Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.03.2023., 22:05   #28651
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,340
Zna li se, hoce li snimit' jos koji dio?
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2023., 22:11   #28652
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,129
I neki dan smo pričali o najboljem filmu u zadnjih 10 godina, ne znam kako sam zaboravio Green Book. Vrhunski!
Mommistake je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.03.2023., 23:47   #28653
Miki9
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2021
Lokacija: Zagreb
Postovi: 260
Citiraj:
Autor DoxyTheCroat Pregled postova
I kao u prvom dijelu, negativci nemaju lica, identiteta, nacionalnosti. Najviše što se zna da je istočni blok/Kina/ ili neka fiktivna država iz tog dijela. Ali izričito se ne spominje. Bravo Tom.
S tim da je u prvom dijelu itekako još trajao hladni rat, a sada je - što? Koji su nam sad to globalni neprijatelji, globalno carstvo zla koje vreba na nevinog malog čovjeka.
Prvi dio u svom vremenu funkcionira,
al meni je sve ovo sad bilo debilno do te razine, s toliko najjadnije propagande da bi ga mogao shvatiti i prihvatiti isto ko da odraslom čovjeku daš kanticu, grabljice i lopaticu i staviš ga u pješčanik i kažeš mu nek se sjedne i igra 3 sata, i nek mu bude to zabavno, ko što je trogodišnjaku.

Doduše, apsolutni rekorder trasha najbijednijih tada dnevnopolitičkih aluzija je onaj nastavak Transformersa gdje je na početku prikazano kak se oni voze (transformirani u aute dakako) iz smjera nekakvog iranskog šatro nuklearnog postrojenja koje su upravo razje..li.
Roboti su često prikazivani u sfu ko napaćene ljudske sluge za izvršavanje njihovih hirova, no ovo je za gordu ekipu s cybertrona niže neg da su ih presložili u waste disposal strojeve, ili da pumpaju zagrebački pročišćivač otpadnih voda.
Miki9 je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2023., 00:09   #28654
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,816
I dalje je ista misteriozna (ruska) sila u pitanju, obzirom da se koristi MiG-28, Sukhoi Su-57 i Mil Mi-24 mašinerija, umjesto npr. (kineskih) Chengdu J-20, a 36 godina nakon orginala snimili su ponovno isti film.

Kak god se okrene, novi Top Gun je repriza orginala u skoro svakom kadru, (lošoj) glumi, radnji, negativcima, itd. - i to im je bil cilj, a Tom Cruise sa svojih 60 godina ima priliku biti "najbolji od najboljih".
__________________
AMD Ryzen 7 Pro 4750G + Vega iGPU | be quiet! Pure Rock 2 Black | MSI B450 Tomahawk Max II | 32GB G.Skill DDR4-2666 Value | 256GB AData SX8200 Pro NVMe | 2x4TB WD Red Plus | Fractal Define 7 Compact | Corsair CX450M
The Exiled je online   Reply With Quote
Staro 12.03.2023., 12:54   #28655
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 2,048
Meni se Maverick jednostavno nije svidio, ali vas dvoje ste ga baš satrali Ja stvarno ne bih kazao da je to bila loša gluma, to je klasični akcijski film. Kakve je doduše više baš i ne gledam, ali eto prihvaćam svačije mišljenje.

Zanimljivo kako sam do Doxyevog komentara bio siguran kako je ta neprijateljska država u filmu jasno navedena kao Iran, ali eto očito nije. Osnovni razlog zašto je meni bilo očito da to jeste Iran proizlazi iz teme obogaćivanja urana (tema oko koje se Iran nateže ko slanu ribu već godinama), postupak koji je na zapadu opravdan i siguran kao branje tratinčica, ali ako slučajno netko drugi na ovom našem svijetu dođe na istu tu ideju onda treba očekivati Tomicu da mu ubaci projektil kroz ventilaciju

