Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.11.2008., 21:23   #31
VulcanRaven
Premium
Moj komp
 
VulcanRaven's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Rijeka-Belveder
Postovi: 741
Iskreno: nemam sta drugo. Need for shit sam presao u dan i pol,i plakao kako je jadna voznja,cekam GTA 4,a drugo me nista bas ne zanima. Sta da lupam po James Bondu? Gothic me nekako vuce da ga igram.

@ Big Guy - Jesi mozda nasao ovaj mac koji mi stoji na ledima,ima damage 130 req strenght 150 i obican skill swordfighter,kosta 9000 kad bi ga htio prodat. Ja sam ga nasao u spilji malo sjevernije od Gelderna,znat ces da si pogodi spilju ako ispred nje bude copor vukova i ako je spilja u maloj udolini.I obidi rubove mape skroz iznad geldernamnaci ces puno dobrih stvari.Al bas do samog ruba,tamo kod onih velikih vodopada.Btw,moras imat skill da otkljucas metal chests.

Do kuda si ti dosao cca?


Je lici ovo nebo na nesto? Meni je ovo najbolji kadar u igri,ostala grafika je gora od ovog.


Zadnje izmijenjeno od: VulcanRaven. 27.11.2008. u 22:09.
VulcanRaven je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2008., 07:50   #32
VulcanRaven
Premium
Moj komp
 
VulcanRaven's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Rijeka-Belveder
Postovi: 741
Majko draga koji BUG. Dosao sam do Trelisa,quest mi je kao i u prva dva grada borit se protiv 3 tipa u areni.Od kad sam dosao tamo neki lik non-stop ponavlja iste rijeci,da su ljudi slabi i da ce orke vladat i ne gasi se.Dvije recenice ponavlja drugoj orci koja sjedi kod vatre.

Druga stvar,pobijedim novice protivnika i krenem do drugog,on mi kaze da ce bit borba brzo gotova,moj lik mu na to kaze sta si tako los borac? Sekund nakon toga ta orka sjedne nazad na pod kaze mi POBIJEDIO SI,a bez da smo usli u arenu.Ja se okrenem prema trecem liku i zamisli cuda,digne se ovaj koji je vec rekao da sam ga pobijedio i krene u arenu.a vec sam dobio experience za njega.Koja debilana.

Edit: A sad jos bolja stvar,kako sam izasao iz igre sa alt+tab da napisem ovo iznad,vratim se u igru i ona orka koja ponavlja one dvije recenice orci koja sjedi uz vatru(vidi sliku) i dalje to isto ponavlja,ali pazi cuda,da li vam je nesto cudno na slici? Nestala vatra,nestala orka koja je tu sjedila!


Zadnje izmijenjeno od: VulcanRaven. 28.11.2008. u 09:17.
VulcanRaven je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.11.2008., 08:49   #33
Big Guy
RPG player
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 1,574
hahaha

smiješni bugovi

btw
i ja sam još dva bug-a pronašao
u prvom i drugom gradu je u svakom po jedan nevidljivi zid
nije dug, oko metar u igri, ali je tamo


@VulcanRaven
nisam našao taj mač, koristim longsword (ili kako se već zove, 82 damage), taj mi je dobar za sada, sve bodove stavljam na ancient knowlege do 250 da stavim mana regeneration i onda ću biti zvjer , a strenght imam 142 (ovih 42 dobio od zadataka )

btw
popi si potion da si ozdraviš endurance, neki protivnici imaju takav napad da ti uspore regeneraciju endurance-a, potion je plavo bijeli, ne znam kako se točno zove


