Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP > Telemach
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.11.2011., 11:58   #2911
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,675
danas mi je dosao ugovor da mi od 1.12 pocne teci o2surf

sad sam s 2mbit i optifix sa nesto manje od 9h razgovora dobio cca 295kn racun. Budemo vidli kak bu za 12mj

Koji modem sad isporucuju posto i novi modem dobivam?
Problem je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2011., 16:10   #2912
nino_z
Premium
Moj komp
 
nino_z's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Valpovo/Osijek
Postovi: 267
Citiraj:
Autor Problem Pregled postova
danas mi je dosao ugovor da mi od 1.12 pocne teci o2surf
Kada si zatražio promjenu paketa? Ja 28.10. na web stranici zatražio i malo kasnije me zovu iz Optime i kaže žena da će prebaciti od 2.11. Nazovem par dana kasnije da vidim zašto još nije prebačeno i lik mi kaže rok je 30-40 RADNIH DANA! Ja se pukao smijati i pitam jel se on to šali, kaže pa ne takav je rok. Kada sam ga pitao zašto im treba toliko vremena za promjenu paketa, a nisam ni prelazak s T-Coma na Optimu toliko čekao nije mi znao odgovoriti.
nino_z je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.11.2011., 16:54   #2913
azure
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 157
Citiraj:
Autor Problem Pregled postova
danas mi je dosao ugovor da mi od 1.12 pocne teci o2surf

sad sam s 2mbit i optifix sa nesto manje od 9h razgovora dobio cca 295kn racun. Budemo vidli kak bu za 12mj

Koji modem sad isporucuju posto i novi modem dobivam?
Velinom se sada isporučuje Sagem i TP-Link.
azure je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2011., 17:07   #2914
azure
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 157
Citiraj:
Autor nino_z Pregled postova
Kada si zatražio promjenu paketa? Ja 28.10. na web stranici zatražio i malo kasnije me zovu iz Optime i kaže žena da će prebaciti od 2.11. Nazovem par dana kasnije da vidim zašto još nije prebačeno i lik mi kaže rok je 30-40 RADNIH DANA! Ja se pukao smijati i pitam jel se on to šali, kaže pa ne takav je rok. Kada sam ga pitao zašto im treba toliko vremena za promjenu paketa, a nisam ni prelazak s T-Coma na Optimu toliko čekao nije mi znao odgovoriti.
Je li to bilo zatraženo promjena vrste usluge ili samo paketa (promet/brzina)?
Koliko sam upućen, kako su krenuli novi paketi usluga teta sa telefona kaže da imaju masu ugovora za odraditi :-) A i promjenama HAKOM traži hrpetinu papira da se ispisuje i šalje i ispisuje pa sve skupa traje .
Promet i brzina se aktivira od 1. u mjesecu .
azure je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2011., 17:11   #2915
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,675
Citiraj:
Autor nino_z Pregled postova
Kada si zatražio promjenu paketa? Ja 28.10. na web stranici zatražio i malo kasnije me zovu iz Optime i kaže žena da će prebaciti od 2.11. Nazovem par dana kasnije da vidim zašto još nije prebačeno i lik mi kaže rok je 30-40 RADNIH DANA! Ja se pukao smijati i pitam jel se on to šali, kaže pa ne takav je rok. Kada sam ga pitao zašto im treba toliko vremena za promjenu paketa, a nisam ni prelazak s T-Coma na Optimu toliko čekao nije mi znao odgovoriti.
zvala me isto kak i tebe negdje i rekla mi ja ovisno kak mi ugovor dođe da ce mi aktivirat brzinu sredinom 11. ili pocetkom 12.mj. Jer od kako dobis ugovor moras cekat 7 dana da ti bude prihvacen (to ti je rok u kojem imas pravo se predomisliti)

@azure: oce mi bit jedan od tih bolji od sadasnjeg Tilgin Vood-a?
Problem je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2011., 17:21   #2916
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,694
Danas su mi poslali informaciju da mi je zahtjev odbijen jer nisam vlasnik linije kod t-coma.

Nakon što sam kod sklapanja ugovora 15 puta pitao kravu u sluzbi za korisnike da li mora potpisati ugovore vlasnik linije kod t-coma, ili mogu ja, jer bi da na mene glase racuni, koza je rekla da nema to veze... ( sto mi je bilo sumnjivo ).

