Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.06.2005., 11:15   #1
giga
Tlacitelj i neznalica
Moj komp
 
giga's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,867
Pojacanja u HNLu?

Eto da cujem malo od vas sto ima novog u Hajduku,Osijeku,Kamenu,Slavenu,Zagrebu... ovo sta se pise po novinama ima svega,pa eto da cujem provjerene informacije....
A sta se tice Rijeke neki igraci otisli(Caval,Dunkovic..) a stigli Krpan(SC),Zekic(SC),Rendulic(ML),Prpic(MC/AMC) (svaka slicnost sa CMom i FMom je slucajna)i iza u obrani jedan Debrecin(DC) ili tako nesto...sve u svemu ja poprilicno zadovoljan. i Evo bas jucer cuo od frendova da Erceg ostaje a izlgeda da je istina posto i u novinama pise da vjerojatno ostaje,a i cuo sam da kupuje kucu u Kostreni...Mislim da je najvece pojacanje Rendulic pa Zekic pa Prpic i Krpan.
Kako stoje stvari u drugim klubovima? Sto kazu Splicani na protivnika?Opcenito novosti?
__________________
Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.
giga je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2005., 16:47   #2
Virus7
Premium
 
Datum registracije: Jul 2003
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 800
Cuo sam da se u Hajduk vraca Carevic, sad jeli istina neznam!!!
__________________
Virus7 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.06.2005., 17:01   #3
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Originally posted by Virus7
Cuo sam da se u Hajduk vraca Carevic, sad jeli istina neznam!!!
Eh, pa ne mogu imat u srednjem redu dva masnjaka

Makar-poznajući Ćiru, Carević bi mu baš fino legao...čisto da ima po kom srat kad popuši tekmu
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2005., 17:52   #4
Vedran
Premium
 
Vedran's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Kutina
Postovi: 1,208
jelc, po čemu je carević 'masnjak'?

a što se transfera tiče, koliko ja znam dobio je čiste papire od al ittihada i slobodan je naći si klub. a 90% to će biti sigurno hajduk. :clap:

dečko je talentiran, tu nema dvojbe, samo mu treba utuvit u glavu da prestane glumit aljošu i da prilagodi svoju igru svojim predispozicijama. većina naših mladih igrača ne ispuni svoje potencijale upravo zbog mentalnog sklopa. očito defekt cijele naše regije. čast iznimkama...

@giga:

pa otišao vam je mitu. a mislim da je bilo priče da erceg ima sređeno s korejcima...
Vedran je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2005., 17:53   #5
giga
Tlacitelj i neznalica
Moj komp
 
giga's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,867
Koliko ja znam to je propalo.Al nisam 100% siguran za Carevica....
Pa sta se mene tice mislim da nije lose to sta je otisao Mitu,s obzirom da je dosao Krpan i Zekic,a Ereceg i Katulic ostali,mislim da je to na papiru najjaci napad HNLa.
Erceg 99% ostaje...Bilo je sve sredeno i trebao je otici ali je eto zapelo i sada je u RI i ceka da se ekipa vrati sa Rogle.
Cuo sam nesto da bi mogao doci Pletikosa ili Stojkic ali mi zvuci malo nerealno,ah vidjet cemo ,Jezic je poludio...Od kada pratim HNL ovo je prva sezona da je rijeka dovela pojacanja a ne igrace da cine broj...Ustvari od kada je Jezic malo visew zagrizao sve se nekako pokrenulo.
__________________
Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.
giga je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2005., 18:07   #6
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Originally posted by VedranP
jelc, po čemu je carević 'masnjak'?
Uvijek je imao koju kilu više, nikad nije uspio odigrati dvije tekme zaredom kak treba, normalno da nije ono "masnjak" značilo da ima sto kila ali da ima "malo" više, i da je pun sebe i ljen to stoji

Moje mišljenje.

