Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.01.2018., 17:50   #10261
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,763
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Meni su Bilioni bas brutalni.
Je, jedna od boljih, mada ne nužno i razvikanih serija. Bobby Axelrod bez pardona posramljuje Agrokor ekipu.
The Exiled je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2018., 17:55   #10262
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,998
Haha, sad si me ubio u pojam. Ja navijam za njega uglavnom xD Al bi rado da me Wendy izdominira .
Pupo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.01.2018., 17:59   #10263
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,763
Mislim da svi koji prate seriju navijaju za njega. Wendy bi komotno mogla imati svoj spin-off.
The Exiled je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2018., 08:53   #10264
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Billions sam odgledao S01E01 i šift dilitao ostatak.

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2018., 16:14   #10265
Mr.Ex.President
Torrent freek
 
Mr.Ex.President's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Split
Postovi: 3,910
Citiraj:
Autor The Exiled Pregled postova
Ne znam da li tko prati, ali Billions se 25.03. vraća s 3. sezonom.
Ja mislija krenit od nule s njima, onda vidija to da S03 izlazi brzo, pa ću pričekat da se skupi, draže mi je tako, ako već mogu izdržat Sve serije koje sam tako gledao u komadu su mi ostavili neopisivo jači dojam nego kad bi ih gledao sezonu po sezonu ili još gore epizodu po epizodu...
Iman osjećaj da san The Wire gledao svako 7 dana pa čekao po godinu za novu sezonu da bi mi ostavila dojam ono, 4/10

Inače kad smo kod The Wire, gledan Power trenutno od nule, stigao do S03, podsjeća me na njih, malo manje kvalitetnu interpreataciju iste teme, ali nije loše, dapače. A i mala latina je sve
__________________

CPU: AMD Ryzen 5 1600X MHz - cooling: Corsair H100x
MBO: MSI B450 Gaming Plus
RAM: 2x 8 GB DDR4 G.SKILL 3000 MHz (Aegis F4-3000C16D-16GISB)
VGA: Asus GeForce 970 4 GB STRIX
HDD: SSD Kingston 256 GB [KC400] || Toshiba 3 TB [DT01ACA300]
Case: NZXT S340 - Rear exhaust 120mm - 7V
PSU: Corsair RM550X 550W


Periferija

LCD: HP ZR24w
Keyboard: Logitech Illuminated Keyboard
Mouse: Logitech G400
Gaming Wheel: Driving Force™ Pro
Sound: Genius SP-HF1201A
Printer: HP LaserJet 1020
Scanner: HP ScanJet 4300
Headphones: Philips SHC 2000
ADSL: Siemens Gigaset SX763 router [T-com Flat - 10/640]
Switch: D-Link DGS-1005A 5-port giga
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1



CPU: AMD X2 A4-5300 cooling: BOX
MBO: Gigabyte GA-F2A85XM-HD3
RAM: Kingmax 1x4GB DDR3, 1600 MHz CL9 [FLGF]
HDD: WD Green 2TB [WD20EZRX]
PSU: Antec SU380
Case: Antec NSK2400 (ispuh: 120mm - 5V)

TV: Samsung 43E450 @HDMI
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1
Remote: Logitech K230 + Logitech M180 mouse

LINK

Mr.Ex.President je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2018., 21:34   #10266
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Odgledo Dark do kraja... te jeba. Vrlo maštovito, vrlo dobro, onaj tko nije SF fan vjerojatno mu je glupo.
Meni osobno bolje od Stranger Things. Mračnije, bolje, napetije.

Kaće druga sezona majku mu
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2018., 22:09   #10267
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927



ono kad se ona dičurlija potuče kraj škole i kad Ulrich malo "ispegla" Helgea po faci

.
-->
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Odgledo Dark do kraja... te jeba. Vrlo maštovito, vrlo dobro, onaj tko nije SF fan vjerojatno mu je glupo.
Meni osobno bolje od Stranger Things. Mračnije, bolje, napetije.

