Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 10.07.2013., 02:35   #2941
Veki-os
Premium
Moj komp
 
Veki-os's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,968
Izgleda da mi je Sensation otišao u vječna lovišta
Prvo je jednu noč potrošio bateriju napunjenu na 100% , morao sam ga spojiti na punjač i čekati da malo napuni da bi se uopče upalio,onda se par dana gasio 2-3 puta na dan,stavio sam drugu bateriju bilo je ok 5-6 dana,sad se i sa drugom baterijom počeo gasiti i to totalno random,nekad u Tapatalku,nekad u standby-u,bez pravila.

Večeras se ugasio i ne može se upaliti više,kad hoču upaliti samo svijetli crni ekran,ne znam kako to opisati,kao da samo backlight radi,kad ga spojim na punjač ne svijetli mi ona dioda na mobu da se puni,kod spajanja na komp nema ničega,ni da se čuje ono da je nešto priključeno na komp.

Donji dio se dosta ugrije dok ekran tako "svijetli".
Isto je sa 2 baterije,jedna Anker,izvađena Sim i Memory card.

Garancija naravno istekla 28.6.

Jel zna netko što bi moglo biti,da li se može popraviti i koliko bi koštalo otprilike?
Veki-os je offline  
Staro 10.07.2013., 02:47   #2942
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Izvadio bateriju i pričekao nekoliko minuta?

Probao držati power button dugo vremena? Kombinacija tipaka za bootloader?

Iako, meni se tak Desire gasio pa je bila matična na izdahu (meni nikad nije skroz zamro, ali kod bilo čega kaj bi "zagrijalo" mob (tipa GPS app) bi doslovno izdahnuo i ne bi ga mogao upaliti neko vrijeme). A s obzirom da tvoj ne daje znakove života ni na USB-u (lako za punjač, to zna biti u nekim slučajima) vjerujem da je možda riknul.)

Da baš nije neš sa softom (iako sumnjam jer je sve delalo kak spada) možda skinuti neki "RUU" pa pregaziri sve na stock? Iako, zadnji mob koji je tak slično bio zaklan (od frenda) je svejedno davao znakove života kad bi ga imao upaljenog na komp i upalio čuo bi onaj USB zvuk.
 
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.07.2013., 03:02   #2943
Veki-os
Premium
Moj komp
 
Veki-os's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,968
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Izvadio bateriju i pričekao nekoliko minuta?

Probao držati power button dugo vremena? Kombinacija tipaka za bootloader?


Iako, meni se tak Desire gasio pa je bila matična na izdahu (meni nikad nije skroz zamro, ali kod bilo čega kaj bi "zagrijalo" mob (tipa GPS app) bi doslovno izdahnuo i ne bi ga mogao upaliti neko vrijeme). A s obzirom da tvoj ne daje znakove života ni na USB-u (lako za punjač, to zna biti u nekim slučajima) vjerujem da je možda riknul.)

Da baš nije neš sa softom (iako sumnjam jer je sve delalo kak spada) možda skinuti neki "RUU" pa pregaziri sve na stock? Iako, zadnji mob koji je tak slično bio zaklan (od frenda) je svejedno davao znakove života kad bi ga imao upaljenog na komp i upalio čuo bi onaj USB zvuk.
Zaboravio sam napisati,probao sam to sve ali ništa.RUU kaže da nema USB konekcije,ne vidi mob uopče.
Ali bar neke znakove života daje(ekran),otiči ču sutra do servisera pa viditi što kaže.
Veki-os je offline  
Staro 10.07.2013., 10:30   #2944
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,702
Citiraj:
Izgleda da mi je Sensation otišao u vječna lovišta
Prvo je jednu noč potrošio bateriju napunjenu na 100% , morao sam ga spojiti na punjač i čekati da malo napuni da bi se uopče upalio,onda se par dana gasio 2-3 puta na dan,stavio sam drugu bateriju bilo je ok 5-6 dana,sad se i sa drugom baterijom počeo gasiti i to totalno random,nekad u Tapatalku,nekad u standby-u,bez pravila.

