Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.01.2013., 21:41   #29461
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,930
To druženje ekipe u Splitu? Subota?
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2013., 21:50   #29462
Mitsuoka
Samsung Mob!ler
Moj komp
 
Mitsuoka's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Split
Postovi: 162
Nije ništa zacrtano, ovisi o njima jel uopće dolaze... mislim druženje, planiram odvest ekipu na jednu lipu turu oko Peruna, pa spust južnim obroncima sa morske strane (AM/Enduro đir), ono što sam pričao da sam stukao facu i da više ne idem na takve đireve bez FF kacige.

Ima slika po temi oko 3.11.2012.
Mitsuoka je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.01.2013., 22:00   #29463
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Citiraj:
Autor wnbeeeE Pregled postova
evo kolega the55mic mi je medu ostalim i boljim predlozio i ovaj bajs
http://www.njuskalo.hr/mtb-bicikli/s...-oglas-6459952

Navodno bi trebalo zamjenit samo pogonski zupčanik. Čovjek ga je spreman i dovesti, a i spustiti cijenu.

Što kažete ?
To ti je bolji bajk od ona dva za koja si pitao na PM a jeftiniji, ako ti pase geometrija i ako nije rasturen (bajk je iz 2009.) kupuj, i naravno obavezno spustaj cijenu.
[edit]
Skicnuo sam geometriju, bic ima izuzetno kratak HTT (585mm), tako da bi bio oprezan s obzirom da si visok 189cm, i da se taj bajk radi u velicini XL (HTT 600mm) i XXL (HTT 620mm).
Kad kupujem bajk gledam samo duzinu HTTa, a one njihove velicine me uopce ne zanimaju, i ovako teoretski bi rekao da ce ti taj L biti mali, ali treba probati u praksi.

Zadnje izmijenjeno od: Nik. 06.01.2013. u 22:12.
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2013., 22:04   #29464
the55mic
Registered User
 
the55mic's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: zg/vz tj vz/zg
Postovi: 0
Citiraj:
Autor _Filip_ Pregled postova
Sa HT bajkom od 80mm hoda naprjed vozim sve staze na Sljemenu osim mansiona na medvedgradu i požgaja kod Blizneca

Treba vozit short travel bajkove, ispraksa se čovjek na spustu, a lako se i penjat
Filip svi voze ono što im paše i ništa nije krivo i pravo.
Ti i sam kažeš da ipak ne možeš voziti sve što mi vozimo,a tu nisi ubrojao ni skokove, al opet to nije tvoj đir. I to je ok, moj nije ektrabrzo penjanje, penjem da se spustim

Moja reakcij je bila isključivo na onu glupu Mar-ovu izjavu oko vilja i kako se mi tu bojimo bez 160 skrenut u šumu...

Da se nadovežem dalje na ht 80mm, uzmi neku malo težu stazu koju možeš voziti i pokušaj nas pratit... To em bude mučenje teško, em nećeš uspijet... Isto ko i meni tebe pratit po lojsteku uzbrdo... Al da, može se i jedno i drugo... Kužiš sad kaj sam htio reć?

I sve ovo govorim iz iskustva jer sam na sljeme krenuo sa Garry Fisher Wahoo biciklim sa tektro v brake i dart 2 vilicom... I odvozio 57micu za prvi spust, i preživio očito, al više ne ponovio sa tim bajkom... Eh sad sa ovim, mi je to omiljena staza
__________________
neki fora potpis
the55mic je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2013., 22:09   #29465
riceburner
SCSI Freak, deda :P
Moj komp
 
riceburner's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: ZEGEIZABREGE
Postovi: 861
Citiraj:
Autor Mitsuoka Pregled postova
ono što sam pričao da sam stukao facu i da više ne idem na takve đireve bez FF kacige.
ako bude srece bar ces imat cime zakocit
__________________
don't use ATA/SATA, it's bad for your health
use SCSI/SAS and live longer!


riceburner je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2013., 22:21   #29466
zubich
Premium
Moj komp
 
zubich's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb - zapad
Postovi: 130
ja mislim da je Filip najbrži od svih ovdje

ipak dečko već više godina aktivno vozi DH sa najbržima
zubich je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2013., 22:56   #29467
SileTzar
Registered User
Moj komp
 
SileTzar's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Zgb
Postovi: 0
Čovjek pita za savjet početniku a vi se raspišete o ETT-u i trenju na 32/36 nogama

Kupi koji ti je ljepši i najbitnije da ti veličina odgovara, a sve ostalo će doć s vremenom.
__________________
SileTzar je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2013., 23:03   #29468
Željac
sto da napisem ?!
 
