Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.12.2009., 21:13   #361
Razer
.
 
Razer's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 11,642
Ništa čudno. Ja sam čekao dva dana na odgovor u vezi (naravno, unaprijed) plaćene robe u vrijednosti od preko 4k kuna. A očito sam jebene sreće pošto je kartica došla mrtva
Razer je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2009., 21:23   #362
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Loše, jako loše.
Kad sam ih prekjučer zvao odmah bi se javili, ja pitam za stanje prvo ovog pa onog monitora,, pa nemaju 4 od 5 za koje sam pitao.

Zvao sam valjda 15 IT trgovina u HR i nijedna nema Samsung T260 koji sam planirao uzeti, u Protisu ima T260HD koji nebi, pa sam na kraju kad sam pitao dali imaju Samsung P2470H rekli da imaju uzeo sam to (navodno fantastičan monitor kak čitam okolo...). Sad ništa, sutra opet tortura telefonom, ako ga ne pošalju ima da vrate pare.
Stvarno sam stpljiv i nemam namjere se svađati ni navlačiti no ovakvo ponašanje nije u redu, da se od toliko poziva ne jave nevjerovatno!

Blažen Links, danas naručiš, uplatiš, sutra je roba kod tebe, bez ijedne riječi.

Razer, jesi imao onda problema kod njih sa tom karticom? Dali su je odmah zamjenili?
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.12.2009., 21:36   #363
Razer
.
 
Razer's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 11,642
Nisam ju još slao, ali ne bi trebalo biti problema, čim sam ju dobio nije radila. Ne znam jel da im šaljem mail u vezi toga ili da šaljem direktno uvozniku (Microline), mislim da bi potonje bilo bolje... Nadam se da ćeš uspjeti naći monitor. Baš sam isto razmišljao kako malo trgovina ima da uđeš, odabereš što želiš, platiš i ideš kući. Sad ovo preko webshopova, narudžbe, zivkanja, čekanja jednostavno ubija...
Razer je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2009., 21:54   #364
Dizel
3.14zda ®
Moj komp
 
Dizel's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 8,311
ADM ti javi mailom jel ima ili nema i drugi dan nakon uplate je roba kod tebe. Mislim da su Links i ADM po tom pitanju najkorektniji sto se tice stanja na lageru i slanja placene robe.
__________________

QuadCore Intel i3-8100
Gigabyte H310 MBO
8GB DDR4 Transcend
Gigabyte GeForce GTX 1060 3GB Windforce
Kingston 240GB SSD
Dell U24 monitor
Sharkoon AM5 Case
Corsair 400W PSU




Pentium G4600
Asus H110
16GB G.Skill Aegis
Kingstom 240GB SSD
Sapphire Pulse RX560
Point Of View 500W Black Diamond
Samsung 225 LCD/TV
Benq DVDRW 18X
Antec NSK4400
Sharkoon "S-Series" 1x120mm + 2x80mm
Logitech mouse & Logitech UltraX Flat keyboard
Logitech Rumblepad II & Cordless Rumblepad II




Lenovo X1 Extreme

QuadCore Intel i5-8300H CPU @ 2.30GHz
8GB DDR4 Samsung
240GB Samsung
NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti Max-Q





HexaCore Intel i5-9400F
MSI B360I Gaming PRO AC ITX MBO
8GB DDR4 Transcend
MSI GeForce GTX 1050 Ti Gaming X 4GB
Patriot Burst 240GB SSD
Dell U24 monitor
Thermaltake Core V1 case
LC Power 650W PSU


Pentium D Presler 940 3.2GHz
Asus P5WD2 Premium
4GB Kingmax DDR2 667MHz
XFX GeForce 8800GTS
Kingmax 240GB SSD
LC Power 550W PSU


Pentium G620
Gigabyte H61
8GB Kingmax DDR3
Radeon HD6670
Kingmax 240GB SSD
MS 550W PSU



Dizel je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2009., 22:00   #365
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Te 2 trgovine su mi i bili prvi na popisu samo ni jedna ni druga nemaju ništa blizu onoga što sam ja pikirao.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2009., 22:13   #366
Hrvoje xyz
lepi
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 922
sto se monitora spominjanog u prosloj stranici tice
Slazem se s SySom . Pa to je opce poznato , postoji tolerancija za mrtve piksele na monitorima kaj ne ? uuu ima mrtvi piksel na 22 incnom monitoru . nek bude sretan kaj je samo jedan . kaj je tu protis kriv , nisu ga oni sklepali na Tresnjavci , a vratit ga nemaju kome tj neci im ga uvoznik primiti.

