Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.09.2006., 16:52   #61
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Pričekat ću malo da se MaxTV stabilizira. Iskustvo je pokazalo da kod nas ništa ne fercera iz prve. Pogotovo kada je t-scum u pitanju.
Jel zna netko okvirne cijene?
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online   Reply With Quote
Staro 06.09.2006., 17:08   #62
nicko
Guest
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 4,186
To nije nikako dobro nadam se da nece jos poceti naplacivati nama

Cijene...hmm....ja bi rekao oko 60kn mjesecno + ako jos nesto posudis u videoteci...5-10kn po filmu...
nicko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.09.2006., 17:15   #63
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,140
Ovisno o cijeni ja brijem da cu si sigurno to uzeti. Gledam popis programa na www.tportal.hr/maxtv i ono nis posebno ali ono enough antena i sranja. Posto moj kvart nema kablovske ono prva liga...
mann je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2006., 21:52   #64
nicko
Guest
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 4,186
JHEBEMU SMRDLJIVI T-SCUM!!!!! Ukinu pola programa sa liste i medju njima i MTV Base!!!! Jedini program koji sam gledao!!!!!! NEK SE NAPUSE I ZABIJU SI MAXTV U PRDARU!!!!
nicko je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2006., 22:33   #65
Flatline
Premium
Moj komp
 
Flatline's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 191
neznam za tebe ali ja sam zadovoljniji sada jer ima vise dokumentaraca
Flatline je online   Reply With Quote
Staro 12.09.2006., 02:04   #66
nicko
Guest
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 4,186
Ja sam ispizdio!!!
nicko je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2006., 09:52   #67
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Citiraj:
Autor nicko Pregled postova
JHEBEMU SMRDLJIVI T-SCUM!!!!! Ukinu pola programa sa liste i medju njima i MTV Base!!!! Jedini program koji sam gledao!!!!!! NEK SE NAPUSE I ZABIJU SI MAXTV U PRDARU!!!!
Pretpostavljam da je to zbog toga što masu njemačkih free programa s Astre prelazi u Dolphin paket koji će biti kodiran. Navodno će se naplaćivati neku siću (cca. 3 EUR/mj), ali je i to našima previše.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online   Reply With Quote
Staro 12.09.2006., 12:45   #68
nicko
Guest
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 4,186
Ma iskreno, ne zanima me....t-scum ima milijarde dobiti, otpusta radnike, a usluga im je na 0....doslo mi je jucer da odem u trgovinu i kupim sky star 2!
nicko je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2006., 12:57   #69
Dawar
OMG, thats the funky shit
Moj komp
 
Dawar's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: in The Republic of Peščenica
Postovi: 1,220
Pa ta usluga je u testnoj fazi tak da treba bit na 0 inache testiraju zabadava
__________________
Dawar je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2006., 13:08   #70
nicko
Guest
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 4,186
Ma...meni je samo zao sto ce takva usluga i ostati kada se komercijalizira...
I cini mi se da su smanjili bandwith za TV, prije je bio 5mbit, sad je 3mbit...barem mi tako router pokazuje (nek me ispravi netko ako grijesim)...trebalo je ostati kao i dosada i gotovo!!
nicko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.09.2006., 19:53   #71
Flatline
Premium
Moj komp
 
Flatline's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 191
Line Rate - Upstream (Kbps): 704
Line Rate - Downstream (Kbps): 5024
Flatline je online   Reply With Quote
Staro 12.09.2006., 20:33   #72
nicko
Guest
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 4,186
Downstream rate: 6528 kbps
Upstream rate: 896 kbps

S tim da je meni net 3mbit...nije mi jasno?!?!
Jesi ti brojio vezu za net u tome?
nicko je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2006., 22:56   #73
Dawar
OMG, thats the funky shit
Moj komp
 
