Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.08.2018., 01:36   #151
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
Citiraj:
Autor Matijac Pregled postova
Ima koja stranica osim hawkers koja ima ok naočale i da ima polarizirane? Nisam našao polarizirane na hawkers stranici.

Polaroid gdje god nadješ
Munjara je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2018., 01:57   #152
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,881
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Malo prošvrljal po temi i naletim na tvoj upis

U procesu sam nabavke tih naočala, kolko čitam jako su kvalitetne tj stakla na njima, a hvalospjeva za iste ne nedostaje, što od strane korisnika, što od optičara..

Tak da možda već od sljedećeg tjedna bi ih trebal imat..
Neces pogrijesit sigurno. Samo bi bilo dobro da ih probas prije kupovine jer ih dobar dio ima cudan bridge (onaj dio sto nasjeda na nos) i ne pasu svakome..

Za ovaj moj model s linka dobivam samo pohvale, skoro svima su odlicne i neuobicajene.

Kad sam kupovao naocale isao sam na klasicni model, raybanke su bile prvi izbor ali malo sam istrazio i odlucio se za persol.

Imao sam silhouette prije i to su bile najudobnije naocale koje sam ikad imao, mozes ih doslovce cijeli dan imati na glavi da zaboravis da su tu. Kome njihova cijena ne predstavlja problem, preporucio bih ih i prije persola..
rak21 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.08.2018., 08:37   #153
ti.le
[CTN]Mr.Ti
Moj komp
 
ti.le's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: SZ HR
Postovi: 537
Budući da su ray ban-ke RB3445 počele pokazivati znakove posustajanja, krenuo sam bio i ja u potragu za nekim novima, i više manje odlučio za Persol, gledao prvenstveno 3154 model, ali nakon isprobavanja malo su mi bile uske, i nisam htio riskirati da bi mogle žuljati nakon nekog vremena, i na kraju našao i uzeo 3156 model.




BTW, kako je bio poprilično loš izbor sada Persola po optikama gdje sam gledao, već sam skoro opet otišao na Ray Ban: probao New Wyafarer, i kad sam ga primio u ruke i pokušao staviti na glavu, a isti je škripao kao stara drvena kola, odmah sam ga vratio na stalak...
__________________
CPU: Ryzen 7 5700G / Noctua D15S; MBO: MSI B550 Tomahawk; RAM:Corsair Vengeance 2x16 3200MHz; GPU: XFX Merc 319 RX 6900 XT; HDD: 1. Samsung 970EVO 256 GB; 2. Crucial P2 500GB; PSU: EVGA Supernova G2 750; CASE: NZXT H440 White; MONITOR: Asus MG279Q; KEYBOARD: Roccat Vulcan 100; MOUSE: Razer ViperMini @ SteelSeries QCK mass; HEADPHONES: Kingston HyperX Cloud (I) - Superlux HD-681 EVO
ti.le je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2018., 08:53   #154
salvarez
Premium
Moj komp
 
salvarez's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Samobor
Postovi: 269
Ja sam isto imao 5 godina rej banke model RB4181 i moral sam ih zamjeniti jer se ljepilo otopilo izmedu okvira i stakla i stakla su bila dosta unistena.

Uzeo prije mjesec dana Persol PO3195S polarizirane, odlicne su.
salvarez je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2018., 09:06   #155
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,275
Vidio sam nedavno da Xiaomi prodaje polarizirane Turok Steinhardt cvike za nekih 20$. Malo sam neodlučan jer je cijena sumnjivo niska, a s druge strane Xiaomi ne prodaje šrot.

https://www.gearbest.com/stylish-sun...pp_699164.html
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2018., 13:09   #156
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 442


Stare nekih 10 godina. Plastika je na nekim mjestima izblijedila ali su stakla kao nova. Mana je što su dosta teške.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
murina je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2018., 17:46   #157
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,066
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Vidio sam nedavno da Xiaomi prodaje polarizirane Turok Steinhardt cvike za nekih 20$. Malo sam neodlučan jer je cijena sumnjivo niska, a s druge strane Xiaomi ne prodaje šrot.

