem se s Bulletom, na rezultate PCMarka dosta utječu performanse diska, pa onda i memorije. Bolje bi bilo da je specificirano da se koristi isključivo CPU test PCMarkva05.

@ Bullet

Da, mislim da su pitanja preteška i da se definitivno ne mogu progooglati u sat vremena osim u slučaju da većina odgovora znaš, pa samo želiš provjeriti jesu 100% točni.

Također bih rekao da ima pitanja za koja ne postoji 100% točan odgovor odnosno odgovor koji je negdje moguće provjeriti. Ne bi se čudio niti da su odgovori na neka opskurnija pitanja procurili, bilo preko maila, nekog drugog foruma ili jednostavno verbalno.
__________________
Beren je offline  
Staro 27.05.2009., 15:36   #79
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Kakve veze ima što je ime od nekog drugoga (roditelja, babe, komšije). Bitno da su pitanja točno odgovorena. Nije vrag da se bojite malo zdrave konkurencije?




NHF Ja sam isto bio primoren napisati svoju "drugu" adresu jer mi na trenutnu (u zgradi, u ne ulici ) stigne svaka peta pošiljka. Možda je dotični ivan il kako se zove u istoj sitaciji.

Što se tiče bana ili ne, pitanja i ostalo je bilo na portalu a ne na forumu...
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline  
Staro 27.05.2009., 15:38   #80
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
Citiraj:
Autor Beren Pregled postova
Također bih rekao da ima pitanja za koja ne postoji 100% točan odgovor
Word.

Pogotovo na baljezganja vezana za SuperPi "tvikove", koje smo vec imali prilike iskusiti s Vasionamajstorom...
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline  
Staro 27.05.2009., 15:47   #81
Optik
________
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: .
Postovi: 773
Citiraj:
Autor krešo Pregled postova
Nisi

Natjecatelj je maloljetan pa je prijavio mamu jer mu drugačije ne možemo slati paket
Zasto taj natjecatelj ima 2 useracc. na ovom forumu i nije banniran ?
Optik je offline  
Staro 27.05.2009., 16:49   #82
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor Optik Pregled postova
Zasto taj natjecatelj ima 2 useracc. na ovom forumu i nije banniran ?
Ima i više od dva (ne samo on)...ali su ljudi koji su organizirali natjecanje rekli da to nije njihova krivnja jer pravilima nije bilo definirano da banani i oni sa više accounta ne mogu sudjelovati u nagradnoj igri.
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline  
Staro 27.05.2009., 17:02   #83
rodney
only fool, not a horse
Moj komp
 
rodney's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: near zgb
Postovi: 1,276
sta treba u pravilima pisat da u nagradnoj igri nemogu sudjelovat banani?
malo blesavo sta ne? a zasto onda uopce treba nadimak sa foruma?
i zasto nebi maloljetnik mogao dobit paket na svoje ime? a mozda je od onih 12 jos koje "njegovo" ime.... smatram da bi doticni trebao dobit ban i sa nagradne igre, a i sa foruma...
__________________
"I intend to live forever. So far, so good."

job security - example
rodney je offline  
Staro 27.05.2009., 17:14   #84
Cele303
Banned
Moj komp
 
Cele303's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 337
Ovo natjecanje je od odlične ideje postala prava farsa... S jedne strane se prijeti moderatorskom palicom za pokušaje varanja banom i diskvalifikacijom a s druge strane je moguće forumaše sa multi accountima i klonovima bananih nagraditi Phenomima... Na žalost, realizacija natjecanja je zasjenila PCE i AMD-ovu odličnu gestu i ideju... Natjecanje još nije ni počelo a muljavine se već otkrivaju... Po načelu dosljednosti bi svi koji krše opća pravila foruma trebali biti diskvalificirani bez posebnih naglašavanja...
Cele303 je offline  
Staro 27.05.2009., 17:38   #85
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
S obzirom da je natjecanje organizirano isključivo za regularne članove PCE foruma, a dodatnom provjerom je utvrđeno da je jedan od prijavljenih članova trajno udaljen s foruma, taj natjecatelj je diskvalificiran. Na njegovo mjesto je random generatorom izvučen korisnik Cele303, a s cijelom situacijom je upoznat i AMD kao organizator natjecanja te je to odobreno i s njihove strane.

