Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 02.01.2016., 15:59   #6181
Karlo666
Premium
Moj komp
 
Karlo666's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Kaštel Lukšić
Postovi: 1,383
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Po meni, a vjerojatno će se mnogi složiti sa mnom, najveći problem Samsunga je TW. Neoptimiziran je do boli. Jest da daje mnogo điđa-miđa korisniku na raspolaganje, ali ubija mob.

Slažem se i s komentarom da je skup. Je, ali nudi dosta za tu lovu. Daleko od toga da je omjer uloženo-dobiveno dobar (budimo relani, ipak plaćamo i ime, marketing, inovacije,...), ali ako imam lovu na raspolaganju, onda ću ga uzeti. Pogotovo što u tom cjenovnom rangu nemate flagship koji nudi kombinaciju hardvera, performansi i kvalitete za tu lovu. Dosta ih je blizu, ali još uvijek im fali sitno da budu na njegovoj razini. Po meni, najbliži konkurent mu je iP. Ali on košta još više i radi u drugom 'ekosistemu'.
Da Samsung se odjednom prebaci na Stock OS kao Motorola vjeruj mi da bi Samsung izgubio milione korisnika bez obzira na performanse jer prosječni Joe neide za tim dali šteka ili ne. On je samo čuo da su svi na Samsungu i to je njemu dovoljno.

Recimo mom bratu je dealbreaker koliko može se zumirati u slike i gadi mu se stock OS.

Bio sam mu prije godinu pokazivao koliko bolje vrti njegov S3 na Costum ROM al njega nebriga i gadi mu se.Jedino nisam probao Samsung Costum Stock ROM.
__________________
Pošten trgovac:
1,2,
Karlo666 je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na