Veki, imao sam sličan problem sa sensationom:

http://forum.pcekspert.com/showpost....postcount=2512

Rjesenje mog problema:

http://forum.pcekspert.com/showpost....postcount=2616

Iako moj mob je radio manje vise ok, osim sto se gasio sam od sebe, ali nista te ne kosta probat Sretno
__________________

srale7 je offline  
Staro 10.07.2013., 12:34   #2945
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
I Butterfly počeo dobivati 4.2.2 i Sense 5 update. HOX/HOX+ bi trebao biti sljedeći...
doky je offline  
Staro 18.07.2013., 02:13   #2946
Veki-os
Premium
Moj komp
 
Veki-os's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,968
Citiraj:
Autor Veki-os Pregled postova
Izgleda da mi je Sensation otišao u vječna lovišta
Prvo je jednu noč potrošio bateriju napunjenu na 100% , morao sam ga spojiti na punjač i čekati da malo napuni da bi se uopče upalio,onda se par dana gasio 2-3 puta na dan,stavio sam drugu bateriju bilo je ok 5-6 dana,sad se i sa drugom baterijom počeo gasiti i to totalno random,nekad u Tapatalku,nekad u standby-u,bez pravila.

Večeras se ugasio i ne može se upaliti više,kad hoču upaliti samo svijetli crni ekran,ne znam kako to opisati,kao da samo backlight radi,kad ga spojim na punjač ne svijetli mi ona dioda na mobu da se puni,kod spajanja na komp nema ničega,ni da se čuje ono da je nešto priključeno na komp.

Donji dio se dosta ugrije dok ekran tako "svijetli".
Isto je sa 2 baterije,jedna Anker,izvađena Sim i Memory card.

Garancija naravno istekla 28.6.

Jel zna netko što bi moglo biti,da li se može popraviti i koliko bi koštalo otprilike?
Odnio sam mob kod servisera i dijagnoza je otišla matična.
Na internetima sam gledao matične za Sensation i svugdje su oko 150$.
Onda sam se sjetio "Pečnica metode" ,rastavio mobitel,izvadio matičnu i fenom,na najtoplije,grijao oko 4-5min zadnju stranu matične,lim ispod kojeg je CPU


Ostavio da se ohladi,spojio i mobitel je opet proradio
Ja sretan ko malo dijete

@Srale7 Da je bar samo to bilo problem,uštedio bi živaca

Zadnje izmijenjeno od: Veki-os. 18.07.2013. u 03:04.
Veki-os je offline  
Staro 18.07.2013., 13:27   #2947
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Veki neće ti to dugo radit.. Senzacije se jako griju.. Trebao si grijati na dosta većoj temperaturi.. Isto tako sada kada radi, flesati custom kernel, smanjit proc na 9xx mhz i UV. Može se tom chipu dosta spustiti voltaža. I garantiram da će ti radit još dosta dugo.

Uglavnom, sretno sa senzacijom!!
__________________
dean225 je offline  
Staro 18.07.2013., 13:46   #2948
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Veki neće ti to dugo radit.. Senzacije se jako griju.. Trebao si grijati na dosta većoj temperaturi.. Isto tako sada kada radi, flesati custom kernel, smanjit proc na 9xx mhz i UV. Može se tom chipu dosta spustiti voltaža. I garantiram da će ti radit još dosta dugo.

Uglavnom, sretno sa senzacijom!!
Na xda forumu, furuna recovery je svima bio uglavnom kratkog vijeka. Ili su dobili opet rebooting 2-3 puta dnevno ili je nakon nekog vremena mob otišao u bootloop ili je skroz vmrl.
Nisam vidio da je netko preživio to na duge staze.
Brko je offline  
Staro 18.07.2013., 16:07   #2949
NameNo
Premium
Moj komp
 
NameNo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 289
Ajmo ekipa molim savjet... prešao sam na drugu mrežu i planirao sam uz prijelaz uzeti "HTC Desire C" koji bi me izašao 100kn.
Međutim danas mi je trgovac savjetovao da izbjegavam taj telefon te da radije uzmem "Desire X" verziju jer se navodno ovaj "C" dosta kvari.
E sad mene zanima dal mi lik uvaljuje muda pod bubrege?? Prema njegovim rječima desire x je "malo skuplji" (a izašao bi me 500kn)
Napomenuo bih samo da nisam neki iphone fun (koristim još nokiu 5130c ), dakle što se tiče specifikacija i mogućnosti samog telefona definitivno mi nije potreban desire x, al me zanima dal se zbilja ovaj desire c tolko kvari i dal bi mi preporučili da uzmem nešto drugo umjesto tog? Bitnije mi je recimo da mi baterija traje što dulje i da ima GPS (to danas valjda imaju svi telefoni pa vjerujem da to nije neka prepreka...)

