Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.04.2012., 20:24   #2761
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,064
Citiraj:
Autor tincha95 Pregled postova
ljudi molio bih pomoc!.. imam 4.0 clean od fundowskog! i vidio sam da je tu netko napisao rjesenje za ono: kod scrolanja da slika treperi... al nisam shvatio.. jel bi mi mogli pojasniti kak to rjesit? jer rom je stvarno po mom ukusu ali mi to smeta.. poprilicnO! :S

inace ostalo sve pohvale fundowskom!
Prelistaj zadnje dvije-tri stranice, stavljen ti je fix. Moraš izmijenit build.prop datoteku.

Rezultat u AnTuTu je 1283 na Kangu 7.2 . Izgleda da nisu gore zadnji adreno driveri .

Telka se gasi na Cyanogenmod Settings - Display - Screen-off animation.
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2012., 20:38   #2762
Caks
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 177
super fala vam..ja mislio da niko nece znat..kad ono svi osim mene koristili cynogen

jel se moze stavit neki fix za tipkovnicu..da se bude od funde..?
__________________
Accidentaly sent from my SGS i9000
Caks je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.04.2012., 20:42   #2763
dulesbj
Registered User
 
dulesbj's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 210
Citiraj:
Autor tutix Pregled postova
Prelistaj zadnje dvije-tri stranice, stavljen ti je fix. Moraš izmijenit build.prop datoteku.

Rezultat u AnTuTu je 1283 na Kangu 7.2 . Izgleda da nisu gore zadnji adreno driveri .

Telka se gasi na Cyanogenmod Settings - Display - Screen-off animation.
Kak se gasi,ako se ne gasi,sad sam probao.
Stavio kvačicu ili ju maknuo kad ga zaključaš on suzi sliku ko stari tv.
dulesbj je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2012., 20:44   #2764
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,064
Pa meni radi, isključio sam i sad se gasi kao na stock ROM-u . Ne bi lagao bezveze.
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2012., 20:47   #2765
dulesbj
Registered User
 
dulesbj's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 210
Citiraj:
Autor tutix Pregled postova
Pa meni radi, isključio sam i sad se gasi kao na stock ROM-u . Ne bi lagao bezveze.
Možda radi,ja sam na benruovom cyanu,na njemu neće,ali to ima veze sa super sonic patchom,meni ne smeta,baš mi je super,bitno da nema više onog debilnog zaključavanja kao na stocku.
dulesbj je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2012., 20:50   #2766
antebr
Premium
Moj komp
 
antebr's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Split
Postovi: 410
Citiraj:
Autor tutix Pregled postova
Rezultat u AnTuTu je 1283 na Kangu 7.2 . Izgleda da nisu gore zadnji adreno driveri .
I meni se cini.
Jesi proba stavit AllBackup.apk na cyana??
Imam nekakav backup priko njega, ali mi nece da ga instalira.
Znaci standardna metoda root explorer:
system/app (R/W)
kopiram AllBackup.apk, stavim rw-r--r-- (owner root)
restartam mob ali ništa, kao da ga nema.
Ako imaš vrimena možeš li probat radi li tebi (možda negdi falivam?).

Hvala
antebr je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2012., 21:14   #2767
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,064
Neće ni meni. Nešto je sa aplikacijom, jer sam na taj način instalirao Googlove mape i Documents To Go i radi najnormalnije...

Citiraj:
Autor dulesbj
Možda radi,ja sam na benruovom cyanu,na njemu neće,ali to ima veze sa super sonic patchom,meni ne smeta,baš mi je super,bitno da nema više onog debilnog zaključavanja kao na stocku.
Ovo je ona zadnja verzija (7.2.0 RC1 Kang) pa su neke stvari drugačije. Uglavnom, meni isto OK animacija.
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2012., 21:58   #2768
dulesbj
Registered User
 
dulesbj's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 210
Citiraj:
Autor tutix Pregled postova
Neće ni meni. Nešto je sa aplikacijom, jer sam na taj način instalirao Googlove mape i Documents To Go i radi najnormalnije...



