Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 19.06.2014., 13:23   #2821
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
Bogohulnici, trpamo meksiko ko šuker severinu
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline  
Staro 19.06.2014., 13:25   #2822
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,247
.. ko Rocco Siffredi Silviu Saint.
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.06.2014., 13:32   #2823
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,547
Obrana nam je spora i neuigrana (i sam Corluka je ovo zadnje priznao). Za ozbiljnije tekme nam treba klasicni defanzivni vezni da Modric i Rakitic imaju vise slobode prema naprijed. I bez Pranjica u ekipi.

Sanse s Meksikom su 50:50, a ako se na ovom gore poradi sanse nam rastu.

Nisu oni nepobjedivi, ali morat cemo odigrati jos bolje nego protiv Brazila i Kameruna. Koncentriranije, s manje gresaka, a sasvim sigurno smo prema naprijed kreativniji i nepredvidiviji od njih.

Kamerun bi dobili i bez crvendaca, samo nebi tak uvjerljivo. Ekipa im je u rasulu i izuzev prvih deset minuta nisu nes pokazali.

Izvrsno je sto se nisu previse umorili, ozlijedili, ili dobili kartone. Uz to smo si visokom pobjedom napucali samopouzdanje. Da su stisli gas do kraja, trebali su osam komada zabiti

Nek novine pisu sto hoce, bitno je da izbornik i igraci ostanu koncentrirani i na zemlji, Meksiko se moze dobit. Nek sad i izbornik pokaze da zna svoj posao. E i da, Pranjic van!
__________________
i9-10850K / asrock z490 taichi / 64gb DDR4/ 1gb ssd / 4 tb wd hdd / Gigabyte 6600xt /

Zadnje izmijenjeno od: Roberto. 19.06.2014. u 13:38.
Roberto je offline  
Staro 19.06.2014., 13:49   #2824
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Citiraj:
Autor Prki Pregled postova
Pa po tebi šteta što smo uopće otišli a sad kad smo tamo najbolje bi bilo da se spakujemo i odemo kući.Taj rastrčani Mexiko je dao 1 gol Kamerunu i trebao popiti 3-4 komada od prejadnog Brazila.Taj Pranjić nije trenirao 10 dana kako treba i u drugo poluvremenu je bio jedan od boljih na terenu.Šta su trebali jurišati ko blesavi i tražiti ozljede i iscrpljenost pa da ti budeš sretan.Mislim nevjerovastno je da ima likova poput tebe koji nakon pobjede o 4-0 ideš izjavljivati da nemamo šanse protiv Mexika koji je jedva prošao Kamerun.
lupetas. naravno da mi je drago da smo tamo i da smo tukli kamerun. samo i dalje tvrdim da nam igra nije na razini. cinjenica je da je dosad meksiko vise pokazao, da su protiv brazila (koje je igrao dosta bolje nego protiv nas) puno vise pokazali i bili skoro al pari s njima, da su trkacki jako mocni, kompaktni i pucaju iz svih pozicija. Normalno da ih mozemo dobit ali treba smanjit euforiju (koja uopce nije plod dobre igre), igrat ful oprezno i iskoristit svaku priliku koja nam se otvori. Za utakmicu sa meksikom nam treba jedan razarac, a ono sto nam ne treba je daniel pranjic kojemu treba zahvalit i poslat ga kuci sa jelavicem
Fatal je offline  
Staro 19.06.2014., 13:56   #2825
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,323
Evo pobjedimo i OPET ne valja, dajte ljudi prestanite sa sranjima više.
Ili jednostavno nemojte gledat našu repku i amen.

Priče da perišić ne treba igrat više za repku su smiješne kao i post od Fatala iznad.

Očito bi bilo bolje da odustanemo od svih natjecanja da neki ljudi ne bi gledali nikakvu igru, sva sreća pa svjetski prvaci idu dalje.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline  
Staro 19.06.2014., 14:05   #2826
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
da, kad covjek argumentirano prica onda je smijesan, a kad je euforican zbog rezultata i lose igre onda je realan. cuvena hrvatska objektivnost. ovo je deja vu iz 2002. losije otvaranje, pa euforija pa prizemljenje. nek me demantiriraju na terenu, radu cu priznat da sam govorio gluposti
Fatal je offline  
Staro 19.06.2014., 14:07   #2827
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,247
A čemu uopće sad te neke priče i spekulacije, ovo ono? Đizus ljudi kako ste jadni..

Jesmo ih dobili? jesmo..
Igramo protiv Meksika i treba nam pobjeda? treba.