NameNo je offline  
Staro 18.07.2013., 17:43   #2950
raliSHA
Premium
Moj komp
 
raliSHA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 970
raliSHA je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.07.2013., 18:05   #2951
Veki-os
Premium
Moj komp
 
Veki-os's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,968
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Veki neće ti to dugo radit.. Senzacije se jako griju.. Trebao si grijati na dosta većoj temperaturi.. Isto tako sada kada radi, flesati custom kernel, smanjit proc na 9xx mhz i UV. Može se tom chipu dosta spustiti voltaža. I garantiram da će ti radit još dosta dugo.

Uglavnom, sretno sa senzacijom!!
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Na xda forumu, furuna recovery je svima bio uglavnom kratkog vijeka. Ili su dobili opet rebooting 2-3 puta dnevno ili je nakon nekog vremena mob otišao u bootloop ili je skroz vmrl.
Nisam vidio da je netko preživio to na duge staze.
Kako zračite optimizmom
Spušten je na default takt(1180Mhz),prije je bio na XE taktovima(1512MHz) i undervoltan za 100mV,to je i prije bio.
Sad sam našao ploču za 90$ pa to naručujem ako ne daj Bože...
Veki-os je offline  
Staro 18.07.2013., 19:15   #2952
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,948
Citiraj:
Autor raliSHA Pregled postova
Ne kuzim zasto je slabiji od One S. Onda bi cijenom trebao biti slabiji. Ali ako radi kao One S bit ce odlican.
spawn je offline  
Staro 18.07.2013., 19:23   #2953
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Nije slabiji od One S. To je novi chipset sa drastično brzom grafikom.. Mob će letit.. Ne znam o kojoj se cijeni radi, ali mobac je preee dobar..

Jedina zamjerka što je mob identičan samsungovom miniju.. A vjerujem da ce i sony i lg imati isti mob. Danas se mobovi razlikuju tek u izgledu.
__________________

Zadnje izmijenjeno od: dean225. 18.07.2013. u 20:07.
dean225 je offline  
Staro 18.07.2013., 20:45   #2954
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,994
Ma idioti iz HTC-a, da bar propadnu. Cijelo vrijeme se spominju 2 GB ram-a i na kraju 1.
rodriguez je offline  
Staro 18.07.2013., 21:24   #2955
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,759
za što ti treba točno 2 GB memorije? pa sve zasad radi odlično na 1 GB, ako je optimiziran software. Ukoliko zeznu soft tj ne optimiziraju ga, onda ti niti tih 2 GB nece pomoci. Evo ja imam 2GB na samsungu, ali iskreno zasad neke svrhe od tolike memorije ne vidim. Koliko sam vidio po svom koristenju, jos mi nije preslo zauzece preko 1GB. Eventualno ako puno tabova otvorim u chrome-u ali i to je vrlo rijetko tako da ne vidim neke prakticne primjene za toliku memoriju....
alengrosevic je offline  
Staro 18.07.2013., 21:41   #2956
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,994
za neko duže korištenje. Slažem se s ovim oko softvera, zato je stock android uvijek u prednosti pred svim drugim blurima, senseima, toučwizovima.
-->
Držim se onog više je bolje. Jedna giga se stavljala prije više od godinu dana, sad bi trebao standard biti 2 gige ram-a i minimalno dual core--> za neko duže korištenje. Slažem se s ovim oko softvera, zato je stock android uvijek u prednosti pred svim drugim blurima, senseima, toučwizovima.
rodriguez je offline  
Staro 18.07.2013., 21:48   #2957
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,160
Android je bio i ostao loše optimiziran sistem i kao takav će sporo raditi na bilo kojem današnjem mobitelu, imao on dual, quad ili octa core na brdu rama.
Androidu treba potpuni redizajn, ne hardver.
domis je offline  
Staro 18.07.2013., 21:54   #2958
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,994
Nebi se složio, stock odlično radi na N4. Isto tako će raditi na bilo kojem dual coru i 1 gigi ram-a, samo što je problem proizvođača koji stavljaju svoje glupe UI.
rodriguez je offline  
Staro 18.07.2013., 21:58   #2959
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
U
Citiraj:
Autor rodriguez Pregled postova
Nebi se složio, stock odlično radi na N4. Isto tako će raditi na bilo kojem dual coru i 1 gigi ram-a, samo što je problem proizvođača koji stavljaju svoje glupe UI.
Rijetko se slažem sa ovim amoled fanboyom ali u pravu je ktad kaže da je 2gb must have. Pa sad mobovi sa jelly beanom stock požeru 1gb out of box. A nije baš da je svatko vićan rutanju, unlockingu butloadera i trpanju costum romova.
Naravno, govorimo o ne aosp sustavima.
Brko je offline  
Staro 19.07.2013., 08:15   #2960
Matta
El Mattador
Moj komp
 
