Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 06.10.2014., 08:35   #91
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Splićani uspjeli izvuć bod. Čestitam Hajdugu na velikom uspjehu (I sucu)
Thoroughbred B je offline  
Staro 22.11.2014., 15:22   #92
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Oho! Krenula pobuna.
Hamm je offline  
Staro 22.11.2014., 15:22   #93
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Reko da pogledam Dinamo-Ajduk do 16,00 kad pocinje eng i spanjolska liga i ono kifla. Tekma otkazana, ajdukovci nisu izasli na teren, valjda zbog navijaca, komedija se nastavlja...
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline  
Staro 23.11.2014., 21:51   #94
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Žao mi je, otišlo je daleko.

Bez vrijeđanja simsa, jazavaca itd....
Hamm je offline  
Staro 23.11.2014., 23:18   #95
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline  
Staro 29.11.2014., 19:08   #96
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
Zagreb pobijedio Hajduku u Splitu
chief_wolfinjo je offline  
Staro 03.12.2014., 00:46   #97
MMI
Premium
 
MMI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 912
ja nikako da skontam ovaj hajduk. svoju nesposobnost žele prikrit rušenjem HNS-a ( čitaj dinama i mamića)
pa majkumu staru tu je rijeka, split. pa zar oni misle da će automatski biti prvaci ako se dinama razjebe?
MMI je offline  
Staro 03.12.2014., 01:00   #98
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor MMI Pregled postova
ja nikako da skontam ovaj hajduk. svoju nesposobnost žele prikrit rušenjem HNS-a ( čitaj dinama i mamića)
pa majkumu staru tu je rijeka, split. pa zar oni misle da će automatski biti prvaci ako se dinama razjebe?

Mozda se jednostavno zele riješiti šljama u HR nogometu. Nemre se baš reć da je situacija oko lige / reprezentacije odlična...
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline  
Staro 03.12.2014., 01:18   #99
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Citiraj:
Autor MMI Pregled postova
ja nikako da skontam ovaj hajduk. svoju nesposobnost žele prikrit rušenjem HNS-a ( čitaj dinama i mamića)
pa majkumu staru tu je rijeka, split. pa zar oni misle da će automatski biti prvaci ako se dinama razjebe?
Ma nek bude i NK Donja Pušča prvak, samo nek se šljam makne iz nogometa za dobrobit sviju.
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline  
Staro 03.12.2014., 07:55   #100
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Protiv kriminala i nepravilnosti je svatko normalan. Samo me zanima bi li se Hajduk tako zdušno borio protiv istog da dominiraju ligom i imaju dosta novca i velike transfere?
Po meni, genijalno bi bilo da se Dinamo privatizira te da dođe neki šeik, oligarh ili milijarder te da Dinamo ima toliko bezobrazno velik proračun da dominira s 30-40 bodova prednosti. Da bude uspješan u europi, koliko je to moguće. Ali, da se plaća porez i da se poštuje svako slovo zakona.
To bi bilo genijalno
Mislim da bi opet gorila riva nakon par godina...

Zadnje izmijenjeno od: burmuz. 03.12.2014. u 08:01.
burmuz je offline  
Staro 03.12.2014., 08:02   #101
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Sigurno da ne bi, ka ni Dinamo sada.

Ali ne bi mi bija ništa draži/bolji zbog takve dominacije u istoj takvoj "ljigi".

A dovoljan pokazatelj trenutne "dominacije" naših klubova je kad izađu igrat van granica države (svaka čast Rijeci) .

EDIT Vidim da si editira svoj post u međuvremenu
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline  
Staro 03.12.2014., 13:13   #102
MMI
Premium
 