Ja imam zasad dva iskustva sto se tice njih ; jedno sam naveco vec ovdje , uplatio , drugi dan doso , a sd ovo zadnje je bilo kad sam internetom uplatio i naivno cekao da mi posalju neki confiramtion mail da je moja narudzba obradena , da je u toku , da mogu doc po robu , sta vec , jedan mail samo.
Nis od toga , nakon tjedan dana zovem , nakon jedno 10 pokusaja poziva kaze mi covjek mozete doc po to..

nisam ni trebal zvat.

no bitno da znam da im funkcionira uplata preko internet bankinga , samo dodjem kad je gotovo , fkt jednostavno...

Zadnje izmijenjeno od: Hrvoje xyz. 09.12.2009. u 22:25.
Hrvoje xyz je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2009., 23:21   #367
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
mislim da je vec bilo spominjano da kada vam je nesto hitno ne uzimate to preko webshopova. Kada vam je stvarno hitno i bitno da imate pravu informaciju - ne uzimati preko protisa. Jer ili uvoznik ima na legeru pa ce roba stvarno stici u roku dan-dva od uplate ili ovi nemaju pa ce protis danima lagati kako je poslano, te nije poslano ali bit ce poslano itd itd....jedino sto nece to je reci nesto tipa "cuj, ne moze biti danas ali za tri dana ce biti sigurno". Pa da covjek odluci zeli li to i dalje kupiti kod njih ili ce traziti srecu negdje dalje.

Meni su bili ono jednom digli zivce tim muljanjem....pregrizao sam, uzmem jos ponekad tamo nesto ali nikada vise kada je u pitanju nesto sto moram isporuciti drugima ili je za mene ali mi je hitno. Za takve stvari pregrizes i platis nesto vecu cijenu drugdje.
greg SE je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2009., 00:12   #368
Ivano
Premium
Moj komp
 
Ivano's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 240
Jel itko imao iskustva da je neki dio hardware-a bio neispravan, te su nakon servisa vratili isti neispravan, kao..."uređaj je ispravan"?

Pr. imam mutavu Asus 9600GT kojoj se stalno ruše grafički driveri. Vidio sam po netu da grafa radi ok, ali kod mene se ovo događa. Znam da su ovi problemi oko drivera postojali ali ne razumijem kako to da drugima ista grafa radi, a meni, i kod 2 frenda kod kojih sam isprobao ne radi.

P.S. Sve sam živo isprobao, i kod frendova, ali problem je tu - zato kiriv Asus/Nvidiju/Protis?
Ivano je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2009., 00:46   #369
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
a vrati ju nazad na servis, ne moze ti nitko tvrditi da je ispravna ako problem postoji i javlja se na tri razlicite konfiguracije. Probaj poslati direktno onome od koga je i dosla, morao bi imati naljepnicu na kutiji tko je uvoznik. Navedi malo opsirnije opis kvara i koje su situacije u kojima se problem 100% pokazuje. Ljudi cesto samo predaju nesto s takvim "cudnim" kvarom na reklamaciju bez dobrog opisa problema, tu servis obicno samo grafu isproba, vidi da baca sliku i eventualno jednom provrte 3dmark ili slicno te zakljuce da je ispravna.
greg SE je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2009., 01:26   #370
Ivano
Premium
Moj komp
 
Ivano's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 240
Citiraj:
Autor greg SE Pregled postova
a vrati ju nazad na servis, ne moze ti nitko tvrditi da je ispravna ako problem postoji i javlja se na tri razlicite konfiguracije. Probaj poslati direktno onome od koga je i dosla, morao bi imati naljepnicu na kutiji tko je uvoznik. Navedi malo opsirnije opis kvara i koje su situacije u kojima se problem 100% pokazuje. Ljudi cesto samo predaju nesto s takvim "cudnim" kvarom na reklamaciju bez dobrog opisa problema, tu servis obicno samo grafu isproba, vidi da baca sliku i eventualno jednom provrte 3dmark ili slicno te zakljuce da je ispravna.
Problem je kaj sam im ama baš sve opisao. I sad gledam na kutiji je servis MRSERVIS.hr. Oni na svom naljepljenom nalogu imaju zapisano. Opis kvara: Ruši se sistem.