Samo to je sada bitno.. Čemu daljnje rasprave u negativnom smislu? WTF vam je?
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline  
Staro 19.06.2014., 14:16   #2828
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Halos Pregled postova
Htio sam jučer komentirat jedan tvoj komentar, bio sam osoran i ljut, a onda sam vidio da je nick "apgrejdan" . reko zajebi .
Citiraj:
Autor Drvoje Pregled postova
"apgrejdan" - misliš podcrtan

Sad je dobar sa sivom eminencijom foruma - plaća im u naturi šta su ga primili, i to sve na račun preduzeća
Citiraj:
Autor Halos Pregled postova
Šalabajzer.
reći ću vam nešta na mesičkom: NE HERITE

Citiraj:
Autor domis Pregled postova
i zato budu naši usrali
pa budeš gledal opet nakon par gemišta Sandru Afriku pa će ti bit lakše

Citiraj:
Autor robert7 Pregled postova
Bogohulnici, trpamo meksiko ko šuker severinu
Tako je. Do vrha i još da se podlije preko

Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Evo pobjedimo i OPET ne valja, dajte ljudi prestanite sa sranjima više.
Ili jednostavno nemojte gledat našu repku i amen.

Priče da perišić ne treba igrat više za repku su smiješne kao i post od Fatala iznad.

Očito bi bilo bolje da odustanemo od svih natjecanja da neki ljudi ne bi gledali nikakvu igru, sva sreća pa svjetski prvaci idu dalje.
Brko je offline  
Staro 19.06.2014., 14:31   #2829
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,728
Jedva čekam danas tekme.

Kolumbija i Obala bjelokosti. AAAJJMMMOOOOO DIDI! TRPANJE! Nek odigraju X, a grci i japanci mogu doma ak se mene pita.

Urugvaj - Engleska...nadam se pobjedi engleza ali mislim da ih je ubila ona tekma protiv talijana. No živi bili pa vidjeli.
Hamm je offline  
Staro 19.06.2014., 14:32   #2830
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,323
Citiraj:
Autor Fatal Pregled postova
cuvena hrvatska objektivnost.
Ne nego konstantni pesimizam.

Sa brazilom smo igrali ok, sudac je usro sve, kamerun je igrao prvih 10 min i to je to, ostali bez igrača i dobili par komada.
Dal igramo atomski nogomet? Ne igramo.
Dal igramo loše? Ne igramo.
Dal imamo dobrog trenera? Po meni imamo (manje iskusnog ali nikako lošeg), iako je teško za sudit jer nismo odigrali puno utakmica s njim.
Dal li možemo svaku tekmu bit bolji? Moramo i možemo.

Dosta mi je konstantnog slušanja kako nikad niš ne valja, da niš ne valja mi ne bi zabili 2,3 a bome ni 4 gol.
Koliko se prije prvenstva sralo o perišiću a jučer je odigrao skoro najbolje od svih ostalih.

Dajte malo vjere, malo optimizma, ništa nije izgubljeno, a ako ne dobijemo meksiko ne zaslužujemo ići dalje, a na dečkima je da nam pokažu dal smo dobri ili prosječni.
Pogledajte malo druge jake repke kako prolaze, njih bi razapeli da su naši...
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.06.2014., 14:33   #2831
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Mexico je naravno pobjediv. Pa nisu valjda oni nekakvi alieni?
No smatram da ce ih biti gotovo nemoguce pobjediti ukoliko Niko ponovno izvede ovakvu postavu. Neki ovdje tvrde da ni Raketa a ni Modrinjo nisu nista bolje odigrali od Sammira. Presmijesno.

Ukratko, Raketa je jedan od najboljih na svojoj poziciji u prosloj sezoni. Ako ne i najbolji u europi. No top 5 sigurno. I onda tog raketu zrtvujemo za Sammira koji uzima njegovu poziciju, covjeka koji nicim nije zasluzio ni da se spomene u kontekstu reprezentacije, a kamo li tek da se jedan od boljih igraca zrtvuje za njega.

A sammir ko sammir. Pokazao i demonstrirao apsolutno nista. No nema veze, trudi se na treninzima + u zadnje vrijeme ima ogromnu podrsku medija. Dovoljno da ga i 'obicni' puk napokon podrzi.

No u tu temu vise necu ni zalaziti. Ja se iskreno osjecam pos*ano nakon sto sam damira vidio u prvoj postavi. I jos pos*anije nakon sto sam vidio ponovno tog lika kako igra i sta (ne)odigrava. No naravno, ovo se ne smije spominjati, inace ce mi razno razni wannabe Zidaci pojesti sve rijeci

Ukratko, zadnja od mene po pitanju Dammira. A i Nike koji me poprilicno razocarao.