Matta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ljubuški<->Metković
Postovi: 1,824
Citiraj:
Autor NameNo Pregled postova
Ajmo ekipa molim savjet... prešao sam na drugu mrežu i planirao sam uz prijelaz uzeti "HTC Desire C" koji bi me izašao 100kn.
Međutim danas mi je trgovac savjetovao da izbjegavam taj telefon te da radije uzmem "Desire X" verziju jer se navodno ovaj "C" dosta kvari.
E sad mene zanima dal mi lik uvaljuje muda pod bubrege?? Prema njegovim rječima desire x je "malo skuplji" (a izašao bi me 500kn)
Napomenuo bih samo da nisam neki iphone fun (koristim još nokiu 5130c ), dakle što se tiče specifikacija i mogućnosti samog telefona definitivno mi nije potreban desire x, al me zanima dal se zbilja ovaj desire c tolko kvari i dal bi mi preporučili da uzmem nešto drugo umjesto tog? Bitnije mi je recimo da mi baterija traje što dulje i da ima GPS (to danas valjda imaju svi telefoni pa vjerujem da to nije neka prepreka...)

Ukratko - tip s*ere.

Sto se tice ta dva moba, ako ikako mozes razvuci financije, kupi Desire X. Razlika izmedju ta dva je ogromna i nakon nekon vremena bojim se da ce ti Desire C biti prespor.

Prednosti Desire X:

- Bolji ekran vece rezolucije (IPS i 800x480, Desire C ima obicni i 480x320)
- Dual Core procesor (Desire C ima single core i to samo na jadnih 600 MHz)
- Jaci GPU (Adreno 203, Desire ima 200)
- Vise RAM-a (768MB a Desire C 512MB)
- Jelly Bean (Desire C je zapeo na ICS-u)

Preporuka je definitivno Desire X ali ne zato sto se C "vise kvari" nego jednostavno sto je X puno puno bolji mob.
__________________
Matta je offline  
Staro 19.07.2013., 08:51   #2961
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,233
Takodjer preporucujem Desire X. Nece ti biti zao para.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je online  
Staro 20.07.2013., 16:22   #2962
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,702
Na svom sensationu imam Insertcoin revolution v2.4 + sebasitanov kernel
i to je importani stock sa One S-a, naravno modificiran i sve mi super radi, stvarno nemam zamjerke.

No iznenadio sam se kad sam neki dan dobio notification da imam dostupan system update(3.19.401.101 (609,11mb)) na Android 4.1.1. i sense 4+.

Pa sad ni sam ne znam sta da radim, tj da updateam ili ne? Sjećam se kad sam kupio Sesnation, tvornički je dosao sa GB i nakon 6 mjeseci je dosao update na ICS, kojeg sam napravio i mob je postao neupotrebljiv, sve je lag-alo, stekalo, pola toga nije radilo i sl.

