Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.01.2005., 01:31   #1
Breath
Premium
 
Breath's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: somewhere on the moon
Postovi: 49
Prijedlog za PES4 Option-Save file!

Pozdrav!

Na Internetu se može naći raznih Option-Save file-ova za PES4. Najbolji je onaj Wolf v2.0 koji sam naravno skinuo . Ali kada sam malo bolje pregledao taj option-save file i nije baš najbolji. Čovjek jeste uložio truda , tu se nema ništa reći , ali previše je zakomplikovao. Kada sam u opciji ''edit'' pregledao reprezentacije i neke klubove vidio sam da je momak pravio neke svoje igrače i mijenjao već postojeće . Npr, promijenio je facu Berkampu onako kako on ne izgleda te je dodao mnoštvo nekih svojih igrača.

Pošto sam ja ljubitelj soccera i želim imati sve kako treba ja sam odlučio napraviti svoj vlatiti Option-save file i spreman sam uložiti mnogo truda.

Sa www.winning-eleven.com sam skinuo sve što treba tj. listu imena svih reprezentacija , klubova kao i svih igrača i stadiona. Tj. skinuo sam cijeli taj link ''Real names'' . Također sam pribavio najnovije transfere mada ih tamo nema za Italijansku , Špansku i Holandsku ligu a i tamo je bilo mnogo promjena kao Eto' u Barcelonu , Ibrahimović u Juventus ma mnogo toga još.

Poznatijim-jačim klubovima ću pokloniti posebnu pažnju i sa neta naći sve informacije u vezi novih transfera itd.

1.Mene interesuje da li znate koji link gdje ima spisak klubova sa najnovijim transferima osim ovog navedenog.

2. Šta mislite nisu li neke statistike pojedinih igrača pogrešne. Kao npr.Crespo ,on je brži i mislim da bi mu Top speed trebao biti nekih barem 84 a ne 79 . A da Pires nije prebrz ovdje , jer mu je Top speed 86. Također je Reyes ovdje poslab ali inače taj mali je neugodan igrač ,dobar napadač.
Ako mislite da statistike-osobine pojedinih igrača treba promijeniti molim vas navedite to , i koju vrijednost unijeti navedite.

To bi bilo to . File će biti završen za nekih 15-20 pa ću svima dati na raspolaganje. Ja neću nikakvih svojih igrača i budalaštinja dodavati nego želim napraviti jedan kompletan file sa korektnim i potpunim imenima svih kubova i igrača kao i imena igrača na dresovima , kao i komentator imena ( imena igrača koje izgovara komentator - tamo gdje je moguće).

Ako neko već radi ovako nešto mogli bismo smo se udružiti pa napraviti nešto zajedno. Dvije glave su uvijek pametnije od jedne.

Ako imate kakvih drugih prijedloga , nešto što bih trebao uraditi a nisam naveo ,molim vas navedite.

Pozdrav!
__________________
Abit NF7-S , v 2.0;
Athlon Barton 2500@3200 ( 11x200)
Gainward GeForce FX5900XT GS@400/800 ;
1 GB DDR 400 (2x 512 kingmax 433@400) ;
Seagate 80 GB , Sata .
Breath je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2005., 02:08   #2
MentalHarikiri
Premium
Moj komp
 
MentalHarikiri's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,560
jel ti pričaš o PC ili Playstation verziji ???

jer ako je za Playstation onda je Fernando patch ono što tražiš (promjena imena i transfera bez petljanja u statistike)

...statistike se ne mjenjaju!!!! DUGO DUGO godina igram Winning Eleven seriju i osobno mjenjanje ocjena smatram CHEATINGom
MentalHarikiri je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.01.2005., 11:25   #3
Breath
Premium
 
Breath's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: somewhere on the moon
Postovi: 49
Mislim na PC verziju.

Čekaj malo , ako Piresu umjesto 86 brzinu smanjim na 82 ( što mu već odgovara) , i ako Crespu sa 79 brzinu podignem na 84 to nije chat.
__________________
Abit NF7-S , v 2.0;
Athlon Barton 2500@3200 ( 11x200)
Gainward GeForce FX5900XT GS@400/800 ;
1 GB DDR 400 (2x 512 kingmax 433@400) ;
Seagate 80 GB , Sata .
Breath je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2005., 19:16   #4
MentalHarikiri
Premium
Moj komp
 
MentalHarikiri's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,560
Citiraj:
Originally posted by Breath
Mislim na PC verziju.

Čekaj malo , ako Piresu umjesto 86 brzinu smanjim na 82 ( što mu već odgovara) , i ako Crespu sa 79 brzinu podignem na 84 to nije chat.
a ako ja npr. igram isključivo sa arsenalom ,a ti sa milanom ????

pogledaj dali je Fernando izdao patch za PC verziju (tj. PES4 uopće, pošto ja za njega znam iz WE serije)
MentalHarikiri je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na