P.S.
A sta sam cijelo vrijeme tvrdio za Perisica? Car i nas uvjerljivo najbolji igrac do sad na SP-u. Ivanu nema ravna.
Mileni je offline  
Staro 19.06.2014., 14:35   #2832
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,728
Sudac je usrao i to kaj se oscar prošetao kroz vezni red i kroz DVA STOPERA. I to je zasigurno sudac kriv.

I ovo prvenstvo je ispalo na kraju prepuno zanimljivosti i iznenađenja.
Hamm je offline  
Staro 19.06.2014., 14:36   #2833
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,247
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Sudac je usrao i to kaj se oscar prošetao kroz vezni red i kroz DVA STOPERA. I to je zasigurno sudac kriv.
A hoćeš reći da nije bio očigledan faul iza leđa nad Raketom?
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline  
Staro 19.06.2014., 14:57   #2834
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,728
Je bio je ali opet stoji da obrana tada nije odradila posao kak spada. Bez obzira na faul.
Hamm je offline  
Staro 19.06.2014., 15:01   #2835
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,247
Ok, slažem se.. Prošao je kao kroz putar, bez imalo "prepreka"
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline  
Staro 19.06.2014., 15:09   #2836
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,323
Pričate o obrani, a pogledajte kakvu ima brazil, na papiru imho najbollje igrače na prvenstvu a ispadaju sasvim prosječni, bar koliko su do sad s nama i meksikancima pokazali.

@Mileni

Niko nije izveno protiv brazila i kameruna istu postavu, i sad iz te dvije ima po meni slatke brige koga će stavit jer ako nije slijep, a nije, vidi da je vrstaljko bolji od pranjića, jelavića nema potrebe ubacivat a bome ni rakitića micat sa njegove prirodne pozicije.
Super je što manđo nije zaboravio zabijat, a koliko god pričali da je sasvim prosječan i precjenjen, ipak se jako često nalazi u pravom mjestu u pravo vrijeme, a to nikako nije odlika prosječnih napadača.
Malu rošadu napravit i sa borbenom igrom dobivamo meksiko.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline  
Staro 19.06.2014., 15:39   #2837
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,547
Vrsaljko tranu, i po meni cisti defanzivac umjesto Kovacica, njega neka u drugom ubaci. Brazilci su nam se presetavali jer kod centra nije bilo takvog igraca koji bi tamo uzeo loptu ili napravio profi faul.

Vukojevic ili Badelj ili Brozovic umjesto Kovacica, a Raketu gurnut naprijed. I Kovacica ubacit u drugom da cuva loptu i pozitivni rezultat

Perisicu svaka cast, bio sam protiv toga da igra na SP zbog njegovog dosadasnjeg ucinka za repku, ali decko briljira, nas najbolji igrac do sad.
__________________
i9-10850K / asrock z490 taichi / 64gb DDR4/ 1gb ssd / 4 tb wd hdd / Gigabyte 6600xt /
Roberto je offline  
Staro 19.06.2014., 15:46   #2838
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Kaj iz penala?
Prvi i treći gol za brazil su greške naše obrane/veznog reda.
Ehh..nije se spavalo baš puno noćas
Da, u pravu si, mislio sam na gol Neymara iz igre (penal sam već izbrisao iz sjećanja )

...

Da se sada ne kvotam, mene je zbilja bilo više strah ove sinoćnje utakmice nego Meksika,ma kako to sumanuto zvučalo
Mislim da, iako je očito da se radi o hebeno dobroj, uigranoj i efikasnoj momčadi, činjenica da se žele nadigravati naša je najveća šansa i adut.
Budu li naši u obrani "level up" (a što bi i trebali, motiv je valjda "do neba i nazad"), mi možemo igrati protiv njih, igrati i dobiti.
Ali isto tako važi i ovo (imho): obje dosadašnje utakmice možemo lagano "mački o rep", jer tek Meksiko je prva i prava proba tko smo i što smo, i još važnije, dokle objektivno možemo ovaj puta.
Na Meksiku će se sve jasno pokazati (a ja sam optimist )


Problem sa Meksikom, po meni, može biti još nešto- jaaako važno da mi ne primimo prvi gol, jer Sombrerosi znaju igrati "na rezultat", i jedino me brine takav razvoj situacije.
Sumnjam da će protiv nas imati cojones da nastave napadački, ako bi slučajno prvi poveli.
Brzinci u defanzivnoj postavi, to bi nam mogao biti problem...(ono ranije spomenuto: 1na1, kontra, vertikalna igra ka golu...).