Kaće druga sezona majku mu
Ma serija je vrh iako prvih 5-6 epizoda ti ništa nije jasno

Sviđa mi se taj ne-amerikanizirani pristup. U ciloj sezoni mislim da nije bilo jednog fajta ili ispaljenog metka osim



ono kad se ona dičurlija potuče kraj škole i kad Ulrich malo "ispegla" Helgea po faci

.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2018., 22:11   #10268
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,343
Shameless standardno dobar, Fioni malo krene dobro pa loše...
sve standardno
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2018., 22:26   #10269
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,632
Standardno dobar, čak i bolji od zadnjih par sezona, ali soundtrack je ove sezone ubio.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2018., 23:26   #10270
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Shameless je sve.
trouble je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.01.2018., 07:24   #10271
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Ma serija je vrh iako prvih 5-6 epizoda ti ništa nije jasno

Sviđa mi se taj ne-amerikanizirani pristup. U ciloj sezoni mislim da nije bilo jednog fajta ili ispaljenog metka.
Da,.baš jučer komentirali doma kako niti jedan metak nije ispaljen znači ipak se može napravit takva serija
Ali ostalo tona upitnika i onaj najveći - kaj sad tj kaj dalje

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2018., 08:42   #10272
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,885
Mene odbija taj njemački jezik, ne mogu ih slušat i gotovo, ali možda se natjeram da pogledam.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2018., 08:46   #10273
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,362
Imaš verziju di možeš birat audio. Drugi jezik je engleski
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2018., 09:24   #10274
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722



muči me premisa od lika koji je napravio time machine koji tvrdi da se ništa ne može promjeniti jer je sve predestinirano i za sada se pokazalo da nitko nije uspio promjeniti događaje vraćajući se u prošlost. to znači ako se budu držali toga i dalje da će sadašnjost ostati ista odnosno nitko ništa neće promjeniti. kaj vi mislite?


i taj njemački mi je jeben isto.
turski, španjolski, mađarski -- uh, ti su mi koma.
-->
serija je vrh.



muči me premisa od lika koji je napravio time machine koji tvrdi da se ništa ne može promjeniti jer je sve predestinirano i za sada se pokazalo da nitko nije uspio promjeniti događaje vraćajući se u prošlost. to znači ako se budu držali toga i dalje da će sadašnjost ostati ista odnosno nitko ništa neće promjeniti. kaj vi mislite?


i taj njemački mi je jeben isto.
turski, španjolski, mađarski -- uh, ti su mi koma.
tizhu je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2018., 10:00   #10275
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534



muči me premisa od lika koji je napravio time machine koji tvrdi da se ništa ne može promjeniti jer je sve predestinirano i za sada se pokazalo da nitko nije uspio promjeniti događaje vraćajući se u prošlost. to znači ako se budu držali toga i dalje da će sadašnjost ostati ista odnosno nitko ništa neće promjeniti. kaj vi mislite?


i taj njemački mi je jeben isto.
turski, španjolski, mađarski -- uh, ti su mi koma.
Pa to u principu i nije točno.




Događaji koje pratimo u 2019. godini su uvelike određeni putovanjima kroz vrijeme - Mikkel odlazi u 1986. i na kraju ostaje tamo. Iz njegove veze s Hannom rodio se Jonas kojeg ne bi bilo da Mikkel nije putovao u prošlost.

I Ulrich koji odlazi natrag i direktno utječe na to da Helge bude uključen u putovanja kroz vrijeme i postaje Noahov poslušnik.

Jako puno pitanja ostalo je otvoreno. Svaki odgovor koji je serija dala otvorio je niz novih pitanja, i to na vrhunski način


-->
Ni ja inače ne volim njemački u serijama, ali u ovoj seriji nisam to uopće zamjetio kao problem. Radnja, gluma, atmosfera, sve je toliko dobro napravljeno da nemam nikakvih problema s time.

Jedino što ja volim gledati s originalnim govorom, pa moram čitat titlove. To u biti malo otežava praćenje u prvih par epizoda dok ne pohvataš likove i radnje. Ja sam neke scene vraćao natrag da provjerim jesam li dobro shvatio

Citiraj:
Autor tizhu Pregled postova
serija je vrh.



muči me premisa od lika koji je napravio time machine koji tvrdi da se ništa ne može promjeniti jer je sve predestinirano i za sada se pokazalo da nitko nije uspio promjeniti događaje vraćajući se u prošlost. to znači ako se budu držali toga i dalje da će sadašnjost ostati ista odnosno nitko ništa neće promjeniti. kaj vi mislite?


i taj njemački mi je jeben isto.
turski, španjolski, mađarski -- uh, ti su mi koma.
Pa to u principu i nije točno.




Događaji koje pratimo u 2019. godini su uvelike određeni putovanjima kroz vrijeme - Mikkel odlazi u 1986. i na kraju ostaje tamo. Iz njegove veze s Hannom rodio se Jonas kojeg ne bi bilo da Mikkel nije putovao u prošlost.