Sad nek si jebu mater, vidim u startu koliko su jadni i neprofesionalni, radije cu placat 100kn vise t-comu i imati DONEKLE kakav takav support, nego ovo...


Hvala i dovidenja siptari!
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2011., 08:51   #2917
intruder
Registered User
Moj komp
 
intruder's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 32
Mi smo za firmu potpisali sa optimom (prelazimo sa t-coma) i čekamo već mjesec i pol da nas prebace. Bilo mi je jasno da će potrajati ali ovo je već malo too much. Doduše čovjek koji je zadužen za našu firmu kod optime je stvarno ljubazan i kaže da imaju nenormalnu gužvu sa tim zahtjevima od kad su krenuli s tim novim paketima.
intruder je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2011., 09:39   #2918
Night
Premium
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Dbk
Postovi: 1,099
Citiraj:
Autor vga killer Pregled postova
Neznam bas da ce ti bit vece koristi od odlaska tamo.
Ja bi na Iskonu trebo imat 5, pa rijetko kad imam preko 4.

To ti je lako moguće limit parice, nije rijedak slučaj...a posto su parice HT-ove...
Pucanje veze je u 90% slučajeva problem sa paricom ili lošim kontaktom. Onih 10% otpada na neispravan modem. Često će puno veće koristi imati zamjena utičnice i spojnih kabela u kući i provjera i prelemljivanje svih spojeva ako ih ima nego zvanje call centra. Ako je problem van kuće onda se šalje na HT koji je dužan riješiti probleme sa paricom bilo da ju koristi Iskon, Optima ili netko treći.
Night je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2011., 09:58   #2919
Ico2005
Premium
Moj komp
 
Ico2005's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Slavonija ravna
Postovi: 452
Citiraj:
Autor Night Pregled postova
Pucanje veze je u 90% slučajeva problem sa paricom ili lošim kontaktom. Onih 10% otpada na neispravan modem. Često će puno veće koristi imati zamjena utičnice i spojnih kabela u kući i provjera i prelemljivanje svih spojeva ako ih ima nego zvanje call centra. Ako je problem van kuće onda se šalje na HT koji je dužan riješiti probleme sa paricom bilo da ju koristi Iskon, Optima ili netko treći.
Isti slučaj kao kod mene. Prvi puta je bila loša moja instalacija. Koliko god sam mislio da su mi kablovi dobri, iznenadio sam se nakon stavljanja novih koliko se kvaliteta linije promjenila na bolje. Drugi puta je bila pukla parica i dali su mi novu. Od tada je ovako:

Down Up
<!--[if gte mso 9]><xml> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:HyphenationZone>21</w:HyphenationZone> <w:Compatibility> <w:BreakWrappedTables/> <w:SnapToGridInCell/> <w:WrapTextWithPunct/> <w:UseAsianBreakRules/> </w:Compatibility> <w:BrowserLevel>MicrosoftInternetExplorer4</w:BrowserLevel> </w:WordDocument> </xml><![endif]--><!--[if gte mso 10]> <style> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Table Normal"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman";} </style> <![endif]--><!--[if gte mso 9]><xml> <o:shapedefaults v:ext="edit" spidmax="1026"/> </xml><![endif]--><!--[if gte mso 9]><xml> <o:shapelayout v:ext="edit"> <o:idmap v:ext="edit" data="1"/> </o:shapelayout></xml><![endif]--><table class="MsoNormalTable" style="mso-cellspacing:0cm;mso-padding-alt:0cm 0cm 0cm 0cm" border="1" cellpadding="0" cellspacing="0"> <tbody><tr style="mso-yfti-irow:0"> <td style="padding:0cm 0cm 0cm 0cm"> SNR Margin (0.1 dB):
</td> <td style="padding:0cm 0cm 0cm 0cm"> 13.9
</td> <td style="padding:0cm 0cm 0cm 0cm"> 10.0
</td> </tr> <tr style="mso-yfti-irow:1"> <td style="padding:0cm 0cm 0cm 0cm"> Attenuation (0.1 dB):
</td> <td style="padding:0cm 0cm 0cm 0cm"> 23.0
</td> <td style="padding:0cm 0cm 0cm 0cm"> 9.1
</td> </tr> <tr style="mso-yfti-irow:2"> <td style="padding:0cm 0cm 0cm 0cm"> Output Power (0.1 dBm):
</td> <td style="padding:0cm 0cm 0cm 0cm"> 14
</td> <td style="padding:0cm 0cm 0cm 0cm"> 12.4
</td> </tr> <tr style="mso-yfti-irow:3;mso-yfti-lastrow:yes"> <td style="padding:0cm 0cm 0cm 0cm"> Attainable Rate (Kbps):
</td> <td style="padding:0cm 0cm 0cm 0cm"> 20060
</td> <td style="padding:0cm 0cm 0cm 0cm"> 920
</td> </tr> </tbody></table>
Prije toga SNR - 6, Att - 26.5, a max brzina linije jedva 10.
Ico2005 je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2011., 16:51   #2920
azure
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 157
Citiraj:
Autor Problem Pregled postova
zvala me isto kak i tebe negdje i rekla mi ja ovisno kak mi ugovor dođe da ce mi aktivirat brzinu sredinom 11. ili pocetkom 12.mj. Jer od kako dobis ugovor moras cekat 7 dana da ti bude prihvacen (to ti je rok u kojem imas pravo se predomisliti)

