Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 04.08.2015., 22:07   #241
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Livada liga, ajde nek ej Dinamo prošao, opet ćemo keširat na ovoj atomskoj momčadi.
 
Staro 04.08.2015., 22:14   #242
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,921
Ček jeli to to, Dinamo igra skupine LP-a?
Mirkopoter je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.08.2015., 22:18   #243
cccp
Premium
Moj komp
 
cccp's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,030
Ne, još jedno kolo.
cccp je offline  
Staro 04.08.2015., 22:26   #244
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,921
A jbt.. baš sam pomislio da bi nam mogli neki velikani doći u Zg. Ovako mislim da su svu sreću ispucali i da ispadaju sljedeće kolo.
Mirkopoter je offline  
Staro 04.08.2015., 22:39   #245
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,321
Pa i nisu bas imali puno srece, jednostavno su bili dinamo
Nek ih sreca pomazi sljedece kolo pa onda kaj bude, sam nek dobre ekipe dodju u zg, bas bi htio nakon duuugo vremena na tekmu otic.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je online  
Staro 05.08.2015., 10:25   #246
Alph4Dawg
Addicted to music.
Moj komp
 
Alph4Dawg's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Feldkirchen-Westerham
Postovi: 1,782
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Pa i nisu bas imali puno srece, jednostavno su bili dinamo
Nek ih sreca pomazi sljedece kolo pa onda kaj bude, sam nek dobre ekipe dodju u zg, bas bi htio nakon duuugo vremena na tekmu otic.
Je, da...jedino za otic bacit koju fotku nekog velikog kluba za uspomenu...ili semafora na kojem pise gosti 7, domaci 1.
__________________
The voice in your head is just me in your headphones.

All you have is your fire and the place you need to reach.
Don't you ever tame your demons, always keep them on a leash.
Alph4Dawg je offline  
Staro 05.08.2015., 10:34   #247
vision19
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: Vinkovci / Njemačka
Postovi: 494
Ma realnost je EL. U LP su preveliki igraci. 'Fali LP drž'se EL
__________________
"Anyone who has never made a mistake has never tried anything new." A.E.
vision19 je offline  
Staro 05.08.2015., 11:17   #248
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
A jbt.. baš sam pomislio da bi nam mogli neki velikani doći u Zg. Ovako mislim da su svu sreću ispucali i da ispadaju sljedeće kolo.
Oo,Mirkec,ja sam vec pomislio da neces pohvaliti Garetha za gol jucer?
Btw,danas 15 do 9 s Bayernom,bit ce to okrsaj!
Prema naprijed Real danas ide s Modricem,Kroosom ,Casemirom,Hamesom,Iscom i Jeseom. Bale ne starta u prvih 11,tako su najave.
Pet veznjaka i Jese!
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline  
Staro 05.08.2015., 11:26   #249
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,921
Gol ide na dušu golmana, nis posebno.

Realno, Bayern bi dns trebao past ko plitak potok, slabi su i dalje a Guardiola baš i nema rješenja + Bale ne igra a statistika govori da je Real pobjedio sve utakmice kad Bale nije igrao.
Mirkopoter je offline  
Staro 05.08.2015., 11:44   #250
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,180
Citiraj:
Autor vision19 Pregled postova
Ma realnost je EL. U LP su preveliki igraci. 'Fali LP drž'se EL
S obzirom kako igraju, bit će najpoželjniji protivnik u EL.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.08.2015., 12:33   #251
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor partwish Pregled postova
S obzirom kako igraju, bit će najpoželjniji protivnik u EL.
A jel se zna koga mogu dobiti u zadnjim kvalifikacijama,ili bude zdrijeb?
Ne znam,Mirkec,nece bas ici lagano,ali ako nista barem bude dobra obrana,jer nema trojice koji samo stoje u napadu.
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline  
Staro 05.08.2015., 13:22   #252
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,321
Citiraj:
Autor Alph4Dawg Pregled postova
Je, da...jedino za otic bacit koju fotku nekog velikog kluba za uspomenu...ili semafora na kojem pise gosti 7, domaci 1.
Ko kaze da bi isao gledat dinamo
Al gle da bude i 0:10 opet mozes gledat pozitivno, vidio si 10 golova
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je online  
Staro 05.08.2015., 17:10   #253
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,180
Citiraj:
Autor emilblomsky Pregled postova
A jel se zna koga mogu dobiti u zadnjim kvalifikacijama,ili bude zdrijeb?
Ne znam,Mirkec,nece bas ici lagano,ali ako nista barem bude dobra obrana,jer nema trojice koji samo stoje u napadu.
Bit će ždrijeb i čeka ih netko od slijedećih: Basel, RB, Viktoria Plzen, Steaua, Celtic, APOEL, BATE... Pet ekipa su nositelj, ali koeficijenti idu ovim redosljedom. da bi Dinamo bio nositelj, mora ispasti 3 od ovih 7 ekipa.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline  
Staro 05.08.2015., 18:41   #254
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor partwish Pregled postova
Bit će ždrijeb i čeka ih netko od slijedećih: Basel, RB, Viktoria Plzen, Steaua, Celtic, APOEL, BATE... Pet ekipa su nositelj, ali koeficijenti idu ovim redosljedom. da bi Dinamo bio nositelj, mora ispasti 3 od ovih 7 ekipa.
basel i rb su nepremostivi,ostalo tako tako!
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline  
Staro 05.08.2015., 18:54   #255
Bravo
Premium
 