Aaaali neće oni povesti, i zato- ko ih hebe, idu doma 100%

Zadnje izmijenjeno od: windfucker. 19.06.2014. u 15:59.
 
Staro 19.06.2014., 16:24   #2839
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,304
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Čitam sad naše portale i zlo mi je. Ovakvo glorificiranje prosječne igre i "više sreće nego pameti" je smiješno i mislim da će nas Meksiko gadno prizemljiti ako krenemo u utakmicu s "mi smo najbolji" stavom.
Zašto?

1. Igrali smo protiv ekipe koja nema ni glavu ni rep, koji nisu ni sami znali što bi radili s loptom osim trčali naprijed prema golu.
2. Do crvenog kartona nismo napravili apsolutno ništa vrijedno pažnje, nego su nam se šetali kroz Pranjića i ulazili sve do šesnaesterca. Da su imalo kvalitetnija ekipa, uvalili bi nam 3 komada u prvih 15 minuta.
3. S igračem više je trebalo predugo da se krenu raditi gol šanse.
4. Igra 1 na 1 je KA-TA-STRO-FA. Jedna ozbiljna ekipa si ne smije dopustiti da u toliko, pa i u jednoj takvoj, 100% šansi ne zabije.

Budite objektivni, igra od sinoć nije ništa spektakularno u odnosu na prijašnje igre reprezentacije. Čisti prosjek.

Daj bogati oblači kopačke i trk u Brazil, takav predobar i prepametan stigneš nam spasiti obraz i ovu prelošu igru, da si ti bio bilo 22-0 vjerovatno, i daj povedi još kojeg kolegu izbornika-stručnjaka sa foruma da malo bude mir i da ljudi koji su zapravo gledali utakmice mogu normalno komentirati.Zanima me samo šta će te kenjati ako prođemo Mexico???
Prki je offline  
Staro 19.06.2014., 16:55   #2840
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,692
Citiraj:
Autor Prki Pregled postova
Daj bogati oblači kopačke i trk u Brazil, takav predobar i prepametan stigneš nam spasiti obraz i ovu prelošu igru, da si ti bio bilo 22-0 vjerovatno, i daj povedi još kojeg kolegu izbornika-stručnjaka sa foruma da malo bude mir i da ljudi koji su zapravo gledali utakmice mogu normalno komentirati.Zanima me samo šta će te kenjati ako prođemo Mexico???
Sutra fino do prve knjižnice i uzmi rječnik u ruke jer očito ne razumiješ što znači OBJEKTIVNO MIŠLJENJE o nečemu.

Kad nađeš i shvatiš što znači riječ "objektivno", onda dođi i reci što točno nije istinito u ove 4 točke koje sam naveo.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline  
Staro 19.06.2014., 16:57   #2841
Dizel
3.14zda ®
Moj komp
 
Dizel's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 8,314
Jesam vam reko da će bit plitak potok? Klošari jedni.

Meksiko će isto fasovat, oni znaju igrat protiv klokana iz J.Amerike s kaubojskim nogometom, a s Brazilom utakmica ionako im nije mjerilo jer su se gamad dogovorila.
__________________

QuadCore Intel i3-8100
Gigabyte H310 MBO
8GB DDR4 Transcend
Gigabyte GeForce GTX 1060 3GB Windforce
Kingston 240GB SSD
Dell U24 monitor
Sharkoon AM5 Case
Corsair 400W PSU




Pentium G4600
Asus H110
16GB G.Skill Aegis
Kingstom 240GB SSD
Sapphire Pulse RX560
Point Of View 500W Black Diamond
Samsung 225 LCD/TV
Benq DVDRW 18X
Antec NSK4400
Sharkoon "S-Series" 1x120mm + 2x80mm
Logitech mouse & Logitech UltraX Flat keyboard
Logitech Rumblepad II & Cordless Rumblepad II




Lenovo X1 Extreme

QuadCore Intel i5-8300H CPU @ 2.30GHz
8GB DDR4 Samsung
240GB Samsung
NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti Max-Q





HexaCore Intel i5-9400F
MSI B360I Gaming PRO AC ITX MBO
8GB DDR4 Transcend
MSI GeForce GTX 1050 Ti Gaming X 4GB
Patriot Burst 240GB SSD
Dell U24 monitor
Thermaltake Core V1 case
LC Power 650W PSU


Pentium D Presler 940 3.2GHz
Asus P5WD2 Premium
4GB Kingmax DDR2 667MHz
XFX GeForce 8800GTS
Kingmax 240GB SSD
LC Power 550W PSU


Pentium G620
Gigabyte H61
8GB Kingmax DDR3
Radeon HD6670
Kingmax 240GB SSD
MS 550W PSU