Što je, sada kada malo razmislim, više nego usporedivo s pothvatom Lukice kada je na sličan način satrao galaktičko zlo.
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2023., 13:03   #28656
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,988
Iran je gatant, njima su davno prodali F14 koji se dalje tam jedino koristi, koliko znam. To kaj biolo i ruske opreme niš čudno, mogli su kupit, iznajmit, surađivat i sl. Također zna se koliko se prepucavaju sankcijama jer se boje da bi Iran mogao postati nuklearna sila
Nisam vidio lošu glumu, takva je kakva i treba biti za ovaj tip filma, sve u njemu funkcionira od prve do zadnje minute, slično kao i Furiosa/Mad Max
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2023., 13:05   #28657
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,278
Sta je to toliki hype sa ovim Everything Everywhere All at Once, jel to stvarno "najnagrdjivaniji" film. svih vremena ili je najwokeizirianiji film svih vremena

Volim super herojske filmove i sci fi i fantasy. Yeoh mi je druga najmrza zemska pojava na ekranu odma iza one iz Expansea, jel vridi to gledat il da ne gubim dragocjeno vrime.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2023., 13:18   #28658
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,816
Citiraj:
Autor Mladenxy Pregled postova
Iran je gatant, njima su davno prodali F14 koji se dalje tam jedino koristi, koliko znam.
Nema tu realnosti Mladene, to je film s fiktivnom situacijom, jer ako budemo gledali realnost, Sukhoi Su-57 se koristi jedino i isključivo od strane Rusije i to svega nekoliko desetaka komada.

Velim, jedini razlog za F-14 je dodatna nostalgija, jer je cijeli film zapravo isto ono kaj smo gledali ko klinci u orginalu. Ništa posebno, a pogotovo ne najbolji film u posljednjih deset godina.
__________________
AMD Ryzen 7 Pro 4750G + Vega iGPU | be quiet! Pure Rock 2 Black | MSI B450 Tomahawk Max II | 32GB G.Skill DDR4-2666 Value | 256GB AData SX8200 Pro NVMe | 2x4TB WD Red Plus | Fractal Define 7 Compact | Corsair CX450M
The Exiled je online   Reply With Quote
Staro 12.03.2023., 13:23   #28659
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,988
Pa ne događa se film u alternativnoj stvarnosti, uostalom svatko ga ima pravo interpretirati kako želi. Meni je očito Iran u pitanju a SU i pilote su mogli iznajmiti od Rusa za vrijeme izgradnje kompleksa, koji rade uz njihovu pomoć na svom terenu. Eto.
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2023., 13:48   #28660
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,816
Nije ovo dokumentarni film, a Rusija i Iran su u pravom životu partneri, pa im ovi opet ne daju Sukhoi Su-57 mašine koje bez ikakvih problema sruše prastari F-14 koje je Amerika (opet u pravom životu) prodala Iranu kad su si bili dobri.
Citiraj:
  • The third act of the film depicts Maverick and his crew dodging a swarm of Soviet-era S-125 short-range anti-aircraft missiles launched point blank.

  • No Su-57s have been exported, though, and as of mid-2022, the Russian Air Force itself reportedly wields just three aircraft of this type, not counting the prototypes.

  • The terrain serves as another counterargument. The snowy mountains we see in Top Gun: Maverick do not match the terrain of Iran’s coastline.
Uglavnom, kroz cijeli film se proteže hrpa ruske tehnike u zemlji koja zapravo ne postoji na ovom planetu.

Cijela radnja je složena da bude nostalgična i zato je cijeli film kopija orginala, tak da nema tu neke prevelike mudrosti, kad Maverick u više od 40 godina starom avionu spašava svijet od modernih Sukhoi Su-57 čuda tehnike.
__________________
AMD Ryzen 7 Pro 4750G + Vega iGPU | be quiet! Pure Rock 2 Black | MSI B450 Tomahawk Max II | 32GB G.Skill DDR4-2666 Value | 256GB AData SX8200 Pro NVMe | 2x4TB WD Red Plus | Fractal Define 7 Compact | Corsair CX450M