@azure: oce mi bit jedan od tih bolji od sadasnjeg Tilgin Vood-a?
Tilgin je postavljan radi HHH usluge, trenutno ga zamjenjuje zyxel VoIP isto ruter. Teško je reći što je bolje što lošije, na dobroj parici sve radi super na lošijoj zahtjeva postavke modulacije i profila ali sve ovisi od slučaja do slučaja. Koliko znam nekada tilgin pravi problem sa preusmjeravanjem portova ali sve se može odraditi

@Ico2005 često svi zanemarujemo činjenicu da kućna instalacija može prouzrokovati više poteškoća nego parica do kuće. Mnogi niti ne znaju da telefoni isto tako prave smetnje u linijama stoga danas je najbolje biti sam svoj majstor i srediti što možeš sa svoje strane a dalje prijaviti operateru.
azure je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.11.2011., 17:55   #2921
vga killer
Treba kaj skurit??
 
vga killer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zgb
Postovi: 4,025
Citiraj:
Autor robert7 Pregled postova
Danas su mi poslali informaciju da mi je zahtjev odbijen jer nisam vlasnik linije kod t-coma.

Nakon što sam kod sklapanja ugovora 15 puta pitao kravu u sluzbi za korisnike da li mora potpisati ugovore vlasnik linije kod t-coma, ili mogu ja, jer bi da na mene glase racuni, koza je rekla da nema to veze... ( sto mi je bilo sumnjivo ).

Sad nek si jebu mater, vidim u startu koliko su jadni i neprofesionalni, radije cu placat 100kn vise t-comu i imati DONEKLE kakav takav support, nego ovo...

Hvala i dovidenja siptari!

Jebga, kad ti je nekaj tak vec sumljivo mogo si tu pitat i dobio bi odgovor kak spada, nemreju ni oni sve znat.
vga killer je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2011., 17:59   #2922
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,694
Pa jebemu lebac ako mi zena radi ugovore, ocekujem da ih onda zna i ispunit te objasnit...

A ne ovak napravi ugovor s kojim si mogu obrisat prkno ...


Neka, svako zlo za neko dobro, sad sam potvrdio da su krajnje nesposobni, nedobog da sam s njima imao nekih problema, pitaj boga ko bi to rijesio.
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2011., 19:02   #2923
vga killer
Treba kaj skurit??
 