MMI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 912
a gle i meni bi da sam navijač/čelnik hajduka mamić bio šljam, jbg lik je sposoban da od govneta napravi pitu
tu mu se mora priznat sve, dinamova škola i klub je ustrojen tako da sve mora funkcionirati po špagi.
kao sportski menadžer je vrh ali ima svoje mane do kojih je sve ovo došlo.
pošto imam dosta frendova hajdukovaca oni sami kažu da im je jedan mamić umjesto ovog vodstva hajduk slika bi bila drugačija. evo rijeka je isplivala, neće dinamo ove godine lako osvojit prvenstvo a sljedeće je je upitno skroz.
hajduk se mora ostavit tuđih "avlija" i svoju dovest u red.
džaba na poljudu toliki navijači kad je ekipa za k***c, nema tu kvalitete. skupljaju se igrači zbrda-zdola.
nemoš mi najboljeg igrača nudit za kikiriki dok mamić uredno odjebe sve ponude ispod 5 milja za najlošijeg dinamovog. ne može mi brbić imat 30000 plaću a šljekeri da ne dobiju mjesecima plaću. režije se ne plaćaju već dokapitaliziraju. matematika je jednostavna, nisu dorasli da vode hajduk. tad je svatko kriv, smo oni ne.
brbić&co bi da se danas sve prebriše i utoči 100 milja kuna razjebali to do ljeta
MMI je offline  
Staro 03.12.2014., 13:39   #103
purple_haze
Premium
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Split
Postovi: 38
Citiraj:
Autor MMI Pregled postova
pošto imam dosta frendova hajdukovaca oni sami kažu da im je jedan mamić umjesto ovog vodstva hajduk slika bi bila drugačija.
Da, prelijepa slika sablasno praznog stadiona.
purple_haze je offline  
Staro 03.12.2014., 14:41   #104
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Hajduk je sigurno pokrenuo sve ovo i zbog vlastite nemoći, ali da je to jedini i isključivi razlog?

Mislim, razgovaramo o Mamiću i HNSu, k'o ne vidi da tu trebaju radikalne promjene je slijep.

Pogotovo kad se tiče kaznjavanja Hajduka, ljudi su naebali 3 put gore nego bilo tko drugi u ligi. Koliko su ono do sad već pokupili tekmi pred praznim tribinama
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline  
Staro 03.12.2014., 14:47   #105
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Može se Mamić maknut iz HNSa,al dok i jednom nogom stoji u Dinamu i općenito u nogometu njegov će utjecaj biti isti kao i danas. U Splitu ovi sa rive ne odišu pameću općenito pa razumijem ako i ne shvaćaju da je tako. Odstrani Maminja iz Dinama....odsjeko si aždaji glavu.
trouble je offline  
Staro 03.12.2014., 16:04   #106
purple_haze
Premium
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Split
Postovi: 38
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Može se Mamić maknut iz HNSa,al dok i jednom nogom stoji u Dinamu i općenito u nogometu njegov će utjecaj biti isti kao i danas.
Treba prvo mijenjati zakone, uredbe, pravila... da HNS ne može bit prčija 1 stranke (ili političkih stranaka općenito); da se u istoj ligi ne natječu filijale; da multimiljunske financije moraju bit 100% transparentne; da porezni obveznici ne financiraju sulude građevinske pothvate i živote priglupih mladih sportskih "zvijezda"; da sustav "kadija te tuži, kadija ti sudi" ne smije i ne može funkcionirati; da se hrvatska policija prestane ponašati kao pretorijanska garda 1 čovjeka; da suci moraju biti pod strogom kontrolom, podložni ekstrenim sankcijama za ekstremne greške i da moraju biti potpuno distrancirani od nogometnih klubova umjesto da sa čelnicima banče kao na seoskom derneku... i tako dalje i tako dalje i tako dalje.

Kako ćeš ti inače Mamića maknuti iz nogometa? Pa on bi u trenutnom stanju mogao bez problema doslovno iz Lepoglave kontrolirati ovu lakrdiju od hrvatskog nogometa.
purple_haze je offline  
Staro 03.12.2014., 16:28   #107
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Sve je to uredu, ali ne bi li se, po to nekoj logici Rijeci, koja je privatan klub i kojoj takvo stanje direktno izbija novac iz džepa prva trebala buniti? A ne buni se ^^
burmuz je offline  
Staro 03.12.2014., 16:42   #108
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Jel ovo neka zajebancija koju pišu naše tiskovine? Šukerova alternativa bi mogao biti Štimac!?? Jel to neka parodija na ovu situaciju?
 