I Ulrich koji odlazi natrag i direktno utječe na to da Helge bude uključen u putovanja kroz vrijeme i postaje Noahov poslušnik.

Jako puno pitanja ostalo je otvoreno. Svaki odgovor koji je serija dala otvorio je niz novih pitanja, i to na vrhunski način


__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2018., 10:18   #10276
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,885
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Imaš verziju di možeš birat audio. Drugi jezik je engleski
Ma ne volim sinkronizaciju, to mi je još gore.

Ali pogledat ću sigurno ipak nakon ovoliko pohvala. Ako mi je Stranger Things bio super onda ovo može samo bolje.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2018., 10:52   #10277
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Dark je bolesno dobra serija. I dan danas mi nije sve jasno što se dogodili, dođe mi da opet pogledam s više razumijevanja.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2018., 10:56   #10278
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Pa radnja je dosta kompliciranija od ST, nema onog arkadnog sustava junaka/antijunaka, svi su jednako dobri/loši više manje.

Osobno je znam zakaj se uspoređuje sa ST. Oboje su SF i oboje su od Netflixa ali eto, svakako pogledaj. Nemaš puno, 10 epki po 50 minuta.

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2018., 11:40   #10279
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
Supernatural twist je zajeban.Zbog toga mi je Dark prenabacan...baš me zanima druga sezona.
__________________
...help me understand the best I can...
Flood je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2018., 11:48   #10280
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722



na primjer: mikkel je već otac i njegov sin ima priliku promjeniti to, ali ne promjeni.
ili još bolji primjer: tata od mikkela želi ubiti helgea koji već ima sjebano uho u sadašnjosti. vrati se u prošlost i vidimo kak mu ovaj sjebe glavu i uho i helge preživi. ne znam jesam li ja shvatio dobro, ali povijest se ponovila jer helge kojeg taj lik zna već sve to ima što znači da se sve desilo već prije.
valjda sam dobro objasnio da sad ne kenjam kvake.


-->
ne ne ne brko krivo sam se možda izrazio.



na primjer: mikkel je već otac i njegov sin ima priliku promjeniti to, ali ne promjeni.
ili još bolji primjer: tata od mikkela želi ubiti helgea koji već ima sjebano uho u sadašnjosti. vrati se u prošlost i vidimo kak mu ovaj sjebe glavu i uho i helge preživi. ne znam jesam li ja shvatio dobro, ali povijest se ponovila jer helge kojeg taj lik zna već sve to ima što znači da se sve desilo već prije.
valjda sam dobro objasnio da sad ne kenjam kvake.


tizhu je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2018., 11:53   #10281
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Kakav sad Brko? Kaj sam ja tebi kaj replyao ?
Neš si krivo pokopčao u mojim postovima, nisam se temeljio na ničiji post.

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2018., 13:05   #10282
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534



na primjer: mikkel je već otac i njegov sin ima priliku promjeniti to, ali ne promjeni.
ili još bolji primjer: tata od mikkela želi ubiti helgea koji već ima sjebano uho u sadašnjosti. vrati se u prošlost i vidimo kak mu ovaj sjebe glavu i uho i helge preživi. ne znam jesam li ja shvatio dobro, ali povijest se ponovila jer helge kojeg taj lik zna već sve to ima što znači da se sve desilo već prije.
valjda sam dobro objasnio da sad ne kenjam kvake.


Pretpostavljam da se tvoj post odnosio na moj

Ja sam to ovako vidio:




U zadnjoj epizodi mladi Jonas odlazi u zadnjoj epizodi u 1986. godinu i želi vratiti Mikkela. Ne uspijeva jer ga je ugrabio Noah. Tu u priču dolazi stranac koji je zapravo stariji Jonas i koji želi zatvoriti portal i onemogućiti putovanje kroz vrijeme. Tu postaje skroz jasno da on dolazi iz budućnosti i očito zna zašto je to potrebno, očito da bi nešto promijenio.

Da su se putovanjem kroz vrijeme stvari mijenjale govori i scena u kojoj Charlotte Doppler u 2019. godini čita arhivski članak o nesreći u 1986. godini uoči Madsove otmice. A znamo da je stari Helge iz 2019. otišao u 1986. da ubije mlađeg sebe kako bi ga spriječio da otme Madsa (jer on očito smatra da je tu sve počelo) i tamo stradava u saobraćajki. To nesreća o kojoj Charlotte čita, i ne bi se desila da Helge nije putovao kroz vrijeme.