https://www.gearbest.com/stylish-sun...pp_699164.html
Ove su mi cak bolje https://m.gearbest.com/men-s-sunglasses/pp_1835475.html

Sudeći po kritikama na netu izgleda da je to dost dobro.
nub je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2018., 17:54   #158
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,631
Citiraj:
Autor rak21 Pregled postova
Neces pogrijesit sigurno. Samo bi bilo dobro da ih probas prije kupovine jer ih dobar dio ima cudan bridge (onaj dio sto nasjeda na nos) i ne pasu svakome..

Za ovaj moj model s linka dobivam samo pohvale, skoro svima su odlicne i neuobicajene.

Kad sam kupovao naocale isao sam na klasicni model, raybanke su bile prvi izbor ali malo sam istrazio i odlucio se za persol.

Imao sam silhouette prije i to su bile najudobnije naocale koje sam ikad imao, mozes ih doslovce cijeli dan imati na glavi da zaboravis da su tu. Kome njihova cijena ne predstavlja problem, preporucio bih ih i prije persola..
Kupio cvikse, odlicne su, pravo staklo je..
Primjetio sam na njima, jedno ono krilo nije 100% na podlozi dok ih stavis na stol, mozda ima lufta zrno pijeska, al kolko sam vidio na vecini suncanih naocala je tako..
Inace naocale su odlicne, definitivno svaka preporuka za njih..
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2018., 16:23   #159
bigAdvance
Premium
Moj komp
 
bigAdvance's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Sesvete
Postovi: 666
Došle mi danas RB3025 sa polariziranim G15 staklima.

Kad sam ih pregledao, primjetio sam da lijevo staklo ne prijanja okviru 100%, postoji razmak. Dodatno uz to, to isto lijevo staklo malo viri van:
https://imgur.com/a/l0U7BRA

Čitam malo po netu, ne nalazim da itko ima isti ovakav problem, uglavnom se radi o oštećenim staklima out of the box.
Itko imao slična iskustva? Napisao sam mail dućanu pa sad čekam njihov odg.
bigAdvance je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2018., 12:47   #160
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,275
Nabavih Xiaomi naočale. Dolaze sa kožnim etuiem i krpicom za brisanje stakala (iako se radi o plastici).

Imam jednu zamjerku: s unutarnje strane stakala se nalazi refleksivni sloj koji jako reflektira stvari koje se nalaze iza leđa nositelja pogotovo u onom dijelu naočala koje su na rubu vidnog polja tj. ne pokriva ih glava nositelja. To me trenutno malo živcira, ali možda mi treba neko vrijeme da se naviknem na to.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.03.2019., 14:00   #161
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,275
Pale su mi rejbanke (origigi, polarizirane) na pod i razbilo se desno staklo. Postoji li šansa da nabavim i zamijenim samo njega ili mi ne ginu nove cvike?
http://i66.tinypic.com/2iasmjp.jpg
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2019., 15:01   #162
kiki86
Tehničar
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,000
Imaš u Rijeci optiku Petrić dođi sa naočalama kod njih i oni ti mogu naručit staklo. Ja sam na svojima promjenio oba iz normalnih u polarizirane. Naručuju original stakla, bar su meni tako rekli. Imaš ih u robnoj kući ri i tamo na korzu kod pomerija gore prema bonaviji kad se ide.
Možda se može i preko neta nabavit, vjerovatno jeftinije, ali ja sam preko njih išao. Ne sjećam se točno koliko su mi došle stakla, rekao bi 600injak kn.
kiki86 je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2019., 15:04   #163
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Pale su mi rejbanke (origigi, polarizirane) na pod i razbilo se desno staklo. Postoji li šansa da nabavim i zamijenim samo njega ili mi ne ginu nove cvike?
http://i66.tinypic.com/2iasmjp.jpg
Ja sam ih nosio u Ghetaldus, riješili mi tamo, čekao nekih 2 tjedna.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2019., 15:11   #164
kvaju
Registered User
 
kvaju's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Cirkus
Postovi: 630
Ljudi, kako možete naručiti cvike online prije nego ih probate
Ja sebi tražim neke, al gledajući, uvijek odustanem, kontam kad mi stignu neće mi to stojati nikako dobro.
U radnjama, bar ovdje gdje sam ja su preskupe, dao bih nekih max 70€ za cvike.
kvaju je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2019., 00:08   #165
mamikulcic
Premium
 