Dawar's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: in The Republic of Peščenica
Postovi: 1,220
Na big brother sajtu vidio flash reklamu koja ide
Nova generacija televizije
Nova generacija stanara
3 posebna TV kanala
24 sata
itd
Dosadni kanali al ajde znachi kreche uskoro
__________________
Dawar je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2006., 00:01   #74
nicko
Guest
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 4,186
Ma nek krene...to ce im sve stekat i brejkat se...preporucam ljudima da se ne zalijecu i uzimaju odmah to, neka pricekaju mjesec dva, da vidimo sto ce s tim biti....jer sad nikako nije dobro...em slika trza, em se pokvarila kvaliteta...
nicko je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2006., 00:57   #75
MisterM
1oo1 NooB
 
MisterM's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZG
Postovi: 1,306
"Poštovani korisnici,
zbog proširivanja sadržaja MAXtv portala pristup sadržaju je trenutno onemogućen." :confused:

Možda i poboljšaju nešto - ja uvijek optimist.
__________________
IT IS EASY TO KILL FIVE HUNDRED NOOBS. BUT THERE IS STILL FIVE HUNDRED AND ONE AND YOU ARE OUT OF AMMO!
1oo1
NOOB - POWER IN NUMBERS!
Good judgment comes from bad experience and a lot of that comes from bad judgment.
MisterM je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2006., 01:09   #76
nicko
Guest
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 4,186
Citiraj:
Autor MisterM Pregled postova
"Poštovani korisnici,
zbog proširivanja sadržaja MAXtv portala pristup sadržaju je trenutno onemogućen." :confused:

Možda i poboljšaju nešto - ja uvijek optimist.
To stoji vec tjedan dana, mozda i vise...
nicko je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2006., 23:08   #77
DoX_Chabar
Premium
Moj komp
 
DoX_Chabar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Čabar/Rijeka
Postovi: 655
15.9. Vijest iz T-Coma... da MaxTV počinje komercijalno... bili živi pa vidjeli...
ugl. evo te vijesti.... Od 15.09.2006 moci cete predati zahtjev, sigurno u T-Centrima i biti ce i na
WEB stranicama ukoliko vec imate ADSL. 0,5kn prijelaz s zicnog adsla u zicni
ADSL2+ IPTV. 1,00kn prijelaz bezicnog adsla na bezicni ADSL2+ IPTV. Za sada
postoji samo jedan paket koji sastoji oko 50 kanala. Set Top Box (iptv
"reciver")--- 100kn s vezivanjem ugovorom na 2 godine. 65kn mjesecna
pretplata 10kn iznajmljivanje filma, film se moze gledati 24 sata, nakon
toga se zatvori i morate opet platiti. MaxTV usluga nece biti dostupna
svugdje gdje ima MaxADSLa u pocetku. Provjerit cete moci u T-Centrima ili na
web stranici.
DoX_Chabar je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2006., 23:14   #78
Zvijerko
Pečurka
 
Zvijerko's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: U blizini Osijeka
Postovi: 1,294
Uz ove cijene DSL-a, ne dam im još 65kn za TV iako zvuči zanimljivo
__________________
ECS Z77H2-A2X Deluxe
I5 3350P
G-Skill 16 GB DDR3 2133MHz
Gainward Phantom GTX760
250 GB Samsung Evo Basic SSD
XFX XTR 650W
Silencio 650
Zvijerko je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2006., 23:29   #79
nicko
Guest
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 4,186
Ma ako imas satelitsku ili kabelsku ne isplati se, pogotovo jos nemogu ni zamislit koji ce problemi biti u pocetku sa kvalitetom usluge...
nicko je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2006., 00:00   #80
Zvijerko
Pečurka
 
Zvijerko's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: U blizini Osijeka
Postovi: 1,294
Točno to, imam satelitsku i nema mi smisla davat za ovo
__________________
ECS Z77H2-A2X Deluxe
I5 3350P
G-Skill 16 GB DDR3 2133MHz
Gainward Phantom GTX760
250 GB Samsung Evo Basic SSD
XFX XTR 650W
Silencio 650
Zvijerko je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2006., 00:58   #81
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Evo počelo je i komercijalno... Let the games begin...

