Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kriptovalute
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.08.2018., 10:57   #5851
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,528
Citiraj:
Autor segregator Pregled postova
Ništa nije normalno, eno ETC izlistan konačno na Coinbase i odma krenuo na dolje...a volumen veći od 50% cap-a

Naravno, kao i uvijek u kriptu - buy the rumor, sell the news. Kolega vam je stavio info koji se nudio prošli tjedan po telegram grupama za ETC, tko ga je tad kupio jučer je mogao izaći s 40% profitom. Ja sam izašao ranije pa uzeo 20%, zadovoljan svejedno


Citiraj:
Autor renaTq Pregled postova
Dobro jutro narode !

BTC odlican a eth da ni ne pricam,sve mi je toplo oko srca kad gledam

BTC ima prvi break na 6400, ako to padne ravno sve do 5800. A tu je zabavno jer ispod toga je ponor


ETH ima resistance na 370, gdje se upravo vodi borba. Ako to padne mogao bi zviznuti i na 200 USd u kratkom roku.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2018., 11:12   #5852
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,969
Smišno da svi kukaju, a nitko još nije napisao zbog čega je dip i malo bolje razmislio o tome.

__________________
Sent from my mobile using Tapatalk
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.08.2018., 13:41   #5853
Yaxyo
Dok je nama nas :)
Moj komp
 
Yaxyo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 369
...iii, zbog cega je?
__________________


Yaxyo je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2018., 13:46   #5854
gunther
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,337
Bice da su pustili u prodaju one moje kriptose kaj su mi maznuli na krakenu!

__________________
AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
gunther je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2018., 13:55   #5855
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Da, valjda si ti tu radi solidarnosti maknuo pokoju nulu...

No evo ja citam navodono da pada jer su onaj ETF opet postponed..

No kako kaze Roberto Buy Rumours, sell news, samo kako? kada rumours citas na news portalima, a vijesti se sire brzinom rumoursa, odnosno rumors i news su vec odavno jedno te isto...
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2018., 13:58   #5856
aerial
Premium
 
Datum registracije: Oct 2017
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 163
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Naravno, kao i uvijek u kriptu - buy the rumor, sell the news. Kolega vam je stavio info koji se nudio prošli tjedan po telegram grupama za ETC, tko ga je tad kupio jučer je mogao izaći s 40% profitom. Ja sam izašao ranije pa uzeo 20%, zadovoljan svejedno
ETC još nije listan na Coinbase. Ili ja nešto krivo gledan?
aerial je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2018., 15:38   #5857
Facelessone
Premium
Moj komp
 
Facelessone's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Samobor
Postovi: 4,185
Listan je na Coinbase Pro (gDax)
__________________


AMD Ryzen 7 5700X
BQ Pure Rock
MSI B450 Tomahawk Max
32GB (2x16GB) Fury Beast 3600MHz HX432C18FB2K2/16
MSI RX 6800XT GamingX Trio 16GB
500GB Crucial MX500
Fractal Define R4
Corsair HX850 Platinum
Logitech MX Master 3
Logitech MX Keys
Logitech Z2300
Dell U2715H
Iskon 200/100 Mbps



CPU Intel i7-4810MQ
VGA nVidia GT730M 1 GB
RAM DDR3 16 GB 1600 MHz
SSD 500 GB Sandisk Ultra
Display 15.5" 3K HD IPS 2880x1620
LTE Modem
DVD-RW
9 cell battery
Napajanje 135 W
Windows 10 Pro
Logitech MX Anywhere 3s



AMD Ryzen 5 PRO 4650U
Radeon RX Vega 6
14" 1920x1080 IPS
8GB RAM
Kingston KC3000 512GB
Windows 11 Pro
Logitech MX Anywhere 3s



Xpenology DVA1622 @ DSM 7.1.1-42962 Update 4
H110M-DGS
Intel i3-7100
8GB RAM DDR4
WD Red 8TB
WD Purple 4TB
Seagate IronWolf 3TB
Seagate SkyHawk 6TB
Nanoxia Deep Silence 4
Seasonic X650 SS-650KM Gold

Facelessone je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2018., 15:55   #5858
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,528
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Da, valjda si ti tu radi solidarnosti maknuo pokoju nulu...

No evo ja citam navodono da pada jer su onaj ETF opet postponed..

No kako kaze Roberto Buy Rumours, sell news, samo kako? kada rumours citas na news portalima, a vijesti se sire brzinom rumoursa, odnosno rumors i news su vec odavno jedno te isto...

