Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.07.2013., 20:39   #2821
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Vidio sam, malo zajeban Platinum :P
Ma vraga, tako je bilo i kada sam ušao u GOLD, odmah sam krenuo gubiti. Klasika.

Ali riot match making je tu još gori

primjer:

Diadmon 5, plat 3/4/5, gold 1
vs
Platinum 5, gold 1/1/3/4/5.

lol
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2013., 09:31   #2822
Busola29
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor HAL Pregled postova
Pametan čovjek, farma i ne trči okolo spašavati izgubljene laneove. Ukoliko ne dođe do nekih team fightova za inner mid towere, za dragona ili za barona, nema kaj top trčati okolo i pomagati ikome. Ajde ako je netko debil pa igra solo igru i doslovno ne jebe živu silu, onda nemaš kaj nego sjesti i plakati.
Ja ne igram tako ... Npr. igram nekada Mundo top i većinom se mičem sa lejna na 8 levelu i uspijem napraviti par killova i pomoći ekipi zbog činjenice da mundo može dive-ti turret i ubiti neprijatelja pod tornjem. Nema šta po meni top stajati do 25 minute cijelo vrijeme top još gore ako nije netko ko trynda koji može kvalitetno pušati. Najgore je kada vidim LEE-a kako puša (a može pomoći u team fightu ohoho...) i ruši jedan toranj "100 godina...". LOL je izrazito timska igra (daleko više nego DOTA gdje si mogao ohoho solirati...) i uvijek je po meni slađi kill nego srušen toranj - normalno osim onog predzadnjeg u bazi već ... (to je druga stvar , ali po meni to mogu raditi samo neki heroji od yi-a , trynde i sličnih koji u sekunde propušaju lane...)

Inače 2 zadnja meča sam odigrao sa Mundom i jedan je bilo doslovno divljanje , a drugi smo mogli dobiti ali smo izgubili iz razloga što nijednom se nismo skupili 5 na 5... Ironija mi smo gubili ali pojedinačno smo bili gotovo jači od neprijatelja. Problem ovaj ode u šumu po crveni buff , ovaj po plavi ovaj gura lane i na kraju uvijek pogine netko jer neprijatelj igra late game u grupi... I da si "pita" NEMOŽEŠ objasniti...
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.07.2013., 11:40   #2823
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Citiraj:
Autor Busola29 Pregled postova
i uvijek je po meni slađi kill nego srušen toranj
Stani ovdje. Ovo je najveća greška koju može netko napraviti. Kao i turret dive di dobiješ kill, ali ubiju i tebe. To je jedino "worth" ako ima bounty.
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2013., 12:14   #2824
Busola29
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor X-Plosiv Pregled postova
Stani ovdje. Ovo je najveća greška koju može netko napraviti. Kao i turret dive di dobiješ kill, ali ubiju i tebe. To je jedino "worth" ako ima bounty.
Sve zavisi koji heroj ... Razmjena mundo za Vayne-a je npr. po meni odlična zato što Vayne je late heroj i kada upropastiš solidno njihovog ad carry-a to je već mogućnost bliže pobjedi... Isto je kod mida. Opet netko ima drugačije razmišljanje i normalno je da se razlikujemo. Da se razumijemo mundo većinom preživi DIVE (pod ultijem normalno ulijećeš...) , ali ako se i razmjeniš za njihov damage heroja nije strašno (kill za kill...)
  Reply With Quote
Staro 13.07.2013., 12:54   #2825
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Citiraj:
Autor Busola29 Pregled postova
Sve zavisi koji heroj ... Razmjena mundo za Vayne-a je npr. po meni odlična zato što Vayne je late heroj i kada upropastiš solidno njihovog ad carry-a to je već mogućnost bliže pobjedi... Isto je kod mida. Opet netko ima drugačije razmišljanje i normalno je da se razlikujemo. Da se razumijemo mundo većinom preživi DIVE (pod ultijem normalno ulijećeš...) , ali ako se i razmjeniš za njihov damage heroja nije strašno (kill za kill...)
Aha, da probam shvatiti.

Mundo umre, ali UBIJE Vayne.
Vayne umre, ali UBIJE Munda.

Ovdje je Mundo na gubitku, i to opakom, jer je upravo dao kill možda i najačem late game ADC-u.