Zadnje izmijenjeno od: The Exiled. 12.03.2023. u 13:54.
The Exiled je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.03.2023., 14:12   #28661
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,988
Normalno da teten ne podudara sa iranskom obalom kad je sniman u poznatom kanjonu gdje inače preletavaju godinama, ak se ne varam. Film je bajka, nema veze sa realnošću ali jasno je na koju zemlju aludiraju. To ne znači da je film zbog toga realan. I u prvom dijelu su "Rusi" letjeli u američkim avionima, nitko oko toga nije radio problem pa ne bi trebalo ni oko snježnih planina koje ne odgovaraju stvarnom reljefu. Da su u filmu tu državu nazvali Wakanda ne bi ni bilo rasprava.
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2023., 14:18   #28662
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,510
brate u što pretvoriste serije i filmove teme, najbolje za izbjegavat majkemi
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2023., 14:25   #28663
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,816
Citiraj:
Autor Mladenxy Pregled postova
Normalno da teten ne podudara sa iranskom obalom kad je sniman u poznatom kanjonu gdje inače preletavaju godinama, ak se ne varam. Film je bajka, nema veze sa realnošću ali jasno je na koju zemlju aludiraju. To ne znači da je film zbog toga realan. I u prvom dijelu su "Rusi" letjeli u američkim avionima, nitko oko toga nije radio problem pa ne bi trebalo ni oko snježnih planina koje ne odgovaraju stvarnom reljefu. Da su u filmu tu državu nazvali Wakanda ne bi ni bilo rasprava.
Mladene, da li se ovaj film unatrag nekoliko posljednjih stranica ove teme hvali kao nešto najbolje unatrag posljednjih deset godina, baš upravo radi "realnosti" koju danas rijetko koji film ima? Na stranu sad da je cijeli film, scene i lokacije nerealan isto ko i Wakanda koju spominješ kao primjer znanstvene-fantastike. Jebemu, pa da su htjeli onda su mogli uzeti Siriju kao pravi primjer iz realnog života, jer su Izraelci pod okriljem noći i u tajnosti bombardirali potencijalni nuklearni bunker u Siriji u 2007., a bome i krajolik Sirije se donekle podudara s ovim kaj se pokušava prikazati u Top Gun: Maverick nastavku. Tak da kak god okreneš, Top Gun nastavak je nakon 36 godina od orginala koji se bavi tematikom hladnog rata opet ispričal istu nerealnu priču i sam film nije ništa posebno. Pogledal se i to je to.
__________________
AMD Ryzen 7 Pro 4750G + Vega iGPU | be quiet! Pure Rock 2 Black | MSI B450 Tomahawk Max II | 32GB G.Skill DDR4-2666 Value | 256GB AData SX8200 Pro NVMe | 2x4TB WD Red Plus | Fractal Define 7 Compact | Corsair CX450M
The Exiled je online   Reply With Quote
Staro 12.03.2023., 14:29   #28664
ansha
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
ansha's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Sibenik
Postovi: 1,049
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Sta je to toliki hype sa ovim Everything Everywhere All at Once, jel to stvarno "najnagrdjivaniji" film. svih vremena ili je najwokeizirianiji film svih vremena

Volim super herojske filmove i sci fi i fantasy. Yeoh mi je druga najmrza zemska pojava na ekranu odma iza one iz Expansea, jel vridi to gledat il da ne gubim dragocjeno vrime.
Meni je katastrofa, histericno, samodopadno, pretenciozno smece... zeli biti dubok i pametan a banalan je i naporan....
ansha je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2023., 15:29   #28665
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,111
Ja gledam Dirty Dozen, zabole me za sva gorenavedena sranja.
kopija je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2023., 15:53   #28666
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 2,048
Everywhere All at Once trivia:

All the VFX for this film was done by 9 people, including the two directors, with the majority of the shots being done by a core group of 5 people. None of the VFX team went to school for VFX. They were all friends who taught themselves with tutorials they found online for free.

mkey je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2023., 18:35   #28667
pci_e3x
Premium spammer
Moj komp
 
pci_e3x's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: D.Zagora
Postovi: 766
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
brate u što pretvoriste serije i filmove teme, najbolje za izbjegavat majkemi
i temu o automobilima
pci_e3x je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2023., 20:52   #28668
DoxyTheCroat
Premium
Moj komp
 
DoxyTheCroat's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Ivanić Grad
Postovi: 340
A jebo vas Iran i Rusija.