Izgubio sam mjesec dana oko ove grafe...

fala na pomoći
Ivano je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.12.2009., 01:33   #371
Wrbhhh
Registered User
Moj komp
 
Wrbhhh's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Zg
Postovi: 14
Evo, da i ja podijelim svoje iskustvo. Ovih dana je bilo moje prvo i zadnje iskustvo s njima.

Od prošlog tjedna ih zovem da provjerim imaju li određeni monitor (koji im je naveden na cjeniku). Zvao sam ih pol tjedna sveukupno i nijednom mi se nisu javili (pa čak ni na Skypeu). Pošto sâm nemam auto, a oni su na drugom kraju grada u odnosu na mene, nije mi baš svejedno doći do njih.

I tako ja danas odem do njih, samo zato da provjerim imaju li taj monitor. Da ga i imaju, ne mogu ga kupiti dok si ne organiziram prijevoz. Uglavnom, nešto što sam mogao saznati za 30 sekundi preko telefona.

Monitor naravno nemaju. Pitam ih mogu li ga nabaviti... Ne. Imao sam osjećaj kao da jedva čekaju da odem van (možda i moj malo subjektivni dojam pošto sam bio poprilično raspižđen na njih zbog nejavljanja). Pa sam i otišao i ne namjeravam se više vraćati...
__________________
"Israel Pulls Out of Gaza, Gaza Not Pregnant"
_____________________________________

Pita mali Ivica tatu:
- "Tata, kad ćemo kupiti Golfa peticu?"
- "Kad izađe Golf devetka!"

Wrbhhh je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2009., 02:14   #372
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
Citiraj:
Autor Ivano Pregled postova
Problem je kaj sam im ama baš sve opisao. I sad gledam na kutiji je servis MRSERVIS.hr. Oni na svom naljepljenom nalogu imaju zapisano. Opis kvara: Ruši se sistem.

Izgubio sam mjesec dana oko ove grafe...

fala na pomoći

eto vidis, ne rusi se sistem nego driveri
Samo ti to njima salji ponovno, napisi da je vec bilo na reklamaciji i sve bla bla.
Ne znam kako je sada s msanom, nekada se ako si dovoljno uporan i imas volje cekati da te isprebacuju na 143 lokala cak moglo i doci do covjeka koji je zaduzen za tvoju robu pa mu objasniti o cemu se tocno radi i kakvi su problemi. Vrijedi pokusati.
greg SE je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2009., 02:29   #373
Ivano
Premium
Moj komp
 
Ivano's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 240
Citiraj:
Autor greg SE Pregled postova
eto vidis, ne rusi se sistem nego driveri
Samo ti to njima salji ponovno, napisi da je vec bilo na reklamaciji i sve bla bla.
Ne znam kako je sada s msanom, nekada se ako si dovoljno uporan i imas volje cekati da te isprebacuju na 143 lokala cak moglo i doci do covjeka koji je zaduzen za tvoju robu pa mu objasniti o cemu se tocno radi i kakvi su problemi. Vrijedi pokusati.

Sorry, ali kome da šaljem protisu ili mrservis-u? Ako pošaljem Protisu odbit će ponovno slat, ma što im god rekao, jer pričao sam s njihovim na telefon. A ako donesem servisu neće htjet preuzet iako je od Protisa.
Ivano je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2009., 02:37   #374
Razer
.
 
Razer's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 11,642
Kakav Mrservis/Protis, šalji direkt M Sanu, vjerujem da nikakvih problema oko zamjene neće biti.
Razer je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2009., 02:48   #375
Ivano
Premium
Moj komp
 
Ivano's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 240
Citiraj:
Autor Razer Pregled postova
Kakav Mrservis/Protis, šalji direkt M Sanu, vjerujem da nikakvih problema oko zamjene neće biti.

Rado i bi...ali nemam nikakvu potvrdu od Msana. Samo račun od protisa, jer mi protis nije nikaj drugo dao, a kada sam i slao na servis poslali su tom mrservis-u.

