Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.01.2023., 11:05   #65251
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,274
Tesko da itko moze, ili boljereceno hoce tako raditi kao Sreten. Lik je maksimalna picajzla.

Destro je Sreten za siromasne, daj nabaci slike, mislin da E39 jos nismo vidili!
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2023., 11:10   #65252
Wolverine
Moderator
Moj komp
 
Wolverine's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Vancouver, BC // Zabreg, Maximir
Postovi: 12,411
Citiraj:
Autor papčić Pregled postova
Nisam siguran u spektar ovoga, ali puno mehaničara može tako radit, samo im ti(bilo tko) nebi htio i/ili mogao platit račun koji za to ispostave
Drito to, jedno je radit to za sebe, kad imaš vremena i volje a drugo je radit nekom drugom. Kad radim sebi zaboli me jesam li potrošio dan dva na googlanje i čitanje foruma što i kako, ali da odeš u radionu i pa da ti kažu, riješit ćemo kroz koji dan/tjedan vjerojatno bi dobio popizditis

Druga stvar je kad si mehaničar ili to jednostavno iz usluge radiš kolegi, ne dao bog da se nakon što si radio na autu sad odjednom nešto novo čuje

A o pizdarijama koje se čuju i vide svakodnevno, tipa ''pa samo je lijevi amortizer propišao daj zamjeni samo lijevi'', da ne počnem.
__________________
''Of all the things I've lost I miss my mind the most''
Mark Twain




Intel Core i5 2520
8GB DDR3 Patriot
Intel HD3000
256GB LiteOn LMH-256V2M mSATA
NEC USB 3.0 ExpressCard
14" 1366x768
Windows 10 Pro x64



Asus P6T SE w/P6T WS Pro BIOS mod
Intel Xeon X5650 @ 4,0 GHz + TT Frio OCK
4x 2GB Mushkin SilverLine Stiletto 1600
Gigabyte GTX 560Ti
Kingston V300 120GB + 640GB WD AAKS + 1TB WD EARS + 2,5'' Hitachi 500GB
DVD-RW LiteOn SATA
Corsair HX520
TT Chaser MK-1
Philips 200WP7ES / LG 32LG6000 Scarlet
Samsung ML-2160 / CL I-Trigue 5600
Logitech MX3200
Windows 10 Pro x64



Intel DP67BG
Intel G1610
2x 2GB Kingston HyperX Limited Edition 1600 MHz
Hitachi 250GB
VTX3D HD6670
DVD-RW Asus SATA
FSP 350 PNF
CoolerMaster Cavalier
ViewSonic VX922
Win7 x64 SP1


Wolverine je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2023., 11:13   #65253
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor Wolverine Pregled postova
Što misliš kakav ''udarac'' ima auto koji ima 220KS na kotačima i 1200kg vs neki pretili današnji sa 1700kg i istom snagom?
Možda kriva usporedba, no ako uzmemo auto sličnih specifikacija, nadam se da smo zadnjih 30 godina otišli naprijed u nekom smislu.

Mada, nada je k....
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2023., 11:54   #65254
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Možda kriva usporedba, no ako uzmemo auto sličnih specifikacija, nadam se da smo zadnjih 30 godina otišli naprijed u nekom smislu.

Mada, nada je k....
Otvori YouTube i pogledaj carwow kanal. Malo malo rade takve, po meni besmislene, usporedbe auta različitih generacija kroz drag race.

Mogu bez serva, mogu bez 16” i 17” felgi, raznoraznih LCD ekrana i automatskih 7-8-9-10 speed mjenjača, ali jedino bez klime ne. Ubrzanje i max brzina, nebitno. Ne bih ni ovjes dirao.

