Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 31.03.2013., 19:56   #1
23-D
Premium
Moj komp
 
23-D's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Pula
Postovi: 272
Facebook privacy problem + ima li fejs support koji odgovara na upite?

Prvo problem, možda mi netko može i pomoći...

Ne znam zašto, ne vidim objave na ženinom zidu. Vidim samo sadržaj koji nam je zajednički, podjeljene fotke, statusi linkovi itd...
Niti na naslovnici ne vidim njene objave, dok ona mene vidi normalno.
Nitko od nas nije dirao privacy opcije, a prije smo se normalno vidjeli....problem je pročeo prije cca godinu dana kada je fejs počeo stalno mjenjati layout.
Sve sam prokopao i po mom i po njenom profilu ali nisam pronašao nikakvu "nepravilnost"....

Drugo, kontakt sa fejs supportom

U pokušaju da prijavim problem nisam našao nigdje kontakt sa supportom osim "Report problem" gdje mi se nakon unosa prikazala poruka da mi na poruku vjerojatno nitko neće odgovoriti nego će se problem uzeti u obzir kod daljnjeg razvoja fejsa.....Sve ostale POMOĆ opcije su na principu pronađi problem pa možda dobiješ i odgovor.......
Gdje da nađem neki facebook live support ???
23-D je offline  
Staro 31.03.2013., 20:00   #2
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor 23-D Pregled postova
Drugo, kontakt sa fejs supportom

U pokušaju da prijavim problem nisam našao nigdje kontakt sa supportom osim "Report problem" gdje mi se nakon unosa prikazala poruka da mi na poruku vjerojatno nitko neće odgovoriti nego će se problem uzeti u obzir kod daljnjeg razvoja fejsa.....Sve ostale POMOĆ opcije su na principu pronađi problem pa možda dobiješ i odgovor.......
Gdje da nađem neki facebook live support ???
Nećeš nać, samo ćeš dobit autoreplay i ako se riješi samo od sebe je. Sramota ali je tako...
Baja 001 je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 31.03.2013., 20:05   #3
Rade0n
Guest
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 820
Trebao bi im support od nekih milijun zaposlenih koji će 24 sata odgovarati na razne upite stotine milijuna drugih, barem je to jasno.

P.S. Rečeno je puno puta ovdje na forumu da pcekspert također nije facebook support i da se ne otvaraju takve teme.
Rade0n je offline  
Staro 31.03.2013., 20:07   #4
23-D
Premium
Moj komp
 
23-D's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Pula
Postovi: 272
Sorry, nisam znao....vidio sam par fejs postova, pa mi nije palo na pamet da postoji "zabrana".

Odgovor sam i ovako dobio, tako da se tema može i zaključat i obrisat
23-D je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na