Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Storage > Optički uređaji
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.10.2006., 13:17   #1
Roc
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Osijek, Hrvatska
Postovi: 10
Nemogu vise prziti multisession ????

Imam przilicu Pioneer DWR 110 Bk , neki dan sam stavio firmwary i nastali su problemi .... stavio sam ovaj firmwary : DVR-110D (BK,SV) v1.39 , dakle najvjerovatnije pogresan . I sada mi ocitava przilicu kao DWR 110 D i ona radi ali nemogu prziti multisession niti brisati ( pisi - brisi ) medije ..... pokusao sam kad sam vidio da sam promasio firmwary staviti drugi ali neide jedino mi dozvoljava nadogradnju verzije 110 D ( na 1.41 ) ........ da li je to kraj moje przilice sa multisession przenjem .
Hvala !

Zadnje izmijenjeno od: Roc. 09.10.2006. u 23:24.
Roc je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2006., 19:04   #2
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,395
Dobar firmware si stavio, to je ista przilica 110D (BK,SV), probaj preflashat novi 1.41, meni radi na 110D
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.10.2006., 19:12   #3
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
@Nino5: Pioneer 110 i 110d nisu iste pržilice, odnosno da budem točniji uređaji su hardwerski isti, ali razlikuju se po mogućnosti prženja dvd-rama. To je omogućeno/onemogućeno unutar samog firmwera.
@Roc: Ako si flešao sa službenim firmwerom NE POSTOJI mogućnost da si stavio krivi firmware.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2006., 19:37   #4
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,395
@Pomo imas pravo, citao sam na brzinu, sada vidim da je rijec o 110.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2006., 22:44   #5
Roc
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Osijek, Hrvatska
Postovi: 10
hvala na ukljucenju na moju temu ..... ali zasto onda nemogu prziti vise multisession i pobrisati pisi - brisi medije ???? : bonker :
a sto se tice firmwarea skinuo sam ga sa http://www.pegasoft.cz/index.php?rub...k=eng&limit=80
sta sada da radim ..... ima li natrag ili kako naprijed
Roc je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2006., 22:50   #6
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Ovako, meni multisession nije nikad radio kako treba sa dvd medijima, a zašto ti više neda obrisat RW nemam pojma. Firmware se UVIJEK skida sa službenih stranica proizvođaća tvog uređaja, osim ako nisi stvarno siguran u ono što radiš.
Probaj reinstalirat driver od uređaja i reinstaliraj Nero (pretpostavljam da njega koristiš) pa vidi.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2006., 22:52   #7
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,395
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2006., 22:59   #8
Roc
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Osijek, Hrvatska
Postovi: 10
da li da skinem i pokusam staviti : DVR-110D (BK,SV) ili DVR-110 (DK, SV) oba v.1.41 .......... jer kazem , prza je model 110 BK ali sada mi se ocitava kao 110 D ..... hm , evo probao sam ali mi ovaj obicni nedozvoljava instal a za model 110 D mi kaze da ga imam vec ........ napravio sam i uninstall drivera od prze pa opet install ali i dalje je sve po starom ....... radi , przi ..... ali nece ( a to je dok nisam prckao po firmwareu radio bez problema ) multisession i brisati RW ....... nije vrag da sam je zaklao : giljotin

Zadnje izmijenjeno od: Roc. 09.10.2006. u 23:11.
Roc je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na