Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.09.2010., 19:16   #1
hrcfaca
Premium
Moj komp
 
hrcfaca's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 524
Nokia c5

Pozdrav svima danas sam dobio ovaj mobitel no ima puno stvari koje mi nisu jasne! Sa mobitel sam dobio naravno mc sa 2gb no kada idem onako na galerija tamo nema memoriske kartice nego je samo slike i ostalo pjesme, zvuk itd... ali mc-a nema, drugi problem je kada odeberem slike i video on mi sve stavi portretno i ne mogu staviti normalno jer zna netko kako doći do mem kartice??
Hvala!!
hrcfaca je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2010., 20:36   #2
Tuna
Unregistered User
Moj komp
 
Tuna's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Našice
Postovi: 426
u galeriji ti on sam nađe sve pjesme i slike i tamo ih stavi.
video i na mojoj 5230 pokreće uvijek portreno... mislim da to nemoš promjenit a za slike ne znam zašto ti neće

imaš instaliran "upravitelj datoteka" pod programima pa s njim možeš doć do kartice
__________________

Tuna je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.09.2010., 11:02   #3
hrcfaca
Premium
Moj komp
 
hrcfaca's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 524
Citiraj:
Autor Tuna Pregled postova
u galeriji ti on sam nađe sve pjesme i slike i tamo ih stavi.
video i na mojoj 5230 pokreće uvijek portreno... mislim da to nemoš promjenit a za slike ne znam zašto ti neće

imaš instaliran "upravitelj datoteka" pod programima pa s njim možeš doć do kartice
Hvala puno no imam još jedan problem u mcu mi pokazuje kad idem vidjeti stanje mem da je iskoriteno 817 mb u ostale datoteke no ja taj folder nemam uopće! Mob je inaće rabljeni pa bih htio te fajlove obrisati!
hrcfaca je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2010., 12:58   #4
Tuna
Unregistered User
Moj komp
 
Tuna's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Našice
Postovi: 426
najbolje da spojiš mob na komp pa pogledaš šta je to toliko veliko.

mislim da on to pod "ostale datoteke" pokazuje sve što nije glazba i slike
__________________

Tuna je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2010., 11:57   #5
hrcfaca
Premium
Moj komp
 
hrcfaca's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 524
Citiraj:
Autor Tuna Pregled postova
najbolje da spojiš mob na komp pa pogledaš šta je to toliko veliko.

mislim da on to pod "ostale datoteke" pokazuje sve što nije glazba i slike
Već sam spojio, ali niti on ne prepoznaje taj folder na memory cardu!
Ma znam ja to da je to taj folser koji vjerojatno sprema sve ostalo osim glazbe, ali ga ja ne mogu nači, a ne mogu niti nači tonove od moba mislim one poliforne melodije!

Ljudi pomagajte molim vas jućer sam si kupio t mobile broj sa 50 kn na njemu. Danas imam 28 kn s tim da sam ja poslao samo dvije poruke. Zvao sam t-bobile i ženska je rekla da se od ujutro od 7 i 40 do sad stalno nešto skida, ali ona nemože vidjeti odkuda! Jer zna netko što trebam isljućiti pomagajte bankrotirat ću!!

Zadnje izmijenjeno od: Router. 12.09.2010. u 20:07.
hrcfaca je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2011., 17:17   #6
hrcfaca
Premium
Moj komp
 
hrcfaca's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 524
Jer netko ima neki link da si downloadam program za surfanje google ili neke tak prešao sam na tele2 pa reko jeftinije jer zna neko gdje da ga preuzmem????
hrcfaca je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2011., 23:14   #7
Mejzlik
tha pilot
Moj komp
 
Mejzlik's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 636
Moras moci na kompu vidjet sve sto je na kartici...

Tonove od moba mislim da nemozes brisati, slati itd, jer one dolaze sa firmwareom.

Skini si Operu Mini 6, meni je 10x bolja nego defaultni Nokijin browser, jer je brza itd, jedino nema flash support.

Sto se tice skidanja, jesi pogledao u task menageru je li ti nesto ostalo upaljeno, a ima veze sa netom?
Mejzlik je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2011., 22:04   #8
conan
Premium
 
conan's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: BJ
Postovi: 80
Exclamation Zablokirala Nokia C5

Ljudi tražim pomoć... imam nokiu c5 i zablokirala je... kada ju upalim, upišem pin, potvrdim i pojavi mi se poruka "uključivanje mobitela nije uspjelo. obratite se prodavaču". kada ju spojim na komp (ugašenu) prepozna se u my computeru i mogu otvorit foldere. probao sam sa nokia software updater ali ju nemože naći. jel ima tko kakvu ideju kako i na koji naćin da to riješim?????
conan je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2011., 22:16   #9
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Mozda ti ne preostane drugo osim da ga probas tvornicki resetirati. Probaj ga upaliti bez kartice. Ako se upali upisi *#7370# i potvrdi.
NAPOMENA: Tako gubis sve podatke. s unutarnje memorije telefona. (imenik,kalendar itd) .
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2011., 22:45   #10
conan
Premium
 
conan's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: BJ
Postovi: 80
problem je i u tome što dok ju upalim bez kartice ne mogu ništa upisat, samo se pojavi poruka "uključivanje mobitela nije uspjelo. obratite se prodavaču", mogu ju samo ugasit. jel postoji neki drugi način da ju resetiram? možda kakav softver? a da nije ovaj nokijin updater?...
conan je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.06.2011., 00:05   #11
conan
Premium
 
conan's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: BJ
Postovi: 80
našao sam na youtubeu kako neki lik resitira tako da drži istovremeno 3, * i call tipke dok pali mob... http://www.youtube.com/watch?v=FVXJp...eature=related , probao sam i to ali nije puno pomoglo, dobijem početnički ekran i samo to, opet nemogu nigdje i ništa
conan je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2011., 01:24   #12
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Mislim da se treba isfleshati preko box-a. Tek tada ces znati jel nesto crklo ili je samo software u pitanju.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2011., 06:58   #13
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,326
Nosi je na servis. Tome i služi garancija.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2011., 16:47   #14
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Nosi je na servis. Tome i služi garancija.
Trebalo bi uz svaki problem koji se ovdje napise navesti ima li mob garanciju. JA sam pretpostavio da nema jer kolega nije naevo zato sam napisao da ga treba preko boxa. Garancija je sigurno bolje rjesenje od prckanja po mobu i gubljenja garancije
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2011., 01:13   #15
conan
Premium
 
conan's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: BJ
Postovi: 80
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Trebalo bi uz svaki problem koji se ovdje napise navesti ima li mob garanciju. JA sam pretpostavio da nema jer kolega nije naevo zato sam napisao da ga treba preko boxa. Garancija je sigurno bolje rjesenje od prckanja po mobu i gubljenja garancije
ma nema garanciju... zato i prčkam po njoj. tražim način da stavim ponovo software, tj da obrišem ovaj koji zeza i stavim novi. jel zna tko jel mogu to preko usb kabla ili moram imat još što? kaže kolega preko "box"... što je to uopće? i čemu služi dondle p-key ako tko zna?
conan je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2011., 01:56   #16
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Citiraj:
Autor conan Pregled postova
ma nema garanciju... zato i prčkam po njoj. tražim način da stavim ponovo software, tj da obrišem ovaj koji zeza i stavim novi. jel zna tko jel mogu to preko usb kabla ili moram imat još što? kaže kolega preko "box"... što je to uopće? i čemu služi dondle p-key ako tko zna?
http://youtu.be/gnwmjCSraUI
WraGG je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na