Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.12.2008., 20:33   #241
svebee
/
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: /
Postovi: 2,053
mislim da bi se trebali prije dogovoriti što tvoj posao (okvirno) uključuje te naravno cijena. i onda tek raditi to nešto
svebee je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2008., 20:34   #242
danij3l
Premium
 
danij3l's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: NA
Postovi: 2,620
bilo je o ovome vec price.
danij3l je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.12.2008., 20:35   #243
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
sa svojim software-om ovo ne ide ispod 500kn da ga ubiješ.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2008., 20:35   #244
NortonCommander
Orthodox file manager
Moj komp
 
NortonCommander's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Split
Postovi: 422
Heh, to je jos super.
Prijatelj od mog starog mi je donio svoj komp na popravak jer mu nije radio. Problem je bio u napajanju. Otisao sam u ducan sa svojim autom, kupio novo napajanje (to je on platio, naravno), montirao u kuciste i usput mu instalirao par programa koje je on trazio. Prije nego sam ista stigao rec, dao mi je 50kn (a ima novaca), cijeli ponosan na sebe . Vratio sam mu novac, ispratio ga iz kuce i rekao mu da me vise nikad ne zove.
NortonCommander je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2008., 20:35   #245
elvis again
In the ghetto
Moj komp
 
elvis again's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Sveta Nedelja (Zagreb)
Postovi: 1,943
To su ti igre... jako puno ljudi ti gleda da prođe sto jeftinije pa makar dolazili do neugodne situacije. Slazem se sa neom-ST trebos si ti trazit jos vise ako si primjetio da je neki koji ima para.

Ugl. poanta je da se netrebas oko podcjenjivanja posla (tj. kod škrtarenja) zivcirati - ja bi rekel da to spada u cjenkanje...
__________________
AMD Ryzen™ 5 3600X,Arctic Freezer A35,Kingston FURY DIMM 32 GB DDR4-3200 Kit,Gigabyte B550M AORUS PRO-P,Gigabyte 1TB, M.2 2280, NVMe 1.3 PCI-Express 3.0 x4,INNO3D GeForce RTX 3080 X3 OC LHR, 10240 MB GDDR6X,Fractal Design Meshify 2 Compact Lite White TG Clear,Corsair RM650x (2021) 650W, HPX27i 27" monitor
elvis again je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2008., 20:37   #246
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,997
Citiraj:
Autor NortonCommander Pregled postova
Vratio sam mu novac, ispratio ga iz kuce i rekao mu da me vise nikad ne zove.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2008., 20:37   #247
Brown Acid
..dno
Moj komp
 
Brown Acid's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 1,965
Citiraj:
Autor elvis again Pregled postova
Ako gledaj po satnici (trazis 100kn/sat-u) nisi bas jeftin ali ako uzmes u obzir da je kojeg nemoze bas svako napravit onda nije.
Većina na forumu da, znala bi..ako ne, tu bi pitala, a 90% ljudi koje znam mu ne bi diglo windowse za ispod 300kn, ne bi ni ja da sam mu išao preko firme..kako sam u biti trebao..zajedno s cjenikom.
__________________
“Free software” is a matter of liberty, not price. To understand the concept, you should think of “free” as in “free speech,” not as in “free dinner.”
Brown Acid je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2008., 20:40   #248
Brown Acid
..dno
Moj komp
 
Brown Acid's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 1,965
Citiraj:
Autor elvis again Pregled postova
To su ti igre... jako puno ljudi ti gleda da prođe sto jeftinije pa makar dolazili do neugodne situacije. Slazem se sa neom-ST trebos si ti trazit jos vise ako si primjetio da je neki koji ima para.

Ugl. poanta je da se netrebas oko podcjenjivanja posla (tj. kod škrtarenja) zivcirati - ja bi rekel da to spada u cjenkanje...
Al ono, nisam išao na neku normalnu cijenu jer to radim osobi koju znam..koju moji znaju..napravio se dobar i sl.
__________________
“Free software” is a matter of liberty, not price. To understand the concept, you should think of “free” as in “free speech,” not as in “free dinner.”
Brown Acid je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2008., 20:43   #249
danij3l
Premium
 
danij3l's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: NA
Postovi: 2,620
ja sam 22% jeftiniji od HG Spota. nemam puno posla, dobro zaradjujem :P
danij3l je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2008., 20:43   #250
BeroVK
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 780
Ma trebo si mu zbrisat windows i nema windowsa dok nebude 200kn u džepu Sta ti mos s tih 100kn mos ga poslat u 3pm mislim stvarno je tip munjen, a makar za ubuduce znas da se treba prije dogovoriti oko cijene.
BeroVK je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.12.2008., 20:46   #251
Brown Acid
..dno
Moj komp
 