Dizel je offline  
Staro 19.06.2014., 17:01   #2842
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,948
2:1 protiv meksika. S kamerunom sam fulao za jedan gol
spawn je offline  
Staro 19.06.2014., 17:07   #2843
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,323
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Kad nađeš i shvatiš što znači riječ "objektivno", onda dođi i reci što točno nije istinito u ove 4 točke koje sam naveo.
Citiraj:
3. S igračem više je trebalo predugo da se krenu raditi gol šanse.
Od crvenog do gola je trebalo 8 minuta, a šansu na početku drugog neću ni spominjat.
Kad su po tebi trebali radit šanse za gol? Čim su izveli slobodan udarac?
Ostalo mi se ne komentira, imaš gore post pa čitaj ponovo.
A tvoj pojam "objektivog" je čisti pesimizam, očito misliš da smo sa drugog planeta pa moramo igrat kao da imamo samo najbolje igrače svijeta u repki.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline  
Staro 19.06.2014., 17:24   #2844
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,547
__________________
i9-10850K / asrock z490 taichi / 64gb DDR4/ 1gb ssd / 4 tb wd hdd / Gigabyte 6600xt /
Roberto je offline  
Staro 19.06.2014., 17:59   #2845
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,948
Haha najbolja obrana i najbolji napad a cijeli svijet se prije ovoga slozio da je u nasoj repki najbolja VEZA. nemres bolivit
spawn je offline  
Staro 19.06.2014., 18:16   #2846
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,036
Ma poderem taj indexov pamflet ko Šeks uputnicu za psihijatra
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline  
Staro 19.06.2014., 19:33   #2847
esc
Lynnfield
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: HR
Postovi: 1,023
jel bilo,run robben run
esc je offline  
Staro 19.06.2014., 19:43   #2848
QuidZz
Premium
Moj komp
 
QuidZz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Sinj
Postovi: 3,533
Citiraj:
Autor esc Pregled postova
jel bilo,run robben run
ROFL!
__________________
Pošten trgovac: 1, 2, 3 ,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ,17, 18, 19
QuidZz je offline  
Staro 19.06.2014., 19:51   #2849
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,304
A samo da nabijemo Mexico, onda ću ovim OBJEKTIVNIM stručnjacima skakati po glavi, jer za objektivnost treba imati temelje u znanju i poznavanju teme.Ne možeš biti objektivan u pričanju gluposti, ili možeš???Cijeli svijet i stručni i laički hvali igru naše repke samo veliki objektivni stručnjaci, domaći (ako su domaći) naravno , vide drugačije.Pa tko su ti likovi koji pišu za Marcu i Kicker kad mi imamo naše objektivce, tko su ti ljudi koji naše igrače stavljaju u postavu SP-a, tko su ti izbornici koji su doveli svoje repke na SP, to su sve neobjektivni šarlatani koji pojma nemaju o nogometu al imaju veze u svojim savezima i eto završiše kao izbornici i sportski novinari.
Divim se vašoj upornosti da budete OBJEKTIVNIJI od ostatka svijeta, nije problem u vama, u svijetu je problem.
Nitko ne tvrdi i nema pravo tvrditi da ćemo 100% proći Mexico, ali uporno i sa stopostotnom sigurnošću tupiti kontra i to još protiv svojih, svaka čast.
Prki je offline  
Staro 19.06.2014., 19:51   #2850
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Stvara se euforija, a sve što smo napravili na ovom prvenstvu je jedno solidno poluvrijeme protiv kameruna gdje smo zabili 3 umjesto 10 komada koliko smo trebali. Samo zato što su se kamerunci pomlatili između sebe i svi su unakrsno posvađani i samo čekaju da se vrate u matične klubove = predana utakmica.

Čestitke našima, ipak po onim uvjetima treba uopće moći i trčati, ono je strašna vlaga i sparina, a teren vidno grozan. No oni moraju i mogu bolje, igraju kao 10 invalida + golman u odnosu na kaj su sposobni... imam dojam da ih je kovač ubio na neki način. Nema tu organizirane igre i discipline kako se najavljivalo, panične duge lopte i probijanje na krila, to je sve što je Hr pokazala dosad pod Kovačem. Da li je to njegova taktika, ili su igrači jednostavno umorni, teško je reći. Ipak je tu duga sezona iza njih. Ali da možemo bolje, alo, možemo 200% bolje i to bez hebemti. I nadam se da će to pokazati protiv Mehika, smrdi mi kao da Kovač to vodi s 50% snage i totalno drugačijom taktikom pa će protiv Mehika samo iznenaditi s postavom i snagom ofenzive.
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na