Željac's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zg
Postovi: 880
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Željac, priključiš se?
ja sam u klupi od sutra...
jedino ako sredimo neki vikend

Željac je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2013., 23:07   #29469
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
ako netko ima viska pm-pm prednji 180mm adapter, molim lijepo da mi se javi, kupujem
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2013., 23:12   #29470
wnbeeeE
Premium
 
wnbeeeE's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 600
Citiraj:
Autor Nik Pregled postova
Skicnuo sam geometriju, bic ima izuzetno kratak HTT (585mm), tako da bi bio oprezan s obzirom da si visok 189cm, i da se taj bajk radi u velicini XL (HTT 600mm) i XXL (HTT 620mm).
Kad kupujem bajk gledam samo duzinu HTTa, a one njihove velicine me uopce ne zanimaju, i ovako teoretski bi rekao da ce ti taj L biti mali, ali treba probati u praksi.
hvala na upozorenju

dogovorili smo se mi, on će dolaziti u Rijeku nevezano za prodaju pa ću usput probati.

edit: Jel ovo pomaze ?
http://www.ubyk.co.uk/bike-size-calc...frame=mountain

a po ovome tu dobijem 33inch = 83cm = 19"
http://www.livestrong.com/article/18...ke-frame-size/

Zadnje izmijenjeno od: wnbeeeE. 06.01.2013. u 23:58.
wnbeeeE je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.01.2013., 23:15   #29471
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Ali trenje je manje kako god okreneš
Kashima coating ljudi kupuju na veliko, a realno je upitno korisno tj nije, ali glavno da se ima.

Kao što je 36mm neprimjetno krući i to uopće nije relevantno, ali ljudi opet puše marketing
Trenje u teoriji manje, u praksi se ne osjeti razlika kad je dobar servis vilice. Krutost u teoriji bolja, a u praksi se još više osjeti. No tu se govori kad vilica ima 140+mm. Na 100 ili 120mm su i 32mm noge ok i razlika je manja. Da ne velim da sad ima 34mm noge (BOS i Fox) koje su sigurno kruće od 32mm i u teoriji i u praksi. Samo treba imati više hoda.

Dual Crown vilice su druga priča i tu je već 32mm bilo dovoljno za lakše vozače do tipa 80kg, za bilo kakav spust. Kad je RS stavio 35mm noge razlike naprema 40mm su neprimjetne na bilo kojem hodu i kilaži vozača. Probao, imao, osjetio razliku.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2013., 02:08   #29472
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
Citiraj:
Autor the55mic Pregled postova
A tih prića o seoskim herojima koji voze daunhill sa xc ht 80mm sr santurovima mi je puna kapa i slobodno te pozivam (i sve koji imaju takve izjave) da dođeš sa svojim superkul 29-erom (koji je svjetlosnim godinama bolji od takvih xc ht bla bla) do nas malo pa pokušaš odvozit sve što mi vozimo i onda da poslije popričamo.
Ovog je i meni pun kufer već

Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova

Jesi li ikada hvalio nešto što ti nemaš trenutno u posjedu?

proaktao si ga al ono...totalno
sjećam ga se sa podforuma fotografije, i s drugih foruma o fotografiji
zabrazdio je s olympusom i naravno na sva zvona je počelo hvaljenje olympusa bla bla
općenito ne kužim ekipu koja hvali sve kaj ima, kao da se opravdavaju za kupovinu, wtf???