što se tiće otkljućavanja škrinja, nauči samo za difficoult škrinje, impossible škrinje otključavaj sa spellovima open lock koje dobiš u igri dovoljno za to

zadnje što sam napravio je ubio 3 shadow beasta u jednoj spilji kod drugog grada (nikako da zapamtim imena ), i to sa mojim jadim mačem
sada sam 19 level, jako puno experienca se dobiva na questovima, protivnik po 100 exp, quest po 4000 exp
puno su protivnici slabiji sada nego u 3, tamo bez patcha te boar ubio sa dva udarca na normal, sa patchom je to olakšano, ali tu je ovako jako lako igrati, samo treba paziti na endurance, to je novo, u 3 to uopće nije bilo bitno jer si se mogao boriti iako ti je endurance bio na nuli, samo nisi mogao sprintati

sada sam tek skužio, ti prije 8 ujutro počinješ igrati gothic
stvarno ti se igra sviđa ili ti je jako dosadno

i pogledao sam malo službeni forum
http://forum.jowood.com/showthread.php?t=158367
ima već tip koji nabraja bugove
sada bi trebalo to precizirati da se vidi što je točno bug i gdje je da se može ispraviti
__________________
I hate to see you leave, but I love to watch you go
Big Guy je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2008., 09:12   #34
VulcanRaven
Premium
Moj komp
 
VulcanRaven's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Rijeka-Belveder
Postovi: 741
Ovaj Bug mi je jedan od omiljenih. HODAM POD VODOM!! htio sam zaplivat da zaobidem rub planine a ja nastavio hodat pod vodom.



Btw: Pogledaj ovaj mac!!Odi u Trelis,do velikih kamenih vrata koje vode pod zemlju,tamo ti je uvijek taj mac jer sam poginuo unutra pa loadirao i opet je bio tamo..Ako si u blizini,vrijedi ga pokupit,kosta 13500 gold.



I da,dosadno mi je,a i navuko sam se na blokiranje.

Zadnje izmijenjeno od: VulcanRaven. 28.11.2008. u 09:25.
VulcanRaven je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2008., 11:13   #35
Z-man
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Moj komp
 
Z-man's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Bjelovar - Zagreb
Postovi: 1,079
Cekajte samo malo, što ako sam prešao G3 ? Sad samo instaliram patch i idem od počletka ili nastavljam ? Mislim ne želim još instalirat patch dok sve ne otkrijem u G3 ali me zanima....thx
__________________
««-´`-´`·..·´`-´`-»»
Z-man je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2008., 11:25   #36
VulcanRaven
Premium
Moj komp
 
VulcanRaven's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Rijeka-Belveder
Postovi: 741
Mislis na obican Gothic 3,od prosle godine?Ako mislis na njega on ti nema veze s ovim,on ti ne treba za igrat Forsaken Gods,a patch koji spominjes ti je samo patch za forsaken gods.

Gig Guy vidi armor:

140000 gold kosta,a ovo mu je prodajna cijena kad ga ja zelim utrapit nekom.I u toj spilji sam nasao jos jedan onakav mac,sad imam dupli.Igram od jutra,presao sam cijelu mapu poprijeko.U gornjem desnom kutu mape ti je ogromna spilja,totalno drugacija od ostalih,cuvaju je 5 trolova,a unutra je brdo blaga,skrinja i jedna posebna skrinja:SUMMONER'S CHEST u kojoj ces nac puno lijepih stvari!!


MISLIM DA SAM NASAO RAZLOG BLOKIRANJA. 2 GIGE RAMA JE MALO. istaknu sam ovo da se vidi,pogledao sam u task manager i iskoristena mema je na 2.10-2.16gb

Zadnje izmijenjeno od: VulcanRaven. 28.11.2008. u 14:27.
VulcanRaven je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2008., 12:13   #37
Z-man
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Moj komp
 
Z-man's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Bjelovar - Zagreb
Postovi: 1,079
Aha dakle to je potpuno nova igra ane tipa ekspanzija....hvala vulcan
__________________
««-´`-´`·..·´`-´`-»»
Z-man je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2008., 17:10   #38
VulcanRaven
Premium
Moj komp
 
VulcanRaven's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Rijeka-Belveder
Postovi: 741
Od 7:30 ujutro sutiram po Gothicu,presao sam cijelu mapu,nemam pojma sta dalje radit,dosao sam u sve gradove i u vise od pola njih nisam dobio nikakav quest.Izgubljen sam.A tokom dana me sigurno 20-30 puta izbacilo iz igre,bilo kod sejvanja,loadiranja ili cisto u igri.


