Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.09.2022., 22:51   #9421
NeooS
Premium
Moj komp
 
NeooS's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: na Zemlji
Postovi: 522
Ima netko Xiaomi 12x? Vrijedi li novce koje košta? Zanima me iskustvo iz prve ruke..a da je mob noviji i compact, koliko to može biti u današnje vrijeme.
NeooS je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2022., 17:08   #9422
tuna3
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 391
Da li je netko uspio rjesiti problem sa povremenim preskakivanjem zvuka ba BT slusalicama na stock romu?
tuna3 je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2022., 19:25   #9423
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,177
da.
Odeš u Developer settings -> Turn off A2DP hardware offload.
To bi ti trebalo riješiti problem.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2022., 21:01   #9424
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
Citiraj:
Autor NeooS Pregled postova
Ima netko Xiaomi 12x? Vrijedi li novce koje košta? Zanima me iskustvo iz prve ruke..a da je mob noviji i compact, koliko to može biti u današnje vrijeme.
Evo ja koristim već 2mj. Meni je na njemu sve do jaja osim glupih bugova kojih se ne mogu riješiti (još jedino nisam probao hard reset jer mi se to ne da), a to je da otkako sam na početku postavio notifikacije (čitaj, melodije zvona za individualne kontakte, melodije za pojedine aplikacije tipa email, wocap...) neke od njih su se vratile na defoltne, a neke su ostale kako sam ih postavio, ali problem je u tome da ih ne mogu više promijeniti.
Jednostavno kada probam ući u opcije mijenjanja audio postavki bilo koje vrste, aplikacija samo kreša na način da me vrati na prethodni menu i povrmeno čak izbaci report da pošaljem, i iako sam poslao već nekoliko puta, ništa se nije promijenilo.
I drugi bug je da se povremeno, GOOGLE Discover stranica/opcija koju imam kada swajpam udesno, zna prestati raditi, odnosno ja swajpam ali ono se ponaša kao da je isključeno (ali to je barem lako vratiti u 3 koraka u opcijama i onda opet radi neko vrijeme).
Sve ostalo, meni je odlično, od kamere, do ekrana (iako je zakrivljen što bi mijenjao za ravni, ali ajde) do baterije koja je true 24h baterija, barem meni.

E sada, da li to nekome i koliko vrijedi, to će biti odluka svakoga zasebno.
Eto, nadam se da sam pomogao malo.
E da, i ovaj uži formfaktor je meni odličan jer imam male šake i sada kada uzmem u ruke nečiji "normalni" uređaj, kao da sam primio ciglu
Sve je stvar navike.
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2022., 21:31   #9425
tuna3
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 391
Citiraj:
Autor Ivo_Strojnica Pregled postova
da.
Odeš u Developer settings -> Turn off A2DP hardware offload.
To bi ti trebalo riješiti problem.
hm...kliknem na to kaze da je potreban reset da se promjeni i nakon reseta je i dalje upaljeno.
Uopce ne zeli ugasit.
tuna3 je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2022., 21:58   #9426
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,177
e pa ne znam šta da ti kažem
Restart mobitela je potreban, no nakon toga treba biti upaljena kvačica
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2022., 08:05   #9427
tiki66
tiki
Moj komp
 
tiki66's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,539
Citiraj:
Autor Pomo Pregled postova
Eh, morao sam nešto bloat aplikacija počistit, genshin impact, facebook i ono gofno od wallpaper carousel.
Na koji način si micao?
tiki66 je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2022., 11:27   #9428
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,066
Citiraj:
Autor tuna3 Pregled postova
hm...kliknem na to kaze da je potreban reset da se promjeni i nakon reseta je i dalje upaljeno.
Uopce ne zeli ugasit.
Ni meni ne ostaje ta opcija ukljucena nakon restarta (Andr. 11, MUI 12.5.1) Mozda ovisi o modelu moba...
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2022., 15:04   #9429
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Citiraj:
Autor BoTiA Pregled postova
Javi za koji dan koliko ti baterija traje
Evo, baterija mi izdrži radni dan bez problema, dakle sad sam na 63%, na prošlom mobitelu bi bio na 20-25% uvrh glave.
E sad, nije ova baterija čudo, nego eto, po meni, izdržat će vam dan bez razmišljanja.
Dakle, dva sima, sat i pol poziva sve skupa, SOT trenutno na 2h15m, i dosta prčkanja po mobitelu jer još nalećem na stvari koje treba podesit.
Ovo sve, jutros u 07:00 skinut s punjača na 100%.
I puni od 0-100% za kakvih 40 minuta. Punjač stvarno leti.
Dodatno sam ugasio vowifi, po difoltu upaljeno, evo prvi mob na kojem mi to uopće funkcionira, nisam zadovoljan kvalitetom poziva i ugasio.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2022., 17:05   #9430
O_D_E_Z
Premium
 
O_D_E_Z's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: eg
Postovi: 133
Dali Xiaomi ima opciju sheranja WIFI ja kod hotspota ?
Cinimise da je vecina starijih modela mobitela to imala, nisam siguran.
Ali sam siguran da ga je moj stari Xiaomi Mi 6 imao ! To je vrijedilo zlata... (opcija da se WIFI konekcija s jednog moba moze sherat na ostale uredjaje)

Sad gledam nijedan novi mob to skoro nema !!?? Kazu treba se sezat sa rootanje itd .. Al to mi ne igra jer onda dosta aplikacija ne mozes instalirat na rootani uredjaj takvi ...
Recimo dosta banking aplikacija ne podrzava da se instaliraju na rootani uredjaj. Neznam jeli ima kakav workaround, ali je komplikacija zesca !
__________________
O_D_E_Z je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2022., 09:33   #9431
schjor
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Slavonija
Postovi: 75
[QUOTE=O_D_E_Z;3626523]Dali Xiaomi ima opciju sheranja WIFI ja kod hotspota ?
Cinimise da je vecina starijih modela mobitela to imala, nisam siguran.
Ali sam siguran da ga je moj stari Xiaomi Mi 6 imao ! To je vrijedilo zlata... (opcija da se WIFI konekcija s jednog moba moze sherat na ostale uredjaje)

Sad gledam nijedan novi mob to skoro nema !!?? Kazu treba se sezat sa rootanje itd .. Al to mi ne igra jer onda dosta aplikacija ne mozes instalirat na rootani uredjaj takvi ...
Recimo dosta banking aplikacija ne podrzava da se instaliraju na rootani uredjaj. Neznam jeli ima kakav workaround, ali je komplikacija zesca

Sent from my Pixel 4 XL using Tapatalk
schjor je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2022., 16:12   #9432
p3c3k
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 126
Na 13.0.7 ako sam spojen na Wi-Fi i upalim Hotspot, najnormalnije sharea Wi-Fi mrezu.
Nikakve dodatne opcije ne postoje.

Mi 11 Ultra je u pitanju
p3c3k je offline   Reply With Quote