Datum registracije: Mar 2019
Lokacija: Ljubešćica
Postovi: 224
U dućanu isprobaš što ti paše i iste takve naručiš online po nižoj cijeni.
Ja već skoro 2 godine imam Hawkers i odlične su mi, cijena mislim oko 30€. Znaju imati akcije 1+1 gratis i slično...
mamikulcic je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2019., 00:39   #166
suba
Vozi katru :))
Moj komp
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Rijeka
Postovi: 161
https://www.zennioptical.com/
ja sam dobio preporuku za ovu stranicu, navodno da je ok kvaliteta za tu cijenu, ali nisam naručivao tako da ne znam koliko je istina..
fora je što se može slikati '3d' model pa isprobavaš naočale tako.. meni je bilo samo fora, nisam htio naručivati na osnovu toga
suba je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2019., 15:29   #167
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,128
kupio sam od lika sa njuškala original ray ban erika, original su. lik je rekao da su nove, ali da ih ne nosi jer ima drugi model. i izgledaju stvarno kao nove, nikakvih tragova nošenja, nikakvih ogrebotina ili bilo kakvih drugih oštećenja, vjerujem mu. danas gledam na jakom svjetlu, na rubu (na dijelu di ulaze u plastični okvir) stakla/tj. plastičnih leća male, sitne, minijaturne, jedva primjetne pukotinice tog nekog unutarnjeg zaštitnog sloja, premaza ili čega već (crtice)... zbog čega je došlo do toga? pretpostavljam da je bilo možda neko vrijeme izloženo direktno visokoj temperaturi, možda po ljeti u autu?
__________________
ševa!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2019., 16:58   #168
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,128
Citiraj:
Autor ALiEN17 Pregled postova
kupio sam od lika sa njuškala original ray ban erika, original su. lik je rekao da su nove, ali da ih ne nosi jer ima drugi model. i izgledaju stvarno kao nove, nikakvih tragova nošenja, nikakvih ogrebotina ili bilo kakvih drugih oštećenja, vjerujem mu. danas gledam na jakom svjetlu, na rubu (na dijelu di ulaze u plastični okvir) stakla/tj. plastičnih leća male, sitne, minijaturne, jedva primjetne pukotinice tog nekog unutarnjeg zaštitnog sloja, premaza ili čega već (crtice)... zbog čega je došlo do toga? pretpostavljam da je bilo možda neko vrijeme izloženo direktno visokoj temperaturi, možda po ljeti u autu?
"hair products"... znači gelovi, voskovi skidaju taj fini coating... jesus, to mi se u godinu dana nije desilo na china ray bankama, a na ovima unutar par tjedana je ali opet dobro, shvaćam da su u pitanju vjerovatno neki finiji, delikatniji, nježniji premazi koji služe kako bi sačuvali zdravlje oka u glavi
__________________
ševa!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2019., 17:00   #169
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Pitanje. Kako znaš da su oriđiđi?

Ja sam npr. frendu koji je optičar, ima svoju radnju, odfurao repliku (i to skupu repliku) pilotki, i nije znao jesu li oriđiđi ili ne.

