Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.12.2022., 10:24   #37471
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
u žderonjama napisati da nemreš pojesti jedan burger je za žuti karton i to zbog simuliranja!
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2022., 11:46   #37472
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Citiraj:
Autor adaksinjo Pregled postova
u žderonjama napisati da nemreš pojesti jedan burger je za žuti karton i to zbog simuliranja!
Ma mogu naravno, al nije bas bilo lako sa ovim. Stvarno je ogroman burger.
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2022., 12:12   #37473
spiderhr
Premium
 
Datum registracije: Jul 2021
Lokacija: Sesvete
Postovi: 554
Citiraj:
Autor adaksinjo Pregled postova
u žderonjama napisati da nemreš pojesti jedan burger je za žuti karton i to zbog simuliranja!

Možda ima mala usta pa nemre pošteno zagrist...

Bila žaba sa velikim ustima koja razvlači riječi dok priča. Ode ona u šumu, naiđe na vuka I pita ga:
- "Vuče, a štaaaa ti jeeeedeš?"
- "Pa, jedem prasiće, kokoške, ovce... Na šta naiđem!"
Ide žaba dalje, naiđe na lisiscu I pita je:
- "Liiijooo, a štaaaaa ti jedeeeeeš?"
- "Pa, jedem kokoške, piliće, zečeve... Na šta naiđem!"
Ide žaba dalje, sretne rodu i pita je:
- "Roooooodooo, a štaaaa tiii jeeedeeeš?"
- "Žabe sa velikim ustima!"
žaba zatvori usta i reče:
- "Ma nemoj"...
spiderhr je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2022., 13:13   #37474
vladjan1901
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 316
Jednu subotu prije godinu, dođem u ured radit, ogladnim, naručim iz submarinea burger platim nekih 55 kn, pojedem u 3 griza i gledam se koji sam ja debil.


Inače od gadgeta imam i ovaj grill tefal što juice preporuča(dobar je, meni osobno i ne treba toliko, više ga vidim kao dobru opciju ako neznaš kuhat.
Imam i souse vide( jako malo koristim) Trebam veću posudu za neko 24h souvidanje, za 1 steak mi je tlaka.
Imam i weberov grill, u pogonu većinom godine, razlog zašto ne koristim souvide.
Imam napoleonov plinski grill, na moru, top preporuka svima kojima se neda zezat s ugljenom
I moj favorit. gozney rockbox, pizza pećnica, ovo je meni vrh vrhova, toliko uživam radit pice u hnjemu, osobito kad dođe ekipa s klincima. Preporuka za one koji imaju kuću i dvorište i vole pizze. Top proizvod.
vladjan1901 je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2022., 15:23   #37475
Feyd
hungry, for a little more
 
Feyd's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 227
Ako slučajno budete prolazili kroz Sesvete u Barrelu je odličan burger, nažalost, inflacija je odradila svoje pa je bacon 80 kuna, do nedavno je bio 69, ali nećete ostati gladni a i po kvaliteti je meni među najboljima što sam probao.
Feyd je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2022., 15:29   #37476
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Meni je ok burger mjesto bila Šalša na Trešnjevci, fini velik burger vrlo dobrog okusa sve skupa, ali nažalost eto baš prošli mjesec stavili ključ u bravu :/


Okusom najbolji burger koji sam jeo je u Burgeraju, stvarno fantazija okusa, ali malen, još manji od submarineovog i skuplji


Najčešće ipak burgere jedem doma. Otkrio sam u hoferu u slo angus pljeske za burger, uistinu odlične. Kad god sam tamo kupim si par kom da imam. Puno bolje od onog što se kod nas da kupiti, bilo u dućanu, bilo u većini mesnica.
Baš ih jučer ispeko.