Fala.
Ivano je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2009., 10:57   #376
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor Ivano Pregled postova
Sorry, ali kome da šaljem protisu ili mrservis-u? Ako pošaljem Protisu odbit će ponovno slat, ma što im god rekao, jer pričao sam s njihovim na telefon. A ako donesem servisu neće htjet preuzet iako je od Protisa.
Gle, dali prolazi 3d mark ili svaki put padne prije nego sto dodje do kraja?
Uglavnom, nadji situaciju gdje 100% svaki put padne i tao napisi ...
A onda ih pritisni (protisa) i saznaj tko je uvoznik.
Mozda su ti oni nesto smutili
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2009., 10:57   #377
GrGaKC
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: ZG/KC
Postovi: 88
Jel ti onda uopce imas popunjeni garantni list? jer na njemu mora pisati ovlasteni servis, a to bi trebao biti M San. A sad jedno pitanje sto se grafe tice... Kak se rusi? Jel usred igre baci plavi ekran, a prije toga par puta "zasteka" iako zvuk ide dalje? Jer mi zvuci kao da nisu driveri (ako kazes da si probao par verzija) nego nesto tipa lose memorije, pa ak je jedan modul pokvaren dok pocne njega koristiti se kartica "zblesira". Takvu ASUS nVidiu (doduse, 7600GT) mi je imao cimer i reklamirao bez problema. Al opet, to nije bio Protis.
GrGaKC je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2009., 11:31   #378
Ivano
Premium
Moj komp
 
Ivano's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 240
Citiraj:
Autor Alfa_R Pregled postova
Gle, dali prolazi 3d mark ili svaki put padne prije nego sto dodje do kraja?
Uglavnom, nadji situaciju gdje 100% svaki put padne i tao napisi ...
A onda ih pritisni (protisa) i saznaj tko je uvoznik.
Mozda su ti oni nesto smutili
Ovisi o driverima. 3dmarku polude teksture nekada (pocrveni ekran, plave i zelene točkice, u igrama imam šiljke ili isto plave i zelene točkice). Nekada ne. U igrama isto tako. Nekada da nekada ne. Sa starijim driverima sam dobivao plave ekrane. Sa novijim driverima ili se igra sruši odmah ili tek kasnije doibiva artefakte.

Ponavljam garantni list nemam jer mi ništa nisu dali u protisu. Samo račun.
Ivano je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2009., 12:00   #379
GrGaKC
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: ZG/KC
Postovi: 88
Onda istog trena k njima i zahtjevaj garantni list jer su ti ga duzni dati. Ako nemas garantni list, nema ni garancije, jer je nemas na temelju cega ostvariti u ovlastenom servisu. Da imas garantni list mozes direkt k zastupniku, ovako ovisis o Protisu dal ce htjet primiti karticu ili ne.

Jer pazi, ako nemas garantni list ne mozes im nista ni zakonski jer su oni obvezani popraviti samo onaj proizvod za koji su ti predali garantni list. Nema lista, nema prava (Zakon o zastiti potrosaca, cl. 5, st. 6) Al isto tako mi nije jasno kak nemas garantni list jer su ti ga trebali predati kod kupovine (cl. 13, st. 1). Ako pocnu kenjat (kako to oni dobro znaju) lijepo im reci da time sto nisu predali jamstveni list krse zakon pa da vidimo jel ce se i dalje pravit glupi...
GrGaKC je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2009., 12:06   #380
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,395
Citiraj:
Autor Razer Pregled postova
Kakav Mrservis/Protis, šalji direkt M Sanu, vjerujem da nikakvih problema oko zamjene neće biti.
Ocito neupuceni ljudi pucaju corke okolo.

Za tebe i ostale. Mrservis je odnedavno preimenovani M SAN servis.

__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2009., 12:13   #381
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Evo mene jutros ugodno iznenadio poziv dostavljača Overseas Expressa.
Došao monitor.
OK, nije ni Protis tak loš, ali mogli su se bar javit :/

Nego, nešto me zanima, na računu na mailu piše:

1. Monitor...... toliko i toliko kn
2. Dostava Overseas Express paket do 15 kg..... 85 kn

Sve ukupno= xxxx.xx kn, što je i uplačeno

I dođe mi čovjek sa monitorom i još naplati 52 kn
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2009., 12:23   #382
Razer
.
 
Razer's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 11,642
Citiraj:
Autor nino Pregled postova
Ocito neupuceni ljudi pucaju corke okolo.

Za tebe i ostale. Mrservis je odnedavno preimenovani M SAN servis.