Radije bih E30, E46, E38 ili E39 vozio danas nego ovo smeće od F40 jedinice.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2023., 12:01   #65255
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Citiraj:
Autor Wolverine Pregled postova
Drito to, jedno je radit to za sebe, kad imaš vremena i volje a drugo je radit nekom drugom. Kad radim sebi zaboli me jesam li potrošio dan dva na googlanje i čitanje foruma što i kako, ali da odeš u radionu i pa da ti kažu, riješit ćemo kroz koji dan/tjedan vjerojatno bi dobio popizditis

Druga stvar je kad si mehaničar ili to jednostavno iz usluge radiš kolegi, ne dao bog da se nakon što si radio na autu sad odjednom nešto novo čuje

A o pizdarijama koje se čuju i vide svakodnevno, tipa ''pa samo je lijevi amortizer propišao daj zamjeni samo lijevi'', da ne počnem.
Obično se slaganje motora radi sve po katalogu, na moment ključ i sl.
Al kad pogledaš kolko šarafa npr. Opelov ecotec 1.2 ili 1.4 ima samo da bi zamjenio brtvu glave koja je čipi-čips, pa radiona bi naplatila duplo radnih sati da sve radi moment ključem..za auto od 2k €
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2023., 13:53   #65256
Wolverine
Moderator
Moj komp
 
Wolverine's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Vancouver, BC // Zabreg, Maximir
Postovi: 12,411
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Možda kriva usporedba, no ako uzmemo auto sličnih specifikacija, nadam se da smo zadnjih 30 godina otišli naprijed u nekom smislu.

Mada, nada je k....
Pa jesmo po pitanju komfora i sigurnosti.
Jednako kako bi radije na stazi provozao neki E30/E36 nego recimo G20, tako bi radije bio u G20 vs E30 ako se trebam zakucat u neki zid

Ili samo parkiraj E30/E36 pored neke nove trojke. FFS pa meni je ogromna razlika bila isti dan sjest i vozit E36 vs E90 a to su bile samo dvije generacije razlike.

Al evo, stavio sam ti gore u onom postu link na video gdje na stazi isti lik vozi staru i novu trojku.


Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Otvori YouTube i pogledaj carwow kanal. Malo malo rade takve, po meni besmislene, usporedbe auta različitih generacija kroz drag race.

Meni vjera ne dopušta otvorit taj kanal, ikad
__________________
''Of all the things I've lost I miss my mind the most''
Mark Twain




Intel Core i5 2520
8GB DDR3 Patriot
Intel HD3000
256GB LiteOn LMH-256V2M mSATA
NEC USB 3.0 ExpressCard
14" 1366x768
Windows 10 Pro x64



Asus P6T SE w/P6T WS Pro BIOS mod
Intel Xeon X5650 @ 4,0 GHz + TT Frio OCK
4x 2GB Mushkin SilverLine Stiletto 1600
Gigabyte GTX 560Ti
Kingston V300 120GB + 640GB WD AAKS + 1TB WD EARS + 2,5'' Hitachi 500GB
DVD-RW LiteOn SATA
Corsair HX520
TT Chaser MK-1
Philips 200WP7ES / LG 32LG6000 Scarlet
Samsung ML-2160 / CL I-Trigue 5600
Logitech MX3200
Windows 10 Pro x64



Intel DP67BG
Intel G1610
2x 2GB Kingston HyperX Limited Edition 1600 MHz
Hitachi 250GB
VTX3D HD6670
DVD-RW Asus SATA
FSP 350 PNF
CoolerMaster Cavalier
ViewSonic VX922
Win7 x64 SP1


Wolverine je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2023., 14:19   #65257
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Ok su kad treba saznati koliko je stvarno praktičan neki običan auto. Dok drugi melju o brdu nebitnih stvari, oni se bar fokusiraju na stvari koje su ljudima bitne. FFS, došao sam vidjeti kratak osvrt na novu Toyotu Yaris, a ekipa se nabrijava kao da testiraju novi Ferrari i misle da su novi Jeremy Clarkson. Manje je više. Matt Watson je generalno ok, dok su u pitanju auti za nas smrtnike. Šebalj kopira njegov način prezentacije.
Naravno, klikove nose onakve usporedbe gore i preseravanja
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2023., 20:57   #65258
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802







Daj još slika, daj neki meetup, potegnem 500 km da samo to vidim, a pod rukom hercegovački pršut i žilavka
Neobavezno objavljujem na, ni pet ni šest, Instagramu @LukaTheGarlic. Nikakvi selfiji, duckfaceovi ili bojlerske fotke. Kao atipična instagramuša, koristim platformu kao svojevrsni blog. Stavim tu i tamo koji update, apsolutno neredovito i van pravila.