Onaj quest da ujedinim Myrtanu je idiotski,nitko u pola gradova nece da prica sa mnom.
VulcanRaven je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2008., 01:15   #39
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
ti je barem mozes igrati, meni se rusi odmah na pocetku i nema pomoci. Patch stavljen, hotfix stavljen....ne mogu ni onaj prvi dijalog zavrsiti.
Trojka mi je bila odlicna ako zanemarim bugovitost. Zastarjelu grafiku bi prezivio, cak i trzanje ali kad nece i nece....
Valjda ce mi proraditi nakon 20ak patcheva.
greg SE je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2008., 08:42   #40
R2D2x2
Banned
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zg
Postovi: 152
Citiraj:
JoWooD Apologizes for Gothic 3: Forsaken Gods

In a surprising move JoWooD issued a German PR with an apology to the community for the quality in which they shipped Gothic 3: Forsaken Gods:

Gothic 3 : Forsaken Gods is full of bugs, just as the main game was. Fans are complaining about the poor quality of the game and JoWooD felt that it's time to release a statement in this regard: First of all we want to thank the community for showing their support and we also want to thank those who have chosen to buy the game. Unfortunatey, it wasn't possible for us to release a game that could fully satisfy you, for different reasons. The game was released this year because that was what we and the community desired. JoWooD and Trine have worked under a lot of pressure, and to repair some of the mistakes we released the game with a patch, hoping to make it better. Michael Kairat, Executive Producer of JoWooD said: We are now getting the full "bill" from the community for our mistakes. JoWooD Productions would like to present their apologies to the fans for releasing an unsatisfying game.

Furthermore Michael Kairat explained that in the next days a new patch will be released which will improve the quality of the game. It will be available for download on JoWooD's Official Website. We also want to make a content patch which will include opinions, suggestions, wishes from the community. After the feedback from the community, we will release a statement regarding the patch. Toghether with Spellbound we will make early beta tests for Arcania: A Gothic Tale, to be sure that past mistakes will not be repeated. JoWooD admits their mistake, and will prevent it from happening again, says Michael Kairat on behalf of the entire team.
http://forum.jowood.com/showthread.php?t=158562
R2D2x2 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.11.2008., 19:04   #41
Big Guy
RPG player
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 1,574
Citiraj:
Autor VulcanRaven Pregled postova
Mislis na obican Gothic 3,od prosle godine?Ako mislis na njega on ti nema veze s ovim,on ti ne treba za igrat Forsaken Gods,a patch koji spominjes ti je samo patch za forsaken gods.

Gig Guy vidi armor:

140000 gold kosta,a ovo mu je prodajna cijena kad ga ja zelim utrapit nekom.I u toj spilji sam nasao jos jedan onakav mac,sad imam dupli.Igram od jutra,presao sam cijelu mapu poprijeko.U gornjem desnom kutu mape ti je ogromna spilja,totalno drugacija od ostalih,cuvaju je 5 trolova,a unutra je brdo blaga,skrinja i jedna posebna skrinja:SUMMONER'S CHEST u kojoj ces nac puno lijepih stvari!!


MISLIM DA SAM NASAO RAZLOG BLOKIRANJA. 2 GIGE RAMA JE MALO. istaknu sam ovo da se vidi,pogledao sam u task manager i iskoristena mema je na 2.10-2.16gb
nice, paladin je bolji, ali treba 50% za rebele da se može uopće kupiti), zadnjih par dana malo igram

2 GB je malo, ali zato ima optimizacija koje sam ti gore napisao, npr meni igra ne šteka, a imam 2gb na 667Mhz itd (vidi moj komp)

Citiraj:
Autor VulcanRaven Pregled postova
Od 7:30 ujutro sutiram po Gothicu,presao sam cijelu mapu,nemam pojma sta dalje radit,dosao sam u sve gradove i u vise od pola njih nisam dobio nikakav quest.Izgubljen sam.A tokom dana me sigurno 20-30 puta izbacilo iz igre,bilo kod sejvanja,loadiranja ili cisto u igri.