Imas telegram grupe koje trguju insaderskim informacijama uz naplatu, i imas ponesto grupa koje dio toga nude for free. To su glasine, sto ide po manjim insaderskim grupama i zajednicanma. Ono sto si na portalu i sluzbenim kanalima komunikacije procitao nije vise glasina, pa makar napisali da je glasina, jer je info vani, javno. Dostupan svima.

Recimo za ETC je prije tjedan dana Trading Crypto Coach stavio info u svojoj telegram grupi i rekao doslovce - kupite i holdajte do objave sluzbene vijesti na CB twitteru. CB je to objavio jucer popodne, i slobodno bacite oko na graf da vidite kakvo je strmopizdjenje krenulo jucer, jer se jos poklopilo i ovo s btc i etf pa je pad jos gori bio.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2018., 15:59   #5859
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,528
Samo budite oprezni s tim info grupama. Imate recimo dosta pump and dump grupa koje se nude for free, ono ekipa se dogovori da ce u neko tocno vrijeme napumpat neki koin i vama daju info koji ce to shitcoin biti. Obicno info daju zadnji cas. ono sto vam ne kazu je da za istu stvar imaju i pro grupu uz placanje, i oni info dobe pet minuta prije, kupe i onda se iskrcaju na vas
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2018., 16:25   #5860
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
ok, pa kako da dodjem do tih grupa? Jel trebam nesto specijalno napraviti? Bio sam clan nekih discord grupa, ali nevidim nikakvu razliku tih grupa i recimo foruma.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.08.2018., 16:58   #5861
Brut
Premium
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Zadar
Postovi: 263
Citiraj:
Autor Facelessone Pregled postova
Listan je na Coinbase Pro (gDax)
al zakljucano trgovanje tako kao i da nije standardni predlist hype je prosao, jucer je i sljepac mogao uhvatiti 3x razliku po 2$/etc.

ali mislim da etc vrijeme za pare tak dolazi s listanjem na cb stranicu
Brut je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2018., 17:42   #5862
FikiMrcina
Premium
 
FikiMrcina's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 128
Ne znam za vas ali ja u shoppingu
FikiMrcina je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2018., 18:02   #5863
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,528
Citiraj:
Autor FikiMrcina Pregled postova
Ne znam za vas ali ja u shoppingu

Meni krava presušila, nakupovao se prošlih tjedana
Imam nešto ETH doduše, ali oi on je pao dosta, više od nekih altova koje bih kupovao. . Kupovao sam prošlih tjedana po isto ok cijenama. Vidjet ću, možda još neš uzmem...


Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
ok, pa kako da dodjem do tih grupa? Jel trebam nesto specijalno napraviti? Bio sam clan nekih discord grupa, ali nevidim nikakvu razliku tih grupa i recimo foruma.

https://t.me/Trading_Crypto_Coach
Ovo je recimo jedna od onih koje pratim. Moram čekirat još kad ulovim vremena, imam preko 100 kanala na telegramu






Citiraj:
Autor Brut Pregled postova
al zakljucano trgovanje tako kao i da nije standardni predlist hype je prosao, jucer je i sljepac mogao uhvatiti 3x razliku po 2$/etc.

ali mislim da etc vrijeme za pare tak dolazi s listanjem na cb stranicu

Bit će otključano vrlo brzo, ali mislim da neće biti ovako brzog rasta.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2018., 11:26   #5864
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,695
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
ok, pa kako da dodjem do tih grupa? Jel trebam nesto specijalno napraviti? Bio sam clan nekih discord grupa, ali nevidim nikakvu razliku tih grupa i recimo foruma.



Prema tvojoj dosadsnjoj percepciji u ovoj temi, moj asvjet bi ti bio bolje se kloni tih grupa/kanala, syebat ces sve sto imas
__________________

srale7 je online   Reply With Quote
Staro 09.08.2018., 11:28   #5865
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Zasto? Mozda mi mozes ti predloziti neku grupu gdje necu syebat? Jesi clan neke?
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2018., 18:10   #5866
BBminer
Premium
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: Sisačko-moslavačka županija
Postovi: 182
BTC krenuo gore, ajde traderi, šta kažete?
Što mislite do gdje će dogurati? 7400 je preoptimistično?
BBminer je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2018., 19:04   #5867
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,528
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Zasto? Mozda mi mozes ti predloziti neku grupu gdje necu syebat? Jesi clan neke?