Znači bilo tko tko imalo koristiti logiku u ovoj igru, i shvaća je, vidjeti će da si napravio ogromnu grešku s time. Nisi izgasio njihovog ADC-a, nego si mu dao boost.


Inače ne serem nikome, ali brate moj, pričaš neke nebuloze.


Inače, Guls, isprobao sam Karthusa bez RoA. Bilo mi je čudno što sam bio prokleto squishy, ali koji dmg je to bio, pa u mid game-u sam radio veći dmg nego prije u late game-u. Još bio protiv Orianne na MID-u



Danas budem malo igrao Ryze-a, ali prvo idem na wind surfing
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2013., 13:19   #2826
Busola29
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor X-Plosiv Pregled postova
Aha, da probam shvatiti.

Mundo umre, ali UBIJE Vayne.
Vayne umre, ali UBIJE Munda.

Ovdje je Mundo na gubitku, i to opakom, jer je upravo dao kill možda i najačem late game ADC-u.
Vidi realno koliko će imati ubijenih mobova vayne ako je poginuo 5 puta i pet puta ubio u 20 minuti... Suprotni ADC će imati 2 itema više i to je push u grupi ... Razlikujemo se u stilu i šta mogu...
  Reply With Quote
Staro 13.07.2013., 13:43   #2827
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,081
Taj broj mobova je zanemariv jer je Vayne uzela kill i vjerojatno se već vraća u lane sa jednim itemom od tog kill-a. Tu je Vayne već u prenosti naspram protivničkog adc-a iako je ona late game champ.

Btw. još jedan win sa Voli-em na rankedu, 10/4 scor, hebo te led šta radim s njim i još da mi daju da uvijek jungleam..
Mirkopoter je online   Reply With Quote
Staro 13.07.2013., 14:54   #2828
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Citiraj:
Autor Busola29 Pregled postova
Vidi realno koliko će imati ubijenih mobova vayne ako je poginuo 5 puta i pet puta ubio u 20 minuti... Suprotni ADC će imati 2 itema više i to je push u grupi ... Razlikujemo se u stilu i šta mogu...
Neka ona ima 5/5/0 i 70 cs u 20oj minuti
naspram
npr
Cait 0/0/2 i 100 cs u 20oj minuti..

uvijek ću odabrati cait


ti s time što si umirao si vjerojatno cijelom timu priskrbio loss ako je vayne imalo pametna

a ako ti nju misliš toliko ubijati, doći će drugi i ubiti tebe.

simple

nije razlika u stilovima, nego o shvaćanju igre, a to mislim da ti ne ide baš..
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2013., 15:03   #2829
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Citiraj:
Autor X-Plosiv Pregled postova
Inače, Guls, isprobao sam Karthusa bez RoA. Bilo mi je čudno što sam bio prokleto squishy, ali koji dmg je to bio, pa u mid game-u sam radio veći dmg nego prije u late game-u. Još bio protiv Orianne na MID-u



Danas budem malo igrao Ryze-a, ali prvo idem na wind surfing
Odličan build i sviđa mi se.

Moj topli savjet uz ova 4 itema napravi void staff i guardian angel, poslije samo blue potove. Znači imaš 1.Zhonya 2.Revive 3.GA. Kad potrošiš Revive, opet ubrzo imaš 1. ili 3. Znači slobodno iniciraš (!) fight
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2013., 15:10   #2830
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,081
Ali on nema revive :P
Mirkopoter je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.07.2013., 17:25   #2831
Mogy
Hala Madrid!
Moj komp
 
Mogy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Negdje iza brda i dolina :)
Postovi: 1,318
Upravo sam imao 2 afk-a 1 flamera koji je isto otišao afk...... jebote ljudi retadirani maloumni. -.-'
Mogy je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2013., 19:04   #2832
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,174
A kaj ja smrdim a?

Mene nitko ne zove u duo.

Gold 5 sam, igram nekak slabije zadnjih 10-tak dana, ali igram popodne.

Javite se kroz tjedan.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2013., 19:19   #2833
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
Odličan build i sviđa mi se.