Eto još koja fotka ispod.

Pingam kad idući put dođem s nečim atraktivnim. Ne želim organizirati nikakav meet/event, ali se u tjednu rado zaletim na Sljeme, u Gorski Kotar, južni Velebit, Čabar... Teško žabu u vodu natjerati

Citiraj:
Autor mitja Pregled postova
super ti zvuči kockica, baš je kul auto. i ostatak kolekcije je kvalitetan
Da ti pravo kažem, svaki put me žmarci prođu u tom autu, tak je dobar zvuk. Hvala

Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Nisam se baš često vozio u 20+ starim autima s 200ks, ali moje pitanje je, jel taj okretni moment isti kao npr. auto s 200ks danas?

Da li 200ks nekad (s tom tehnologijom) ima isti "udarac" kao 200ks danas s svim pomagalima (od protiv proklizavanja na dalje)?

Jel bi taj bmw mogao parirati jednoj trojci iz 2020. (zadnji pogon, 200ks), tipa 320i.
Teško je uspoređivati na taj način.

U takvom autu kao moj E30 dobio bi show kakav nikad ne očekuješ od takvog auta. Iz moje perspektive je dostatno što sam gore natipkao već: otišao sam neobavezno probati auto, a vratio se s ključevima, i najbitnije, osmijehom od uha do uha.

Ali da ne ostavim to tako u oblacima, a opet da ne proturječim Wolvu: ako voziš auto kako treba, ako ga goniš kako zavrjeđuje, jer za to je i napravljen, E30 325i (170ks) je već brži od modernog 200ks ne-električnog BMW-a.
To znači da atmosferca moraš fino razvući kako bi razvio snagu, samim time je okretni moment kod tih auta iz 80ih i ranih 90ih na niskim okretajima nizak u usporedbi s modernim turbacima. Međutim, brzine (getriba) su u pravilu kratke, saugeri se veselo razvrte i auti uopće ne troše puno u usporedbi s današnjim ekvivalentima - jer su znatno lakši.

Težina je nešto za što ili imaš ili nemaš "dupe" - ili ćeš osjetiti odmah o čemu se radi ili će ti sve biti ravno.

Primjera radi, doduše na novijim autima, ako uzmemo podjednaka godišta u obzir, iz moje ergele E39 i E46, čim sjedneš u E39 evidentna je razlika u težini u prvom zavoju. Teško je riječima objasniti koliko je karakter automobila različit. E39 izuzetno dobro skriva svoju težinu s razinom gripa koje prelazi nekakvu normalnu percepciju - onaj isti osjećaj za feeling ti kaže da bi trebao početi gubiti grip u zavoju, a auto je i dalje kao na tračnicama.

Kao što rekoh, vrlo teško dati nekakvu usporedbu koja bi bila razumljiva svima.

Primjerice: E39 M5 je vrlo opasan auto za početnika. 500Nm, slinava cesta, ugašen DSC i to te samo vreba kad će te iznenaditi stražnji kraj i prebaciti. E46, bilo regularni model ili M, su u direktnoj usporedbi puno pitomiji iz tog pogleda. U regularnoj E46ici se mora stvarno truditi uopće dobiti da malo izađe stražnji kraj i moje mišljenje je da je jako dobar auto za naprednog početnika. Otvoreni diferencijal spašava kod puno situacija i tjera vozača na upotrebu inercije, tj. mase automobila u svoju korist, bilo kod kočenja, dodavanja gasa ili samo motanjem volana.

