Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.07.2014., 16:31   #1081
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
O čemu vas dvojica trkeljate?? Jesam spomenuo Vettela danas? Nisam!! Rekao sam još prije utrke da će Hamilton biti 2. I ovo mu je odličan rezultat ali me je iznenadilo da u zadnjih par krugova nije mogao proći Alonsa.
Stvarno si avion. Moga si rec da s probusenom gumom ne moze pric alonsa. Pa jesi vidio da su se oba mucila zadrzat pozicije, Alonso od Hamiltona, Hamilton od Rosberga. Gume su jednostavno izdale.
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2014., 16:41   #1082
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
alonsu, svaka cast i riccikiju i hamiltonu, ali skidam kapu. sta iz utrke u utrku cupa iz ovog crvenog konjica, zasluzuje svake pohvale. RB je opet proradio, tj napredovao je toliko koliko mercedes je nekako ostao na mjestu. williams isto tako negdje, njih sam ocekivao boljima na ovoj utrci.

kako god, jako dobra utrka. bio bi jos sretniji da je alonso skinuo prvo mjesto, cisto jer je susa jako duga . ali mi nije zao niti sto je daniel prvi, samo da nije mercedes .
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2014., 16:52   #1083
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
alonsu, svaka cast i riccikiju i hamiltonu, ali skidam kapu. sta iz utrke u utrku cupa iz ovog crvenog konjica, zasluzuje svake pohvale. RB je opet proradio, tj napredovao je toliko koliko mercedes je nekako ostao na mjestu. williams isto tako negdje, njih sam ocekivao boljima na ovoj utrci.

kako god, jako dobra utrka. bio bi jos sretniji da je alonso skinuo prvo mjesto, cisto jer je susa jako duga . ali mi nije zao niti sto je daniel prvi, samo da nije mercedes .
A Williams bi bio bolji da SC nije sve poremetio, opet poremetio je i Rosbergu i Ricciardu pa su u top5.

Sad malo susa do SPA :/
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2014., 17:13   #1084
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
ma i alonso je napravio gresku sto nije u boks odmah........ nema veze, koliko je sada cekanja, tri tjedna?
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2014., 17:15   #1085
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
28 dana. Danas sam provjerio koliko jos moram odbrojavati do ponovnog susreta sa Spa
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2014., 18:03   #1086
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Jako dobra trka danas! Da su mercovi bili podešeni s manje gripa bili bi možda i na tronu.
Riki je legenda samo takav! Drago mi i za alonsa i hama!
A ovo za propuštanje UŽAS!

BTW iduće dvije utrke su u dominaciji mercedesa pa da baš zadnji startaju. Na spa i monzi treba snaga snaga i samo snaga!
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2014., 18:12   #1087
begi
Premium
Moj komp
 
begi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: BiH Bihać
Postovi: 628
Čitam malo postove nakon utrke, pa zapazi česta komentarisanja RB i njegovih vozača, pogotovo od druga. Vjerovatno ima neku fobiju od RB (možda je popio njihovo piće, pa skočio kroz prozor - mislio da će letjeti).
RB je na poluvremenu utakmice smanjio na 8:2. Naravno mislim na Mercedes vs ostali timovi. Do naredne utrke 4 sedmice, možda neko od timova uspije nešto poboljšati na perfomansama bolida, ali čisto sumnjam. RB danas pokazao da ima jednu od najboljih vozački postava, te ih u narednoj sezoni očekujem na samom vrhu. Današnja utrka nije stvarno mjerilo snage, zbog raznih događanja na stazi, ali bez obzira na to čestitke vozačima na vožnji i zanimljivoj utrci. Hamilton malo smanjio prednost, nadam se da će nastaviti dobrim vožnjama. Vettel sve bolje vozi, i danas bi bio 2-3 da nije bilo onog okretanja. Alonsa nikad nisam simpatizirao, ali moram priznati dobar vozač.
__________________
duty demagogue

Zadnje izmijenjeno od: begi. 27.07.2014. u 18:19.
begi je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2014., 19:13   #1088
Rino
[ZA DOM]Rino
Moj komp
 
Rino's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Kutina
Postovi: 762
Citiraj:
Autor Blue_Fatal1ty Pregled postova
Na spa i monzi treba snaga snaga i samo snaga!
Očito nisi gledao Spa i Monzu lani gdje je Red Bull sa manjom snagom i brzinama na pravcu pobjedio!
__________________

Rino je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2014., 19:31   #1089
Speedbreaker
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 545
Prošle godine su svi motori bili otprilike izjednačeni, ove godine baš i nisu, mogle bi sve Ferrari i Renault momčadi dosta gubiti na pravcima u Monzi.
Baš mi je bilo jadno za vidjeti danas u Hungaroringu na startno ciljnoj ravnici kako Raikkonen sa DRS-om ne može biti brži od Masse kada su prikazivali onu grafiku sa brzinom, no to je možda bilo i do drugačijeg setupa jer je Ferrari bio brži kroz zavoje.
Po svemu sudeći, mislim da će samo Williams moći parirati Mercedesu u Spa i Monzi.
Speedbreaker je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2014., 19:34   #1090
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Exclamation

Citiraj:
Autor Speedbreaker Pregled postova
Prošle godine su svi motori bili otprilike izjednačeni, ove godine baš i nisu, mogle bi sve Ferrari i Renault momčadi dosta gubiti na pravcima u Monzi.
Baš mi je bilo jadno za vidjeti danas u Hungaroringu na startno ciljnoj ravnici kako Raikkonen sa DRS-om ne može biti brži od Masse kada su prikazivali onu grafiku sa brzinom, no to je možda bilo i do drugačijeg setupa jer je Ferrari bio brži kroz zavoje.
Po svemu sudeći, mislim da će samo Williams moći parirati Mercedesu u Spa i Monzi.
NE osvaja najbrzi, nego prosjecno najbrzi, sta ima veze koliko ide po pravcu kad je vrime po krugu losije. Force Indija je cesto bila primjer, na speed trapovima najbrzi, a gube sekundu po krugu.

Mercedes AMG Petronas trenutno ima najbolji setup (motor i karoserija) i tu nema spora. Domiirat ce ka sta su dominirali dosad.
Baja 001 je offline   Reply With Quote