Moj topli savjet uz ova 4 itema napravi void staff i guardian angel, poslije samo blue potove. Znači imaš 1.Zhonya 2.Revive 3.GA. Kad potrošiš Revive, opet ubrzo imaš 1. ili 3. Znači slobodno iniciraš (!) fight
Nakon ovog sam mislio ići raditi void, ali završili game. Moraću malo vježbati bez flasha, navikao sam bez njega ali opet, fali mi malo prakse s Karthusom.
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2013., 20:53   #2834
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
take your time, u got dem skillz
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2013., 21:13   #2835
Mogy
Hala Madrid!
Moj komp
 
Mogy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Negdje iza brda i dolina :)
Postovi: 1,318
Guls doda sam te na euw pa se javi kad budeš online pa da nabacimo koju
Mogy je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2013., 22:05   #2836
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
More, cimnem ako te vidim online, danas ne bum jer pišem jedan review, sutra maybe baby
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2013., 20:46   #2837
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,773
Ovo je tako dobro...

xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2013., 15:29   #2838
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,174
Hebeno
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2013., 23:43   #2839
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,081
Frend koji je pao iz platinuma u gold se opet digo u platinum u nekoliko dana i trenutno je u 4 diviziji. Otisao mu na match history i samo jedan loss ima, ostao sam paf.

A ja se tu po silveru mucim i ne mogu se iz divizije pomaknut.
Mirkopoter je online   Reply With Quote
Staro 16.07.2013., 00:02   #2840
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Frend koji je pao iz platinuma u gold se opet digo u platinum u nekoliko dana i trenutno je u 4 diviziji. Otisao mu na match history i samo jedan loss ima, ostao sam paf.

A ja se tu po silveru mucim i ne mogu se iz divizije pomaknut.
Teže je uzdignuti se iz većeg rankeda nego iz nižeg, barem po meni

Ja imam 90cs u 35 minuta kao kassadin mid and i carry yo

http://www.lolking.net/summoner/eune/28604868#history

Ne znam što mi je, svi neki gejmovi di se netko DC/a, ne možeš farmati zbog toga and shit.
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2013., 01:13   #2841
Hellhound
Registered User
Moj komp
 
Hellhound's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: IRL
Postovi: 264
Evo ljudi besplatno prebacivanje na ruske servere!!! Ajmo svi bit ludi i postat dio crvene armije

http://eune.leagueoflegends.com/boar...d.php?t=599830
Hellhound je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2013., 08:10   #2842
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Baš davaju te besplatne transfere
već sada imam besplatni tranfser prema EUW, TURKEY, OCEANIS i sada RUSSIAN


Krećem podizati smurf na EUW, trenutačno je level 5, ako netko hoće: ShadowSneakDude
EDIT: Prodaje netko možda gold account na EUW? dok ja ovaj podignem jaja će mi otpasti

Zadnje izmijenjeno od: X-Plosiv. 16.07.2013. u 09:11.
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2013., 09:46   #2843
Busola29
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor X-Plosiv Pregled postova
Teže je uzdignuti se iz većeg rankeda nego iz nižeg, barem po meni

Ja imam 90cs u 35 minuta kao kassadin mid and i carry yo

http://www.lolking.net/summoner/eune/28604868#history

Ne znam što mi je, svi neki gejmovi di se netko DC/a, ne možeš farmati zbog toga and shit.
Sve zavisi , na nižim si sigurno osuđen na bar jedan dc ili totalni troll u 5 mečeva (za razliku od bronze tu je puno, puno teže dobiti 4 na 5...) , to se u silver 1 i goldovima smanjuje (jedna od deset partija ulazi totalni troll...) ...
JAKO PUNO ODREĐUJE prvih 20 PARTIJA RANKED SEZONE... inače si osuđen koja vraćati skor i to puno duže vremena - to se i dogodi kada daš nekome svoj acount...

Igrao sam prije na visokim rajtinzima (prijašenje stare ranked sezone - pisao sam o tome...) i ne vjerujem da se nešto promijenilo. Sreća oko teama je važna stvar ovdje. Možda najbolji skillovi se vide u 5 na 5 sastavljenih timova, a uvjeren sam da mnogi iz golda igraju slabije od mene posebno supportove. Inače prijatelji koji su puno lošiji igrači od mene (igramo nekada između u Vinkulji...) su u puno višim sobama.