Molim da se korisnici suzdrže od nepotrebnih insinuacija, cijela stvar je organizirana za članove foruma i PCE portal poduzima sve potrebno da organizacija i natjecanje bude po pravilima i regularno. Svi ste imali jednako šanse i istu mogućnost za prijavu i broj prijavljenih korisnika je stvarno mali, no i u takvim uvjetima dovoljan za regularnost natjecanja. Sve ostalo molim ostavite po strani, totalno je nebitno za ovo natjecanje i od sad nadalje se usmjerite na samo natjecanje i rezultate istoga.
tor je offline  
Staro 27.05.2009., 17:59   #86
branuschi
Premium
Moj komp
 
branuschi's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Sinj
Postovi: 397
Citiraj:
Autor maX Pregled postova
iskreno: ocekivao sam da ce biti puno vise mailova i zainteresiranih ljudi... cudno

sretno svim odabranima

iskreno da je bio koji dan više za prijavu i malo bolje istaknuta tema možda bi bilo i više prijavljenih evo ja tek danas vidio!!!

sretno odabranim i

Poz..
__________________
Moje trgovine: 1 ,2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24
branuschi je offline  
Staro 27.05.2009., 18:25   #87
Bullet1
Premium
Moj komp
 
Bullet1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 2,576
Ako se ide po pravilima foruma onda se pitam što gospon Anton Bačić a.k.a Vesna Bačić a.k.a Ivan232 a.k.a vservera radi još na listi? Kvejk je mogao izletit a vservera ostaje? Isto tako znam da je dotični smislio jedan, onak.. plan za hlađenje koje bi ga trebalo diskvalificirat odmah ali nek se sam javi ovdje...

Očekuje se fer i korektnost od natjecatelja a sranja se događaju prije samog početka i od strane admina. Ne prozivam nikog s ovim al ako je kvejk mogao izletit onda Anton nije po ničemu zaslužio da ostane tu
Bullet1 je offline  
Staro 27.05.2009., 18:32   #88
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
Kao što rekoh, ostavite se nagađanja - dotični je odradio ban na određeno i kao takav ulazi u kriterije za natjecanje. Sve ostalo je mašta autora, koja si je dala previše slobode.
Što se hlađenja tiče - ako imaš konkretne dokaze molim da mi se predoče. U protivnom, smajli koji značajno namiguje neće napraviti ništa, bar ne pozitivno za tebe
I da, zaboravite na bilo kakve nagradne igre ubuduće. Kada nam dođe hardver za nagradne igre jednostavno ga bacimo u Savu. Ove glupe insinuacije i idiotarije više sigurno nećemo čitati.
tor je offline  
Staro 27.05.2009., 18:35   #89
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor Bullet1 Pregled postova
sranja se događaju prije samog početka i od strane admina.
Horza je glavni admin na PCE a Tor za forum.
Budući da si jako dobro upućen u sve bilo bi lijepo da obrazložiš kakve veze imaju njih dvojica sa ovom nagradnom igrom?
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline  
Staro 27.05.2009., 18:42   #90
Bullet1
Premium
Moj komp
 
Bullet1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 2,576
Nisam ni sumnjo da će bit rafal na mene nakon ovoga. Čvrste dokaze nemam, "možda" ih netko ima. Uostalom, ne zanima me uopće... Jednostavno sam htio reć da pravila foruma ne dozvoljavaju multiple accounte a jedan član ih ima. Oba aktivna i ne banana. Neću ulazit u daljnu raspravu, na vama je da odlučite što ćete i kako ćete. Žao mi je samo što je najjači konkurent ispao iz igre.
Bullet1 je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na