Brown Acid's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 1,965
Citiraj:
Autor DaNiJ3L Pregled postova
ja sam 22% jeftiniji od HG Spota. nemam puno posla, dobro zaradjujem :P
Ma i ja dobro zaradim, ali ovakve osobe su mi izbrusile živce da bi im ponekad kidao grkljane kao Rambo u onom novom nastavku.
Kupujem crnu knjižicu.
__________________
“Free software” is a matter of liberty, not price. To understand the concept, you should think of “free” as in “free speech,” not as in “free dinner.”
Brown Acid je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2008., 21:37   #252
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,947
Citiraj:
Autor elvis again Pregled postova
Slazem se sa neom-ST trebos si ti trazit jos vise ako si primjetio da je neki koji ima para.
Zasto bi taj koji ima para placao ISTU uslugu VISE nego neko ko ima manje? S takvim mentalitetom,ni ne zasluzujete vise para. Da mi tako dodje neko i da mi pokusa naplatit vise jer misli da imam vise para,ja bi mu gurnuo 100 kuna u dzep i rekao da zasluzuje i manje,ali neka mu je za pivo.
Di bismo bili da svi razmisljaju tako. "Udri po njemu ,ima para"
Trazi cijenu koju trazis svakome,a ako ne zeli platit,rijesit cemo drukcije.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2008., 21:39   #253
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
zato što smo socijalno osjetljivi
syss je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2008., 21:44   #254
BeroVK
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 780
To je istina jer bi tek onda bilo neposteno, svima treba jednako naplaćivati izvrseni posao bez obzira na imovno stanje, da sam bio na mjestu tog tipa ciji se komp popravljo mene bi bila cista sramota rec "ja sam mislio da ce biti 100kn" mislim ima svakakvih ljudi, aj da nema novaca, a hitno mu je trebao komp ali ovak mislim stvarno neam rijeci.
BeroVK je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2008., 21:44   #255
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,551
Srecom imam symbian Nokiu, pa preko instaliranog call managera jednostavno blokiram te koji misle da je 200kn preskupo za windoze
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2008., 21:57   #256
elvis again
In the ghetto
Moj komp
 
elvis again's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Sveta Nedelja (Zagreb)
Postovi: 1,943
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Zasto bi taj koji ima para placao ISTU uslugu VISE nego neko ko ima manje? S takvim mentalitetom,ni ne zasluzujete vise para. Da mi tako dodje neko i da mi pokusa naplatit vise jer misli da imam vise para,ja bi mu gurnuo 100 kuna u dzep i rekao da zasluzuje i manje,ali neka mu je za pivo.
Di bismo bili da svi razmisljaju tako. "Udri po njemu ,ima para"
Trazi cijenu koju trazis svakome,a ako ne zeli platit,rijesit cemo drukcije.
A ti mislis da se svima naplacuje jednako?
(0vdje ne mislim na racun preko firme!)
__________________
AMD Ryzen™ 5 3600X,Arctic Freezer A35,Kingston FURY DIMM 32 GB DDR4-3200 Kit,Gigabyte B550M AORUS PRO-P,Gigabyte 1TB, M.2 2280, NVMe 1.3 PCI-Express 3.0 x4,INNO3D GeForce RTX 3080 X3 OC LHR, 10240 MB GDDR6X,Fractal Design Meshify 2 Compact Lite White TG Clear,Corsair RM650x (2021) 650W, HPX27i 27" monitor
elvis again je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2008., 00:10   #257
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,947
ja radim ovako.posto poppravljam i mobitele i sl. :

GOspodine,ovaj popravak ce doci oko xyz kuna. Mozda ispadne malo vise ,ovisno tome jel otisao jos jedan komad (ako je hardware) ili :
Gospodine,instalacija windows-a vas kosta xyz kuna,ako zelite dodatan software i podesavanje,moze vas doci od yxz kuna,pa navise,ovisno o tome sto zelite da vam napravim.
-U tom slucaju covjek kaze MOZE ili NE MOZE. A ne da ja radim par sati bezveze i na kraju mi covjek nece/ne moze platit jer je mislio da kosta manje.