da se vratimo na temu
ljudi znaju pričati da za sljeme nije potrebno niš više od 140-150hoda bla bla
ja vozim 180 trenutno i mogu reći da mi je veći gušt nego prije sa 150, što zbog samog hoda, što zbog geometrije bajka jer je normalno da je bajk sa 180 agresivniji od 150
o tome da se izgubi gušt nema govora, sa više hoda potpuno drugačije gledaš na linije na stazi
jedino negativno je penjanje, teže je, jbg al ja ne idem na sljeme zbog gore, nego idem gore zbog dole


a ovo o vilicama i nogama, prije sam imao foxa sa 32 nogama sad imam marza sa 35 nogama i da ga jebeš osjetim razliku, i osjetim razliku kod uvijanja samog framea, remedy je bio ko želatina naspram sode, ne znam s kim sam to pričao pa sam objašnjavao na koji način sam to doživio
uglavnom evo ja sam marketing popušio dva puta
svašta, idem spavat
jed2i je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2013., 07:32   #29473
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Ja imam malo drukcije misljenje pogotovo oko hoda vilice, osobno bi dobro razmislio dal mi treba i 160mm hoda a kamoli 180, za Sljeme mi ne treba sigurno, dok bi na Psunju dobro doslo.

Sve preko 160mm hoda dolazi u obzir jedino ako me kombi ili zicara vozi uzbrdo, tko se voli patiti samo neka izvoli.

36 mm noge isto tako, kruce i bolje jesu tu nema spora, ali ja koji imam 100kg uopce ne vidim razloga da se dam u trosak i mijenjam 32mm foxa, pogotovo ako se vozam po Sljemenu.

20mm osovina, u odnosu 15mm osovinu - ista prica kao 32/36 mm, ja kao teskas koji se agresivno vozi ne vidim razloga zasto se dati u trosak kad iovako sve klapa.

Malo je ekipa naPCEu zabrazdila.
Sto malo? Puno, kao da sam na DBu, puno se filozofira malo se vozi, a ono sto se i vozi, vozi se po Sljemenu i gradu, puno se pise po forumu, puno se kupuje i sarafi, puno se hvali ono sto se kupi...razmijete sto hocu reci

A sad da vidim tko se osjeca prozvanim
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2013., 07:46   #29474
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
ja se javljam al se ne osjecam prozvanim
nik jesi ikad probao provozat po sljemenu nekaj agresivnije geometrije sa vise hoda?


edit : otvara mi se dućan s biciklističkom opremom 2 minute hoda od mene doma
za sad sam vidio da cube imaju, i par ff kaciga unutra

Zadnje izmijenjeno od: jed2i. 07.01.2013. u 08:22.
jed2i je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2013., 08:28   #29475
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Nisam.
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2013., 08:34   #29476
danielzg
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2011
Lokacija: zagreb
Postovi: 0
Takoder sam za manje hoda i laksi bajk zbog iskoristivosti bajka..em sa lakse popest,nerigas kad dodes gore nego ides se dalje vozit.evo vam primjer Rulac..vozi ht sa 100hoda,spusta se tak da ga mnogi tu nemogu pratit,jedino neskace a penje se tak da ga opet nemoze nitko pratit,vremena oko 35 min i zasto zbog 2-3 skoka izgubit to sve..znaci sve je u covjeku a sad dal ce biti bolji ako imas 2 cm vecu vilicu i 2 stupnja otvoreniji kut na sljemenu su gluposti.to da se spustat po strmini od 60 stupnjeva ili mrcvaric bajk po grmi ko Mic onda ajde al za samo sljeme nema smisla..
danielzg je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2013., 08:44   #29477
zubich
Premium
Moj komp
 
zubich's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb - zapad
Postovi: 130
Ja bi čelik i debele gume
zubich je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2013., 08:49   #29478
riceburner
SCSI Freak, deda :P
Moj komp
 
riceburner's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: ZEGEIZABREGE
Postovi: 861
Citiraj:
Autor zubich Pregled postova
Ja bi čelik i debele gume
oce neko kupit GTa (Reynolds 525) s fat albertom
__________________
don't use ATA/SATA, it's bad for your health
use SCSI/SAS and live longer!


riceburner je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2013., 09:17   #29479
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,619
Vidi se da se ne vozimo

Meni nije problem vozit uzbrdo bajk od 160mm hoda, a nije i da umirem do gore. Svejedno mi je za koliko dodjem do gore za sada se vrijeme vrti oko 1hi10min i ja sam zadovoljan.