My bad u tom slučaju. Zadnji put kad sam gledao nisu imali posebno ime za svoj servis, sorry
Razer je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2009., 12:31   #383
Vendetta
Premium
Moj komp
 
Vendetta's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Split
Postovi: 919
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
I dođe mi čovjek sa monitorom i još naplati 52 kn
Meni je jedan nedavno za posiljku u pismu ogulija 50kn (nevezano za protis), sto je nemoguce, pojeo sam govno, al ajde skocio sam iz kreveta zbunjen otvorit vrata, drugi put kad ga vidim letit ce niz stubiste.
Dakle ti postari/dostavljaci gule ljude i stavljaju sebi u dzep.
Vendetta je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2009., 12:41   #384
GrGaKC
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: ZG/KC
Postovi: 88
Pa kaj se cudite... Imate par stranica prije moj post kad su mi vracali sa servisa disk, posalju u totalno drugu zupaniju i onda mi jos naplati postarinu. Al kaj mogu, disk mi treba a bez placanja nema diska.
GrGaKC je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2009., 12:42   #385
Ivano
Premium
Moj komp
 
Ivano's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 240
Citiraj:
Autor GrGaKC Pregled postova
Onda istog trena k njima i zahtjevaj garantni list jer su ti ga duzni dati. Ako nemas garantni list, nema ni garancije, jer je nemas na temelju cega ostvariti u ovlastenom servisu. Da imas garantni list mozes direkt k zastupniku, ovako ovisis o Protisu dal ce htjet primiti karticu ili ne.

Jer pazi, ako nemas garantni list ne mozes im nista ni zakonski jer su oni obvezani popraviti samo onaj proizvod za koji su ti predali garantni list. Nema lista, nema prava (Zakon o zastiti potrosaca, cl. 5, st. 6) Al isto tako mi nije jasno kak nemas garantni list jer su ti ga trebali predati kod kupovine (cl. 13, st. 1). Ako pocnu kenjat (kako to oni dobro znaju) lijepo im reci da time sto nisu predali jamstveni list krse zakon pa da vidimo jel ce se i dalje pravit glupi...

Fala na inicjativi ali račun je ujedno i garantni list, isto kao i u Vemilu. Zahvalan svim ljudima s foruma nazvao sam Msan, preusmjerili me mrservisu u Rugvici, dobio na telefon svog servisera koji je meni objasnio kako je 4 sata grafički opterećivao karticu te nije bilo problema. Ja sam mu objasnio sve svoje probleme i sve do detalja, čovjek strpljivo slušao, i on je na kraju rekao: "Donesi nama natrag u Rugvicu tu grafu i preporuči ju po preventivnoj zamjeni sa gosp. ... pa ćemo ti dati novu". Sutra ću ić. Hvala svima na pomoći
Ivano je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2009., 12:45   #386
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor St-M Pregled postova
Meni je jedan nedavno za posiljku u pismu ogulija 50kn (nevezano za protis), sto je nemoguce, pojeo sam govno, al ajde skocio sam iz kreveta zbunjen otvorit vrata, drugi put kad ga vidim letit ce niz stubiste.
Dakle ti postari/dostavljaci gule ljude i stavljaju sebi u dzep.
Ma dao mi je on i račun za tu dostavu.
Poslat ću mail u Protis baš da vidim, čisto me zanima.

Ma neznam ni sam, ajde dat ću, neću propasti za tih 50 kn, ali ne kužim...
Tak sam i ja ono čovjek zove ja se skačem iz kreveta gledam gdje, kako, kada i zašto, neznam koji je dan ni dal trebam ići danas raditi
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2009., 13:51   #387
Dizel
3.14zda ®
Moj komp
 
Dizel's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 8,311
Zato i ne narucujem od tih divljih firmi koje nemaju ugovore s Overseasom. Kod Linksa, HG Spta i ADM-a primjerice tocno znas koliko placas. Nedavno sam htio uzeti AAKS disk koji je jeftiniji u Adria Computersu...ali dostava duplo skuplja tako da opet dodjem do ADM-a i znam da nemam tamo zajebancije za svoju lovu.
__________________

QuadCore Intel i3-8100
Gigabyte H310 MBO
8GB DDR4 Transcend
Gigabyte GeForce GTX 1060 3GB Windforce
Kingston 240GB SSD
Dell U24 monitor
Sharkoon AM5 Case
Corsair 400W PSU




Pentium G4600
Asus H110
16GB G.Skill Aegis
Kingstom 240GB SSD
Sapphire Pulse RX560
Point Of View 500W Black Diamond
Samsung 225 LCD/TV
Benq DVDRW 18X
Antec NSK4400
Sharkoon "S-Series" 1x120mm + 2x80mm
Logitech mouse & Logitech UltraX Flat keyboard
Logitech Rumblepad II & Cordless Rumblepad II