Ovo je ona zadnja verzija (7.2.0 RC1 Kang) pa su neke stvari drugačije. Uglavnom, meni isto OK animacija.
Oprosti,radi stvarno na kangu ovo za animaciju,sad probao.
dulesbj je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2012., 22:05   #2769
bbeco
Registered User
Moj komp
 
bbeco's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2011
Lokacija: Split
Postovi: 14
Je li primjetio ko na ovom CM Kang da mu ne radi youtube izbaciva mi ono Problem sa prijavljivanjem na mrežu
bbeco je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2012., 22:20   #2770
Rosie-Posie
Registered User
 
Rosie-Posie's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 150
Citiraj:
Autor tutix Pregled postova
Prelistaj zadnje dvije-tri stranice, stavljen ti je fix. Moraš izmijenit build.prop datoteku.

Rezultat u AnTuTu je 1283 na Kangu 7.2 . Izgleda da nisu gore zadnji adreno driveri .

Telka se gasi na Cyanogenmod Settings - Display - Screen-off animation.
hm, on kaže da jesu? driveri...
http://www.myppc.it/web/community/vi...p?f=189&t=7139

pa jel se ne moze to provjerit negdje u infu ili negdje?
znam da sam ja to negdje vidila... al ko ce znat di, sta sam ja sve proprckala, instalirala aplikacija, izbrisala aplikacija, vise se ne sjecam di sam nasla podatak o driverima

Ted Mosby haha
Rosie-Posie je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.04.2012., 22:23   #2771
Caks
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 177
ni meni ne radi allbackup...poludio sam..odu svi kontakti..nisam na gmail prebacio..
..i moye se ugasit onaj telka nacin al mi je posto bas fora jos sam trebam skuzit kak da prijede u standby jer ak ga ne zakljucam majstor radi
__________________
Accidentaly sent from my SGS i9000
Caks je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2012., 22:30   #2772
Rosie-Posie
Registered User
 
Rosie-Posie's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 150
ako se kontakti spreme na sd karticu iz kontakata u obvliku vcard oću ih onda moć vratit?
ne želim syncat s mejlom jerbo mi onda napuni telefon mejlovima, a to mi na telefonu stvarno ne treba

i tutix jesi ono ti se žalio na speakerphone?
vidila sam na 2. stranici da je isto netko rekao da ne radi, a onda da je opet sve instalirao i da onda radi...

a ovaj thepoison koji je napravio rom je rekao da je on instalirao na nacin da je prvo napravio hard reset sa stock romom, mozda to ne bi bilo lose napravit...

edit: malo guglanja i izgleda da bi to sa speakerphonom mogao bit cyanogen problem
http://forum.cyanogenmod.com/topic/3...e-doesnt-work/
http://forum.cyanogenmod.com/topic/40346-speakerphone/

Zadnje izmijenjeno od: Rosie-Posie. 07.04.2012. u 22:37.
Rosie-Posie je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2012., 23:20   #2773
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,064
Jesam, nije mi od neke presudne važnosti jer ne koristim spekerphone, ali imam također ovaj problem sa Youtubeom koji vjerojatno nije teško za ispravit.

Driveri jesu zadnji, e sad pitanje je zašto je benchmark toliko loš. Inače, ovo već postaje noćna mora - 4 različita foruma + 2 naša, a postoje xda-developersi. Nema smisla...

EDIT: Fix za Youtube, skinite aplikaciju Android Addfree sa Play Storea, pokrenite, boot normally pričekate da vam javi da vam treba update, kliknite Download & Install Hosts, reboot i voila . Ili ako ne želite koristit Addfree samo revert i maknut će sve hostove iz system/etc/hosts...

EDIT 2: Vi koji imate benru i ovaj novi patch za zvuk, radi li vam mikrofon kad ste na speakerphoneu normalno?