Pazi - nema tu sigurne informacije. Sve to treba uzeti s dosta rezerve i biti spreman na najgore scenarije. Na forum.hr imaš par likova koji plaćaju po stotinu dolara mejsečno inside info, baci oko na kripto teme. Gdjegod dobro zarade, ali bude i većih pušiona. Imaš timove koji trguju informacijama i ima tu i puno podvala.


Citiraj:
Autor BBminer Pregled postova
BTC krenuo gore, ajde traderi, šta kažete?
Što mislite do gdje će dogurati? 7400 je preoptimistično?

Nemoj se još previše nadati. 6500 je prva barijera na kojoj se sad drugi put odbio dole. Ak ju ne probije kroz dan dva onda bismo mogli pasti i ispod 6k.


Ako ju probije, gledajući graf, idemo na negdje 8500 - 8700.


Ali kako god okreneš, gledajući grafove i analize, puno su veće šanse da idemo dole.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2018., 22:29   #5868
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Po forumskom običaju i preporukama

Sada je vrijeme za kupovanje

Samo kad će biti za prodaju to je pitanje

Moj coinbase račun i dalje ide prema dolje
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2018., 22:56   #5869
Brut
Premium
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Zadar
Postovi: 263
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Pazi - nema tu sigurne informacije. Sve to treba uzeti s dosta rezerve i biti spreman na najgore scenarije. Na forum.hr imaš par likova koji plaćaju po stotinu dolara mejsečno inside info, baci oko na kripto teme. Gdjegod dobro zarade, ali bude i većih pušiona. Imaš timove koji trguju informacijama i ima tu i puno podvala.

ti likovi koji placaju su nista drugo nego ovce za sisanje, nema te placene informacije koje ne mozes naci free na netu, ono inside info za par dolara..sto reci nego beeeeeeeeeeeeeeeee(ovca)



Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Po forumskom običaju i preporukama

Sada je vrijeme za kupovanje

Samo kad će biti za prodaju to je pitanje

Moj coinbase račun i dalje ide prema dolje
bit ce para onog dana kad shvatis kako stvar funkcionira, trenutno si u onih 90% na kojima ostalih 10% zarađiva
Brut je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2018., 23:05   #5870
lit
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: hr
Postovi: 972
Citiraj:
Autor Brut Pregled postova
ti likovi koji placaju su nista drugo nego ovce za sisanje, nema te placene informacije koje ne mozes naci free na netu, ono inside info za par dolara..sto reci nego beeeeeeeeeeeeeeeee(ovca)





bit ce para onog dana kad shvatis kako stvar funkcionira, trenutno si u onih 90% na kojima ostalih 10% zarađiva

Tako je bilo sa kladionicama u početku svi su nudili inside tipove, pa oni šta ti govore na što da se klade ljudi, koliko je samo u tome ljudi izgubilo novce... sad kopiraju isto na kripto
lit je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2018., 00:39   #5871
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Citiraj:
Autor lit Pregled postova
Tako je bilo sa kladionicama u početku svi su nudili inside tipove, pa oni šta ti govore na što da se klade ljudi, koliko je samo u tome ljudi izgubilo novce... sad kopiraju isto na kripto

Nemojte samo gledat kratkorocno jer cete svi popusit. Sad treba sjest na neke altove i zaboravit na njih.
Blue_Fatal1ty je online   Reply With Quote
Staro 10.08.2018., 01:00   #5872
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,969





-->
Citiraj:
Autor Blue_Fatal1ty Pregled postova
Nemojte samo gledat kratkorocno jer cete svi popusit. Sad treba sjest na neke altove i zaboravit na njih.





Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2018., 10:26   #5873
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,528
Citiraj:
Autor Brut Pregled postova
ti likovi koji placaju su nista drugo nego ovce za sisanje, nema te placene informacije koje ne mozes naci free na netu, ono inside info za par dolara..sto reci nego beeeeeeeeeeeeeeeee(ovca)
Ovo za free info naprosto nije točno. Nema sve free. Ni na kojem financijskom tržištu, pa tako ni u kriptu. Jedno su nagađanja šta će biti sutra, a drugo je znati što će se odigrati. Oni koji imaju info ili određena znanja zarađuju na onima koji nemaju.

Druga je stvar, s kojom se slažem, što se u tim grupama često trguje poluinformacijama ili navlači ljude. Ima dobrih info, ali treba filtrirati. Za sve koji nisu vješti u čitanju grafova (i sebe tu brojim, tek sam početnik na tom polju), po tim grupama se često da naći dobrih savjeta što kada kupiti za kratkoročno trejd.