Lenovo X1 Extreme

QuadCore Intel i5-8300H CPU @ 2.30GHz
8GB DDR4 Samsung
240GB Samsung
NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti Max-Q





HexaCore Intel i5-9400F
MSI B360I Gaming PRO AC ITX MBO
8GB DDR4 Transcend
MSI GeForce GTX 1050 Ti Gaming X 4GB
Patriot Burst 240GB SSD
Dell U24 monitor
Thermaltake Core V1 case
LC Power 650W PSU


Pentium D Presler 940 3.2GHz
Asus P5WD2 Premium
4GB Kingmax DDR2 667MHz
XFX GeForce 8800GTS
Kingmax 240GB SSD
LC Power 550W PSU


Pentium G620
Gigabyte H61
8GB Kingmax DDR3
Radeon HD6670
Kingmax 240GB SSD
MS 550W PSU



Dizel je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2009., 14:11   #388
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Ehhh, da bar ove "normalne" ( ) firme imaju monitore kakve Bog zapovjeda, sve nešto što ne želim/ne treba mi

A i Linksovo dostavljane Overseasom je odlično. Uzimao sam "pouzečem", vrijednost bila nekih 1100 kn, prvi dan naručio i uplati, drugi dan dolazi Overseas i plačam normalno 1150 jer dostava nije bila u cijeni

OVdje mi je cudno sto dostava je u cijeni a opet naplatio

Za ADM neznam, nisam naručivao, tamo sam samo kupio i7 920, došo, uzeo i oš'o, čime oni dostavljaju?
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2009., 15:10   #389
Dizel
3.14zda ®
Moj komp
 
Dizel's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 8,311
Isto Overseas.
__________________

QuadCore Intel i3-8100
Gigabyte H310 MBO
8GB DDR4 Transcend
Gigabyte GeForce GTX 1060 3GB Windforce
Kingston 240GB SSD
Dell U24 monitor
Sharkoon AM5 Case
Corsair 400W PSU




Pentium G4600
Asus H110
16GB G.Skill Aegis
Kingstom 240GB SSD
Sapphire Pulse RX560
Point Of View 500W Black Diamond
Samsung 225 LCD/TV
Benq DVDRW 18X
Antec NSK4400
Sharkoon "S-Series" 1x120mm + 2x80mm
Logitech mouse & Logitech UltraX Flat keyboard
Logitech Rumblepad II & Cordless Rumblepad II




Lenovo X1 Extreme

QuadCore Intel i5-8300H CPU @ 2.30GHz
8GB DDR4 Samsung
240GB Samsung
NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti Max-Q





HexaCore Intel i5-9400F
MSI B360I Gaming PRO AC ITX MBO
8GB DDR4 Transcend
MSI GeForce GTX 1050 Ti Gaming X 4GB
Patriot Burst 240GB SSD
Dell U24 monitor
Thermaltake Core V1 case
LC Power 650W PSU


Pentium D Presler 940 3.2GHz
Asus P5WD2 Premium
4GB Kingmax DDR2 667MHz
XFX GeForce 8800GTS
Kingmax 240GB SSD
LC Power 550W PSU


Pentium G620
Gigabyte H61
8GB Kingmax DDR3
Radeon HD6670
Kingmax 240GB SSD
MS 550W PSU



Dizel je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2009., 16:05   #390
Pak
Premium
Moj komp
 
Pak's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Ploče
Postovi: 264
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Evo mene jutros ugodno iznenadio poziv dostavljača Overseas Expressa.
Došao monitor.
OK, nije ni Protis tak loš, ali mogli su se bar javit :/

Nego, nešto me zanima, na računu na mailu piše:

1. Monitor...... toliko i toliko kn
2. Dostava Overseas Express paket do 15 kg..... 85 kn

Sve ukupno= xxxx.xx kn, što je i uplačeno

I dođe mi čovjek sa monitorom i još naplati 52 kn
Ako je, a pretpostavljam da je, kao i kod ADMa prilikom plačanja pouzečem plačaš dodatno neko osiguranje dostavljačkoj službi. Naime, kupovao u ADMu lap, platio općom uplatnicom, dostava uračunata u cijenu. Naručio neke dijelove priko 4tk, platio pouzečem - kad dostava, a mislim oko 80tak kn.

Ovo govorim uz pretpostavku da si platio pouzečem...
Pak je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na