Zadnje izmijenjeno od: tutix. 08.04.2012. u 03:59.
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2012., 01:20   #2774
Rosie-Posie
Registered User
 
Rosie-Posie's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 150
upravo sam stavila cyana, ovog kanga
zvuk mi je zapravo skroz ok i bez fixa, jos nisam uspjela izgasit mob, al stavit cu taj fix svejedno....
speakerphone sam isprobala i radi, druga strana me čuje dobro, samo kaže da nesto malo krči...
kontakte sam prije flešanja spremila na sd karticu i najnormalnije ih vratila nazad od tamo
uh, sad idem stavit gapps

e, da, prvo sam stavila stock rom, pa recovery pa cyana
majko moja koliko opcija na tom vragu

edit: nakon instaliranja fixa za zvuk speakerphone ne radi dobro...

edit2: baseband version je 60501009?? :/
pobogu?
(čini mi se da mi je signal isti, al vidit ću to kroz par dana)

edit3: dakle gledam sad telefon i nije mi jasno, u storage nema one stavke koja je bila velika oko 17MB..

edit4: zvuk na radiju je tako glasan da sam u šoku
i radio pali bluetoth...

fali mi moj huawei file manager...
jel netko zna ako probam instalirat neke huawei aplikacije iz recoverija pomoću zipa oće onda radit?
jer imam one zipove koje je neko postao nekad...

Zadnje izmijenjeno od: Rosie-Posie. 08.04.2012. u 04:43.
Rosie-Posie je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2012., 11:02   #2775
mrleri
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: rijeka
Postovi: 34
e hebiga....pored kruha tražite i pogacu....kud odoste sa tim istrazivanjima..pa Fundowsky je definitivno napravio rom koji valja (po mom ukusu)...mobitel leti i pokrece masu stvari koje nije mogao kao tvornicki.....danas isprobao Navigon navigaciju...radi perfektno,nove karte ma milina....... kako vam se samo da stalno drkeljat i nesto trazit....Fićo?-Mercedes Mozes mislit

SRETAN USKRS svima koji slave danas
mrleri je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2012., 11:30   #2776
antebr
Premium
Moj komp
 
antebr's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Split
Postovi: 410
Citiraj:
Autor tutix Pregled postova
EDIT 2: Vi koji imate benru i ovaj novi patch za zvuk, radi li vam mikrofon kad ste na speakerphoneu normalno?
Nažalost mikrofon kad se uključi speakerphone vrlo loše radi, sugovornik me jedva čuje.
antebr je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2012., 12:26   #2777
Fundowsky
Registered User
 
Fundowsky's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Zaprešić
Postovi: 236
Citiraj:
Autor kaiserrex Pregled postova
Jel ima neko link za podjeliti: 3.0 od Fundowsky, znaci ne CLEAN. Na blogu nema down link ( http://fundowsky.blogspot.com/2012/0...rbo-v3_20.html ). Ako ima poseban razlog zasto se ne moze skinuti bas taj ROM ili se ne smije podjeliti u temi - moze slobodno na PP. Hvala!

Vise nisam lijen - PRONASAO SAM down link Hvala na podrsci
Uploadam danas i ovo što je nedostajalo, bit će sve na blogu.

EDIT: a što se baterije na 4.0 tiče, evo screenshot



Zadnje izmijenjeno od: Fundowsky. 08.04.2012. u 13:12.
Fundowsky je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2012., 17:58   #2778
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,064
Citiraj:
Autor antebr Pregled postova
Nažalost mikrofon kad se uključi speakerphone vrlo loše radi, sugovornik me jedva čuje.
Eh, jedna stvar se popravi, a druga pokvari... Šteta.
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2012., 19:02   #2779
Rosie-Posie
Registered User
 
Rosie-Posie's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 150
eto neka sam i ja probala taj cyanogen, sad znam o čemu se radi, i iskreno, nisam previše oduševljena... vraćam se ja fundowskom

osim lakog mijenjanja tema i boljeg upravljanja kontrolama u notifikacijama, ne vidim nikakve prednosti cyana nad fundowskim
fundowsky mi je brži, s njim nisam imala dosad nikakav problem... dok mi je na cyanu zvuk malo tiši, fix ništa ne valja (), da bi radio youtube moraš instalirat adfree (?), dvaput mi se desio neki force close bezveze... i jutros se sam isključio (al nije isključena opcija da je moj dragi predugo držao prst na power dok je gasio ekran)..

al ako izađe neki pravi cyan, stabilan i sve, možda probam opet

edit: interesantno, sad sam stavila fundowsky rom i baseband mi je i dalje 60501009...
možda zato što sam prije cyana hard reset napravila s onim prvim oficial romom sa prve stranice ove teme... nisam htjela stavljat onaj indijski stock jer su mi one aplikacije već prije zagorčale život