Staro 03.12.2014., 16:46   #109
purple_haze
Premium
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Split
Postovi: 38
Citiraj:
Autor burmuz Pregled postova
Sve je to uredu, ali ne bi li se, po to nekoj logici Rijeci, koja je privatan klub i kojoj takvo stanje direktno izbija novac iz džepa prva trebala buniti? A ne buni se ^^
Trebali bi se buniti svi, uključujući i navijače Dinama. Pa i ljudi koji nogomet uopće ne zanima jer ovdje nije problem je li sudac u Koprivnici opravdano svirao korner u 37. minuti. Mi pričamo o dugotrajnom, organiziranom, teškom kriminalu.
A šta se Rijeke tiče, to ide njima na dušu. Plakali su prije 15 godina, plakat će i opet. Ničija nije do zore gorila pa neće ni njihova.
purple_haze je offline  
Staro 03.12.2014., 16:52   #110
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor purple_haze Pregled postova
Trebali bi se buniti svi, uključujući i navijače Dinama. Pa i ljudi koji nogomet uopće ne zanima jer ovdje nije problem je li sudac u Koprivnici opravdano svirao korner u 37. minuti. Mi pričamo o dugotrajnom, organiziranom, teškom kriminalu.
A šta se Rijeke tiče, to ide njima na dušu. Plakali su prije 15 godina, plakat će i opet. Ničija nije do zore gorila pa neće ni njihova.
To je u biti bit cjele stvari. Nije problem i iskreno me boli tuki za hns i seljačiju od lige, ali stvar je da ovaj maligni kriminalni tumor metastazira posvuda, od obrazovanja,kulture, politike, sporta. Zato nitko normalan ne može ostati ravnodušan. Ili može, al onda nema onog "a gdje su moja prava" i "to nije u redu".
 
Staro 07.12.2014., 15:08   #111
esc
Lynnfield
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: HR
Postovi: 1,023
Svaka čast Zdravko Mamić
esc je offline  
Staro 07.12.2014., 15:11   #112
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Ovog fakat i poluobrazovani novinar može uhvatiti u lažima...ruča s braniteljima,večera sa arkanovcima,vrh klaun
trouble je offline  
Staro 07.12.2014., 15:14   #113
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Da nema gledatelja jer nemamo klimu ko u Splitu i zato jer tribine nisu natkrivene... Srecom pa mu se blizi kraj. Suker je jucer na dnevniku isto bio poprilicna panjinja i bolje mu je da suti.
MAGARAC je offline  
Staro 07.12.2014., 15:18   #114
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Podrška HDZ-u?

"Uvijek sam se nestranački izjednačavao. Sve desne Vlade su sklonije sportu. Dobro ovdje smo se izjasnili možda malo nespretno. Dinamo nije to trebao", rekao je Mamić o Dinamovom dresu na kojem piše HDZ u srcu.

(nebi lagao da mi pušku prislonite na čelo )
trouble je offline  
Staro 07.12.2014., 22:40   #115
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
HNL bi trebalo ukinut,pa ovo je prestrašno...do jučer sam mislio da je Rijeka jedini klub u HR potpuno slobodnih ruku i da će zgazit GNK Prazne Tribine jučer...

Nevjeovatno je da klub koji tuče sevillu 2:1 do 90 min,st liege 2:0,itd itd...izgubi 3:0 od GNK Prazne Tribine bez ispaljenog metka,da Kramarić ne može pogodit prazan gol itd...da tako i toliko griješe,odjednom nemaju pojma igrat nogomet.A Prazne Tribine nakon silnih sramota "rastura",haha.

Maminjo je car nema šta,apsolutno sve je u njegovim rukama.Sve same namještaljke.
__________________
Thoroughbred B je offline  
Staro 07.12.2014., 22:43   #116
hedgehog
Premium
Moj komp
 
hedgehog's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2013
Postovi: 1,335
Dobro pa nećemo sad pretjerivat, mili moj
hedgehog je offline  
Staro 07.12.2014., 22:44   #117
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Slažem se sa Thorobredom. Nit HNL ima smisla, a samim time ni ova tema
Brko je offline  
Staro 07.12.2014., 22:46   #118
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Može lock!
__________________
Thoroughbred B je offline  
Staro 08.12.2014., 09:46   #119
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Slažem se sa Thorobredom. Nit HNL ima smisla, a samim time ni ova tema
kad ono karlovac igra u kojoj ono ligi
chief_wolfinjo je offline  
Staro 08.12.2014., 12:11   #120
esc
Lynnfield
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: HR
Postovi: 1,023
hnl je dobra liga ali se konstatno pljuje po mamiću kao da je on za sve kriv,nema infrastrukture i nitko se neće doć smrzavat na stadion/e,neznam radije ode u arenu...to koliko grad daje novca dinamo se njemu itekako višestruko vrati,da nije tako nebi ni davali lovu
a ovo šta je bilo na rivi je po meni obično preseravanje,nekakve baklje,dim,klinci tepaju volimo hajduk blja blja...hajduk je postao jadan klub nažalost
mamić nije ništa krivo rekao u emisiji,stanković ga je pokušao isprovocirat ali nije uspio,ovaj put nije psovao
esc je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na