Napredujem ... (silver 3 99 bodova...)

http://www.lolking.net/summoner/eune/31246401

a neke partije su bile epske. Jednu sam partiju sa sonom izgubio i to da smo ja i ad carry sami ubili junglera, ad carry i supporta (predobar fight ukojem je clarity odlučio...) koji su nas napali. Iznenadilo ih što sam ja dobio ulti ranije od ostalih , ali to je kada igraš experience rune i na petom levelu se sakriješ da ti se ne vidi level u bush...

Prije 7 levela smo srušili tower. Ali dogodio se totalni troll koji nije znao ni biti kod towera i braniti ga. I tako kreće priča ja skor 1 0 5 , a top 0 5 1 i piše sona noob , no exhaust. I kreće stalno tako pisati. Pitam ja njega kako ja tebi mogu pomoći kada sam ja bot sa exhaust - on piše noob, troll , psuje mater... Normalno gine još koji puta i tu odlazi afk , pa mi preokrećemo partiju 4 na 5 da bi se VRATIO LIK I SVE USRAO - išla ga ekipa spasiti i upali u trap.... Da mogu internetom se ja teleportirati teleportirao bi se i odvalio bi liku takav šamar da bi mu zujalo 100 godina.

Inače odigrao sam jednu onakvu partiju sa mundom (par puta dive na tower na ad carry-a i preživio ) i pogledajte skor i kako sam se nabrijao..., ali i ubrzo svima pomagao što je sigurno dobilo partiju...

Mene kod ove igre najviše brine što mnogi mlađi NEMAJU AMA BAŠ NIKAKVE VIŠE KULTURE IGRE. To je takav flame da nekada stvarno bolje da ne postoji chat... Dogodi se da blinkam da se okupimo i iznenadimo neprijatelja i 1-2 lika namjerno na suprotnu stranu. Problem je što lol-ov ban sistem nikada neće u potpunosti zaživiti (na duže vrijeme ban...) zbog jednostavno ogromne zarade od svih mogućih igrača na riotima (kada vidim koliko mlađi troše na ovu igru dođe mi da plačem ). Duži ban se dobiva jedino zbog neke turbo gluposti, ekstremnih nacionalističkih, rasističkih i inih uvreda...

To je ono zbog čega sam volio staru DOTU... , budi glup i ideš na nekom serveru mjesec dana ban... Razlika DOTA je bila bazirana na prijavama suigrača i ostalih igrača, LOL je baziran na kompijutorskom odlučivanju nakon uzastopnih prijava. Većina banova u igri je na 1-2 dana...

Zadnje izmijenjeno od: Busola29. 16.07.2013. u 10:15.
  Reply With Quote
Staro 16.07.2013., 16:40   #2844
Mogy
Hala Madrid!
Moj komp
 
Mogy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Negdje iza brda i dolina :)
Postovi: 1,318
Ja sam dosta rageao na 2 trollove i nubove jer kad vidim šta rade i kako igraju nemogu se suzdržati. Sad sam pred neki dan dobio 2 warninga zaredom tako da sada samo ljude stavim na ignore listu kad neš seru. Bio sam silver III sad sam silver IV zbog takvih debila koji neznaju šta je cilj ove igre. Polako me počinje volja prolaziti za igranjem ove igre jer znam da zaslužujem veći ranking, a ne da padam u diviziji
Mogy je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2013., 17:08   #2845
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Ja sam dobio 2x warning, i to ne zato jer sam bio bezobrazan, nego jer sam se šalio
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2013., 17:45   #2846
Mogy
Hala Madrid!
Moj komp
 