Misljenja?
__________________

srale7 je offline  
Staro 20.07.2013., 16:47   #2963
Veki-os
Premium
Moj komp
 
Veki-os's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,968
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Na svom sensationu imam Insertcoin revolution v2.4 + sebasitanov kernel
i to je importani stock sa One S-a, naravno modificiran i sve mi super radi, stvarno nemam zamjerke.

No iznenadio sam se kad sam neki dan dobio notification da imam dostupan system update(3.19.401.101 (609,11mb)) na Android 4.1.1. i sense 4+.

Pa sad ni sam ne znam sta da radim, tj da updateam ili ne? Sjećam se kad sam kupio Sesnation, tvornički je dosao sa GB i nakon 6 mjeseci je dosao update na ICS, kojeg sam napravio i mob je postao neupotrebljiv, sve je lag-alo, stekalo, pola toga nije radilo i sl.

Misljenja?
To je jako star ROM i taj update sigurno nije za Sensation jer on NEČE dobiti Jelly Bean,bar ne službeno.

Ovo http://forum.xda-developers.com/show....php?t=2349756 je Jelly Bean ROM od Sebastiana,meni radi odlično,a imaš i Viper JB koji je meni smeče jer potrpaju milijardu gluposti,šarenih ikona i tweakova i uvijek radi lošije/sporije od ROM-a sa stock izgledom+neki osnovni tweakovi(APM,Quick Settings i sl.)
Veki-os je offline  
Staro 20.07.2013., 17:30   #2964
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,702
Je, ROM je stariji, ali meni radi savršeno, pa tako nisam trazio dalje, tj isprobavao druge/novije romove.
Logično je da Sensation nece dobiti sluzbeni OTA upadate na JB, ali kako sam vec i napisao, to je importan rom od One S-a i očito je one S dobio update na JB i samim tim ja dobivam mogućnost updatea, samo sam neodlučan
__________________

srale7 je offline  
Staro 20.07.2013., 17:39   #2965
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,351
Nije importan nego portan Ne bih ti preporučio update jer kao što si sam napisao, rom je modificiran da bi radio na tvom mobitelu. Službeni update to nije naravno nije. Pogledaj postoji li modificirani JB od One S za tvoj mobitel i ručno napravi update ili clear flash.
Naravno ovo vrijedi ako sam te dobro razumio i update notifikacija nije došla od custom roma.
Ako ti sada sve dobro radi, napravi si backup roma.
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je offline  
Staro 20.07.2013., 17:51   #2966
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,702
Po mojem shvaćanju, update notifikacija je dosla od custom roma, nije mi jasno od čega drugog je mogla doć?

Kako kažeš, zaobići ću ovaj update, jer realno u konačnici mob moze radit samo losije.


@Veki

koristis taj sebastianov rom, i on je 4.1.1. i koliko vidim vizualno je identičan 4.0?
__________________

srale7 je offline  
Staro 20.07.2013., 21:58   #2967
skitnica
Debeli gad
 
skitnica's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Makarska
Postovi: 807
Danas stigao HTC One. Da sam znao za ovaj hebeni Blinkfeed i nemogucnost uklanjanja istog vjerojatno bi kupio S4.
skitnica je offline  
Staro 20.07.2013., 22:10   #2968
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,948
spawn je offline  
Staro 20.07.2013., 23:24   #2969
Matta
El Mattador
Moj komp
 
Matta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ljubuški<->Metković
Postovi: 1,824
Citiraj:
Autor skitnica Pregled postova
Danas stigao HTC One. Da sam znao za ovaj hebeni Blinkfeed i nemogucnost uklanjanja istog vjerojatno bi kupio S4.
Ako ti se ne svidja blinkfeed, stavi ga na trecu stranicu i to je to.
__________________
Matta je offline  
Staro 20.07.2013., 23:31   #2970
skitnica
Debeli gad
 
skitnica's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Makarska
Postovi: 807
Citiraj:
Autor Matta Pregled postova
Ako ti se ne svidja blinkfeed, stavi ga na trecu stranicu i to je to.
ne svidja mi se i ne zelim ga vidjet. za sada rijeseno sa Nova launcherom a isprobat cu jos koji. To da ga stavim na 3. stranicu mi nije rjesenje jer znam da je tu.
skitnica je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na