Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > NVIDIA
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.11.2010., 20:56   #91
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Super bude sve to ispalo; dvojezgrena kartica, pa GTX 580 za 600-700 dolara, pa red derivata u obliku GTX 570, GTX 560 i GTS 550 kartica za koje nitko nije čul, niti ih se spominje - osim kod Fuada.
Sve to bude stiglo do kraja godine i sve to bude dobavljivo apsolutno po cijelom svijetu u isti tren. Kako da ne. Usrali se budu od sreće (i kupci i nVidia), ako plasiraju samo GTX 580 sljedeći tjedan.
Kamoli da imaju pet-šest "novih" kartica koje samo čekaju da ih se kupi.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2010., 21:23   #92
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
znaci kod nas ce biti oko 4500 kn

jako "pristupacno"
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.11.2010., 21:28   #93
Amepshi
Premium
Moj komp
 
Amepshi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 738
Da se odmah ogradim - glasine!

Preporučena cijena je 599$. Kartica bi mogla biti dostupna vec 9-og ovaj mjesec. Pretpostavljam da ce to biti neka ogranicena kolicina za Newegg i slicne velike igrace. Moguce da je sve ovo samo predstava za investitore!

EDIT: vidim da me McG pretekao s ovim vijestima...
Amepshi je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2010., 21:48   #94
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Citiraj:
Autor SaleFFS Pregled postova
jako "pristupacno"
Ista (pa čak i viša) cijena je bila aktulana za prve 8800 GTX, GTX 280 i GTX 480 kartice. Ne yebe nVidiju ni 5%. nVidia je glavni baja u selu.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2010., 22:19   #95
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Citiraj:
Autor Amepshi Pregled postova
Preporučena cijena je 599$.
Kad je termin ''preporučena cijena'' nešto značio našim distributerima?
Pogotvo kad se radi o najnovijoj Nvidijinoj igrački.
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2010., 22:22   #96
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,885
Znaci ispod 4k je nebumo vidli , prije 4.5 ili vise. 500$ su bile 480tke kad su izasle pa su kostale oko 4k.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2010., 22:54   #97
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
Ista (pa čak i viša) cijena je bila aktulana za prve 8800 GTX, GTX 280 i GTX 480 kartice. Ne yebe nVidiju ni 5%. nVidia je glavni baja u selu.
Jasno mi je da nvidiju zaboli ona stvar ali ovo "pristupacno" se odnosilo na konkurenciju sa koliko toliko prihvatljivom cijenom
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2010., 22:59   #98
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,885
To jos moramo vidjet. Koliko ce 69xx bit povoljne. AMD ima jako dobru poziciju na trzistu i bez probelma moze puknut uber cijene za high end grafe.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2010., 23:00   #99
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Znaci ispod 4k je nebumo vidli , prije 4.5 ili vise. 500$ su bile 480tke kad su izasle pa su kostale oko 4k.
Pitanje je da li budu ju krajnji kupci uopće i vidjeli (ove godine). Kak je krenulo, cijena bude standardno pretjerana, dobavljivost nikakva, a performanse (malo) bolje od prošlogodišnjih high-end GTX 480 i HD 5970 modela. Kartica bude i dalje superiorna u teselaciji (kaj je bitno "pet" ljudi koji imaju instaliran Unigine Heaven Benchmark i koriste ga za wallpaper), GPGPU i PhysX orijentiranim poslovima.
Ostalo bude ko pravo iznenađenje zamotano u lijepu mašnu.
Citiraj:
Autor SaleFFS Pregled postova
Jasno mi je da nvidiju zaboli ona stvar ali ovo "pristupacno" se odnosilo na konkurenciju sa koliko toliko prihvatljivom cijenom
Kaj buš, gledali budemo (bar kaj se cijena tiče) reprizu otprije pol godine. nVidia odma u stratu napuca čim višu cijenu, a AMD-ATi reže (ili diže) svoje cijene zato jer može.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2010., 23:08   #100
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,969
Čitajući ovo dobijam dojam da su ATI i nVidia zapravo jedna te ista firma sa drugim imenom proizvoda, jedino tako mogu objasniti nelogičnosti u cijenama i ostalom
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.11.2010., 23:11   #101
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Zahvali to predsjedniku i direktoru nVidie koji zadnjih godina vrti svoj film (usput se do krajnjosti zamjeril Intelu i zahladil nekad jako dobre odnose s AMD-om), čija radnja se odigrava u HPC i GPGPU svemiru, a glavni glumaci su monolitni čipovi. S tim da je taj tip nekad davno dizajniral CPU arhitekture za AMD, a danas se ponaša ko Pale sam na svijetu i ko da nikad u životu nije napravil efikasan čip (npr. G92(b)) s odličnim omjerom uloženog i dobivenog.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2010., 23:12   #102
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,885
Vidjet cemo ih bar u cjenicima i na slikama. Mozda ce ih par ljudi i kupit u HR. Mislim da su u Nvidiji uspjeli skupit par dobrih chipica u zadnjih par mj. i da bu neka kolicina vani a ostalo ce se odvijat po vec videnom receptu.