vga killer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zgb
Postovi: 4,025
Citiraj:
Autor robert7 Pregled postova
Neka, svako zlo za neko dobro, sad sam potvrdio da su krajnje nesposobni, nedobog da sam s njima imao nekih problema, pitaj boga ko bi to rijesio.
U Zaprešiću ja i spajanje i gluposti ako ima, a nema tak puno
vga killer je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2011., 19:14   #2924
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,694
Neznam, toliko su mi u startu pali u očima da sumnjam da ću ikad dobit volju opet probati s njima :/
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2011., 08:51   #2925
azure
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 157
Citiraj:
Autor robert7 Pregled postova
Neznam, toliko su mi u startu pali u očima da sumnjam da ću ikad dobit volju opet probati s njima :/
Ja isto to kažem za HT pa sam i dalje na njima :P (zanemari ovo ispred, ošao bih odmah na Optimu da imaju vlastitu infrastrukturu kod mene :/) Nekima za za razliku recimo od 50 kuna ne da zamarati i čekati ali zamislim si da sam poslovnjak sa 10 adsl priključaka i hrpom telefona...mislim da je ušteda velika .
azure je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2011., 10:48   #2926
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,694
A gle, HT kad sam imao problema s njima nemogu reći da ih nisam riješio... Jest bilo natezanja dok ne dobijem nekog sposobnog na telefon kome mogu objasnit kako stvari stoje, ali kad je trebalo zamjenit zračni kabel drugo jutro su me čekali ispred kuće da zatvorim stafforde

Je ušteda, i prvenstveno sam radi toga htio preći na optimu, ali jebeš uštedu ako ću ja imat posla sa amaterima, sa službom za korisnike koju je jako teško dobiti, i slično...

Stvarno sam razočaran do zla boga s njima, jer čim mi se u startu ovako zamjere oko najjednostavnijih stvari, onda ne vidim razloga zašto si zagorčavati život!
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2011., 11:11   #2927
azure
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 157
Citiraj:
Autor robert7 Pregled postova
A gle, HT kad sam imao problema s njima nemogu reći da ih nisam riješio... Jest bilo natezanja dok ne dobijem nekog sposobnog na telefon kome mogu objasnit kako stvari stoje, ali kad je trebalo zamjenit zračni kabel drugo jutro su me čekali ispred kuće da zatvorim stafforde

Je ušteda, i prvenstveno sam radi toga htio preći na optimu, ali jebeš uštedu ako ću ja imat posla sa amaterima, sa službom za korisnike koju je jako teško dobiti, i slično...

Stvarno sam razočaran do zla boga s njima, jer čim mi se u startu ovako zamjere oko najjednostavnijih stvari, onda ne vidim razloga zašto si zagorčavati život!
znam teško je dobiti kvalitetnu osobu na telefon ovih dana...Radio sam u nekoliko službi znam kako rade i koje su im mogućnosti anyway svaka služba ima svoje bolje i manje bolje kvalitete to je normalno no bitno je da si zadovoljan uslugom (cijena, kvaliteta,podrška).
azure je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2011., 19:44   #2928
brunci-vg
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: vel.gorica
Postovi: 300
Nakon 5 godina vjernosti optimi doslo je vrijeme da kazem bye-bye. Nisu u stanju korigirati cijene, dignuti brzine, ponuditi nesto vjernim korisnicima. Oni meni nude 3 mj besplatnog interneta i 50 minuta besplatnih razgovora 3 mjeseca uz uvjet da produljim ugovor na 2 godine. Sta reci nego jadno.

Odoh lijepo na Amis, tamo imaju daleko bolju ponudu interneta i 1500 minuta razgovora mjesecno za slicnu cijenu koliko sad placam optimi. Uz to je akcija za prvih godinu dana u pola cijene.
brunci-vg je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2011., 07:05   #2929
sibica
Premium
Moj komp
 
sibica's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Croatia/Crikvenica
Postovi: 499
Meni je inače optima ok, ne mogu reći kako sam imao ikakvih problema sa njima,jedino mi se čini kako daju premale pogodnosti za produženje ugovora..Ali kako su mi opcije ili optima ili t-com, onda ostajem i dalje na optimi,ali bez ugovora...Dok ne naleti nešto bolje....
sibica je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2011., 10:34   #2930
ShAd0w_dAnCeR
Premium
Moj komp
 
ShAd0w_dAnCeR's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: BJ/ZG
Postovi: 537
meni veza malo pa malo sere.
na t-comu nikad nisam imao problema, a sad me u 2-3 sata igranja dote barem jednom diskonekta... jebes ti optimu i par megabita više za istu cijenu, žalim što sam prešao.
ShAd0w_dAnCeR je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2011., 12:42   #2931
BlackDwarf
BIND SOFT d.o.o.
Moj komp
 
BlackDwarf's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Novska
Postovi: 2,325
Kako je ista cijena?
BlackDwarf je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2011., 18:24   #2932
ShAd0w_dAnCeR
Premium
Moj komp
 