Jučer ih jeo uz friški paradajz, luk i zelenu i ementaler plus domaći ljuti kečap i majoneza, danas s pečenom paprikom i umakom od wasabija koji sam napravio na masti od pečenja. Još je ostala jedna pljeska za nevečer, sad samo smislit kakav kombo da napravim
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690

Zadnje izmijenjeno od: Roberto. 16.12.2022. u 15:38.
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2022., 15:51   #37477
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,364
Citiraj:
Autor Feyd Pregled postova
Ako slučajno budete prolazili kroz Sesvete u Barrelu je odličan burger, nažalost, inflacija je odradila svoje pa je bacon 80 kuna, do nedavno je bio 69, ali nećete ostati gladni a i po kvaliteti je meni među najboljima što sam probao.
E da, njega sam zaboravio spomenut. Barel je super i za ostalu klopu kaj nudi
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2022., 17:51   #37478
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Citiraj:
Autor vladjan1901 Pregled postova
Jednu subotu prije godinu, dođem u ured radit, ogladnim, naručim iz submarinea burger platim nekih 55 kn, pojedem u 3 griza i gledam se koji sam ja debil.
Da, otužni su. Onaj Monster je 80+kn mislim i taj me jedino ispuni kad sam gladan.

Citiraj:
Autor Feyd Pregled postova
Ako slučajno budete prolazili kroz Sesvete u Barrelu je odličan burger, nažalost, inflacija je odradila svoje pa je bacon 80 kuna, do nedavno je bio 69, ali nećete ostati gladni a i po kvaliteti je meni među najboljima što sam probao.
Dobar hint! Baš ću probati. Najveći što pamtim burger je bio double cheese u Rougemarinu. Ali oni nisu jako začinjavali meso, što mi sada fali malo kod njih.
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Meni je ok burger mjesto bila Šalša na Trešnjevci, fini velik burger vrlo dobrog okusa sve skupa, ali nažalost eto baš prošli mjesec stavili ključ u bravu :/
Okusom najbolji burger koji sam jeo je u Burgeraju, stvarno fantazija okusa, ali malen, još manji od submarineovog i skuplji
Najčešće ipak burgere jedem doma. Otkrio sam u hoferu u slo angus pljeske za burger, uistinu odlične. Kad god sam tamo kupim si par kom da imam. Puno bolje od onog što se kod nas da kupiti, bilo u dućanu, bilo u većini mesnica.
Baš ih jučer ispeko.
Šalša je bila OK, dobri burgeri i domaće pecivo. Ali onaj WC me i danas proganja. Nisam bio nešto previše uzbuđen kad smo zadnji puta išli prije koji mjesec (možda i godina ). Onako, ok, ali kad sam probao druge sam bio onak - ok. Ima okus - definitnivno.

Nego, Hofer ? Što je to ?

Inače, ja sam probao u Spizzi kod centra Point, Spicy Smokey Burger (ili tako nešto, malo je ljutkast bio umak) i baš sam se oduševio kako je bio dobar i fin. I napokon da je bilo špeka unutra sa okusom špeka. Eto, ništa me nije oduševilo od Burgera kao taj u Spizzi unazad 2 godine.
I onda ga naručim preko dostave za ženu i sebe, tjedan dana nakon što sam jeo tamo i dođe mlak i meso jako, ne znam - stisnuto bih rekao. Bilo ga je, ali kao da je netko 400g utisnuo u 200g i zubima sam se borio da ga pregrizem . Uglavnom, bolji je topli tamo u restoranu.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2022., 18:01   #37479
spiderhr
Premium
 
Datum registracije: Jul 2021
Lokacija: Sesvete
Postovi: 554
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Nego, Hofer ? Što je to ?

Ala Lidl u Sloveniji, gore ima i Aldi. Mislim da su to sestrinske firme.


U Barellu nisam jeo ništa iako mi je u kvartu.
spiderhr je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2022., 00:51   #37480
GRdiamond9A
Premium
Moj komp
 
GRdiamond9A's Avatar
 
Datum registracije: May 2020
Lokacija: Rijeka
Postovi: 60
Neki dan sam probao burger u Pocketsu, dosta dobar burger, jedino je doslovno pocket size.