Ženine su sada stare 5 godina, moje 7 godina, nikakvih puknuća, ogrebotina ili slično.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2019., 19:00   #170
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,128
kvaliteta izrade/osjet pod prstima, nema onih spojeva/prijelaza kod kalupa, precizno tiskano RayBan s vanjske strane leće, sve standardne oznake, na krilcima RayBan oznake, s unutarnje strane leće watermark RB... za ostale brendove ne znam, niti me ne zanima, imam eriku fejk i original i slijepac bi osjetio razliku (to je recimo konkretno kad su naočale u pitanju, a kad je cijeli bundle, onda su gore nekakvi hologrami, pa provjera original case-a, pa krpice, bla bla... ima toga masa)

p.s. možda jednostavno tvoj frend ne kuži razliku, a možda su stvarno dobar fejk (ali mi je to opet malo sumnjivo, koliko god dobar fejk bili, neko ko drži cvike svaki dan u rukama znat će razliku)... ali šta su pilot oriđiđi toliko skupe pa da si morao kupiti skupi fejk? i koliko je to puno?
__________________
ševa!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2019., 20:37   #171
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,631
Ak tražite cvikse, ova stranica je odlična, mislim i da neki dućani nabavljaju robu od njih, cijene su daleko povoljnije neg u dućanima, pa i do 600tinjak kn..

Konkretno, imam ovaj model naočala koje su vrhunske.
https://www.adrialece.hr/persol-po3166s-24-57
U našim dućanima su oko 2tkn, dok je na ovom linku, 1420kn.
Naručite, ak vam ne odgovaraju, vratite ih i oni vam vraćaju novce.
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2019., 21:16   #172
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Citiraj:
Autor ALiEN17 Pregled postova
kvaliteta izrade/osjet pod prstima, nema onih spojeva/prijelaza kod kalupa, precizno tiskano RayBan s vanjske strane leće, sve standardne oznake, na krilcima RayBan oznake, s unutarnje strane leće watermark RB... za ostale brendove ne znam, niti me ne zanima, imam eriku fejk i original i slijepac bi osjetio razliku (to je recimo konkretno kad su naočale u pitanju, a kad je cijeli bundle, onda su gore nekakvi hologrami, pa provjera original case-a, pa krpice, bla bla... ima toga masa)

p.s. možda jednostavno tvoj frend ne kuži razliku, a možda su stvarno dobar fejk (ali mi je to opet malo sumnjivo, koliko god dobar fejk bili, neko ko drži cvike svaki dan u rukama znat će razliku)... ali šta su pilot oriđiđi toliko skupe pa da si morao kupiti skupi fejk? i koliko je to puno?
Pa sve to što si ti nabrojao, isto je na mojim fake

Nisam ih kupio, dobio sam ih za probu, imao problema s glavoboljom nosivši naočale, pa smo testirali. A gledaj, fake od jedno 300kn su bile ja mislim. Torbica, krpica, sve oriđiđi, samo nisu rađene tamo gdje se rade sve Aviatorice.

Ali ajde, ako ti kažeš da su oriđiđi, oriđiđi su
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2019., 23:53   #173
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor ALiEN17 Pregled postova
kupio sam od lika sa njuškala original ray ban erika, original su. lik je rekao da su nove, ali da ih ne nosi jer ima drugi model. i izgledaju stvarno kao nove, nikakvih tragova nošenja, nikakvih ogrebotina ili bilo kakvih drugih oštećenja, vjerujem mu. danas gledam na jakom svjetlu, na rubu (na dijelu di ulaze u plastični okvir) stakla/tj. plastičnih leća male, sitne, minijaturne, jedva primjetne pukotinice tog nekog unutarnjeg zaštitnog sloja, premaza ili čega već (crtice)... zbog čega je došlo do toga? pretpostavljam da je bilo možda neko vrijeme izloženo direktno visokoj temperaturi, možda po ljeti u autu?
Od starosti lako moguce

Meni su se moje lece ogulile uz rubove, ali to je nakon 6-7g bilo na rayban... Navodno nije neuobicajeno.