Citiraj:
Autor elvis again
A ti mislis da se svima naplacuje jednako?
(0vdje ne mislim na racun preko firme!)
Ja samo znancima/prijateljima/stalnim klijentima dam popust ili napravim za nista,ostalima je uvijek ista cijena,ne zanima me jel balkanac,amerikanac ili papagaj. Treba zadrzat klijente i dobit nove.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2008., 00:18   #258
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,512
Sve je u tome kako se postavis , najbolje je odmah kao sto je gore napisano biti skup i bezobrazan pa bar znas da kasnije ne bude problema ak ces raditi , a prvo uzeti posao i naknadno naplacivati je cesto problematicno jer 99% ljudi uopce ne cijeni posao oko kompova jer svi misle da je to nekaj ful lagano ... ja u zadnje vrijem radim sve manje i manje upravo zato jer sam cak poceo govoriti da nemam pojma vise o kompovima jer stalno izlazi novo pa da vise ne pratim , tu i tamo uzmem neko slaganje ili reinstal ali samo ak je lova jako dobra i ak ju dobijem unaprijed , inace radije se bavim necim drugim jer nema smisla se potcjenjivati i naganjati ljude za lovu kao da ih pljackam i kamatarim ... Nek nose u one hitne sluzbe i servise i nek placaju tamo ...

Zadnje izmijenjeno od: Router. 21.12.2008. u 11:09.
Router je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2008., 01:40   #259
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
problem je u mentalitetu našeg naroda,

kad ti dođe majstor pogledat veš mašinu, odmah 150kn samo što je došao.

A kad ti dođe entko složit komp/dignut OS sa svim, onda je puno 200kn, a treba znanja više nego za veš mašinu.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2008., 01:41   #260
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,997
Upravo tako. Vrijediš onoliko koliko dopuštaš da te cijene
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2008., 02:48   #261
MAHER
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,581
ja imam novu metodu,ljudima kazem da nemam alata i uputim ih u links servis,eventualno za frendove slozim nesto for free,a to se i dalje odugovlaci,dosao sam do toga da se mjesec dana unaprijed dogovaramo kada cemo ici po novu konfu i onda ja jos zaspim pa idemo kasnije
MAHER je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2008., 21:45   #262
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
evo rl primjer... održavam jednu udrugu već duže vrijeme i došo tamo popravio net, počistio kompove od gluposti i šta sve ne, uglavnom nešto preko sat vremena posla.

žena tamo (s kojom inače direktno ne radim, ali je bilo hitno) kaže kolko sam dužna, ja reko 2 glave i kaže ona omg pa kolki je to sat, tolko ja za instrukcije nisam naplaćivala.

naravno sve smiren ton i bez nekih problema... reko gle koka nazvala si me u 15:00h popodne da vam ništa ne radi, došao sam nakon posla drito i potrošio svoj benzin što ti je 100kn u startu, tu sam bio sat vremena što ti je 100kn dodatnih.

e sad... imaš funkcionalnost (printanje, share folderi, net) SVIH kompova u prostoriji za 200kn u roku 2-3h od poziva... tak da ti je to još i jeftino, jer ako ti kao prosječni n00b ideš guglat hitnu pc službu ili servis hgspota, dobit ćeš tu uslugu za tipa duplo skuplje i čekat ćeš dolazak do iduće top gear sezone.

kaže ona pošteno kad postaviš tak i svi sretni i zadovoljni.

poanta: ako kvalitetno sve iskomuniciraš i ne libiš se izrečenih visokih cijena (da ne kažem realnih), onda nema nikakvih problema.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2008., 22:07   #263
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Citiraj:
Autor Brown Acid Pregled postova
Totalno sam ogorčen. Evo proveo sam 2 i nešto sata instalirajuć OS na jedno računalo kod xy osobe.. Tu se radilo o reinstalaciji OS-a na računalo koje je bilo mrtvo, traženju drivera za istoimeni i spašavanju podataka koji su bili u računalu i također instalacija svakodnevnih programa tipa Mozilla, Office, Codeci..itd. Rješim sve, pita lik koliko, velim ja ajde xy 200kn (išao sam tako nisko jer je prijatelj od starog..pa ono da se napravim dobar).
I lik mi veli..šta tako puno? Mislio sam da će biti 100kn. i daje mi 100kn i sitnog 60 kn i veli eto..to je sve što imam..morat će tako.
A lik ima stvarno brdo love..poznam ga.