Pošto je to moj prvi auto i još uvijek moj daily, govorim iz prve ruke. Upravo zaokružujem svojih vlastitih 100kkm na njemu, čime će navršiti nepunih 300kkm. Ima u njemu još barem toliko ak se nastavi brinuti kak sam se ja brinuo.

Ako bilo koga zanimaju još nekakve usporedbe i moji patetični pokušaji objašnjavanja feelinga za osjećaj, samo pitajte.

---

Fotke E39, moj drugi M5, prvog prodao pa mi je bilo žao.
Još nisam više od 600km u komadu njime napravio, tak da nije još niti puno fotki palo:



Naravno da se prije kupnje gleda sve, dizalica u gepek, prodavači uvijek blenu u čudu



---

M3 E46, pošto auto imam od 2017., kod njega imam malo više fotki. U zadnjoj iteraciji ima i CS felge koje su mi bile još šlag na tortu krajem 2022.







---

Pr0n, color corrected i na nekima grading. Ak dijelite fotke negdje, slobodno spomenete izvor: @LukaTheGarlic. Ak ne, ja vas neću kazneno gonit, ovo je za uživanciju















Porsche u refleksiji nije moj. Nisam još toliko sazrio.



-->
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Dobro, jel moram opet ja?

Slike, molit ću

E30 320is, E46 M3, E39 M5...reci mi još da negdje imaš neki E9 i 2002tii i upotpunio si kolekciju kakvu bih htio imati.
M3 je bio već prikazan u temi ove godine nakon ture po Dolomitima, njime sam bio počesto i do ZG.
Evogac:



Ubacim još koju fotkicu, pogledaj dalje ovaj post.

Unaprijed mi je žao što nemam aktualne fotke od M5, gdje sam skinuo i naljku na stražnjem staklu.

Citiraj:
Autor dzajko Pregled postova
Ekipa, bacite oko na YT kanal "m539" pogotovo ljubitelji Bmw-a
Prati se svaka epizoda
Dobro on to šraufa, ima puno volje i dobre prihode od youtube kanala. Kod nekih stvari se vidi da previše vjeruje nekim informacijama dostupnima po TISu i Internetsima, tipa koji šarafi se kad trebaju mijenjati i kak se zatežu šarafi. Često mi se čini da nema onaj pravi mehanički feeling za osjećaj u šaci, ali to su zamjerke na visokom nivou.

Kad je složio E30 i skršio ga na prvoj vožnji, bolila me duša. Vidjelo se da mu je žao, tak i treba

Citiraj:
Autor tOta Pregled postova
Čitam i ne vjerujem, Destro ima E30 320is, E46 M3 i E39 M5... gledam opet, nalazim se na PCE, a ne na Petrolicius ili tako nekom predrk*nom mjestu...







Daj još slika, daj neki meetup, potegnem 500 km da samo to vidim, a pod rukom hercegovački pršut i žilavka
Neobavezno objavljujem na, ni pet ni šest, Instagramu @LukaTheGarlic. Nikakvi selfiji, duckfaceovi ili bojlerske fotke. Kao atipična instagramuša, koristim platformu kao svojevrsni blog. Stavim tu i tamo koji update, apsolutno neredovito i van pravila.

Eto još koja fotka ispod.

Pingam kad idući put dođem s nečim atraktivnim. Ne želim organizirati nikakav meet/event, ali se u tjednu rado zaletim na Sljeme, u Gorski Kotar, južni Velebit, Čabar... Teško žabu u vodu natjerati

Citiraj:
Autor mitja Pregled postova
super ti zvuči kockica, baš je kul auto. i ostatak kolekcije je kvalitetan
Da ti pravo kažem, svaki put me žmarci prođu u tom autu, tak je dobar zvuk. Hvala

Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Nisam se baš često vozio u 20+ starim autima s 200ks, ali moje pitanje je, jel taj okretni moment isti kao npr. auto s 200ks danas?