Također Ulrich odlazi u prošlost i kad shvaća u kojoj je godini i da je onaj klinac Helge, želi ga ubiti jer misli da će time spriječiti otmicu vlastitog sina (možda i brata) u u budućnosti. Međutim, nije ga ubio, već ozlijedio. Ja sam to shvatio na način da je time zapravo Ulrich od njega napravio budućeg zločinca i pokrenuo spiralu, jer ga je ostavio u podrumu gdje ga uzima Noah.

Ono što govori urar, mislim da je krivo shvaćeno. Kako sma ja shvatio, on zapravo nije govorio o nemogućnosti utjecaja na vrijeme, već o tome kako u mogućem time loopu /crvotočini i putovanja kroz vrijeme postoji jaka međusobna ovisnost. Unutar tog loopa sve je jako i usko povezano. Štoviše, on u jednom trenutku govori kako prošlost utječe na budućnost, ali i budućnost na prošlost.

Ne treba ignorirati ni monolog iz Marthine predstave u školi. Ona tamo igra Arijadnu, lik iz grčke mitologije, koja je pomogla Tezeju da izađe iz Labirinta i ubije Minotaura. Labirint je ovdje sigurno alegorija na Winden koji je u svojevrsnom vremenskom labirintu. Također, Noah u jednom svojem govoru navodi neke crtice iz hermetizma, također iz grčke mitologije.


Da li nam se kroz Marthin (Ardijanin) monolog želi reći i to da je Jonas njezin Tezej? i da će u drugoj sezoni i Martha biti uključena u putovanje kroz vrijeme? Da li je ona ta žena koja zvekne Jonasa u bulju na kraju zadnje epizode? Tko god da je, ona zna da je on došo iz prošlosti.


Man, kolko otvorenih pitanja, nisam ni površinu zagrebao kako treba


-->
Citiraj:
Autor tizhu Pregled postova
ne ne ne brko krivo sam se možda izrazio.



na primjer: mikkel je već otac i njegov sin ima priliku promjeniti to, ali ne promjeni.
ili još bolji primjer: tata od mikkela želi ubiti helgea koji već ima sjebano uho u sadašnjosti. vrati se u prošlost i vidimo kak mu ovaj sjebe glavu i uho i helge preživi. ne znam jesam li ja shvatio dobro, ali povijest se ponovila jer helge kojeg taj lik zna već sve to ima što znači da se sve desilo već prije.
valjda sam dobro objasnio da sad ne kenjam kvake.


Pretpostavljam da se tvoj post odnosio na moj

Ja sam to ovako vidio:




U zadnjoj epizodi mladi Jonas odlazi u zadnjoj epizodi u 1986. godinu i želi vratiti Mikkela. Ne uspijeva jer ga je ugrabio Noah. Tu u priču dolazi stranac koji je zapravo stariji Jonas i koji želi zatvoriti portal i onemogućiti putovanje kroz vrijeme. Tu postaje skroz jasno da on dolazi iz budućnosti i očito zna zašto je to potrebno, očito da bi nešto promijenio.

Da su se putovanjem kroz vrijeme stvari mijenjale govori i scena u kojoj Charlotte Doppler u 2019. godini čita arhivski članak o nesreći u 1986. godini uoči Madsove otmice. A znamo da je stari Helge iz 2019. otišao u 1986. da ubije mlađeg sebe kako bi ga spriječio da otme Madsa (jer on očito smatra da je tu sve počelo) i tamo stradava u saobraćajki. To nesreća o kojoj Charlotte čita, i ne bi se desila da Helge nije putovao kroz vrijeme.

Također Ulrich odlazi u prošlost i kad shvaća u kojoj je godini i da je onaj klinac Helge, želi ga ubiti jer misli da će time spriječiti otmicu vlastitog sina (možda i brata) u u budućnosti. Međutim, nije ga ubio, već ozlijedio. Ja sam to shvatio na način da je time zapravo Ulrich od njega napravio budućeg zločinca i pokrenuo spiralu, jer ga je ostavio u podrumu gdje ga uzima Noah.

Ono što govori urar, mislim da je krivo shvaćeno. Kako sma ja shvatio, on zapravo nije govorio o nemogućnosti utjecaja na vrijeme, već o tome kako u mogućem time loopu /crvotočini i putovanja kroz vrijeme postoji jaka međusobna ovisnost. Unutar tog loopa sve je jako i usko povezano. Štoviše, on u jednom trenutku govori kako prošlost utječe na budućnost, ali i budućnost na prošlost.