Onaj quest da ujedinim Myrtanu je idiotski,nitko u pola gradova nece da prica sa mnom.
hehe, je igram oko sat dnevno, malo sacred 2, malo gothic

što ti piše u main questu ?
još uvijek sam u prva dva grada pa nemam pojima, jedino što možeš je pričekati patch, ili možda započeti novu igru i nadati se da se to neće ponoviti


@R2D2x2
bilo bi bolje da su pričekali još dva tjedna i popravili bar te očite bugove
ali bar su se ispričali
__________________
I hate to see you leave, but I love to watch you go

Zadnje izmijenjeno od: Big Guy. 29.11.2008. u 19:31.
Big Guy je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2008., 21:48   #42
VulcanRaven
Premium
Moj komp
 
VulcanRaven's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Rijeka-Belveder
Postovi: 741
gdje je ta optimizacija,jesam li ja corav ili? Daj mi link,please.

Sad skidam patch 1.06
VulcanRaven je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2008., 12:57   #43
Big Guy
RPG player
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 1,574
http://forum.jowood.com/showthread.p...83#post2224483
ovdje imaš linkove za više optimizacija

optimizacije su za gothic 3, ali FG ima isti engine i jako sličan ini file pa je većina uputa dobra

a glavne dijelove sam ti postao na stranici prije


ja ću patch morati skinuti sutra na faksu


danas sam bio u trelisu i tamo sam se borio u areni, skužio sam da je isto jako bugovito
počne prva borba, klik na F5, idem se boriti, udarim orka 3 puta i on otrči van iz arene, ja za njim i naravno izgubim borbu ???
loša stvar je što se nisam mogao opet boriti sa njim, razgovram za orkom koji priređuje borbe i velim da hoću još jedanputa borbi i ništa se ne događa
quickload
prva borba prođe ok, quicksave
druga borba, pobijedim protivnika i ništa se ne dogodi
quickload, pobijedim protivnika dobim exp i riješen quest, quicksave
treća borba, dođem u arenu, protivnik me 2 puta udari i vani sam iz arene ???, falilo mi još pola metra do ruba, ali igra veli da sam vani
quickload, treća borba prođe dobro, i quest riješen, eh, to je gotovo

odem do šatora pored arene po onog špijuna, okrnem se natrag da idem u geldern sa tim špijunom, počne jako štekati cijela igra, okrenem se lijevo, sve ok, krenem se ravno, opet šteka ???
onda sam trčao na desnu strani okrenut prema lijevo van iz grada
i po putu (duljine cca 300m u igri) se taj špijun tri puta izgubio (ja trčim ravno po putu, a on odjednom kao da se zaletio u zid, počne ići okolo tog "zida", ja sam mogao bez problema proći tamo ???)
__________________
I hate to see you leave, but I love to watch you go

Zadnje izmijenjeno od: Big Guy. 30.11.2008. u 17:32.
Big Guy je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2008., 16:40   #44
VulcanRaven
Premium
Moj komp
 
VulcanRaven's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Rijeka-Belveder
Postovi: 741
Na tom djelu sam poludio,i meni se svasta dogadalo,pogotovo me ubilo u pojam to sa "quest canceled" jer sam kao napustio arenu,a ja metar od ruba.

Ne znam dali je tko probao,ja jesam,ove visoke planine po mapi ne predstavljuju prepreke,sa skakanjem se mozete popesti uz nagib od cca 70-80°.Naravno treba malo bit uporan i skocit kojih 80-ak puta,i nac puteve.
VulcanRaven je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2008., 17:17   #45
Z-man
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Moj komp
 
Z-man's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Bjelovar - Zagreb
Postovi: 1,079
Citiraj:
Autor VulcanRaven Pregled postova
Na tom djelu sam poludio,i meni se svasta dogadalo,pogotovo me ubilo u pojam to sa "quest canceled" jer sam kao napustio arenu,a ja metar od ruba.