Kao što rekoh, nema oznaka, nitko i ništa se ne spominje. U tome je poanta.
Gledatelji mogu izvlačiti zaključke prema viđenoj opremi i godinama, ali film ništa ne gura u usta, pogotovo propagandu.
Propagandi USA filmovi u svakom kadru bar na 2 mjesta imaju istaknutu zastavu, ili kombinaciju boja zastave, ovaj ne.

Iskreno, ja bi prije rekao da je riječ o Kazakstanu, čisto radi mašinerije, ali po terenu bi rekao Pakistan. Poošto je F14 nostalgije radi morao biti nekako ubačen, totalno je nebitno tko da u ovom trenutku ima funkcionalnoga u RL.

Iran mi nije ni blizu.

Na kraju dana, koliko ljudi u kinu je išlo surfati modele aviona i helića i uspoređivati sa službenim podacima ministarstva obrane Irana. Ideš gledati film, za koji znaš da je klasični oldschool akcić, koji se pazi ovo ... zove TOP GUN, pa neće biti o podmornicama.
DoxyTheCroat je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2023., 21:34   #28669
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,816
OK, ali cijela rasprava je počela kak je to jedan od najboljih akcijskih filmova u posljednjih deset godina, jer baš je realan, nema preseravanja, guranja kojekakve propagande i LGBTQ+ poruka, lišen je CGI pretjerivanja i superjunaka. I onda kad se pogleda, čovek skuži da je pun CGI pizdarija, posebice završnica filma, jer svi kadrovi koji su snimljeni s glumicima u pravim avionima dok ih voze pravi piloti su upotrebljeni za kasnije potrebe CGI dorade. Maverick je najjači superjunak od svih, do te mjere da se Marvel i DC mogu lagano sakriti, jer frajer sam rješava Su-57 u skoro pola stoljeća starom F-14. Za dobru mjeru ubačena je jako zgodna glumica u ulogu pilotkinje, tako da uz crnca pilota nitko ne može reći da nisu zastupljeni svi, a Top Gun koji je u pravom svijetu škola, pod vodstvom Mavericka ispada kao jedna od tajnih organizacija nalik onoj iz Cruisove Mission: Impossible franšize.

Sve u svemu, koliko god se Top Gun: Maverick trudi biti realan i netipičan, na kraju dana smo pogledali još jedan tipičan film kakav gledamo i od strane drugih filmskih studija i nema potrebe tražiti neka dublja značenja, jer je film akcijska pucačina iz 80-ih i 90-ih snimljen za novije uzraste koji se uvijek nalaze prozvani i uvrijeđeni kad gledaju nešto s mobitelom u ruci. Kaj se misteriozne zemlje tiče, može biti i BiH u pitanju (bile su i neke piramide u onom kanjonu, ne zna da li ste skužili) koliko toga nema veze s vezom i radnjom u ovom realnom filmu o aviJonima i pilotima koji svaki dan rade prelete nad nosačem aviona (koji može, a i ne mora biti u Mediteranu, Crnom moru, Kaspijskom jezeru ili Perzijskom zaljevu), a onda su u kanjonu i izbjegavaju SAM baterije bez radara, jer im (SAM baterijama) Vidoviti Milan šalje pozitivnu energiju, pa točno znaju gdje je Maverick koji samo što nije oborio sva tri Su-57 koji ga i ne moraju vidjeti da ga sruše u letećem muzejskom primjerku zvanom F-14.
__________________
AMD Ryzen 7 Pro 4750G + Vega iGPU | be quiet! Pure Rock 2 Black | MSI B450 Tomahawk Max II | 32GB G.Skill DDR4-2666 Value | 256GB AData SX8200 Pro NVMe | 2x4TB WD Red Plus | Fractal Define 7 Compact | Corsair CX450M
The Exiled je online   Reply With Quote
Staro 12.03.2023., 21:45   #28670
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,988
Kao što smo rekli Top Gun je bajka o avionima, prvi dio je bio prikriveni homo film po tumačenju Tarantina a drugi dio je bolji nego prvi

Bajka, nerealan...sve to nema veze sa kvalitetom. TG ni ne pokušava bilo koga uvjeriti u realnost niti sam sebe smatra ozbiljnim filmom, ali uspijeva ono što i želi;
1. zaraditi novce
2. privući publiku u kina
3. zabaviti
4. dobar dio nas i oduševiti.
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2023., 21:54   #28671
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,816
Jebiga tak, ili je bajka ili je etalon filmske realnosti, jer vidiš i sam da je sad teško skužiti razliku koliko je bajkovit ovaj realan film o avionima i hrabrosti jednog jako starog pilota i njegovog još starijeg aviona.