Ne treba ignorirati ni monolog iz Marthine predstave u školi. Ona tamo igra Arijadnu, lik iz grčke mitologije, koja je pomogla Tezeju da izađe iz Labirinta i ubije Minotaura. Labirint je ovdje sigurno alegorija na Winden koji je u svojevrsnom vremenskom labirintu. Također, Noah u jednom svojem govoru navodi neke crtice iz hermetizma, također iz grčke mitologije.


Da li nam se kroz Marthin (Ardijanin) monolog želi reći i to da je Jonas njezin Tezej? i da će u drugoj sezoni i Martha biti uključena u putovanje kroz vrijeme? Da li je ona ta žena koja zvekne Jonasa u bulju na kraju zadnje epizode? Tko god da je, ona zna da je on došo iz prošlosti.


Man, kolko otvorenih pitanja, nisam ni površinu zagrebao kako treba


__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2018., 13:18   #10283
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
Uzročno-posljedično načelo je gdje? Ili se može kako se hoće,ha?Samo malo zakompliciraš i dobiješ Dark
__________________
...help me understand the best I can...
Flood je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2018., 16:34   #10284
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722



kažeš: Također Ulrich odlazi u prošlost i kad shvaća u kojoj je godini i da je onaj klinac Helge, želi ga ubiti jer misli da će time spriječiti otmicu vlastitog sina (možda i brata) u u budućnosti. Međutim, nije ga ubio, već ozlijedio. Ja sam to shvatio na način da je time zapravo Ulrich od njega napravio budućeg zločinca i pokrenuo spiralu, jer ga je ostavio u podrumu gdje ga uzima Noah.

meni je čudno to što ulrich odlazi u prošlost iz sadašnjosti gdje je helge već ozljeđen i gdje već ima sjebano uho što znači da ga je već jednom ulrich posjetio. zar ne? to me muči.




ostalo mi je sve jasno. to me muči. mislim ne muči me, ali kad već pričamo.
-->
da na roberta




kažeš: Također Ulrich odlazi u prošlost i kad shvaća u kojoj je godini i da je onaj klinac Helge, želi ga ubiti jer misli da će time spriječiti otmicu vlastitog sina (možda i brata) u u budućnosti. Međutim, nije ga ubio, već ozlijedio. Ja sam to shvatio na način da je time zapravo Ulrich od njega napravio budućeg zločinca i pokrenuo spiralu, jer ga je ostavio u podrumu gdje ga uzima Noah.

meni je čudno to što ulrich odlazi u prošlost iz sadašnjosti gdje je helge već ozljeđen i gdje već ima sjebano uho što znači da ga je već jednom ulrich posjetio. zar ne? to me muči.




ostalo mi je sve jasno. to me muči. mislim ne muči me, ali kad već pričamo.
tizhu je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2018., 16:45   #10285
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Imaš verziju di možeš birat audio. Drugi jezik je engleski
ko da se nismo ko klinci dovoljno nagledali americkih filmova sa njemackim audiom na orf-u obratno je jos gore.

pokrecem valjda zadnju epizodu Darka i slucajno sam na netflixu pustio verziju za slijepe. gledamo dobrih 5minuta, nista jasno, spiker objasnjava sve u detalje, otvaraju se vrata, Ulrich gleda u pod... ne ponovilo se
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2018., 19:07   #10286
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534



kažeš: Također Ulrich odlazi u prošlost i kad shvaća u kojoj je godini i da je onaj klinac Helge, želi ga ubiti jer misli da će time spriječiti otmicu vlastitog sina (možda i brata) u u budućnosti. Međutim, nije ga ubio, već ozlijedio. Ja sam to shvatio na način da je time zapravo Ulrich od njega napravio budućeg zločinca i pokrenuo spiralu, jer ga je ostavio u podrumu gdje ga uzima Noah.

meni je čudno to što ulrich odlazi u prošlost iz sadašnjosti gdje je helge već ozljeđen i gdje već ima sjebano uho što znači da ga je već jednom ulrich posjetio. zar ne? to me muči.




ostalo mi je sve jasno. to me muči. mislim ne muči me, ali kad već pričamo.
Nisam stručnjak za putovanja kroz vrijeme, ali ja sam to ovako shvatio




Helge već ima ozlijeđeno uho u 1986 i 2019., jer ga je Ulrich ozlijedio kad je bio klinac. Posjetio ga je tad. U 1953.godini došavši iz budućnosti. Helge je u sadašnjosti već ozlijeđen jer se taj Ulrichov odlazak već dogodio Helgeu, u 1953.