Ne znam dali je tko probao,ja jesam,ove visoke planine po mapi ne predstavljuju prepreke,sa skakanjem se mozete popesti uz nagib od cca 70-80°.Naravno treba malo bit uporan i skocit kojih 80-ak puta,i nac puteve.
u svakom gothicu je tako
to ja često koristim kao shortcut do nekog mjesta ili do mjesta na koje još "ne smiješ doć"
ma u gothicu možeš apsolutno sve
__________________
««-´`-´`·..·´`-´`-»»
Z-man je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2008., 17:21   #46
Big Guy
RPG player
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 1,574
istina, ja sam u trojci došao na vrh najviše ili druge najviše planine samo da vidim kakav je pogled, trebalo mi je oko pola sata za skakanje

mogu reći da se sada bar vidi razlika između običnih orc warriora i elite orc warriora

@VulcanRaven
našao sam onaj mač 130dmg , nije neka razlika između toga i onoga Soldier sworda 82dmg kojeg sam prije imao
udarim vuka i uzmem mu trećinu healtha, prije sam mu uzeo četvrtinu

sada sam level 23 i imam 181 pointa na knowlege, još malo i manaregeneration stavim i onda mi ni troli ništa neće moći
__________________
I hate to see you leave, but I love to watch you go
Big Guy je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2008., 19:07   #47
VulcanRaven
Premium
Moj komp
 
VulcanRaven's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Rijeka-Belveder
Postovi: 741
Pogledaj koji mac ja koristim sada.Sjece gamad na tanke fetice.



Osjeca se velika razlika u dmg-u prelaskom s maca koji je imao 140dmg na ovaj.
Ja napucavam strenght,da mogu koristit dosad najjace oruzje koje sam vidio,mac 290 dmg,ja sam okorjeli barbarin,jos iz vremena Diabla 2!

@big Guy,sutni koji SS da ti vidim lika.
VulcanRaven je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2008., 19:42   #48
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
a kaj, mapa je isto tako velika kao i u trojci?
nakon par patcheva ću je počet igrat, prije ne, jer koliko čitam vaše postove, na svakom koraku su bugovi...
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2008., 20:41   #49
VulcanRaven
Premium
Moj komp
 
VulcanRaven's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Rijeka-Belveder
Postovi: 741
Jedan savjet sviam koji igraju i koji ubuduce budu igrali: Ne igrajte jako dugo na istom sejvu.Imajte ih vise i non stop mjenjajte. Meni je sad propalo cca 6 sati igre,jer sam sve sta sam danas igrao sejvao sa f5,i kad sam dosao do jednog djela mape toliko sugavog da je sve blokiralo i gdje su me tri fire golema izubijali,sejv je poludio,vise puta sam ginuo i nijednom mi quick load nije radio,morao sam restart komp svaki put.Trebao sam se maknut od tamo dok je jos bilo sve ok,a sad mi zablokira komp svaki put kad idem to loadirat,a svi drugi sejvovi su mi ok.

Bas mi igra dize zivce,serius sam je izasao sa manje bugova.

U gradu Vangard,postoji jedan firemage,taj tip ima glas decard Cain-a iz Diabla,mozda ja grijesim,ili je jako slican glas,ali prije bi rekao da je isti.Pa ako se tko sjeca Cain-a neka napise dal je to tako kad ga cuje.