Zadnje izmijenjeno od: Rosie-Posie. 08.04.2012. u 19:14.
Rosie-Posie je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2012., 19:13   #2780
dulesbj
Registered User
 
dulesbj's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 210
Citiraj:
Autor Rosie-Posie Pregled postova
eto neka sam i ja probala taj cyanogen, sad znam o čemu se radi, i iskreno, nisam previše oduševljena... vraćam se ja fundowskom

osim lakog mijenjanja tema i boljeg upravljanja kontrolama u notifikacijama, ne vidim nikakve prednosti cyana nad fundowskim
fundowsky mi je brži, s njim nisam imala dosad nikakav problem... dok mi je na cyanu zvuk malo tiši, fix ništa ne valja (), da bi radio youtube moraš instalirat adfree (?), dvaput mi se desio neki force close bezveze... i jutros se sam isključio (al nije isključena opcija da je moj dragi predugo držao prst na power dok je gasio ekran)..

al ako izađe neki pravi cyan, stabilan i sve, možda probam opet
Po stoti put,jedini cyan je benruov-izvorni,ovo drugo je sve prerađeno smeće od romova,on je jedini stabilan na duže staze,ovi ics,kangovi,to ništa ne valja,metnute gluposti koje samo j... mob
dulesbj je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2012., 19:47   #2781
Rosie-Posie
Registered User
 
Rosie-Posie's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 150
Citiraj:
Autor dulesbj Pregled postova
Po stoti put,jedini cyan je benruov-izvorni,ovo drugo je sve prerađeno smeće od romova,on je jedini stabilan na duže staze,ovi ics,kangovi,to ništa ne valja,metnute gluposti koje samo j... mob
pa šta ja znam, srkee je tvrdio da je ovo baš čisti cyanogen..
ma baš me briga, evo opet flešam fundowskog jer sam opet radila hard reset majkumu

nadam se da je ovo zadnji put u sljedećih... par mjeseci
Rosie-Posie je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2012., 19:56   #2782
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,064
Da samo što je ovaj talijanski full čist, noviji build od benrua i sve opcije u CM meniju rade najnormalnije (stavljeni su najnoviji driveri i taj AddFree koji uopće nije problem). Ja nisam imao nikakvih problema što se tiče korištenja mobitela i stabilnosti - jedino još taj zvuk ostaje u zraku koji se mora riješit ali to nijedan nije uspio. Istina, kernel je malo zeznut zato baca loš rez u AnTuTu ali opet je brži nego ikoji ROM zasnovan na orginalnom.
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2012., 20:50   #2783
maxtormaster
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: osijek
Postovi: 165
Citiraj:
Autor Rosie-Posie Pregled postova
eto neka sam i ja probala taj cyanogen, sad znam o čemu se radi, i iskreno, nisam previše oduševljena... vraćam se ja fundowskom

osim lakog mijenjanja tema i boljeg upravljanja kontrolama u notifikacijama, ne vidim nikakve prednosti cyana nad fundowskim
fundowsky mi je brži, s njim nisam imala dosad nikakav problem... dok mi je na cyanu zvuk malo tiši, fix ništa ne valja (), da bi radio youtube moraš instalirat adfree (?), dvaput mi se desio neki force close bezveze... i jutros se sam isključio (al nije isključena opcija da je moj dragi predugo držao prst na power dok je gasio ekran)..

al ako izađe neki pravi cyan, stabilan i sve, možda probam opet

edit: interesantno, sad sam stavila fundowsky rom i baseband mi je i dalje 60501009...
možda zato što sam prije cyana hard reset napravila s onim prvim oficial romom sa prve stranice ove teme... nisam htjela stavljat onaj indijski stock jer su mi one aplikacije već prije zagorčale život