Bravo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 1,449
Nadam se da će ih spojit s Baselom i da će ih nasapunat jedno 0:3 u ZG Realno, Salzburg je u teškom govnu. Skoro potpuno nova mlada neuigrana ekipa, treba prvo Malmo proći..
Bravo je offline  
Staro 05.08.2015., 19:05   #256
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,180
Citiraj:
Autor emilblomsky Pregled postova
basel i rb su nepremostivi,ostalo tako tako!
S obzirom kako Dinamo igra, svi mi se čini nepremostivi.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline  
Staro 05.08.2015., 20:34   #257
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Gol ide na dušu golmana, nis posebno.

Realno, Bayern bi dns trebao past ko plitak potok, slabi su i dalje a Guardiola baš i nema rješenja + Bale ne igra a statistika govori da je Real pobjedio sve utakmice kad Bale nije igrao.
Kad vidim Realovih prvih 11,mogao bi biti potop ali s druge starne!

http://www.realmadrid.com/en/news/20...-bayern-munich
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline  
Staro 05.08.2015., 21:18   #258
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,921
Jbt Audi kup, nek mladi igraju i nek se pokažu ako vrijede išta da se zna za sezonu.
Mirkopoter je offline  
Staro 05.08.2015., 22:31   #259
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Ovaj Costa je brutalno pojačanje.
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline  
Staro 05.08.2015., 22:40   #260
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,479
Za ljubitelje premiershipa:

Nije bas za topic ali moze bit, uglavnom igram ovu igru, vezana je za englesku premier ligu i joinajte ako hocete, izaberete igrace za 100miljona i onda kad uzivo igraju ako ste odabrali dobre igrace dobijate bodove. Link http://fantasy.premierleague.com/

Code za ligu 1718185-443457 ili posaljite ime teama
__________________
mamutarka je offline  
Staro 05.08.2015., 22:50   #261
Alph4Dawg
Addicted to music.
Moj komp
 
Alph4Dawg's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Feldkirchen-Westerham
Postovi: 1,782
LOL, Dinamo nositelj u play-offu i moze igrat protiv Partizana hjaohjao Ostali moguci suparnici su Maccabi Tel Aviv, Skenderbeu, Astana i Malmo.
__________________
The voice in your head is just me in your headphones.

All you have is your fire and the place you need to reach.
Don't you ever tame your demons, always keep them on a leash.
Alph4Dawg je offline  
Staro 05.08.2015., 22:59   #262
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Svejedno, ako ce igrati kako igraju do sada, ne vjerujem da mogu bilo koga proci. Pa jebote, cak i hajduk igra bolje od njih trenutacno
Mileni je offline  
Staro 05.08.2015., 23:23   #263
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor panda505 Pregled postova
Ovaj Costa je brutalno pojačanje.
Da Costa za klasu ispred svih,Modric kao i cijeli Real,smijeh od momcadi.
Mislim da u cijeloj tekmi nisu tri dodavanja spojili bez pogreske. Jedini zadovoljili Keylor,Marcelo i Carvajal!
Vec se bojim da Benitez luta,nema predodbe tko bi trebao gdje igrat,a primera se blizi. Mogla bi biti pedala vec za Bozic,daj bog da sam u krivu,ali imam neki los feeling!
Da,kaze komentator kako Real i ma dobru obranu,kako su dobili samo jedan gol u pripremama.Pa majko ,samo su ih danas mogli popiti 5,a ocito ni nije gledao druge tekme,jer su imali bar 5 mrtvih sansi protivnici,samo sto su fulali.
Nije dobro,ne!
Bayern,isto teski ocaj,al ajd barem su neki njihovi igrali,citaj Costa!
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline  
Staro 05.08.2015., 23:31   #264
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Bolje se roditi bez one stvari nego bez sreće. Mislim na Dinamo naravno
burmuz je offline  
Staro 06.08.2015., 08:54   #265
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,541
Dinamo nositelj.
Prvo sramota protiv amatera iz Luxemburga u prvoj tekmi, pa protiv ovih pikzibnera dvije tekme bez pobjede i prolaz uz prokockanih 3:0 s igračem više, pa još ovo čudo...
Da ne povjeruješ, ovoliko sreće imat