Zadnje izmijenjeno od: VulcanRaven. 30.11.2008. u 21:26.
VulcanRaven je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2008., 23:06   #50
yakob22
I.H.S.V.
Moj komp
 
yakob22's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: near Rijeka
Postovi: 196
Citiraj:
Autor VulcanRaven Pregled postova
Imam patch.I isto je kao i bez njega,mozda mrvicu manje steka.
Pozz svima, evo malo čas instalirao igru, za sada sve prolazi ok, uz "mala" trzanja, naravno...
@VulcanRaven molio bi te link za patch...sorry na mojoj lijenosti.
yakob22 je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2008., 08:09   #51
VulcanRaven
Premium
Moj komp
 
VulcanRaven's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Rijeka-Belveder
Postovi: 741
VulcanRaven je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2008., 09:19   #52
Z-man
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Moj komp
 
Z-man's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Bjelovar - Zagreb
Postovi: 1,079
Citiraj:
Autor VulcanRaven Pregled postova
Jedan savjet sviam koji igraju i koji ubuduce budu igrali: Ne igrajte jako dugo na istom sejvu.Imajte ih vise i non stop mjenjajte. Meni je sad propalo cca 6 sati igre,jer sam sve sta sam danas igrao sejvao sa f5.....
ja više zbog toga ne mogu preć Gothic3, na samom sam kraju i stalno mi se trgaju sejvovi i izbacuje iz igre, mislim da mi se to nije dešavalao dok nisam par tweakova stavio.......

Inače kakvi su vam to mačevi ? Kažem vam, na samom sam kraju G3, na 60 i nekom levelu sam, a mač mi ima damage 110 ? Stvarno sam sve uzduž i poprijeko prešao...ja ne znamo jel to samo u ovom fors.gods tako
__________________
««-´`-´`·..·´`-´`-»»
Z-man je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2008., 09:24   #53
VulcanRaven
Premium
Moj komp
 
VulcanRaven's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Rijeka-Belveder
Postovi: 741
A vjerovatno je isto kao i diablo 1 i 2,najjaci armor u jedinici ima armor 70 i nesto sitno,a u duji ih ima po 1500.
VulcanRaven je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2008., 14:52   #54
Lovrenkin
Registered User
Moj komp
 
Lovrenkin's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 11
bok svima..vidim da komentirate g3fg ,pa me zanima ka je neko prošo quest "Mystic wandere's wanted armor pieces" pa ak neko zna nek pošalje,uglavnom moram nać neki armor u spilji blizu Sildena i pretražio sam svak al ništa..možda neki bag pa nemogu naći ili nisam dobro tražio. hvala
Lovrenkin je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2008., 16:16   #55
Lovrenkin
Registered User
Moj komp
 
Lovrenkin's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 11
i da ak neko zna di su teleporter runes od Trelisa i Montere?.hvala
Lovrenkin je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2008., 18:51   #56
Big Guy
RPG player
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 1,574
@Z-man
da, za gothic 3 je to jak mač, najbolji ima 130 ili 140 dmg, ali nisam ga nikada uspio dobiti bez varanja, trebalo bi valjda nekako od onog najboljeg kovača natjerati da pljune recept da se napravi

@Lovrenkin
trelis....
mislim da sam to našao u jednoj škrinji u gradu
možeš bez straha otvarati sve škrinje, nitko te neće zvati lopov

za monteru ne znam, nisam još došao do tamo

@VulcanRaven
idem sad napravim par screenova

EDIT

@Lovrenkin
ono nije za trelis, ono je drugi teleport za geldern

@VulcanRaven
išao napraviti par screenova i igrao jedan sat usput

mač koji koristim
http://i34.tinypic.com/2uti3k9.jpg

velik dečko, ali je slab (skeletoni su jači od njega)
http://i33.tinypic.com/5khvk9.jpg

VulcanRaven popij ovaj potion da ti ozdravi endurance
http://i33.tinypic.com/2m2cach.jpg
btw
to je slikano nakon što sam ubio tri trola, tri monstera i 6 gargoyla za nagradu od 3 dragon roota, 2 goblin planta i nešt siće u škrinji

još jedan bug, ta škrinja je iz gothica 3 i to je nagrada za jedan quest
http://i33.tinypic.com/2m2cach.jpg

još jedan bug, trava je ipak malo previsoka
http://i33.tinypic.com/2d83nyv.jpg

i sada sam level 25, trenutno istražujem i uspoređujem sve sa gothicom 3
__________________
I hate to see you leave, but I love to watch you go