Jedan od onih koji će zapet "ako baš mora"

A sve te oscilacije koje sam nabrojao je pokazao ne jedamput u mladoj repki.
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2005., 18:30   #7
Vedran
Premium
 
Vedran's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Kutina
Postovi: 1,208
za nekoga tko na 187cm ima 78-80kg ne bih rekao da ima 'koju kilu viška'. ja osobno tu koju kilu viška nisam vidio gledajući ga na tv-u svojedobno...

ostalo ± stoji.
Vedran je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2005., 21:58   #8
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Originally posted by VedranP
za nekoga tko na 187cm ima 78-80kg ne bih rekao da ima 'koju kilu viška'. ja osobno tu koju kilu viška nisam vidio gledajući ga na tv-u svojedobno...

ostalo ± stoji.
A-a...imao je on jedno vrijeme "mrvicu" više, pitaj Ajdukovce
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2005., 22:26   #9
ZED
a.k.a. LOPOV
Moj komp
 
ZED's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,022
A kaj velite na ova kakti "pojacanja" iz bolivije i one crnce kaj je mamic dovel?
Od sveg toga bu jos jedna sezona u ligi za bedaka dosla
__________________
Zabranjene reklama u sigu.
ZED je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2005., 22:35   #10
s.u.l.e.l.u.s
Premium
 
s.u.l.e.l.u.s's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Matulji
Postovi: 303
Ovo je od danas iz novog lista o ercegu
VODEĆEM STRIJELCU »RIJEKE« I PRVE NOGOMETNE LIGE PROŠLE SEZONE, PROPAO ANGAŽMAN U JUŽNU KOREJU
Erceg ostao na Kantridi
Imam važeći ugovor. Nisam nespreman, trenirao sam cijelo vrijeme u Splitu, ali to nije to. Moram se što prije uključiti u trenažni proces s momčadi. Kada bih se mogao priključiti? Idući tjedan, po povratku momčadi s Rogle – kaže Erceg

RIJEKA – Tomislav Erceg, vodeći klupski golgeter i najubojitiji igrač Prve HNL prošle sezone, vrlo je blizu povratka pod stijene Kantride. Od njegova inozemna angažmana, odlaska u Južnu Koreju, po svemu sudeći neće biti ništa. Budući da ga veže ugovor s »bijelima« do ljeta 2006. godine, idućih dana bi se vrlo lako mogao pridružiti svojim dojučerašnjim suigračima i odraditi još jednu sezonu na Kvarneru. Ercegov nemirni duh je još prošle zime aktualizirao mogućnost odlaska. Predsjednik Robert Ježić i trener Elvis Scoria nisu ni pomišljali na takvu opciju, uostalom čelni klupski čovjek je glatko početkom prošle sezone odbio tešku ponudu iz Ankare. Tomogol je ostao na Kantridi, odradio proljetni dio prvenstva i onda u dogovoru s klubom dobio »zeleno svjetlo« za ljetni odlazak izvan hrvatskih granica pod uvjetom da »Rijeka« nešto uprihoduje. Pojavila se opcija odlaska u Južnu Koreju, koja se u jednom trenutku činila kao gotova stvar. »Rijeka« je trebala zaraditi 150.000 USD, a Erceg napraviti vjerojatno posljednji inozemni transfer u karijeri.
No, krajem prošlog tjedna stvar je praktički propala. Sin Ercegova menadžera (stanovitog Šekularca) u Beogradu je napadnut vatrenim oružjem (nalazi se u komi) dok je upravljao automobilom. Šekularac se vratio iz Koreje u Srbiju, a Ercegovangažman (s njim je u »paketu« trebao otići i Partizanovac Saša Ilić), stavljen u neizvjesnu fazu mirovanja.
– Ne bih puno o tom nesretnom slučaju. Ipak je u pitanju ljudski život, koji visi o koncu. Što se transfera tiče, činjenica je da je pod velikim upitnikom, iako je bilo jako blizu realizacije. Iskreno, ne znam što će biti s tim, čekam da mi se jave iz Koreje – govori Erceg i naglašava kako neće dugo čekati. Uostalom, ima važeći ugovor s »Rijekom« i obavezu da što prije razriješi svoj status.
– Žao mi je ako propadne transfer jer i klub je nešto trebao zaraditi, ali takav je život. U svakom slučaju, sve će se znati idućih dana. Što ima novo u »Rijeci«, na Rogli, kakva su pojačanja? – uzvratio je protupitanjima Erceg, kojemu očito neće teško pasti varijanta povratka na Kantridu.
– Imam važeći ugovor. Nisam nespreman, trenirao sam cijelo vrijeme u Splitu, ali to nije to. Moram se što prije uključiti u trenažni proces s momčadi. Kada bih se mogao priključiti? Idući tjedan, po povratku momčadi s Rogle, ali ne bih želio ništa prejudicirati. Moram prethodno razriješiti stvar s Korejcima – zaključuje Erceg.
s.u.l.e.l.u.s je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.06.2005., 22:42   #11
Vedran
Premium
 
