Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Komentari i prijedlozi
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 17.12.2010., 16:20   #1
benny_blanco
another brick in the wall
Moj komp
 
benny_blanco's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: osk
Postovi: 190
trznica

pozdrav gospodo, imam jednu ideju vezano za trznicu, mislim da bi tako bilo lakse i adminima/modovima a i ujedno clanovima, predpostavljam da ce se uskoro tema obrisat al evo cisto jedan prjedlog,

ponukan zadnim prevarama na trznici, i tome kako je clan dizel bio zayeban u vec par navrata dosla mi misao kako bi se za ulaz u trznicu uz ovih 50 postova nabijenih ili vise od 2 god staza na forumu moglo uvesti i naknada za ulaz, nekih simbolicnih 100-tinjak kuna, cisto da se rjesimo bagre koja je voljna na brzinu nabiti 50-ak postova da dobije pristup trznici, ja sam prvenstveno voljan uplatit na racun a kasnije nek se ta lova koristi za bandwith ili sta vec treba za odrzavanje samog foruma, i cak ako netko bude ovako zayeban ko kolega dizel da mu se da neka naknada iz tog nazovimo ga "fonda".. mislim da bi ovakva vrsta solidarnosti bila sasvim prihvatljiva, a i samim time bi se rjesili/smanjili broj mogucih prevaranata na forumu! neznam koliko je to izvedivo i vrjedno pokusaja, sam sam do sad imao vise preko 20 trgovina i srecom sve je u redu proslo al vidim kako drugi prolaze pa je samo pitanje kad ce i mene zajebat!
benny_blanco je online  
Staro 17.12.2010., 16:32   #2
svebee
/
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: /
Postovi: 2,053
Citiraj:
Autor benny_blanco Pregled postova
simbolicnih 100-tinjak kuna
osobno, 100 kn mi je sve samo ne - simbolično
svebee je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.12.2010., 16:33   #3
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
"Plemenito" no neizvodivo. Ne pada mi na pamet igrati se s tuđim novcima na takav način, te odgovarati za "stanje računa" i slične stavke. Odrađene forumaške struje i bez toga imaju dovoljno mašte za kreiranje tajnih planova urote i sličnih scenarija, ovo bi bio šlag na tortu.
Prijedloga za tržnicu je bilo i više nego dovoljno kroz povijest;
PCE nije tržnica, niti je cilj da to bude. Upalite mozak kod trgovine, kao i na plavom i na njuškalu, sve ostalo je utopija.
tor je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na