Recimo crypto coach kojeg sam gore naveo je imao odlične callove za ETC, XLM zadnjih dana na kojima sam dobro zaradio, i VET koji se nije odigrao prema željenom scenarijau (za sad). Al recimo, ono što treba paziti je da te ne navuče na druge stvari. On u svojoj grupi povremeno radi pumpove nekih shitcoina na binance, i tu šiša ovce. Najavi neki pump, ekipa koja ga prati se polakomi radi drugih dobrih callova koje ima, a ne shvaćaju igru. On i njegovi kupuju polako taj coin danima prije i on lagano raste. Kad najavi i krene pump, cijena naglo skoči, ekipa kupuje a on im prodaje i zaradi na njima

Najlakša je stvar napumpati neki shitcoin s malim volumenom, to se možemo i mi ovdje dogovoriti, nas dvadesetak. No, kome ćemo prodati taj shitcoin kad ga napumpamo, ako nemamo ovaca za šišanje?
Zato kažem, treba filtrirati i razmišljati, sve uzeti sa zrnom soli.



Jedno zanimljivo razmišljanje u ovim bearish vremenima:
https://www.tradingview.com/chart/BT...yptoManiac101/
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2018., 13:34   #5874
Psycho
Master Of Disaster
Moj komp
 
Psycho's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,252
mislim da ce valute ici jos dole, ali ko razmislja na neki long term investment za lovu koju moze popusiti treba poceti pomalo kupovati.
__________________
Psycho je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2018., 13:56   #5875
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,528
Svi pokazatelji upućuju na daljnji pad. No s druge strane ne bi bilo prvi put da se dogodi kontra svih očekivanja.

Ja kupujem polako altove zadnjih mjesec dana, i nadam se da BTC neće dublje od 5800, jer već sam se i previše istrošio, a to je zadnja stanica na kojoj se nadam kupovat

Sve što sam kupio ide u hodl, za trejd osim tu i tamo nemam baš više vremena, stigla prinova
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2018., 14:26   #5876
Brut
Premium
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Zadar
Postovi: 263
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Ovo za free info naprosto nije točno. Nema sve free. Ni na kojem financijskom tržištu, pa tako ni u kriptu. Jedno su nagađanja šta će biti sutra, a drugo je znati što će se odigrati. Oni koji imaju info ili određena znanja zarađuju na onima koji nemaju.

Druga je stvar, s kojom se slažem, što se u tim grupama često trguje poluinformacijama ili navlači ljude. Ima dobrih info, ali treba filtrirati. Za sve koji nisu vješti u čitanju grafova (i sebe tu brojim, tek sam početnik na tom polju), po tim grupama se često da naći dobrih savjeta što kada kupiti za kratkoročno trejd.

Recimo crypto coach kojeg sam gore naveo je imao odlične callove za ETC, XLM zadnjih dana na kojima sam dobro zaradio, i VET koji se nije odigrao prema željenom scenarijau (za sad). Al recimo, ono što treba paziti je da te ne navuče na druge stvari. On u svojoj grupi povremeno radi pumpove nekih shitcoina na binance, i tu šiša ovce. Najavi neki pump, ekipa koja ga prati se polakomi radi drugih dobrih callova koje ima, a ne shvaćaju igru. On i njegovi kupuju polako taj coin danima prije i on lagano raste. Kad najavi i krene pump, cijena naglo skoči, ekipa kupuje a on im prodaje i zaradi na njima

Najlakša je stvar napumpati neki shitcoin s malim volumenom, to se možemo i mi ovdje dogovoriti, nas dvadesetak. No, kome ćemo prodati taj shitcoin kad ga napumpamo, ako nemamo ovaca za šišanje?
Zato kažem, treba filtrirati i razmišljati, sve uzeti sa zrnom soli.



Jedno zanimljivo razmišljanje u ovim bearish vremenima:
https://www.tradingview.com/chart/BT...yptoManiac101/
nije tocno? ma daj ne budi naivan kao francuska sobarica, uz 200 kripto frikova na twiteru i 50 telgram grupa nema sanse da ti promakne neka relavantna informacija, naravno besplatna Oni koji imaju ozbiljniji info ionako ga nemaju potrebe dilati masi klinaca za 30$