Vedran's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Kutina
Postovi: 1,208
Citiraj:
Originally posted by Jelc
A-a...imao je on jedno vrijeme "mrvicu" više, pitaj Ajdukovce
zašto da pitam kad sam ja 'ajdukovac? :burn:

@zed-m:
cabrera je jako dobar igrač, dinamo je imao sreće što ga je dobio. on je u biti trebao prijeći u udinese ali budući da nebi mogao igrati naredne sezone za njih zbog kvote igrača izvan eu, dali su ga na kaljenje u dinamo. kako/zašto baš dinamo, pojma nemam, samo znam da je riječ o sjajnom igraču, pogotovo za naše uvjete.
Vedran je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2005., 22:47   #12
s.u.l.e.l.u.s
Premium
 
s.u.l.e.l.u.s's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Matulji
Postovi: 303
Dinamo bi ove sezone mogo bit velika prepreka rijeci da dođe do naslova.Ali šta ako im se dogodi ko i prošle godine uzalud vam sva pojačanja
s.u.l.e.l.u.s je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2005., 22:47   #13
ZED
a.k.a. LOPOV
Moj komp
 
ZED's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,022
Citiraj:
Originally posted by VedranP
zašto da pitam kad sam ja 'ajdukovac? :burn:

@zed-m:
cabrera je jako dobar igrač, dinamo je imao sreće što ga je dobio. on je u biti trebao prijeći u udinese ali budući da nebi mogao igrati naredne sezone za njih zbog kvote igrača izvan eu, dali su ga na kaljenje u dinamo. kako/zašto baš dinamo, pojma nemam, samo znam da je riječ o sjajnom igraču, pogotovo za naše uvjete.
A daj reci od kud ti znas za tog Cabreru?
Nije da se svaki dan prica o njemu ko o Ronaldinhu.
Zato pitam kakvo je on ubiti pojacanje
__________________
Zabranjene reklama u sigu.
ZED je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2005., 23:04   #14
Vedran
Premium
 
Vedran's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Kutina
Postovi: 1,208
pa pratim dosta sport, to mi je #1 preokupacija. istina, nije mi nogoment broj 1, ali volim bacit pogled pogotovo na južnoamerički... kako nebi ostao zatečen kad se pojavi neka nova zvijezda iz te regije.

sad ronaldinho komparacija, ne znam baš, sličan je tip igrača, ofanzivno orijentirani vezni. bolivijski reprezentativac, jedan od boljih igrača svog kluba s kojim je igrao copa libertadores (južnoamerički pandan ligi prvaka) 2 godine zaredom. mlad igrač, ne znam točno koliko ima godina, mislim da je u ranim 20ima.

mislim da je činjenica da ga je udinese kao jedna od boljih talijanskih ekipa angažirao govori dosta.
Vedran je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2005., 23:24   #15
atha
Moderator
Moj komp
 
atha's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 8,918
a one price sa rivaldom i hajdukom?
__________________
___________
HTPC: Intel Core2Duo E8500 × ATI Sapphire HD4670 HDMI × 2x 1GB DDR2 × Samsung 160GB ×
Lenovo Key+Mouse
× Philips 49PFS5501 LED TV × Technics SA-EH780 5.1 × Windows 10
Laptop1: Lenovo x100e w/Windows 10
atha je offline   Reply With Quote
Staro 27.06.2005., 00:13   #16
giga
Tlacitelj i neznalica
Moj komp
 
giga's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,867
Citiraj:
Originally posted by atha
a one price sa rivaldom i hajdukom?
Pa sam si rekao...PRIČE!
__________________
Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.
giga je offline   Reply With Quote
Staro 27.06.2005., 21:00   #17
s.u.l.e.l.u.s
Premium
 
s.u.l.e.l.u.s's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Matulji
Postovi: 303
Citiraj:
Originally posted by atha
a one price sa rivaldom i hajdukom?
JOš uvjek umirem od smijeha kad to vidim
s.u.l.e.l.u.s je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2005., 16:47   #18
ZX 1
Premium
 
ZX 1's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 49
Rivaldo je još prebrz za našu ligu, a za kojih 10-15 godina možda dođe.
ZX 1 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na