ShAd0w_dAnCeR's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: BJ/ZG
Postovi: 537
par desetaka kuna, ništ spešl. tak i tak moram platit 50kn dodatnih za neku radiofrekvenciju il šta ja znam što na t-comu nisam morao placat. dode mi na isto.
ShAd0w_dAnCeR je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2011., 21:03   #2933
vga killer
Treba kaj skurit??
 
vga killer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zgb
Postovi: 4,025
Ha? Kakva radijska frekvencija?
vga killer je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2011., 22:20   #2934
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor ShAd0w_dAnCeR Pregled postova
par desetaka kuna, ništ spešl. tak i tak moram platit 50kn dodatnih za neku radiofrekvenciju il šta ja znam što na t-comu nisam morao placat. dode mi na isto.
plačaš jedino pretplatu, koju plačaš i kod T Scuma


Inače, za moj problem pucanja veze, kažu seljaci da je problem u ruteru, sad ću dobiti novoga pa izvijestim
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2011., 09:29   #2935
BlackDwarf
BIND SOFT d.o.o.
Moj komp
 
BlackDwarf's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Novska
Postovi: 2,325
Citiraj:
Autor ShAd0w_dAnCeR Pregled postova
par desetaka kuna, ništ spešl. tak i tak moram platit 50kn dodatnih za neku radiofrekvenciju il šta ja znam što na t-comu nisam morao placat. dode mi na isto.

Kojih par kuna? Kakva radiofrekvencija?
Da imas iptv opet ces placat tv pretplatu bio ti na tcomu, optimi ili nekom trecem isp-u. Nema izuzetaka...
Doduse isp placa pristojbu ali tko korisnika pita...



I de mi molim te reci je li ovo par kuna?
BlackDwarf je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2011., 16:54   #2936
azure
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 157
Citiraj:
Autor ShAd0w_dAnCeR Pregled postova
meni veza malo pa malo sere.
na t-comu nikad nisam imao problema, a sad me u 2-3 sata igranja dote barem jednom diskonekta... jebes ti optimu i par megabita više za istu cijenu, žalim što sam prešao.
Vidim da se žališ na pucanje veze, poslo sam ti PM isto da se javiš na mail podrške službe Optime jer su meni tako pomogli. Ako se javiš i pitaš to se ne naplaćuje stoga dobro dođe informacija , možda ti je profil loš za uređaj ili imaš prigušenje na liniji veće ali barem ćeš znati zašto se javlja problem sa pucanjem veze kako navodiš. Mnogi traže isključenje Interleaving opcije neznajući da će time pogoršati se drastično kvaliteta te će se javljati pucanje veze češće.
Tehnička podrška optime ima puno više mogućnosti za manipulaciju sa paricom nekada se može samo sa par klika od 200 pucanja u 24h smanjiti na 1 pucanje .Naravno to su najčešće slučajevi gdje je kvaliteta parice odgovarajuća ali postavke na uređaju i centrali se "ne vole" .
azure je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2011., 23:37   #2937
Hackerivs
Premium
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Middle of nowhere
Postovi: 451
trebali su me danas prebaciti kod optime.
to se nije dogodilo, navodno je t-com kriv.
je li se to još nekome dogodilo. koliko treba da se to riješi?
Hackerivs je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2011., 00:04   #2938
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,490
Vjerojatno ce te 1.12. prebacit.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2011., 02:53   #2939
Hackerivs
Premium
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Middle of nowhere
Postovi: 451
nije mi jasno.
najavljeno je, nije prebačeno i sad jedni krive druge.
Hackerivs je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2011., 15:55   #2940
vga killer
Treba kaj skurit??
 
vga killer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zgb
Postovi: 4,025
Dogodi ti se to da nama t-com, u daljnjem tekstu HT, javi datum prebacivanja i kad dode taj datum nama iz tehnike se generira nalog.
E onda mi dodemo do korisnika kad HT-ovci nisu ili označili paricu pa moramo tražiti, ili uopće kod sebe na kolokaciji nisu prebacili broj.

U slučaju kad nisu prebacili broj moramo njih čekat i tu nažalost nemremo nis napravit. Al bar to naprave slijedeci dan kad ih se stisne
vga killer je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na