Umjesto F-14 trebali su složiti priču da Maverick sam (i ničim izazavan) sa svojim P-51 Mustangom, rješava zločine diljem svijeta. Nešto tipa NCIS: Top Gun ili CSI: Maverick. U svakom slučaju Su-57 nema šanse.

Novi Mission Impossible ima realniju radnju od ovog Top Guna, a obzirom da je isti glavni glumac u pitanju, većina bude mislila da je to treći nastavak - Top Gun: Mission Impossible: Return of the Goose.
__________________
AMD Ryzen 7 Pro 4750G + Vega iGPU | be quiet! Pure Rock 2 Black | MSI B450 Tomahawk Max II | 32GB G.Skill DDR4-2666 Value | 256GB AData SX8200 Pro NVMe | 2x4TB WD Red Plus | Fractal Define 7 Compact | Corsair CX450M
The Exiled je online   Reply With Quote
Staro 12.03.2023., 22:11   #28672
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,988
Ja nisam ni očekivao film tipa The Right Stuff (1983), nego potpuno drugi set emocija i sve sam to dobio.
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2023., 22:22   #28673
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,816
Ni ja, pogledal sam ga kad je izašel i to je bilo to, ništa posebno, repriza orginala, nisam to ni komentiral u ovoj temi.

Sad skoro godinu dana nakon prikazivanja u kinu, Top Gun: Maverick je realnost samo takva.
__________________
AMD Ryzen 7 Pro 4750G + Vega iGPU | be quiet! Pure Rock 2 Black | MSI B450 Tomahawk Max II | 32GB G.Skill DDR4-2666 Value | 256GB AData SX8200 Pro NVMe | 2x4TB WD Red Plus | Fractal Define 7 Compact | Corsair CX450M
The Exiled je online   Reply With Quote
Staro 12.03.2023., 23:10   #28674
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,340
Da su zadržali Charlie/Kelly, dobio bi na realnosti a pogotovo na težini

Sent from my motorola one 5G ace using Tapatalk
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2023., 04:17   #28675
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,175
Citiraj:
Autor mkey Pregled postova
Everywhere All at Once trivia:

All the VFX for this film was done by 9 people, including the two directors, with the majority of the shots being done by a core group of 5 people. None of the VFX team went to school for VFX. They were all friends who taught themselves with tutorials they found online for free.

žešče smethe od filma razbacano
zato ce skupit par oscara jer ipak azijsko tržište je veliko $$

banshee ,tar,trokut tuge i ...na zapadnom frontu su remek dijela za ovo
smh

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2023., 08:52   #28676
DoxyTheCroat
Premium
Moj komp
 
DoxyTheCroat's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Ivanić Grad
Postovi: 340
Odgledali smo Draculu od Wes Cravena (2000, 2003).
Prvi dio je čisto prolazan, da sam ga gledao ko klinac po izlasku bio bi mi genijalan.
Drugi dio je ajme meni, cirkus, čak zanemaruje kraj prvog dijela (Ostaci drakija su u srebrnom lijesu na čuvanju), a cijeli priča drugog dijela je ta da njegovi ostaci su u gradskoj mrtvačnici završili što je početak filma i podloga za daljnji razvoj radnje.
A završetak tek...rak mozga.
DoxyTheCroat je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2023., 22:15   #28677
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,988
A Man Called Otto

Kao više nema dobrih filmova...ima.
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2023., 21:28   #28678
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,340
Urokani medo je vani, cuvajte se
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2023., 21:36   #28679
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 2,048
Tog medvjeda sam baš planirao izbjeći, pa ne moram valjda svaki trash film pogledati.
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2023., 23:58   #28680
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,936
U međedu ne glumi Nicolas Cage.. pa kakav je to treš film u kojem njega nema.
__________________
Hala Madrid!

Zadnje izmijenjeno od: Mirkopoter. 15.03.2023. u 00:09.
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na