Ajmo to ovako reći - Ulrich je stvorio Helgeovu budućnost time što se vratio u prošlost, ozlijedio ga i ''isporučio'' Noahu




Citiraj:
Autor adaksinjo Pregled postova
ko da se nismo ko klinci dovoljno nagledali americkih filmova sa njemackim audiom na orf-u obratno je jos gore.

pokrecem valjda zadnju epizodu Darka i slucajno sam na netflixu pustio verziju za slijepe. gledamo dobrih 5minuta, nista jasno, spiker objasnjava sve u detalje, otvaraju se vrata, Ulrich gleda u pod... ne ponovilo se
Nema te serije, tog filma kojeg sam bio u stanju gledati na taj sranjski način sa njemačkim overdubovima, jednostavno nije mi to bilo gledljivo
-->
Citiraj:
Autor tizhu Pregled postova
da na roberta




kažeš: Također Ulrich odlazi u prošlost i kad shvaća u kojoj je godini i da je onaj klinac Helge, želi ga ubiti jer misli da će time spriječiti otmicu vlastitog sina (možda i brata) u u budućnosti. Međutim, nije ga ubio, već ozlijedio. Ja sam to shvatio na način da je time zapravo Ulrich od njega napravio budućeg zločinca i pokrenuo spiralu, jer ga je ostavio u podrumu gdje ga uzima Noah.

meni je čudno to što ulrich odlazi u prošlost iz sadašnjosti gdje je helge već ozljeđen i gdje već ima sjebano uho što znači da ga je već jednom ulrich posjetio. zar ne? to me muči.




ostalo mi je sve jasno. to me muči. mislim ne muči me, ali kad već pričamo.
Nisam stručnjak za putovanja kroz vrijeme, ali ja sam to ovako shvatio




Helge već ima ozlijeđeno uho u 1986 i 2019., jer ga je Ulrich ozlijedio kad je bio klinac. Posjetio ga je tad. U 1953.godini došavši iz budućnosti. Helge je u sadašnjosti već ozlijeđen jer se taj Ulrichov odlazak već dogodio Helgeu, u 1953.

Ajmo to ovako reći - Ulrich je stvorio Helgeovu budućnost time što se vratio u prošlost, ozlijedio ga i ''isporučio'' Noahu




Citiraj:
Autor adaksinjo Pregled postova
ko da se nismo ko klinci dovoljno nagledali americkih filmova sa njemackim audiom na orf-u obratno je jos gore.

pokrecem valjda zadnju epizodu Darka i slucajno sam na netflixu pustio verziju za slijepe. gledamo dobrih 5minuta, nista jasno, spiker objasnjava sve u detalje, otvaraju se vrata, Ulrich gleda u pod... ne ponovilo se
Nema te serije, tog filma kojeg sam bio u stanju gledati na taj sranjski način sa njemačkim overdubovima, jednostavno nije mi to bilo gledljivo
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2018., 20:14   #10287
Venomgamer
Premium
Moj komp
 
Venomgamer's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Peljesac
Postovi: 293
Dark je super serija,trebalo bi ga pogledati jos jednom,puno toga promakne zbog njemackog jezika,ja sam gledao s engleskim titlovima,jos nije bilo nasih,stvarno je tesko pratiti....
Venomgamer je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2018., 20:31   #10288
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
Citiraj:
Autor Old.machine Pregled postova
Jel gledao itko Dark? Izašla kompletna sezona prije par dana, Netflix. Sliči malo na Stranger things.

http://www.imdb.com/title/tt5753856/
mislim da gospon Old.machine prije vise od mjesec dana kad je napisao ovaj post nije ocekivao ovakav odaziv u temi

slobodno ti nama predlozi jos pokoju seriju
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2018., 22:01   #10289
Ninja_Zg
Premium
Moj komp
 
Ninja_Zg's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 245
You're the worst, dugo me nije neka (primarno) humoristicna serija odusevila kao ova.
Ninja_Zg je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2018., 22:07   #10290
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
catastrophe - ako već nisi.
granatiram da će ti se svidjet
tizhu je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na