Zadnje izmijenjeno od: Big Guy. 01.12.2008. u 20:34.
Big Guy je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2008., 20:42   #57
Lovrenkin
Registered User
Moj komp
 
Lovrenkin's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 11
e bum probal..makar sam otvoril sve škrinje..osim one impossible..za to još nema skill.al hvala..a što se tiće Big guy u gothic 3 najaći one-hand mać ti je Sword of the Ancestors..koji možeš samo napraviti..recept ti se nalazi U Goldrenu u prostoriji koju ćuvaju 2 tipa unutra imaš golda maćeve neke par škrinja i taj recept..za to ti treba pure magic ore blank da bi napravil a to imaš samo jedno u cijeloj igri i to dobiš na questu u Hammer clanu od glavnog tipa..uglavnom sword ima 115 damage kad ga napraviš 125..kad ga nabrusiš 135 i blassing 145 +5 (missles ,impact,blade)...to ak buš igral ispoćetka Gothic 3
Lovrenkin je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2008., 22:00   #58
VulcanRaven
Premium
Moj komp
 
VulcanRaven's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Rijeka-Belveder
Postovi: 741
@ Big guy,odi u prvi grad koji ti je blizu i naostri mac. Btw to je hint za sve koji igraju,naostrite si maceve,sjekire i ostalo na onim kamenim kolutovima u gradovima,dobijete +10dmg za svako oruzje + isto tako i za svaku strijelu,npr ja sam 200-tinjak puta stisnuo a bi sve strijele naostrio.


@ Lovrekin: one skrinje koje ne mozes otvorit kljucevima,lockpickovima i ostalim sranj... imas onaj spel koji to otvara gotovo sve skrinje.eventualno neke "posvecene" sa "imenom" neces uspjet otvorit.

Zadnje izmijenjeno od: VulcanRaven. 01.12.2008. u 22:50.
VulcanRaven je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2008., 08:38   #59
Big Guy
RPG player
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 1,574
@Lovrenkin
da, na taj sam i mislio ali nisam našao taj recept, sada i to znam
btw, ja sam dobio 2 pure ore blank, jedan od tog tipa i jedan u škrinji, škrinje su random, tako da ako quicksave-aš prije otvaranja dobiš druge stvari kada opet otvoriš škrinju
loša strana je što taj random ne mijenja sve iteme nego samo neke

@VulcanRaven
nemam skill, igram za mage-a
ali već sada mogu s jednim fireball-om srušiti protivnika level 20

ah, sada si me podsjetio na gothic 2 kada sam za svaki komad mesa koji sam pekao morao posebno klikati , to su bila vremena
i kada sam orke gađao sa lukom jer sam bio preslab da ih napadnem sa mačem
__________________
I hate to see you leave, but I love to watch you go

Zadnje izmijenjeno od: Big Guy. 02.12.2008. u 08:58.
Big Guy je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2008., 12:21   #60
VulcanRaven
Premium
Moj komp
 
VulcanRaven's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Rijeka-Belveder
Postovi: 741
Zamisli sranja opet,ne mogu uopce loadirati 2 sejva sto imam u 10.danu igre,a 9. dan mogu.Opet mi je propalo puno igranja,gadi mi se to vise.Svaki put kad idem loadirati me izbaci iz igre.


Ova igra je sramota,u 10. danu igre svi sejvovi polude,loadirao sam 9. dan i opet kad sam dosao u 10. ista stvar,stavit cu ovo smece od igre na cekanje dok ne dode patch 1.99999

Btw,ima li tko da je dosao do 10. dana u igri?

Zadnje izmijenjeno od: VulcanRaven. 02.12.2008. u 16:18.
VulcanRaven je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na