..i šta reći na to.
Format c:
morph je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2008., 23:25   #264
pinkskin
Premium
Moj komp
 
pinkskin's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Daruvar
Postovi: 1,738
Ovako ja isto kad slažem Windowse i programe uzmem 100 kn, sve to traje otprilike jedno 1h, dok prijateljima besplatno sve. Instalirat windowse i drivere je "lagano" ako je sa softverom i hardverom sve uredu.

Mislim da bi 100 kuna/sat vremena bilo dovoljno kad se stavljaju windowsi i driveri te neki osnovni programi i ako je sve uredu tj.radi od prve. Za slaganje kompletnog računala hardver i softver mislim da bi jedno 150kn/sat bilo prihvatljivo, dok detekcija nekog kvara i razno zezanje sa kompom od ispitivanja svake komponente i testiranje ih i više treba uzet.

Mislim da svi očekuju jedno 50 kuna da im naplatiš, kao ono da imaš za sok ili kavu i teško ti je reč poslije posla veliku cifru, zabo bi svi trebali prije posla reči tarifu ili isprintaš cijenik i daš im ga pa nek vide unaprijed koliko bi to otprilike koštalo, a ako neprihvate reći da idu u neki servis pa nek vide dali če tamo proči jeftinije.
__________________

pinkskin je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2008., 01:26   #265
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor pinkskin Pregled postova
Ovako ja isto kad slažem Windowse i programe uzmem 100 kn, sve to traje otprilike jedno 1h, dok prijateljima besplatno sve. Instalirat windowse i drivere je "lagano" ako je sa softverom i hardverom sve uredu.
Ja ispod 300kn za Winse uopće ne reagiram, sa svim sranjima podešenja razni software i sw po želji to ide do 500 kn.
Citiraj:
Mislim da bi 100 kuna/sat vremena bilo dovoljno kad se stavljaju windowsi i driveri te neki osnovni programi i ako je sve uredu tj.radi od prve. Za slaganje kompletnog računala hardver i softver mislim da bi jedno 150kn/sat bilo prihvatljivo, dok detekcija nekog kvara i razno zezanje sa kompom od ispitivanja svake komponente i testiranje ih i više treba uzet.
Pa mislim da je testove najlakše napravit, Hiren/PCCheck i sl alati automatski odrade testove, eventualno zamjeniš neki dio
Citiraj:
Mislim da svi očekuju jedno 50 kuna da im naplatiš, kao ono da imaš za sok ili kavu i teško ti je reč poslije posla veliku cifru, zabo bi svi trebali prije posla reči tarifu ili isprintaš cijenik i daš im ga pa nek vide unaprijed koliko bi to otprilike koštalo, a ako neprihvate reći da idu u neki servis pa nek vide dali če tamo proči jeftinije.
  1. Prvo cifra=znamenka, broj se sastoji od nekoliko znamenka/cifra
  2. Č nije Ć, pa pripazi
Što se tiče cjene, ja sve odmah uputim u svoj cjenik, naravno ako sam više radio poslova istoj osobi, nisam imao problema, više puta sam dolazio mogu onda izać u susret i korigirat cjene

Isto tako svatko tko radi kreira cjene sam, ja se ravnam po tome da sam jeftiniji od servisa, tako da sam miran.
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2008., 02:00   #266
Brown Acid
..dno
Moj komp
 
Brown Acid's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 1,965
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Zasto bi taj koji ima para placao ISTU uslugu VISE nego neko ko ima manje? S takvim mentalitetom,ni ne zasluzujete vise para. Da mi tako dodje neko i da mi pokusa naplatit vise jer misli da imam vise para,ja bi mu gurnuo 100 kuna u dzep i rekao da zasluzuje i manje,ali neka mu je za pivo.
Di bismo bili da svi razmisljaju tako. "Udri po njemu ,ima para"
Trazi cijenu koju trazis svakome,a ako ne zeli platit,rijesit cemo drukcije.
Istina, no nitko nije rekao da mu je naplaćeno više, štoviše..manje.
__________________
“Free software” is a matter of liberty, not price. To understand the concept, you should think of “free” as in “free speech,” not as in “free dinner.”
Brown Acid je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2008., 02:11   #267
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,682
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
  1. Prvo cifra=znamenka, broj se sastoji od nekoliko znamenka/cifra
OT: vidi se da te Čulićka uči matišu
Prozor nesmi pasti XXD
webstartm je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2009., 17:10   #268
LouisCyphere
Premium
Moj komp
 
