Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.06.2009., 00:22   #1
Ementaler
Premium
Moj komp
 
Ementaler's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 133
Novi Monkey Islandi najavljeni

Vidim da nema topic o ovome, a kako znam da ovdje zalaze i nešto stariji gameri koji su sigurno igrali Monkey Island igre, smatram da je grijeh da neznate i ne diskutirate o ovome

Daklem, desilo se sljedeće - Jučer su povodm E3 sajma u LA-u najavljene čak dvije nove igre iz Monkey island svijeta. Jedna je potpuno nvoa i dolazi u epizodana ( radi ju Telltale Games ), a druga je zapravo remake prvog Monkey Islanda i radi ju old skul tim iz Lucas Artsa...

Evo vijest na HCL-u o tome sa više infoa:
http://www.hcl.hr/vijesti.php?TekstID=3098&select=17

Imate tamo i par screenova iz ove Telltaleove igre i embedani trailer iz remakea jedinice.

I šta mislite?

Meni remake izgleda daleko zanimljivije od tog Tales of Monkey Islanda iz Telltalea. Nekako mi prema screenshotima ne baca na tu dobru strau MI atmosferu na koju smo navikli. Ali ipak, oba naslova jedva čekam.
__________________
Manuel Calavera: I just locked an open door... strange, yet symbolically compelling.
Ementaler je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2009., 00:48   #2
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,641
Opet Monkey Island 3D. Hvala, ali ne hvala.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.06.2009., 09:10   #3
Ementaler
Premium
Moj komp
 
Ementaler's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 133
Monkey Island 4 unatoč toj trodimenzionalnosti je opet bila odlična, atmosferična, humoristična i itekako igriva igra... Grim Fandango je imho jedna od najboljih avantura ikada, a potpuno je 3D.

Tako da ne vidim problema. S time da će Telltale vjerojatno napraviti point n click način upravljanja što stvarno neće stvarati nikakve probleme.
__________________
Manuel Calavera: I just locked an open door... strange, yet symbolically compelling.
Ementaler je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2009., 10:15   #4
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,893
Citiraj:
Autor Ementaler Pregled postova
Monkey Island 4 unatoč toj trodimenzionalnosti je opet bila odlična, atmosferična, humoristična i itekako igriva igra... Grim Fandango je imho jedna od najboljih avantura ikada, a potpuno je 3D.

Tako da ne vidim problema. S time da će Telltale vjerojatno napraviti point n click način upravljanja što stvarno neće stvarati nikakve probleme.
Igrao sam sva 4 kako su izlazili (aj osim prvog, taj sam igro '92), moja top lista bi bila otprilike ovakva:
  1. Drugi dio
  2. Prvi dio
  3. Treci dio
  4. Cetvrti dio

Treci dio je jos bio rucno crtan, izgledao predobro, itd, kod cetvrtog vec... neznam, i dalje odlicna igra, al' falilo je ono nesto. jedva cekam ovaj remake originala, al' bi najradije kad bi ovaj Tales dio radio Lucasarts, i to bez 3D magija i slicno. Mislim da bi rucno crtane nove "epizode" u full HD rezi izgledale
__________________
sound powered by B&W/Denon
zwer je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2009., 15:17   #5
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Budući da ga radi LA možda osvane i Lego ispred naslova
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2009., 15:20   #6
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Kao da full throttle nabiju na crytek engine,ajme. Avanture su 2d. Kao lola npr.
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2009., 15:20   #7
fratartucko
Just married!!!!
 
fratartucko's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb-Bjelovar
Postovi: 85
Ceville je po meni predložak kako bi moderne avanture trebale izgledati, nadam se da će i legendu slično napraviti
fratartucko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na