Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.05.2006., 06:14   #1
Pajser
Universal TooL
 
Pajser's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 323
Angry Fable: The Lost Chapters - PECANJE

POMOZITE!!!!!
Igram ja ovu Fable i igra je OK, ali igram ja tako i naiđem na Quest gdje moram upecat onu šugavu gljivu i pecam ja tako i pecam al nikako da upecam pa odlučih preskočit taj quest pošto nije main quest.I sretan krenem dalje poubijam sto čudovišta, riješim sto zagonetki,pomažem ljudima,kradem i sve tako po malo, ali onda naiđoh opet na j****o pecanje u main questu kad moram upecat dio Nostrovog oklopa, i pecam ja tako oko sat vremena, ali nikako upecat : DualWiel za popiz**t!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ajd molim nekog tko je to igrao da mi pojasni malo u čemu je štos jer mi je dosta više rečenica: 'Quick,it's about to get away!' i 'It got away!'
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Fable.jpg‎
Views:	182
Size:	25.0 kB
ID:	6065  
Pajser je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2006., 13:27   #2
E.T.
Moderator
Moj komp
 
E.T.'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,457
Pecanje kazes? Pa imao si tutorial?
Ako se nevaram ("davno" je bilo kad sam to igrao) imas gore desno onu zelenu crticu (progres bar). Nju pratis. Klikas lijevim misa par puta dok riba ne pocne vuci (cujes zvuk) onda prestanes, pa cim ona popusti ponovno klikas. Nesmijes klikati dok riba vuce udicu jer ce ti je slomiti. To vidis jer se zeleni progres bar u gornjem desnom kutu mijenja u zuti pa u crveni pa puca. Dakle malo vuces, malo popustas. Progres bar se mice lijevo - desno(nesmijes je previse popustiti da neode skroz desno jer ce se riba otkaciti) i kad dode skroz lijevo do udice, uhvatio si ribu.
__________________
www.rabbits-clan.com
E.T. je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.05.2006., 15:38   #3
Pajser
Universal TooL
 
Pajser's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 323
Thanks E.T.!: cheers2 : goood :
Pa ja cijelo vrijeme mislio da treba napuniti zeleni progres bar na desnu stranu
Pa neka ostane za buduće generacije:

: hitthewa ZELENI PROGRES BAR TREBA BITI BIJEL I TREBA SPOJITI UDICU I RIBU NA PROGRES BARU: suicide
Pajser je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2006., 12:32   #4
Grivier
Registered User
 
Grivier's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Rovinj
Postovi: 5
: roller :

ova igra je ostavila mnoga dobra sjećanja u meni, po grafici, detaljima, igrivosti i naravno humoru... trebalo mi je dosta vremena da skupim sve no zaigrat ću ju još jednom jer sve igre igram samo dva puta...
A i bliži se ljeto, gdje ću morati da skupljam lovu za malo bolju konfu...

Grivier
Grivier je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na