www.bug.hr/vijesti/index.asp?id=74658

www.tportal.hr/maxtv
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2006., 10:21   #82
raf
šlap
Moj komp
 
raf's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb, centar
Postovi: 939
Sta su se uopce trudili? ponuda im je nikakva, eventualno onaj VoD b bio dobar za ljude koji ne zive u vecem gradu pa da imaju videoteku, al opet svi oni filmovi koje vrijedi pogledati ce kostati 15 kn, a ako uzmemo da FLAT + najniza brzina kostaju 278 kn, znaci manje od 10kn dnevno, a s brzinom se da skinuti u 24 sata oko 8gb, neznam koja budala bi radje koristila VoD nego FLAT.
To bi skoro bilo 2 filma dvd kvalitete dnevno za 9 kn i kusur, + sto ih mozes snimiti i pogledati kada hoces.
Jednostavno presmjesno....
raf je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2006., 10:45   #83
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Kada bi bio 99kn FLAT s vezom od 1Mbita/s, onda bi si ziher uzeo maxTV, ovak ziher ne. Ni da je 20kn si ga ne bi uzeo, dok god kod nepojeftini DSL i srede malo tu vražiju infrastrukturu!!
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2006., 11:00   #84
4444josip4444
Premium
 
4444josip4444's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: VG
Postovi: 846
Vidjet ćemo kako će to ić, filmovi koji vrijede bit će po 15kn +60kn pretplate, znači ako mjesečno pogledam 12 filmova to će me koštat 240kn a pogledo bih više, još koje kakvi dokumentarci, serije itd.... uglavnom za 240kn iz videoteke posudim 30ak DVD naslova po želji visoke vizualne i zvučne kvalitete s kojima mogu radit što hoću, a imam i satelit (hotbird, astra), zemaljsku tv sa kojih 8 kanala....
4444josip4444 je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2006., 20:06   #85
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,140
Zanimljivo mi je ovo potpisivanje na dvije gdoine. Ako imas adsl na godinu dana i maxtv na dvije godine to je isto kao da si i adsl potpisao na dvije godine. Maxtv nemozes koristiti ako neams adsl, dakle ono ovaj ugovor za adsl je ono...

Jos mi je pod upitnikom sta ako imas dvije televizije. Pise da ce se omoguciti nesto do kraja godine sto ce omoguciti koristenje dva TV -a. E sada dali je to nesto prosirivanje bandwidtha ili novi uredjaji sa tom mogucnoscu pitaj vraga. Pitao 0800 9000 i naravno neznaju...

Sto se cijene i kanala tice osobno mi je dosta zanimljiv onaj science paket posto u mome kvartu nema kablovske. A cijena je oko dvije kune na dan. Prihvatljivo...
mann je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2006., 23:19   #86
raf
šlap
Moj komp
 
raf's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb, centar
Postovi: 939
Citiraj:
Autor mann Pregled postova
Jos mi je pod upitnikom sta ako imas dvije televizije. Pise da ce se omoguciti nesto do kraja godine sto ce omoguciti koristenje dva TV -a. E sada dali je to nesto prosirivanje bandwidtha ili novi uredjaji sa tom mogucnoscu pitaj vraga. Pitao 0800 9000 i naravno neznaju...

Sto se cijene i kanala tice osobno mi je dosta zanimljiv onaj science paket posto u mome kvartu nema kablovske. A cijena je oko dvije kune na dan. Prihvatljivo...
Ako imas dvije televizije mozes odmah zaboraviti na maxtv, tj da ih gledas istovremeno na obje telke. 1 maxtv vuce 4 mbita, dakle za dva bi ti trebalo 8 a to je maksimum adsl tehnologije, kojih se nikad nece moci dobiti zbog losih bakrenih parica. Dakle ili ces imati 2 adsl prikljucka ili ce oni morati mijenjati tehnologiju. sa sadasnjim stanjem nikako nije moguce...

ako ides po tom sistemu da je to samo dvije kune na dan, onda na te dvije kune dodaj, 5 kn za vodu, 6 za struju i tako dalje... kad zbrojis preskupo je. usluga im IMHO vrijedi najvise 20kn mjesecno, pogotovo zato sto potpisujes ugovor na 2 godine...
raf je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2006., 02:00   #87
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,140
Ovo je sa t-com.hr -a

Pitanje: Kada će biti omogućeno spajanje više televizora istovremeno?
Odgovor: Mogućnost je predviđena do kraja godine.