LouisCyphere's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Sl.Brod
Postovi: 270
Od danas mi je stvarno dosta škrtih ljudi koji za rad ne žele platiti niti lipe jer to tako sve lijepo i jednostavo izgleda (?!)...
Naime, jednoj sam obitelji prije tjedan dana dizao win xp, postavljao dsl i printer, bila je nedjelja navečer i previše im je dati 400 kn!
Moj savjet da ne kupuju smeće od računala (u Konikomu shit za 2500 kn sa monitorom, bez grafičke, windowsa...) a htjeli bi da im sin igra Fallout 3!
Nakon mog savjeta da je to praktički nemoguće na tom stroju, da bar kupe grafičku do nekih 1000 kn za igranje, rečeno mi je da nije potrebno ništa da su njima rekli da će se moći igrati bez problema... (?!)
Nakon što sam instalirao Fallout 3 i igra je javila da je računalo preslabo, davili su me da instaliram NFS Underground 2....
Igra je jedva išla, uvodni filmići su zastajkivali a samou vožnju da ne spominjem...
Uredno sam im sve odradio što se tiče računala i očekujem lovu, a to što oni nisu zadovoljni sa računalom, to nije moja briga...
Od sada takvim nabiguzicama nabijam cijenu samo da me nazovu...

toliko od mene..
__________________
Who is General Failure and why is he reading my disk?
LouisCyphere je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2009., 17:45   #269
mrga
all you need is freeware
Moj komp
 
mrga's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Stolica
Postovi: 897
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
stara poznata vrijedi i dalje - nema đabe ni u stare babe
Ja sam onda stara baba. U životu nisam nikad naplatio slaganje kompa. To mi nije primarni izvor zarade, a i mislim da je poštenije odraditi posao nekom iz usluge, nego uzeti siću i time rušiti cijene drugima koji rade isti posao, a to im je jedina zarada u životu. Kad bih išao zbrajati cijene svega što radim - instalacija winsa, jebanje s drajverima, pogotovo kad imaju neki egzotični komad opreme iz 90 i neke, instaliranje svih živih i neživih programa, slaganje zaštita ovih onih, dizanje dsla, slaganje i zaštita wirelessa, a da ih naplaćujem po standardnoj satnici, mogao bih čovjeku doći s cifrom od par somova kuna (ne zato što sam skup, već sam nekim ljudima doslovno znao provesti par dana s kompom slažući sve što su tražili), na što bi me poslali u 3 pm. I tak da lijepo uredno odbijem uzeti pare i promrmljam nešto da je to iz usluge i slično, jer znam da, bez obzira na to što sam proveo nekoliko dana radeći na njihovom stroju, svi očekuju da to bude u rangu 100 kuna jer kao "to je meni čas posla, ja samo klikam".

Al zato sam sad prestao raditi svim živima i neživima i sad uzimam strojeve jedino od bliske rodbine (geni kameni, s rodbinom se ne zajebava ), frendova i ljudi koji su to nečim zaslužili. Jednostavno ciše nemam volje, jer nisam pizda da samo dignem winse i onda snađi se druže, već svaki stroj koji dobijem stvarno složim najbolje što mogu, a to zahtijeva vremena i truda. Al barem imam zadovoljštinu u tome što se ljudi jako malo žale
__________________
Ovo je potpis.
mrga je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2009., 19:02   #270
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Citiraj:
Autor mrga Pregled postova
Al barem imam zadovoljštinu u tome što se ljudi jako malo žale
Evo i ja se ne mogu požalit, bio mi je majstor za stroj za pranje rublja i zbilja je odradio sve kako treba:

1. dolazak 60kn
2 započeti sat posla (zamijenio je grijač za nekih 7 minuta) 170kn
3 grijač 45kn
segregator je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na