ne znam sta bih rekao meni cyan bas fino radi a slusalica je preglasna . nijedna aplikacija mi jos nije pukla niti se srusio nijednom . speakerphone ne valja to je istina ali uopce ne obracam paznju na to posto ga ni ne koristim . youtube takodjer slabo koristim tako da se i sa tim bas ne patim previse . stalno nesto drndam i stvarno mi fino radi , bas sam zadovoljan . mozda me donekle najvise zasad iznenadila baterija koja je evo nakon 2 dana na 55% (3000 mah) sa konstantnim drndanjem po telefonu i wifijem cesto upaljenim ne stalno . zasad me nista ne zeza na njemu od onog sto mi je potrebno (doduse nije me zezalo ni na fundowskom 3.0) ali nekako mi je cyan zanimljiviji pa cu se zadzati ipak na njemu .
maxtormaster je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2012., 20:52   #2784
Rosie-Posie
Registered User
 
Rosie-Posie's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 150
ja nisam normalna
dakle stavila sam bila fundowsky, al mi je baseband ostao 09 na kraju, i bilo je nekih problema kod premještanja aplikacija na sd karticu, onda sam odlučila opet napravit hard reset, ovaj put sa 2.3.5 verzijom pa sam jel stavila onaj indijski stock, onda mi je on naravno opet instalirao one lude aplikacije, pa sam stavila ceptsonic preko toga da ih maknem, i onda opet fundowsky

ajde tješim se, jučer sam spekla tortu, nisam baš skroz geekasta
Rosie-Posie je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2012., 21:04   #2785
petar1994
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5
Recite mi, jel Fundowsky sredio onaj bug sa štekanjem kod scrollanja na 4.0? Jer znam da je to bilo spominjano prije par stranica, a to me jedino sprječava da stavim 4.0. Inače sam zadnjih 3-4 tjedna na staroj 2.1 verziji od Fundowskog, i moram reć da mi nikad nije ni malo zaštekala, niti me zafrkavao 3G ili WiFi, niti je ikada bila spora u otvaranju aplikacija ili bilo šta slično.
petar1994 je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2012., 21:25   #2786
Fundowsky
Registered User
 
Fundowsky's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Zaprešić
Postovi: 236
Citiraj:
Autor petar1994 Pregled postova
Recite mi, jel Fundowsky sredio onaj bug sa štekanjem kod scrollanja na 4.0? Jer znam da je to bilo spominjano prije par stranica, a to me jedino sprječava da stavim 4.0. Inače sam zadnjih 3-4 tjedna na staroj 2.1 verziji od Fundowskog, i moram reć da mi nikad nije ni malo zaštekala, niti me zafrkavao 3G ili WiFi, niti je ikada bila spora u otvaranju aplikacija ili bilo šta slično.
evo fix za vertical flickering tko hoće. i makni se s 2.1... idi na 3 ili 4
Fundowsky je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2012., 21:41   #2787
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor Fundowsky Pregled postova
evo fix za vertical flickering tko hoće. i makni se s 2.1... idi na 3 ili 4
Ovaj fix brise samo onu lajnu u buil.prop ili radi jos nesto?
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2012., 22:22   #2788
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
Citiraj:
Autor dulesbj Pregled postova
Po stoti put,jedini cyan je benruov-izvorni,ovo drugo je sve prerađeno smeće od romova,on je jedini stabilan na duže staze,ovi ics,kangovi,to ništa ne valja,metnute gluposti koje samo j... mob
Zašto bi Benruov bio jedini izvorni ? Pa nije on napisao CM kod, već ga je prilagodio (kao i mnogi drugi) našem mobitelu. Riješio je neke stvari kod CM-a, ali dosta toga su tu i drugi imali rada. Tako da reć da je on dao jedini pravi CM je glupost.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2012., 22:30   #2789
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,064
App2SD, Link2SD i slične, koji datotečni sustav radi na oriđiđi kernelu ext2/ext3 ili ext4. Ne mogu mountat ni jedan, a mogao sam prije?

EDIT: OMG, iz desetog puta ext2 . Radim sa Link2SD

Zadnje izmijenjeno od: tutix. 08.04.2012. u 22:54.
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2012., 22:47   #2790
petar1994
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5
Koje su prednosti Fundowsky 4.0 nad 3.0? I jel ima u sebi DSP Manager? Mislim na 4.0, za 3.0 sam poprilično siguran da ima.
petar1994 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na