Dali seru ili ne neznam ali eto... Izdatak dnevno 2kn za recimo svaki dan jedan Discovery dokumentarac ili dva tri ako je subota. Po danu onak uz posao MTV ili VH1. Ma neznam meni cijena nije losa. Naravno nadajmo se da ce ici dole kamo srece ali...

Ovo za dvije godine istina, s obzirom da potpisujes na dvije godine barem su receiver mogli mukte dati.
mann je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2006., 11:06   #88
raf
šlap
Moj komp
 
raf's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb, centar
Postovi: 939
Ko sto rekoh, na sadasnje stanje nemoguce, osim da ti uvedu jos jednu adsl liniju pa za nju placas samo onih 65kn, al neznam bas koliko bi im se to isplatilo, a najvjerojatnije ce ponuditi adsl2(+), jer koliko sam cuo oni modemi sto u zadnje vrijeme daju podrzavaju tu novu tehnologiju, tak da... jos koja godina ugovora zbog novog modema

Ah vidi meni je potpuni idiotizam davati 65 kn za 4 discovery programa (na kojima BTW kao i na svakoj drugoj televiziji i nemas bas svaki dan nest za gledat, pogotovo racunajuci i na reprize i reklame), te jos 2-3 glazbena programa. znaci za 7 kanala koji valjaju od 55 placati 65kn mjesecno mi izgleda idiotski. Ajd da imaju neke programe poput spice platinuma, na kojima ima UVIJEK nesto za pogledati, onda bi se jos mozda i isplatilo. ovak je to totalni idiotizam.

Lijepo si uzmes satelitsku (1000-1500kn) i za (nisam siguran) 100kn godisnje piratu za kodove imas ove i puno drugih programa koji bolji od ovih sto tekom nudi. Znaci izuzmemo li pocetni trosak, 100 kn godisnje, naspram 65kn mjesecno za nekoliko puta manje programa... Izracunaj. A i raspitaj se koliko bi za tih 7 programa koji su gledljivi platio godisnje za oriđiđi sat karticu? ziher manje nego sto bi dao tekomu...
raf je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2006., 14:18   #89
h3lld
Disturbed
Moj komp
 
h3lld's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Bogu Iza Nogu
Postovi: 1,420
Ne bi dao, jer neki programi koji su tu ponudjeni se trenutno ne mogu odkodirati, a i piratu se ne placa 100kn godisnje za odkodiranje nego 100 kuna po otkjucavanju koje moze biti na tjednoj, mjesecnoj ili godisnjoj bazi, ovisi o programima. Imam digitalnu satelitsku i znam kako tamo stvari stoje s ovakvim programima.... Inace, ako imam stari modem, ja njima dam 50lipa i dobijem novi modem preko kojeg se mogu spajati bez produzivanja ugovora ili? I sad ako potpisem daj maxtv na 2 god, jer to znaci da i dsl jos moram 2 god produziti...ono? zbunjola teska, ali za 65kn mjesecno po meni je to jako dobar deal... ako nista drugo onda zbog hrt plus i zbog same kvalitete kanala....
__________________
-potpis-
h3lld je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2006., 16:29   #90
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,140
h3lld ovako ti ide spika. Adsl nemoras produziti ali maxtv bez adsl -a neradi. Dakle kao da si i adsl produzio na dvije godine... Kada sam ja njih pitao sta ce se desiti ako ja otkazem adsl a imam maxtv kazu onda nemozete gledati maxtv. Onda ja njima: A moram placati pretplatu? Odgovor je da, jer ste se obavezali na dvije godine.

Istina dosta su neinformirani oko toga maxTV -a tako da mozda su i krivo rekli al...

Inace sto se satelita i DVB -a tice, neide to bas tako kako ti kazes raf. Discovery je unutar vise paketa al mislim da nije niti jedan probijen bar sto se engleskoga tice. Istina uvijek postoji key sharing al za to treba malo jaci receiver i gnjavljenje.

Ja mislim da cu si ovo uzet sigurno samo nek se ovi u t-comu dogovore oko detalja dvije telke and stuff. Tolko se krece cijena kablovske po Rijeci a ovdje dobijes i jos par zanimljivih mogucnosti...
mann je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na