btw. jedino ne znam kaj bu se igralo na tak jakim grafama.

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 03.11.2010. u 23:18.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2010., 23:21   #103
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
U slučaju da nVidia pripremi (bar u minimalnoj količini) kartice za prodaju, tj. da partneri dobe čipove i da cijela stvar ne ostane samo na web-cjenicima i u redakcijama recenzenata, onda bi prvi kupci GTX 580 bili oni koji imaju stvarnu korist od sve te snage. Farme kartica, folding, kojekakvi proračuni zahvaljujući CUDA tehnologiji i tome slično. Teško da bude neki gamer sam sebi opravdal kupnju tog čuda za kojih (napamet govorim) 10-15 sličica u sekundi više. Profesionalni gameri tak i tak imaju sponzore, pa ih živo zaboli kolko košta.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2010., 23:25   #104
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,885
Folding je vani razlog bar trecine prodaje Nvidijinih grafa. Da toga nema ne znam bas kak bi se Nvidija provela. AMD je tek na ulasku u tu sferu.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2010., 23:31   #105
thunderbird
Premijum AMDebil
Moj komp
 
thunderbird's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: jastrebarsko
Postovi: 1,142
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Folding je vani razlog bar trecine prodaje Nvidijinih grafa. Da toga nema ne znam bas kak bi se Nvidija provela. AMD je tek na ulasku u tu sferu.
A kakve koristi prosječni korisnik ima od foldinga osim povvećanje potrošnje struje, većeg zagrijavanja, i moralne satisfakcije da mu komp radi nešto "korisno"?
__________________
X
thunderbird je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2010., 23:33   #106
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Folding je vani razlog bar trecine prodaje Nvidijinih grafa. Da toga nema ne znam bas kak bi se Nvidija provela. AMD je tek na ulasku u tu sferu.
CUDA, folding i općenito GPGPU, te PhysX, Tegra i ION su ono kaj nVidia ima kao super adute - zato, jer stvarno i jesu super. Tegra i ION dodatno padaju u vodu kad stigne AMD-ov Bobcat, a nije ko da nVidia nije imala vremena do kraja isforsirati te tehnologije i masno zaraditi na tom tržištu. Nisu imali neku pretjeranu konkurenciju, pa su se po običaju umislili, a onda je stigel Clarkdale i za koji mjesec stiže novi Sandy Bridge i nVidia više nije u poziciji nametati isključivo svoja grafička rješenja.

Intel ih je dostigel i prestigel sa svojim IGP rješenjima koja dolaze zapakirana skupa s procesorskim jezgrama, a AMD je odma iza ugla. Najveći problem nVidie je nVidia sama. Imaju super ideje i jedno vrijeme to ide itekak dobro, ali ubrzo se sve uspori, konkurencija počinje nuditi podjednako dobre ili bolje proizvode, a nVidia (još od G80) i dalje živi na staroj slavi misleći da im nema ravnih. Kasnije se svi čude kad nVidia kasni, kad izda nekaj kaj nije spektakularno ko prije najavljivano i kad su cijene o-ho-ho više od konkurencije, a proizvodi samo malo (ako i to) bolji.

Zadnje izmijenjeno od: McG. 03.11.2010. u 23:44.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2010., 23:33   #107
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,885
A kaj to mene pitas pitaj prosjecnog korisnika u nekoj razvijenoj drzavi.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2010., 00:23   #108
nexusone
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Čakovec
Postovi: 139
Citiraj:
Autor m4x Pregled postova
amd će 68XX kartica imat u izobilju
Sigurno će ih imat, samo je problem što 68xx kartice nisu uopće u istom rangu sa GTX580 karticom nego sa GTX460 i budućim GTX560 karticama o kojima se također govori pa mi ta tvoja opaska i nema previše smisla ovdje...

nexusone je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2010., 00:55   #109
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
kao ni tvoja da ce biti 560....a izvor je nekakav Fuad!

Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
A kaj to mene pitas pitaj prosjecnog korisnika u nekoj razvijenoj drzavi.
Što je za tebe razvijena država,pa ću vidjet dal mogu ja odgovorit na to pitanje
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2010., 00:55   #110
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
CUDA, folding i općenito GPGPU, te PhysX, Tegra i ION su ono kaj nVidia ima kao super adute - zato, jer stvarno i jesu super. Tegra i ION dodatno padaju u vodu kad stigne AMD-ov Bobcat, a nije ko da nVidia nije imala vremena do kraja isforsirati te tehnologije i masno zaraditi na tom tržištu. Nisu imali neku pretjeranu konkurenciju, pa su se po običaju umislili, a onda je stigel Clarkdale i za koji mjesec stiže novi Sandy Bridge i nVidia više nije u poziciji nametati isključivo svoja grafička rješenja.
OT: Jel ima kakvih konkretnih testova sto se tice bobcata i kako stoji usporedbi sa ARM-om koji dominira trenutacno trzistem pametnih telefona i uskoro vrucoj nadolazecoj bitci u tablet segmentu?
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2010., 01:03   #111
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Nema nekaj previše, samo ono kaj je AMD demonstriral na raznim konferencijama. Zadnje je bilo u sklopu lansiranja HD 6800 serije. Bobcat je po performansama bolji od Intelovog Atoma, a IGP koji dolazi u sklopu toga je i više nego nadmoćan u odnosu na Intel GMA. AMD-ovo rješenje ima UVD, pa podržava hardversku akceleraciju HD materijala i bez problema zahvaljujući 80 stream procesora vrti čak i DX11 na skromnim rezolucijama.
Ostatak je na ovoj temi u zadnjih par stranica. Direktnih usporedbi s ARM arhitekturom nije bilo, ali pošto AMD planira Bobcat za sve moguće mobilne uređaje, valjda budu se našli i u smartphone tržištu.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2010., 01:32   #112
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
Nema nekaj previše, samo ono kaj je AMD demonstriral na raznim konferencijama. Zadnje je bilo u sklopu lansiranja HD 6800 serije. Bobcat je po performansama bolji od Intelovog Atoma, a IGP koji dolazi u sklopu toga je i više nego nadmoćan u odnosu na Intel GMA. AMD-ovo rješenje ima UVD, pa podržava hardversku akceleraciju HD materijala i bez problema zahvaljujući 80 stream procesora vrti čak i DX11 na skromnim rezolucijama.
Ostatak je na ovoj temi u zadnjih par stranica. Direktnih usporedbi s ARM arhitekturom nije bilo, ali pošto AMD planira Bobcat za sve moguće mobilne uređaje, valjda budu se našli i u smartphone tržištu.
Ha da klasicna rekla kazala, Atom je i onako bio burek ali je bio prvi na trzistu i fino su omastili brk sad je nevazno jer ionako izgleda umire taj netbook segment posto sve vise izostaju iz medija, mislim gledam kak se razvija tablet i smartphone market, uglavnom Samsung Galaxy Tab (ARM Cortex A8 processor, 1 GHz processor; PowerVR SGX540 graphics) sasvim uredno odraduje sav recimo video materijal pa ukljucujuci i 1080p
Za primjer naravno sam naveo ovo gore, a sad na takve tablete trpati neke opasne reze tipa 1080p kao samu rezoluciju ekrana u kojoj bi takva arhitektura i donjela neku prednost sudeci po dosadasnjim informacijama i nema bas smisla, nista pricekati neke TESTOVE tj konkretne brojke...
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2010., 07:58   #113
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,746
Citiraj:
Autor Gjurovski Pregled postova
... uglavnom Samsung Galaxy Tab (ARM Cortex A8 processor, 1 GHz processor; PowerVR SGX540 graphics) sasvim uredno odraduje sav recimo video materijal pa ukljucujuci i 1080p...
Sve je stvar optimizacije. Od samog CPU i GPU do toga kako softver iskorištava sve njihove mogućnosti. Na žalost, s obzirom na široki spektar svog hardvera na tržištu, teško je napraviti dobro optimizirani sistem koji će jednako dobro raditi i na Intel GPU, ION-u i ATI/AMD. Android ima prednost da je jezgra softvera ista na svim uređajima a i drajveri nisu tako mnogobrojni i uz to su i dobro složeni. Ista stvar kao što se sve igrice dobro vrte na igračim konzolama, sve je optimizirano do krajnjih granica. A sigurno ste primjetili da neke igrice bolje rade na mrvicu slabijoj Nvidiji nego na boljoj ATi grafičkoj...