Po portalima već zazivaju '97. i Partizan, no bojim se da Dinamo s ovakvom igrom, igračima i i trenerom, svima ovima izuzev Albancima i Kazahstancima, može samo - dati guze
__________________
i9-10850K / asrock z490 taichi / 64gb DDR4/ 1gb ssd / 4 tb wd hdd / Gigabyte 6600xt /
Roberto je offline  
Staro 06.08.2015., 10:16   #266
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Dinamo nositelj.
Prvo sramota protiv amatera iz Luxemburga u prvoj tekmi, pa protiv ovih pikzibnera dvije tekme bez pobjede i prolaz uz prokockanih 3:0 s igračem više, pa još ovo čudo...
Da ne povjeruješ, ovoliko sreće imat

Po portalima već zazivaju '97. i Partizan, no bojim se da Dinamo s ovakvom igrom, igračima i i trenerom, svima ovima izuzev Albancima i Kazahstancima, može samo - dati guze
Ne slažem se baš, osim za trenera. Pa kako onda svi skoro igraju u repkama svojih zemalja? Sudani, Pjaca, Heriquez, Pinto ( djelomično), Schildenfeld, mislim da je i Rog, Ademi itd.
Možda sam još nekoga zaboravio... Uglavnom da ne valjaju onda ne bi bili u selekcijama a i momčad ne bi vrijedila po transfermarktu 50+ milja eura. Sad će netko reći šta to vrijedi. Pa vrijedi jer su cijene takve od nekih trećih osoba i tako se igrači cijene u svijetu. Relevantno je.
Problem je trener i liga. Liga je užas, igraš s 30 % cijelu godinu. Nikada se nemaš potrebu braniti i onda ti dođe tekma gdje moraš igrati taktički jako dobro a taktike nisi vidio veći dio godine. Nije to lagano, nije dinamo Real, Barca ili Bayern pa da igra svoju igru sa svima.
burmuz je offline  
Staro 06.08.2015., 11:15   #267
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,541
Citiraj:
Autor burmuz Pregled postova
Ne slažem se baš, osim za trenera. Pa kako onda svi skoro igraju u repkama svojih zemalja? Sudani, Pjaca, Heriquez, Pinto ( djelomično), Schildenfeld, mislim da je i Rog, Ademi itd.
Možda sam još nekoga zaboravio... Uglavnom da ne valjaju onda ne bi bili u selekcijama a i momčad ne bi vrijedila po transfermarktu 50+ milja eura. Sad će netko reći šta to vrijedi. Pa vrijedi jer su cijene takve od nekih trećih osoba i tako se igrači cijene u svijetu. Relevantno je.
Problem je trener i liga. Liga je užas, igraš s 30 % cijelu godinu. Nikada se nemaš potrebu braniti i onda ti dođe tekma gdje moraš igrati taktički jako dobro a taktike nisi vidio veći dio godine. Nije to lagano, nije dinamo Real, Barca ili Bayern pa da igra svoju igru sa svima.
I šta ti to znači kaj igraju u repkama kad ne mogu nakantati amatere iz Luksemburga, ni pobijediti Molde u dvije tekme?

Transfermarkt i njihove cifre odavno nisu mjerilo nikakve kvalitete (nisu nikad ni bili) jer su već godinama napuhane vrijednosti igrača i transferi su suludo visoki.

Od nabrojenih reprezentativaca - Soudani se sprešetava i pokušava iskamčiti odlazak, Henriquez je u repki uglavnom rezerva, ali ajde, on vrijedi. Pinto vrlo povremeni reprezentativac, Rog i Pjaca mladi i skloni oscilacijama, Ademi nit smrdi nit miriše. Šifo je svako malo ozlijeđen i rekao bih da su mu najbolji dani daleko iza njega.