Mogy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Negdje iza brda i dolina :)
Postovi: 1,318
Evo opet debili u timu... Nafeedali su svaki lane i još meni idu kenjat da šta nisam genkao više. LOL. Žalosno -.-'
Mogy je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2013., 17:48   #2847
Busola29
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Dujo Pregled postova
Ja sam dosta rageao na 2 trollove i nubove jer kad vidim šta rade i kako igraju nemogu se suzdržati. Sad sam pred neki dan dobio 2 warninga zaredom tako da sada samo ljude stavim na ignore listu kad neš seru. Bio sam silver III sad sam silver IV zbog takvih debila koji neznaju šta je cilj ove igre. Polako me počinje volja prolaziti za igranjem ove igre jer znam da zaslužujem veći ranking, a ne da padam u diviziji
Igraj pomalo i polako , ja prestajem puno igrati (možda 2 game-a na dan za promociju kada se igra koji više...) jer sam kako se kaže prestar za ova sranja. Previše vremena za prestarog klošara . Prošli tjedan izračunao sam igrao sam 20 sati samo lol što je PREVIŠE (za traljavo podizanje skora sa 1100 - silver 5 do 1350 silver 3 100 bodova - mislim završiti sezonu u goldu i to mi je i previše od LOL-a za ovu sezonu...) !
Danas sam imao trollova na kvadrat , a najgore je ja se borim za promociju za silver 2 i u odlučujućoj partiji LOL mi da lika koji ima skor u rankedu 1-2 i ukupno odigranih valjda 300 partija (tek nabio 30 level) ... TO je bilo epski nisam ništa mogao da na trepavicama skačem. Lik je cijeli game bio u jednom fightu kaže moram imati što više kripova (ad carry...) tako mi rekli Mi se fajtamo a on sa strane kripa i ja kažem pa pomozi , kaže on ne meni, rekli su mi prijatelji da si dobar samo ako imaš veći cs ... U biti možeš se nasmijati do suza , ali se i iskreno brinem za intelektualne mogućnosti mnogih igrača... Razumijem ima tu djece , ali kada smo mi igrali ko djeca mi smo upotrebljavali mozak (druge su to i igre od civilizacije , heroja do Alone in the dark 1 ,avanture od Lucasartsa...) , ovi više sve odrađuju mehanički , a nažalost i igre sve manje traže veću upotrebu mozga... Obično ide pregledaju se najbolji igrači na netu i onda se tako i igra.

PS. pomogao bi ti da si na eastu...

Zadnje izmijenjeno od: Busola29. 16.07.2013. u 17:59.
  Reply With Quote
Staro 16.07.2013., 19:13   #2848
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,174
Evo ja odigrao 4 rankeda. 3 losta i 1 win. Super mi je da sam pao s 24 na 0 LP i sad sam opet na 31

Uglavnom, igrao sam tarica 1 meč, naš adc je dobio žestoko flame jer je fakat koma bio.
Drugi meč sam ja stvarno s dianom dobio po fanfari
Treči meč igram protiv platinum IV lux (koji ima 300 ranked mečeva samo s lux), i do 22. min sam imao 1:2, on 3:1, i na kraju lux 7:1. Moj team koma.

Win je bio s sonom. Jednostavno smo ih razmontirali
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2013., 19:29   #2849
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,081
Citiraj:
Autor Busola29 Pregled postova
Sve zavisi , na nižim si sigurno osuđen na bar a uvjeren sam da mnogi iz golda igraju slabije od mene posebno supportove. Inače prijatelji koji su puno lošiji igrači od mene (igramo nekada između u Vinkulji...) su u puno višim sobama.
Vidim da imaš veliko mišljenje o svom skillu, nudiš pomoć ostalima i sve je to ok, ali kad ti vidim rune za support s kojima ti na početku game-a imaš 15 armora meni mrak na oči padne. Pa jel ti znaš da bi tebe likovi koji imaju imalo mozga pojeli i da bi to postao farm fest na botu.

Znam da ovo tebi ništa ne znači, već ti je X-plosiv pokušao objasnit i i dalje ćeš ti svoje tupit, ali eto, jače je od mene.
Mirkopoter je online   Reply With Quote
Staro 16.07.2013., 19:36   #2850
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Evo ja odigrao 4 rankeda. 3 losta i 1 win. Super mi je da sam pao s 24 na 0 LP i sad sam opet na 31

Uglavnom, igrao sam tarica 1 meč, naš adc je dobio žestoko flame jer je fakat koma bio.
Drugi meč sam ja stvarno s dianom dobio po fanfari
Treči meč igram protiv platinum IV lux (koji ima 300 ranked mečeva samo s lux), i do 22. min sam imao 1:2, on 3:1, i na kraju lux 7:1. Moj team koma.

Win je bio s sonom. Jednostavno smo ih razmontirali
One of those days...ja u promo sada za PIV

inače, pošto štedim za Nautilusa, kako mijenjam praktički sve svoje main champove...naletio sam na jako zanimljivog junglera, kojeg sam znao viđati

one and only
DARIUS

kako je to močččan champ za junglera, s ovom go tanky as fuck spikom
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na