Zadnje izmijenjeno od: GRdiamond9A. 17.12.2022. u 11:53.
GRdiamond9A je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2022., 10:00   #37481
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,364
Citiraj:
Autor spiderhr Pregled postova
Ala Lidl u Sloveniji, gore ima i Aldi. Mislim da su to sestrinske firme.


U Barellu nisam jeo ništa iako mi je u kvartu.

E to ti je to. Hofer je Aldi izvan Njemačke
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2022., 14:28   #37482
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Nego, Hofer ? Što je to ?
Baš si me iznenadio pitanjem, ne znam jel znam koga da nije čuo za Hofer.

Citiraj:
Autor spiderhr Pregled postova
Ala Lidl u Sloveniji, gore ima i Aldi. Mislim da su to sestrinske firme.
Pod gore misliš u SLO? Nema Aldi u SLO. Austrija i SLO imaju Hofer, Njemačka, Mađarska i slične imaju Aldi.

Aldi i Hofer nisu sestrinjske firme više, bile su.

Do prije jedno 50 godina, kada su se zvale ALDI SÜD in ALDI Nord, do kad Helmut Hofer nije kupio jednu od tih i napravio Hofer. A dva brata, vlasnici Aldi-a su se posvađala ako se dobro sjećam zbog nečega (cigareta mi nekak zvoni). Jedan htio prodavati, drugi ne.

Ista fora, no konkurencija ustvari.

I pokrivaju različite države.

Zanimljivo, jer 90% ljudi misle da su ustvari sestrinjske (ovom slučaju bratske firme), no ustvari nije tako.

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 17.12.2022. u 14:37.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2022., 14:51   #37483
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,364
Hofer je i dalje u grupaciji Aldi Sud.

Da, oko cigara su se razišli.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2022., 19:11   #37484
spiderhr
Premium
 
Datum registracije: Jul 2021
Lokacija: Sesvete
Postovi: 554
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Baš si me iznenadio pitanjem, ne znam jel znam koga da nije čuo za Hofer.



Pod gore misliš u SLO? Nema Aldi u SLO. Austrija i SLO imaju Hofer, Njemačka, Mađarska i slične imaju Aldi.

Aldi i Hofer nisu sestrinjske firme više, bile su.

Do prije jedno 50 godina, kada su se zvale ALDI SÜD in ALDI Nord, do kad Helmut Hofer nije kupio jednu od tih i napravio Hofer. A dva brata, vlasnici Aldi-a su se posvađala ako se dobro sjećam zbog nečega (cigareta mi nekak zvoni). Jedan htio prodavati, drugi ne.

Ista fora, no konkurencija ustvari.

I pokrivaju različite države.

Zanimljivo, jer 90% ljudi misle da su ustvari sestrinjske (ovom slučaju bratske firme), no ustvari nije tako.

Da, pod gore mislio na SLO. A išao sam prije jedno 5.6 godina u SLO tako da ne znam kako je sada.
spiderhr je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2022., 07:42   #37485
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Baš si me iznenadio pitanjem, ne znam jel znam koga da nije čuo za Hofer.



Pod gore misliš u SLO? Nema Aldi u SLO. Austrija i SLO imaju Hofer, Njemačka, Mađarska i slične imaju Aldi.

Aldi i Hofer nisu sestrinjske firme više, bile su.

Do prije jedno 50 godina, kada su se zvale ALDI SÜD in ALDI Nord, do kad Helmut Hofer nije kupio jednu od tih i napravio Hofer. A dva brata, vlasnici Aldi-a su se posvađala ako se dobro sjećam zbog nečega (cigareta mi nekak zvoni). Jedan htio prodavati, drugi ne.

Ista fora, no konkurencija ustvari.

I pokrivaju različite države.

Zanimljivo, jer 90% ljudi misle da su ustvari sestrinjske (ovom slučaju bratske firme), no ustvari nije tako.

Pa i nije to bas tako. Hofer je dio Aldi Süd grupe, a u stvari su 68-me kupili austrijski Hofer te preuzeli njihovo ime i poslovnice. Ime Aldi nisu mogli koristiti jer je vec bilo registrirano u Austriji.
WraGG je offline   Reply With Quote