Sinac je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2010., 12:53   #114
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2010., 13:02   #115
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Ko da su na ATI prikeljili drugu naljepnicu
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2010., 19:23   #116
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
nVidia was doing one thing this year and that was showing off 3D. Since AMD had launched their 6800 series the day prior to Blizzcon I couldn't help prodding one of the representatives about it. The response was a little suprising because it involved an evasion of the question and an expression of optimism about Intel's Sandy Bridge. It would seem that nVidia is hoping that Intel can start to put the hurt on AMD in the budget CPU market and push them out of the market (and thus taking AMD's GPUs with them). Not sure how realistic that idea is, but it certainly was an interesting conversation. nVidia may not have wanted to talk video cards but some of the other hardware vendors were not quite so discrete by the way and I received confirmation of the GTX 580 and was given a release date of the second week in November by one of the other vendors at Blizzcon.
Izvor: Guru3D
McG je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2010., 07:38   #117
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Intel ce izbaciti AMD iz igre? Mo's mislit. Likovi su ili totalno glupi ili preveliki optimisti.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2010., 11:49   #118
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
OT:
Citiraj:
Autor Sinac Pregled postova
Sve je stvar optimizacije. Od samog CPU i GPU do toga kako softver iskorištava sve njihove mogućnosti. Na žalost, s obzirom na široki spektar svog hardvera na tržištu, teško je napraviti dobro optimizirani sistem koji će jednako dobro raditi i na Intel GPU, ION-u i ATI/AMD. Android ima prednost da je jezgra softvera ista na svim uređajima a i drajveri nisu tako mnogobrojni i uz to su i dobro složeni. Ista stvar kao što se sve igrice dobro vrte na igračim konzolama, sve je optimizirano do krajnjih granica. A sigurno ste primjetili da neke igrice bolje rade na mrvicu slabijoj Nvidiji nego na boljoj ATi grafičkoj...
Otkrivas toplu vodu, za tvoju informaciju na tome gore navedenome Galaxy tabu se vrti Android 2.2 koji NIJE optimiziran da uopce bude na tabletima uz to uopce nekoristi GPU tj nije optimiziran, tek na gingerbreadu ili honeycombu koji je za tablete ce osposobiti GPU kao sto je to na ipadu i iphoneu zato se i vrte glade stvari (ujedno samsung galaxy s i galaxy tab imaju isti chipset kao iphone i ipad), naravno samsung je napravio svoje neke aplikacije da koriste GPU ali kako ce to zgledat tek kada google slozi sof da u potpunosti koristi tu snapdragon platformu a vec sada rade cudesa na njoj....


EDIT: nasao na engadgetu
http://www.engadget.com/2010/11/07/n...ery-very-soon/

very very very very very sooooooooon
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12


Zadnje izmijenjeno od: Gjurovski. 07.11.2010. u 17:39.
Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2010., 18:28   #119
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Phenom II 1090T + GTX 580 - prvi neslužbeni rezultati (ponekih) testova i potvrda otprije nagađanih specifikacija.
Citiraj:
The upcoming Geforce GTX 580 Graphics card from Nvidia has been detailed. Lots of benchmarks and Specs sheets have been leaked of the card which is to be built on the GF-110 Core which is a refined version of the GF-100 Core on which GTX 480/470/465 were built. The card will be powered by a single Six pin and One 8 Pin connector and will consume 375W under full load.
Izvor: WCCFTech
McG je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2010., 18:58   #120
thunderbird
Premijum AMDebil
Moj komp
 
thunderbird's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: jastrebarsko
Postovi: 1,142
375 watta?

Ma sitnica

Nego, što je s onim atx specifikacijama od 300 w max potrošnja?
__________________
X
thunderbird je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na