Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.07.2018., 17:47   #1561
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Iskreno onaj potez je bio blesav. I ne mogu baš takve gluposti dopuštati po stazi.

Progledali su mu kroz prste za ono retardirano guranje bolida po stazi s čim izaziva nesreću, sad ovo, što je sljedeće?
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2018., 17:55   #1562
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Iskreno onaj potez je bio blesav. I ne mogu baš takve gluposti dopuštati po stazi.

Progledali su mu kroz prste za ono retardirano guranje bolida po stazi s čim izaziva nesreću, sad ovo, što je sljedeće?

Smeta te guranje bolida na stazi? Znači, i protiv ovog si se 2003 sigurno bunio i vikao da nije sigurno




BTW, na 1:15 se vidi Vettel kao klinac sa Red Bull kapom
Brko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.07.2018., 17:57   #1563
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Naravno da jesam jer se to više ne radi.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2018., 18:05   #1564
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Da se razumijemo, nisam Ferrari Fan.

Vettelov sam ali i to ću prestati biti. Valjda starim. Ne mogu više podnijeti ovako teške poraze. Zato se divim ljudima koji navijaju za Alonsa. (Bez ljutnje molim!)

Ali danas je Kimi bezveze izgubio poziciju od Bottasa zbog gužve ispred njega a Vettela neću komentirati. Sigurna pobjeda.

Ovo spada u kategoriju vjerovali ili ne.
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2018., 18:05   #1565
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Ako ćemo ići unatrag, onda se možemo raspravljati i o npr. sudaru Prosta i Senne 1989. u Suzuki. Nije da sam se tad rodio pa gledao izravni prijenos, ali svi znamo što je bilo

Za Kimija se zna, e sad ako je pravilo vrijedilo i tad, a Kimi nije dobio kaznu, onda su mu zabiberili 9 godina kasnije To onda već postaje komedija. Malo bi pa malo ne bi dijelili kazne.
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2018., 18:16   #1566
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Da ne mlatimo praznu slamu, otišao sam na stranice FIA-e i našao taj čeptr:

Entrance to the pit lane
a) The section of track leading to the pit lane shall be referred to as
the “pit entry”.
b) During competition, access to the pit lane is allowed only
through the pit entry.
c) Any driver intending to leave the track or to enter the pit lane
should make sure that it is safe to do so.
d) Except in cases of force majeure (accepted as such by the
Stewards), the crossing, in any direction, of the line separating
the pit entry and the track by a car entering the pit lane is
prohibited.

E sad što im je viša sila, ne bih znao Možda se u to računa lakrdija iz boksa, aj uđi, aj nemoj pa tamo vamo
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2018., 18:19   #1567
Max_Damage
Premium
Moj komp
 
Max_Damage's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 952
Hm...
Max_Damage je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2018., 18:25   #1568
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Da se razumijemo, nisam Ferrari Fan.

Vettelov sam ali i to ću prestati biti. Valjda starim. Ne mogu više podnijeti ovako teške poraze.
To je problem svih ljudi, kao i tebe, koji si u nekom sportu odaberete "najboljeg" statistički ili "najboljeg" trenutno, napravite si safe-comfort zonu i u datim trenucima imate super argumente u raspravama "ali moj XY je najbolji". Onda kad odjednom stane dotok naslova/pobjeda/uspjeha ili odaberete "novog pobjednika" ili nestanete iz određenih sfera društva/interneta ili se preselite u vikendicu negdje u Bosni i pojavite se 3 puta u 4 godine nakon prestana dominacije Red Bulla (pozdrav i tebi begi).

Zato si odabereš neku luzersku ekipu kao recimo ja Mclaren tamo davne 1993 i u 25 godina praćenja formule imaš 5-6 dobrih sezona dok su ostale ćemer i jad i pune razočaranja, a ostalo možeš trollat bandwagonere kao što ja trollam vas koji ste si izabrali "najbolje" vrlo nedavno te nemam od čega pobjeći zbog "svojih" poraza, dok vi imate

Tako da ti kao Vettelovac od 2010, begi Red Muljac od 2010, draksa Ferrari od 2007 i mnoooooooooooooogi Šumaherovci od 2000... u svakom sportu je ista priča tako da me to nikako ne čudi, samo onda muški podnesite i poraz, a ne odma bit butthurtan i već bacat oko na nekog drugog jer MORAŠ navijati za "najboljeg".

Šalu na stranu, ali po meni je ono, 5. osnovne. Mislim, navijaj za koga oćeš, meni je svejedno, ali onda sa njim do kraja. Kaj bi ja trebal reć? McLaren je dno dna sada i imaju sreće kaj imaju Alonsa koji čupa nemoguće iz sudopera koji zovu MCLTRIDESETINEŠTO. Da imaju 2 rookija, nebi 10 bodova u talu imali, pa eto, i dalje sam uz njih, koliko god to zvučalo mazohistički.

Kod mene u zgradi je živio lik koji je 2000-2004 spavao pod MS/Ferrari zastavom, a onda u svibnju 2005 počeo nositi plavo žute Mild Seven majce i kape i rekao da mu je potrebna promjena, da mu je dosadio Ferrari. Onda sam ga slijećeći puta vidio 2009., nosio je bijelo-florescentnu majicu (Brawn GP). Vrlo vjerojatno da sada nosi srebrnu Žalosno je što je 75% ljudi koje znam u RL i na netu upravo takovo.

Stoga, budi muško i navijaj za Vettela do kraja ako si ga već odabrao

Citiraj:
Autor aski Pregled postova
Ako ćemo ići unatrag, onda se možemo raspravljati i o npr. sudaru Prosta i Senne 1989. u Suzuki. Nije da sam se tad rodio pa gledao izravni prijenos, ali svi znamo što je bilo
Onda, F1 fan si da pogodim, 2000-2002 vidi tekst iznad


Citiraj:
Za Kimija se zna, e sad ako je pravilo vrijedilo i tad, a Kimi nije dobio kaznu, onda su mu zabiberili 9 godina kasnije To onda već postaje komedija. Malo bi pa malo ne bi dijelili kazne.
Te kazne, nažalost, kao i u nogometu prije VAR-a i penala, ovise o sucu. Npr, Hamiltona je Webber pomeo u Singapuru 2010 i nije dobio kaznu. U nekom slučaju iste sezone, za istu stvar je netko dobio kaznu. Pravila su isto neka dorečena sa "može". A riječi "mora" i "može" su različite, pa ako u pravilima piše da se za neulazak u boks u takvom slučaju kakvom je bio Hamilton danas MOŽE dodijeliti kazna, ovisi o sucu toga dana, koji su možda pogledali snimku i rekli "ajd OK, ko ga jebe". Da je bio netko drugi, možda bi rekao "e ja ovo oću kaznit".

Kao u svakom sportu i svakom zakonu, dozvoljena je mala manipulacija i imamo to što imamo. A inače, čitam, biti će još tu svašta. Bude još i Bottas dobio utrku





EDIT: Eto, Max Damage me prestigao
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2018., 18:30   #1569
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Ma jasno Drug. Nema mijenjanja dok god vozi u Formuli 1. Bez obzira na momčad. Razočaranje je veliko jer je dominirao cijeli vikend i utrku do greške. Da nije bio toliko uvjerljiv bilo bi mi svejedno.

A što se tiče ovog za Hama, bilo je kaotično i ja tu ne bi ljepio nikakve kazne.. Ne treba nikome ukrasti pobjedu.
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2018., 18:31   #1570
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222