Krenuo sam sa HTom od 100mm hoda i nije mi to to, svaki spust sam imao glavu u torbi jer me je bacalo naprijed cijelo vrijeme.
Sa endurom je to totalno druga prica, spustevi mi nisu nikad bili zabavniji
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2013., 09:52   #29480
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,824
renesis anybody? on je za mene bog biciklizma jer sto je radio s htom, a sto ce tek raditi sad s pitchem...
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2013., 10:15   #29481
rampage
Registered User
 
rampage's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: zagreb
Postovi: 0
http://vimeo.com/m/40560345

Kad se samo sjetim prije 2-3 godine kad je MAX pohodio sljeme s feltom
Koji je imao v- break i vilicu od 80 ili 100 hoda vise se ne sjecam tocno
i
pretpostavljam da su se neki vozili s PUX-om tj. Puklinom koji je imao onuvilicu od 80 mm hoda koja je riknula i imao je rigida i k tome v-break tak se vozio a vozi se nenormalno covijek i pedalira na sljeme s 203-203 hodom
rampage je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2013., 10:31   #29482
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,930
Jedi, pa brate mili, onda si triba lipo uzeti DH bajk koji se sigurno bolje i ugodnije spušta od tog tvog kad ti penjanje nije bitno
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2013., 10:43   #29483
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
Citiraj:
Autor Nik Pregled postova
Nisam.
Probaj, bude ti se svidjelo

Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
Vidi se da se ne vozimo

Meni nije problem vozit uzbrdo bajk od 160mm hoda, a nije i da umirem do gore. Svejedno mi je za koliko dodjem do gore za sada se vrijeme vrti oko 1hi10min i ja sam zadovoljan.

Krenuo sam sa HTom od 100mm hoda i nije mi to to, svaki spust sam imao glavu u torbi jer me je bacalo naprijed cijelo vrijeme.
Sa endurom je to totalno druga prica, spustevi mi nisu nikad bili zabavniji
Točno to, o tom ja pričam, ne vozimo mi ture od 100km, alpe and stuff
Ja pregrmim uspon na Sljeme, jbg sezona mi je počela pa se ne mogu često (koliko bi htio) voziti

Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Jedi, pa brate mili, onda si triba lipo uzeti DH bajk koji se sigurno bolje i ugodnije spušta od tog tvog kad ti penjanje nije bitno
Mar za tebe baš nema nade, al ajde ponovit ću: ja se popenjem da se spustim, dakle uspon je nužno zlo. Ne trebam valjda crtat?

Zadnje izmijenjeno od: jed2i. 07.01.2013. u 10:51.
jed2i je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2013., 10:57   #29484
zubich
Premium
Moj komp
 
zubich's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb - zapad
Postovi: 130
jedvai, čisto za informaciju jer ne mislim ništa loše, ali imaš kombi svaku nedjelju koji vozi 5 tura na sljeme i dečki se spuštaju na najjače... mislim da ti to može dobro doći tu i tamo ako se zaželiš SAMO spusta (čak 5 u danu), a sa njima možeš i unaprijediti skil.

više ti mogu reći bero, pux ili filip koji ovdje čita postove
mislim da imaju i facebook grupu za dogovore, jel.


@riceburner:
hvala na ponudi ali tražim nešto sa manjim kutem, jelda

Zadnje izmijenjeno od: zubich. 07.01.2013. u 11:10.
zubich je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2013., 11:06   #29485
Lovrix
Premium
Moj komp
 
Lovrix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 41
Jedi sorry ali bajk od 180mm hoda ima puno manje smisla nego fini lagani HT od 100-120 hoda. Na sljemenu naravno. Po meni, ti svoj bicikl nikad, ali nikad nećeš iskoristit na Sljemenu. I siguran sam da nitko osim Bere i Puxa ne može iskoristiti toliki hod. Da ideš barem jednom mjesečno na Pohorje i skačeš road gapove i slične stvari Soda bi bila ko doma, a na Sljemenu se osjeća ko u malom kavezu. Sad će većina vas me popljuvat jer svi vozite 150+ hoda osim mene i Sileta i opravdavat kako ste vi brzi i kako vam taj silni hod treba. I onda dođe Rulac i odvozi 4 Sljemena u danu i brži je nizbrdo od 80% vas. Da mogu birat, 120 hoda naprijed nazad sa pogođenom geometrijom. Sve više mi je mučenje, na Sljemenu naravno.
__________________
Inter siamo noi
Lovrix je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2013., 11:10   #29486
riceburner
SCSI Freak, deda :P
Moj komp
 
riceburner's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: ZEGEIZABREGE
Postovi: 861
__________________
don't use ATA/SATA, it's bad for your health
use SCSI/SAS and live longer!


riceburner je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2013., 11:12   #29487
Shoshy
Gear breaker!
 