Isto mi se desilo so oakley, ali njih sam sjebao sa soli od mora na kosi iako je prvih par godina sve stimalo
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2019., 09:48   #174
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,300
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Ak tražite cvikse, ova stranica je odlična, mislim i da neki dućani nabavljaju robu od njih, cijene su daleko povoljnije neg u dućanima, pa i do 600tinjak kn..

Konkretno, imam ovaj model naočala koje su vrhunske.
https://www.adrialece.hr/persol-po3166s-24-57
U našim dućanima su oko 2tkn, dok je na ovom linku, 1420kn.
Naručite, ak vam ne odgovaraju, vratite ih i oni vam vraćaju novce.
Nisam tamo naručio nego direktno sa Persola.

Model 9649 i prezadovoljan sam, ništa ne umaraju oči i niti stvara glavobolju

Отправлено через Pixel
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je online   Reply With Quote
Staro 15.04.2019., 16:55   #175
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,275
Išao sam se raspitivati u vezi zamjene puknutog stakla na rejbankama. U više trgovina mi je rečeno da se ne može nabaviti samo jedno staklo već moraju ići u paru. Polarizirano mineralno staklo je oko 500kn, obično oko 300kn.
Poznanik optičar mi je rekao da mi za pola cijene stakla može nabaviti Polaroid plastične leće iste kvalitete (polarizirane, antirefleksivini namaz,...) kao razbijeno staklo pa sam se dogovorio s njime da to učini. He*e mi se što na njima neće pisati RayBan. Te su mi cvike bitne jer s njima vozim i odlične su za to.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2019., 11:24   #176
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,128
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Išao sam se raspitivati u vezi zamjene puknutog stakla na rejbankama. U više trgovina mi je rečeno da se ne može nabaviti samo jedno staklo već moraju ići u paru. Polarizirano mineralno staklo je oko 500kn, obično oko 300kn.
Poznanik optičar mi je rekao da mi za pola cijene stakla može nabaviti Polaroid plastične leće iste kvalitete (polarizirane, antirefleksivini namaz,...) kao razbijeno staklo pa sam se dogovorio s njime da to učini. He*e mi se što na njima neće pisati RayBan. Te su mi cvike bitne jer s njima vozim i odlične su za to.
pa ok, ovisi od čovjeka do čovjeka... nekome je bezveze, nekom svejedno, a meni osobno fora da na njima i piše ray ban

iz UK-a mi stigle leće jučer, zamjenio sam ih sam, na prvu mi izgledaju kvalitetnije nego prethodne i s time da na ovim je ugravirano RB s vanjske strane lijeve leće, a ne unutarnje kao prethodne, ove mi djeluju više purple, ne znam... možda kao i sa svakom robom postoji razlika, kupljeno negdje vani ili kod nas
__________________
ševa!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2019., 11:41   #177
great9
Premium
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 187
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Pale su mi rejbanke (origigi, polarizirane) na pod i razbilo se desno staklo. Postoji li šansa da nabavim i zamijenim samo njega ili mi ne ginu nove cvike?
http://i66.tinypic.com/2iasmjp.jpg
I meni, no staklo se ogrebalo nije se razbilo. Koliko te koštala zamjena stakla?
great9 je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2019., 12:47   #178
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Ajde pls pročitaj 2 komentara iznad svog...
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2019., 11:29   #179
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,238
ja sam citao malo po nasim forumima iskustva sa eyerim i adria lece.
i nazalost naletio sam na puno negativnih komentara za oboje trgovine.

pa sam na kraju narucio ray banke sa visual clicka u nasim ducanima ih nisam nasao ispod 1400 negdje i blizu 1700kn sto mi je suludo.

koliko sam procitao visual click je licencirani resseler ray banki, od svih komentara na nasim forumima vezano za visual click
samo je jedna osoba imala negativno iskustvo sa njima. tako da eto javim iskustvo kad stignu, sa dostavom sam platio 910kn.
i trebale bi stici tokom sljedeceg tjedna.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2019., 17:51   #180
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,238
Naocale stigle, sve super sve legit + od mene za visual click.
devaa je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na