tipa dojava za ETC daj nemoj j i vrabci na grani su znali sto ce biti bez placene dojave
Brut je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2018., 19:53   #5877
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,725
Da li je netko ikada radio studiju o tome koliko jedan coin utječe na cijenu drugog? Npr. ako se proda 1000 ETH za USD, koliko to ruši cijenu BTC, ETC itd. jer ja koliko sam primjetio, za sad BTC dominira... kad on ide gore, sve ide gore, kad on pada, svi padaju... nisam primjetio da je ETH narastao pa da je zbog toga i BTC narastao...?
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2018., 21:05   #5878
lit
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: hr
Postovi: 972
Citiraj:
Autor dakky Pregled postova
Da li je netko ikada radio studiju o tome koliko jedan coin utječe na cijenu drugog? Npr. ako se proda 1000 ETH za USD, koliko to ruši cijenu BTC, ETC itd. jer ja koliko sam primjetio, za sad BTC dominira... kad on ide gore, sve ide gore, kad on pada, svi padaju... nisam primjetio da je ETH narastao pa da je zbog toga i BTC narastao...?

Jedino što primjećujem u svemu tome jest da BTC dominacija raste malo po malo, što nije isto dobro za kripto svijet.
Inače po meni u ovom kaosu treba gledati samo long term HODL, ova nestabilnost kriptoa pokazuje koliko je još to zeleno i doista nam trebaju regulacije po svuda i tek tada ćemo neku stabilnost.
5-10 godina HODL je najbolji plan.
lit je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2018., 21:16   #5879
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Dakky, da, tocno tako, BTC je jedini, a ostalo su shitcoini usudio bi se reci.

Sad smo nedavno imali primjer da je BTC porastao a ETH nije. No bilo je ove godine kada je BTC padao a ETH stagnirao ili je to bilo prosle...

No kad BTC pada sve pada...

A ovo za grupe jos uvijek cekam da mi netko dade neku grupu... Neznam jel miljone okrecete da pnecete sherat ili ste culi za te neke grupe ali neznate gdje su?

I ja sma misljenja da su to kao dojave za namjestene utakmice. Pola grupe dobije da ce BTC ici gore, a pola da ce dolje...
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2018., 22:38   #5880
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,528
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
A ovo za grupe jos uvijek cekam da mi netko dade neku grupu... Neznam jel miljone okrecete da pnecete sherat ili ste culi za te neke grupe ali neznate gdje su?

Ja sam ti gore za crypto coacha stavio i jasno naznačio da ne pratiš nejgove pump and dump šeme, već samo savjete za kupovinu i prodaju pojedinih koina, a i to naravno nije ziher.


Ja sam 90% takvih grupa prestao pratiti jer sam sticajem okolnosti smanjio trade aktivnosti na minimum.


al evo ono što znam i što sam svojevremeno sudjelovao:
crypto_rand -> daje inside info o izlistavanjima pojedinih koina na nove burze, info od razvojnih timova o tome akd će tko objaviti neki release ui sl. to proizvede pump and dump gdje se da u jednom danu okrenuti cca 20%, nekad i više, no sad u bearu i manje. Info je na plaćanje, vrlo je pouzdan i ne, nećeš ga uviejk dobiti for free, osim ako nisi u tim krugovima koji inače barataju tim informacijama ili ćeš dobiti info od nekog drugog tko ga je platio
ako ga guglaš, naći ćeš i neke konkurentske grupe koje također prodaju iste ili slične informacije.


plaćeni trading savjeti na temelju grafova i TA: botje11, cryptomaniac101. oba na TV, oba imaju free i verziju uz plaćanje. pouzdani koliko mogu biti na ovako volatilnom tržištu za koje ni ne postoje posebno razvijeni alati praćenja.



također, ako si baš zainteresiran na forum.hr imaš brdo ekipe koja zajedno plaća jedan account, meni su neki to nudili da sudjelujem pa ti mogu dati njihove nickove.


tu je onda i apitrade pro bot s kojim možeš zaraditi na trejdanju, isto ga dosta hvale.


evo, to onako na prvu, za više ni nemam vremena sad.





Citiraj:
Autor Brut Pregled postova
nije tocno? ma daj ne budi naivan kao francuska sobarica, uz 200 kripto frikova na twiteru i 50 telgram grupa nema sanse da ti promakne neka relavantna informacija, naravno besplatna Oni koji imaju ozbiljniji info ionako ga nemaju potrebe dilati masi klinaca za 30$

tipa dojava za ETC daj nemoj j i vrabci na grani su znali sto ce biti bez placene dojave

Ne, nije točno, i jasno sam ti u postu razdvojio da se generalno slažem za ove telegram grupe, ali isto tako znam da dio informacija koje mogu biti vrijedne nisu dostupne svima i ne dijele se. Ni free, a često ni uz plaćanje
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na