Summa Summarum, Dinamo ima tri mlada igrača koji bi mogli postati vrhunski ili barem vrlo dobri, ali koji još uvije k dosta osciliraju- Henriquez, Pjaca, Rog, relativno solidnog golmana, nezainteresiranog Soudanija. Ostalo je prosjek ili loše, i još k tome loš trener i nikakva igra...

Obrana katastrofalna u svakom pogledu.

Kad smo kod reprezentativaca, ajmo bacit malu usporedbu s već spomenutom '97., za koju će se veliki broj dinamovih navijača složiti da su bili jedna od najboljih dinamovih ekipa uz najbolju igru još tamo od '82 (eventualno još Kužeov Dinamo '89-'90).

Protiv Partizana '97 istrčalo je za Dinamo 11 igrača koji su tada ili u predstojećem razdoblju bili reprezentativci. 9 HR reprezentativaca, i dva strana. Ovo strani - uzmi vrlo uvjetno, bili su to Viduka i Mujčin. Svih 11 reprezentativci. I dvije od tri zamjene koje su ušle, bili su povremeni reprezentativci HR.
Znaš li koliko je bilo ''pravih'' stranaca tada u Dinamu? 0
Protiv Moldea istrčalo je 7 stranaca (halo!?) u prvih 11 (uključujem tu Ademija) od toga 3 prava reprezentativca.
I još su 3 stranca bila na klupi


Da se razumijemo, nemam apsolutno ništa protiv stranih igrača u Dinamu, ali jasne su kao dan tri stvari:
- Dinamo nema novaca dovesti kvalitetne provjerene strance
- nema dovoljno kvalitetnih skauta koji bi mogli pronaći i dovesti mlade igrače, buduće nogometne zvijezde
- Dinamo je svoje najbolje igre i uspjehe pružao onda kada su veći dio momčadi činili domaći igrači i pojačanja iz susjednih zemalja

Dudu, Henriquez i eventualno Soudani su samo rijetke iznimke.

No ono što ima Dinamo, je kvalitetna omladinska škola i rad s mladima. Stalo nižu uspjehe s tim kategorijama, ti igrači se kasnije prodaju za velike cifre i sl. I onda već po ustaljenom običaju u europi istrčava s 6-7 stranaca u prvih 11. Ta nelogičnost koja bode u oči postaje vrlo logična kad se zna tko vodi klub

Još jedna usporedba, naš mogući protivnik i sličan klub (usporediv s Dinamom po kvaliteti i domaćoj dominaciji) protiv Steaue istrčao je sa tri stranca.

Navijam da prođemo dalje, jasno, ali bojim se da će to biti teška misija uz ovakav ''atomski'' dinamo.
__________________
i9-10850K / asrock z490 taichi / 64gb DDR4/ 1gb ssd / 4 tb wd hdd / Gigabyte 6600xt /
Roberto je offline  
Staro 06.08.2015., 11:29   #268
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
ja ću se kladit na dronove na tekmi sa partizanom.
 
Staro 06.08.2015., 11:31   #269
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,541
Čekaj, još ih nismo izvukli
__________________
i9-10850K / asrock z490 taichi / 64gb DDR4/ 1gb ssd / 4 tb wd hdd / Gigabyte 6600xt /
Roberto je offline  
Staro 06.08.2015., 11:40   #270
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
@roberto Da se razumijemo, tko sretniji od mene da igra cijela naša repka u Dinamu. Pa to bi bilo super. Može se to urediti, kao za Juge, do 27 godine ne možeš ići van i gotovo. Sad balavci sa 16 godina bježe u treće momčadi nekih prosječnih klubova ( kao što je ajax).
Ok, zaboravio si Tonela, Kocha, Cufrea, Viduku i sl. ali nije bitno.
Da, trener ne valja. Da, treba zadržati naše igrače.
Ali budimo realni pobogu, za naše prilike Dinamo je financijski sasvim ok uređen klub.
Mislim da od Austrije pa do Grčke nema financijski solventnijeg kluba u našem okruženju, ispravite me ako griješim.
P.S. Sve top močadi u Europi imaju pola domaćih pola stranaca ( Real, Barca, Bayern, Juventus, Athletico, MU, Chelsea...)
burmuz je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na