Da li 200ks nekad (s tom tehnologijom) ima isti "udarac" kao 200ks danas s svim pomagalima (od protiv proklizavanja na dalje)?

Jel bi taj bmw mogao parirati jednoj trojci iz 2020. (zadnji pogon, 200ks), tipa 320i.
Teško je uspoređivati na taj način.

U takvom autu kao moj E30 dobio bi show kakav nikad ne očekuješ od takvog auta. Iz moje perspektive je dostatno što sam gore natipkao već: otišao sam neobavezno probati auto, a vratio se s ključevima, i najbitnije, osmijehom od uha do uha.

Ali da ne ostavim to tako u oblacima, a opet da ne proturječim Wolvu: ako voziš auto kako treba, ako ga goniš kako zavrjeđuje, jer za to je i napravljen, E30 325i (170ks) je već brži od modernog 200ks ne-električnog BMW-a.
To znači da atmosferca moraš fino razvući kako bi razvio snagu, samim time je okretni moment kod tih auta iz 80ih i ranih 90ih na niskim okretajima nizak u usporedbi s modernim turbacima. Međutim, brzine (getriba) su u pravilu kratke, saugeri se veselo razvrte i auti uopće ne troše puno u usporedbi s današnjim ekvivalentima - jer su znatno lakši.

Težina je nešto za što ili imaš ili nemaš "dupe" - ili ćeš osjetiti odmah o čemu se radi ili će ti sve biti ravno.

Primjera radi, doduše na novijim autima, ako uzmemo podjednaka godišta u obzir, iz moje ergele E39 i E46, čim sjedneš u E39 evidentna je razlika u težini u prvom zavoju. Teško je riječima objasniti koliko je karakter automobila različit. E39 izuzetno dobro skriva svoju težinu s razinom gripa koje prelazi nekakvu normalnu percepciju - onaj isti osjećaj za feeling ti kaže da bi trebao početi gubiti grip u zavoju, a auto je i dalje kao na tračnicama.

Kao što rekoh, vrlo teško dati nekakvu usporedbu koja bi bila razumljiva svima.

Primjerice: E39 M5 je vrlo opasan auto za početnika. 500Nm, slinava cesta, ugašen DSC i to te samo vreba kad će te iznenaditi stražnji kraj i prebaciti. E46, bilo regularni model ili M, su u direktnoj usporedbi puno pitomiji iz tog pogleda. U regularnoj E46ici se mora stvarno truditi uopće dobiti da malo izađe stražnji kraj i moje mišljenje je da je jako dobar auto za naprednog početnika. Otvoreni diferencijal spašava kod puno situacija i tjera vozača na upotrebu inercije, tj. mase automobila u svoju korist, bilo kod kočenja, dodavanja gasa ili samo motanjem volana.

Pošto je to moj prvi auto i još uvijek moj daily, govorim iz prve ruke. Upravo zaokružujem svojih vlastitih 100kkm na njemu, čime će navršiti nepunih 300kkm. Ima u njemu još barem toliko ak se nastavi brinuti kak sam se ja brinuo.

Ako bilo koga zanimaju još nekakve usporedbe i moji patetični pokušaji objašnjavanja feelinga za osjećaj, samo pitajte.

---

Fotke E39, moj drugi M5, prvog prodao pa mi je bilo žao.
Još nisam više od 600km u komadu njime napravio, tak da nije još niti puno fotki palo:



Naravno da se prije kupnje gleda sve, dizalica u gepek, prodavači uvijek blenu u čudu



---

M3 E46, pošto auto imam od 2017., kod njega imam malo više fotki. U zadnjoj iteraciji ima i CS felge koje su mi bile još šlag na tortu krajem 2022.







---

Pr0n, color corrected i na nekima grading. Ak dijelite fotke negdje, slobodno spomenete izvor: @LukaTheGarlic. Ak ne, ja vas neću kazneno gonit, ovo je za uživanciju















Porsche u refleksiji nije moj. Nisam još toliko sazrio.



__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote