Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.10.2016., 13:11   #1081
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,364
Citiraj:
Autor Fatal Pregled postova
@juice - razmislam i ja o tom modu. kakav je build quality, jeli se lako grebe i ostecuje. glupo mi je dat 100 ojra za to ako samo placam cip, a build je los...kako su buttoni izvedeniu, jesu li taktilni i kvalitetni?
Izrada je super, kvalitetno stvarno. Ne grebe se lako, zaradio je jednu manju dublju ogrebotinu od pada. Na Gearbestu imaju silonsku navlaku za dolar i pol mislim tak da se to može uzet da se zaštiti.
Ako ćeš ić na taj mod neki dobar tankić bi preporučio da se uzme. Ovaj Kayfun je zvijer ali košta 900 kn. S modom je to pozamašna investicija od 1500-1600 kn.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2016., 13:22   #1082
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Imam vec origigi mini v3, i uta v2. A k5 ne bi uzimao jer je to manje vise isto. Da je kvalitetan i ultra jednostavan je, ali da ima ohoho drugih sa boljom aromom, ima. Bar meni je aroma bolja na uta v2, tilemahosu. A siguran sam da je bolja i na roseu, hurricaneu, o heronima i spheroidima da ne pricam.

Ali sve u svemu, jako sam zadovoljan kayfunom

Poslano sa mog 6055K koristeći Tapatalk
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2016., 14:42   #1083
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,364
Na mini ide coil 2mm samo?
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2016., 14:45   #1084
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Ma ne. Možeš i 2.5 i 3 mm. Ali preferiram 2 mm. Deck je malo mal i klaustrofobican pa je lakse s 2 mm radit. Bas mi je nedavno puklo staklo pa sam narucio i ss tank. Sad ima duplo veci kapacitet a praktički iste gabarite... Sto je top

Poslano sa mog 6055K koristeći Tapatalk
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2016., 15:09   #1085
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,364
Da, to se prebiješ na tak malog decku.
Kaj uz njega ne dolazi već ss tank. Ja sam dobio stakleni i ss odmah u startu.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2016., 15:09   #1086
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
@fatal

Ako na moj mini volt moze ici, onda...
Ta 3mm cine razliku, ali veliku. Manju verziju moras skuziti kako wickati, a kad i skuzis, problem nastaje ukoliko si u milimetar pogrijesio. Kod vece i novije verzije su to ispravili. A i dodatni dual coil setup nije za baciti
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2016., 11:01   #1087
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
znas bit uvjerljiv, priznat cu ti to

jedno drugo pitanje. kako se vladaju tankovi u avionu? oce li procurit ako mi je natocena tekucina u tanku? ili da napravim svjezi build pa natankam kad sletim...
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2016., 12:29   #1088
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,364
Ma nemas brige u avionu, ne moras nista radit.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2016., 13:12   #1089
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor Fatal Pregled postova
znas bit uvjerljiv, priznat cu ti to


Eto primjer kako to izgleda. Mogu ti poslikati i sa manjom verzijom, ali ne vidim smisla. I ovako ostane stvarno malen, samo je malo siri i to je to
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2016., 14:14   #1090
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,203
Tata je kupio neku i kaze da mu nije ni priblizno slicno cigaretama ahhah. Bacio je mislim 350 kuna u vjetar. Moze li se to ikome prodati pod polovno?
TomG je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2016., 14:26   #1091
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
lol. malo informiranja prije nebi skodilo prije nego se bace novci u vjetar. starija garda pusaca se masu teze navikava na ovo, ocekuju isti osjecaj kod cigara a nigdje veze.

uglavnom, moze se prodat ali vjerojatno za vise nego duplo manju cijenu od kupljene. ovisi sto je kupio itd. mozes se uclanit na fb grupu vaperska skvadra pa probaj to tamo rijesit - moozda su ti tamo sanse najvece
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2016., 14:31   #1092
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,203
Citiraj:
Autor Fatal Pregled postova
lol. malo informiranja prije nebi skodilo prije nego se bace novci u vjetar. starija garda pusaca se masu teze navikava na ovo, ocekuju isti osjecaj kod cigara a nigdje veze.

uglavnom, moze se prodat ali vjerojatno za vise nego duplo manju cijenu od kupljene. ovisi sto je kupio itd. mozes se uclanit na fb grupu vaperska skvadra pa probaj to tamo rijesit - moozda su ti tamo sanse najvece

Mislim ja osobno ne bih to nikad napravio, ali stari je komotan covjek koji je to htio isprobati i sad stoji u ladici lol

Hvala ti svakako za ovo, pokusam tamo.
Mislis li da postoji mogućnost stvaranja navike na to ako se natjera i kakva je stetnost u odnosu na cigarete? TO mu je prvenstveni cilj bio, zdravlje, koje sam navodno cuo da skoro pa i nije nista manje ugrozeno sa tom kemijom. Thx
TomG je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2016., 14:35   #1093
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Gle. Svaki cigo svoga konja hvali. Tako i ja mogu hvalospjeve o ovome pricat. A realno ne znam, niti itko pouzdano zna. Proc ce desetljeca do pravih znanstvernih rezultata i istrazivanja koja su verificirana, a ne ove kvaziznanstvene price u oba smijera.

Jedino sto ti pouzdano mogu rec je da vise ne smrde prostorije po cigaru, da ne smrdi odjeca ruke, da nema zutila po rukama zubima i odvratnog smrada. Kao ni onog uzasnog osjecaja u plucima kad (konkretno meni u kosarci) se zagrijes, a osjecas da ti pluca gore, izgaraju. Po meni je to sasvim dovoljno benefita za potrudit se. Nekome nije.

I nesto sam naucio. Vise ovu pricu nikome ne preporucam. Jer zahtijeva mrvu ljubavi, zivaca i posvecenosti. Ako to osoba nema, baca pare u vjetar
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2016., 14:42   #