Shoshy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 9
Lovro, nama NETREBA sav taj hod, al je itekako zabavno na njemu
I na sljemenu mozes bez beda botomirati DH bajk, al pobogu, zasto bi iko to radio?

Bero i Pux, bas zato jer su tak dobri vozaci iskoriste MOZDA 140-150 od svojih 200mm hoda. Mic je jednom ljepo rekao, puno hoda je tu da te izvuce kad zaseres.

Vozi sta oces, btk. Sljeme se vozi od rigida do DH. Choose your weapon and shoot. Ja cu se ove godine par puta prikljucit kombijasima da malo dignem skill kojeg meni ocajno fali ( to mogu potvrditi svi koji su se iza mene vozili ) pa jed2i, mozemo zajedno
__________________
Baraba style!

Zadnje izmijenjeno od: Shoshy. 07.01.2013. u 11:28.
Shoshy je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2013., 11:57   #29488
the55mic
Registered User
 
the55mic's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: zg/vz tj vz/zg
Postovi: 0
Citiraj:
Autor danielzg Pregled postova
.to da se spustat po strmini od 60 stupnjeva ili mrcvaric bajk po grmi ko Mic onda ajde al za samo sljeme nema smisla..
Nisam uspio izvuć dal ti to zaista misliš da je grma mrcvarenje za moj bajk ili si se samo nespretno izrazio? Nadam se da je ovo drugo, jer grma nipošto ne mrcvari moj bajk i smatram da samo pokušavam iskoristit ono kaj imam, a vjerujem da Cann može i puno više toga podnijet od ovog kaj mu ja priuštim....

A Lovrić tak je jasno da se može, kao što sam već rekao i sa ht i 80, a kamoli sa 120 hoda, i osobno mislim da sile ima najbolju pilu ZA SLJEME, al ajde MI koji imam 140+ se nekako ipak nadamo da bumo se makli malo i sa sljemena, Pohorje malo, Velebit malo, Psunj, Ivanščica (koju sam čak odvozio prošle i tam bi se ti uvjerio da ti ht i 120 nebi bilo dosta, barem ne po konju di smo mi išli dolje) i onda ti je 140+ puno udobnije i zahvalnije nego 100...

Anw, mislim da bi trebali zaključit daljnju raspravu jer nema smisla... Stvarno... Svako vozi ono kaj mu paše i točka. Niko ovdje nije pro (osim Sileta ) i zato stvarno nema smisla srat jedni po drugima i ogovarat iza leđa, nego bolje da se svi zajedno vozimo
__________________
neki fora potpis
the55mic je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2013., 12:27   #29489
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,930
Triba reći ovim velikim proizvođačima da naprave Sljeme edition pr0 bajkove i to će se prodavat ko vruće kifle

Super je to meni sve, samo više hoda ne znači nužno ugodniju vožnju, više mekšeg hoda može biti problematično jer ti bicikla više upada i zapinje nekad dok bi sa manje lakše priletija.

Meni se osobno neda lomit na nekim glupostima i riskirat glavu kad daleko više adrenalina i uživancije mogu dobit windsurfingom bez praktički ikakvog rizika za ozljedu.

Dobro, to je malo OT sad, ali da se svakodnevno vozim po Sljemenu možda bi uzea nešto drugo, iako sumnjam jer ovo što imam se super penje i spušta, i prilazi preko svega bolje od prijatelja sa endurom i 160 hoda, bar na ovom terenu.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2013., 12:35   #29490
Mitsuoka
Samsung Mob!ler
Moj komp
 
Mitsuoka's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Split
Postovi: 162
Sve ti zapinje kad presporo voziš, zato sam i pao tamo gdje sam pao, jer sam morao skroz usporit dok sam zaobilazio ljude koji su nosili bikeove.
Mitsuoka je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na