Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kućišta, napajanja i modding > Kućišta i napajanja
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.09.2007., 11:23   #1
octavius
Premium
Moj komp
 
octavius's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: croatia,KOPRIVNICA
Postovi: 43
Revoltec aeroengine 2

Bok ljudovi.Nov sam među vama i imam jedno malo pitanje.Malo sam u zaostatku sa poznavanjem sofwera i hardvera,nestignem više pratit sve te novosti.Imam stari komp AMD2500barton,Asus A7N8X-e deluxe ploču,ATI radeon 9600(250mb),dva sata diska... pa me zanima dal mi se isplati uzeti kučište navedeno u naslovu.cijena je 560kn(bez napajanja),uzeo bi ga jer mi treba malo tišine a da opet bude jako hlađenje u kučištu.malo sam overclokao procesor i grafičku.a imam 5 običnih ventilatora na kučištu,pa žena i djete šize zbog buke.pa bi htio čuti vaše preporuke oko ovog kučišta i jel se isplati i koje su mogučnosti tog kučišta.koliki je moguć protok zraka a da bude opet dosta tiho... hvala unaprijed.
octavius je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2007., 13:35   #2
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
A čuj besmisleno je pitanje dal se isplati kupiti case, ako ti se sviđa neki case onda ga se već samim time isplati kupiti...

Pravo pitanje je samo dal je nešto adekvatno za tvoje potrebe ili nije iz čisto tehničkih razloga hlađenja itd ali s obzirom da bi u tvom slučaju i neki mATX od MSa bio adekvatan što se toga tiče - nema govora da ovo neće biti...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.09.2007., 21:25   #3
Juggernaut
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Varaždin, Bronx
Postovi: 1,097
Ne vrijedi tih 560kn... ne vrijedi niti 200kn kostur je neki običan lim 0.5mm ( još sam previše rekao ), ona ko "turbina" naprijed previše zuji dok radi. Sve u svemu bolje ti se isplati uzeti nekog chiefteca/anteca ili slično Za tu lovu. Ovaj aero je totalka precijenjen.
Juggernaut je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2007., 22:39   #4
octavius
Premium
Moj komp
 
octavius's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: croatia,KOPRIVNICA
Postovi: 43
a ti si imao to kučište?a koji točno model bi mi ti preporučio za tu lovu?
octavius je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2007., 08:48   #5
Juggernaut
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Varaždin, Bronx
Postovi: 1,097
Nažalost i vratil ga nakon 3 dana :/.

Za tu lovu:

Chieftec LBX-02B-B-B iz Linksa

Al to sve zavisi od tvojeg ukusa, ja recimo kupujem samo Chiefteca gdje god treba, jer su "ruski" pa ih je malo teže potrgat Javit će ti se sigurno još forumaša s nekim prijedlozima.
Juggernaut je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na