Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.04.2017., 15:31   #2581
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor Full Throttle Pregled postova
jasna stvar. pa onda ne kužim zake je poslana ponuda za plaćanje ako nije prethodno provjerena raspoloživost. jel i za to kupac kriv?
Ne kužiš, a i ne čitaš, kažem "u pravilu", a svaka trgovina ima svoje sheme poslovanja.
Neke trgovine automatski nakon narudžbe šalju generiranu ponudu, a neke šalju ponudu tek kad trgovac provjeri raspoloživost.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2017., 15:36   #2582
Full Throttle
Premium
Moj komp
 
Full Throttle's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 841
Dobro. I to je kupčeva briga koju ovi shemu koristili?

Nije loše to poslovanje. Recimo kod mene u geodeziji čovjek naruči parcelaciju, uplati mi novce sve unaprijed i onda ga zovem, e sori neznam napraviti parcelaciju jel može upis kuće umjesto toga?
Full Throttle je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.04.2017., 15:39   #2583
vacs
Premium
Moj komp
 
vacs's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: RH
Postovi: 1,578
Meni je do sad svaki put dosao mail sa automatskim racunom i napomena da sacekam potvrdu o raspolozivosti prije uplate tako da ne vidim sto je tu njihova greska


Zadnje izmijenjeno od: vacs. 20.04.2017. u 16:27.
vacs je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2017., 15:41   #2584
Nick7
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 1,474
Ak' se ti ne osjecas magarcem ako nazoves neki ducan - oni kazu, 'da imam to, slobodno dodjite po to', ti dodjes - a toga nema, a *ebga... sto da ti kazem.
Nije da i vani svugdje cvate cvijece, ali je bolje nego kod nas. Pogotovo sa normalnim ducanima (ne uracunavajuci mega-ducane ala Amazon gdje se ipak isto tako desavaju greske).

Ja sam prije kojih godinu dana isao naruciti fotic izvana, i platio. Ispalo je da ga nemaju, i umjesto njega su mi ponudili noviji, bolji i skuplji model za istu lovu, bez doplate.
Dakle, moze se. Moze se i kod nas, i neki tako i posluju, no to su rijedji izuzeci.
No drugi pak posluju samo na nacin 'daj pare i budi sretan sto si ista dobio'. Pritom ne ciljam direktno na ADM, samo da bude jasno.

Anyway, daljnja diskusija nema smisla. Sto ljudi, sto cudi.. sto zena, dvjesto sisa.
__________________
Idiocracy. Kad satira postaje stvarnost.
Nick7 je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2017., 15:41   #2585
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor Full Throttle Pregled postova
Dobro. I to je kupčeva briga koju ovi shemu koristili?
Pa produži u drugu trgovinu ako ti ne paše kako neka posluje, šta stalno pričaš šta je čija briga.
U ovom slučaju to ni nema veze s ičime jer on ni nije dobio ponudu koja je namjenjena za virmansko plaćanje nego je platio karticom.

Citiraj:
Nije loše to poslovanje. Recimo kod mene u geodeziji čovjek naruči parcelaciju, uplati mi novce sve unaprijed i onda ga zovem, e sori neznam napraviti parcelaciju jel može upis kuće umjesto toga?
Daj molim te ostavi se stvari koje nemaju veze s vezom.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2017., 15:47   #2586
Full Throttle
Premium
Moj komp
 
Full Throttle's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 841
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Pa produži u drugu trgovinu ako ti ne paše kako neka posluje, šta stalno pričaš šta je čija briga.
Pa naravno, to je zdravorazumski i to je i blatobran rekel da nebude više s njima posloval pa si ga zbog toga išel prozivat. Mislim da to tek nebi trebala biti ičija briga.

@vacs

Eto vidiš, ja nisam dobil takvu poruku prije kojih mjesec dana kad sam naručival komp, a sjećam se da su prije to uvijek slali. Sva sreća bilo je sve u redu i još su mi izašli u susret jer sam htel promjenit ploču. Tak da nemam niš protiv adm-a. al da mi bilo koja trgovina ponudi da platim nekaj kaj nemaju i ja bi bil ljut.
Full Throttle je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2017., 15:49   #2587
vacs
Premium
Moj komp
 
vacs's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: RH
Postovi: 1,578
Ne mogu naci mladi mail sa uplatom, svi zadnji su mi pouzecem ali su mi i tu prvo poslali da je sve dostupno i da jos jednom potvrdim..zato mi cudno sve ovo
vacs je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2017., 15:50   #2588
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Nick7 Pregled postova
Meni je vise zalosno na kakva go*na su se ljudi navikli, i to smatraju normalnim ponasanjem ducana.
Zato i jesmo gdje jesmo... malo je OT, ali eto.
znaci fenix mi je trebao sto tocno ponuditi kad nisu imali grafu koju sam uplatio? osim isprike i povrata love drugi dan

ne umislimo si bas svi odmah da smo centar svemira, zato sto imamo parsto eura u djepu za potrosit...

Sent from my MI MAX using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 20.04.2017., 15:56   #2589
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor Full Throttle Pregled postova
Pa naravno, to je zdravorazumski i to je i blatobran rekel
On je "rekel" da neće više s njima poslovati jer mu nisu poklonili poštarinu od 35 kn, a to je komično.
A i znam takve koji "više neće tamo kupovati", ima ih na forumu 4573, ne kupuju sve dok ne bude neka akcija.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2017., 16:04   #2590
Full Throttle
Premium
Moj komp
 
Full Throttle's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 841
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
On je "rekel" da neće više s njima poslovati jer mu nisu poklonili poštarinu od 35 kn, a to je komično.
Ne, to nije komično, to je njegov izbor i nije nikog drugog osim njega briga za to.

A kad smo već kod poklona, u mojoj firmi smo uvijek kod takvih zajeba pokrivali troškove i spuštali cijene čak i kad realno nismo bili krivi čisto da stranke ne seru po nama pred drugima. I ne nije se radilo o 35 kn.

Al to je ustrajanje na kvaliteti i ulaganje u buduće poslovanje koje ti ne kužiš pa prema tome nema smisla dalje nastaviti debatu.

Nitko ne krivi adm da je namjerno sjebo nekoga, ali potrošač ima pravo na izbor da zbog te stvari ode drugdje.


EDIT: i barem mi lik nije rekel stavil pod navodnike )))) di imam opciju za ignore?
Full Throttle je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.04.2017., 16:21   #2591
Mr.Ex.President
Torrent freek
 
Mr.Ex.President's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Split
Postovi: 3,919
Citiraj:
Autor Doc Pregled postova
Vjerojatno banke uzimaju proviziju pa im je bolje da dođeš s solarnim plaćanjem.
Nije vjerojatno, nego uzimaju sigurno, a trgovci to onda lome preko svojih ili leđa kupaca, kako koji

Citiraj:
Autor vacs Pregled postova
Meni je do sad svaki put dosao mail sa automatskim racunom i napomena da sacekam potvrdu o raspolozivosti prije uplate tako da ne vidim sto je tu njihova greska

http://i.imgur.com/Tvx0qbl.jpg
Da
Ja se jednom zajeba pa uplatija prije potvrde, ali sreća imali su, pa nisam imao dodatne drame Poučen tim iskustvom drugi put sam čekao da dođe mail o potvrdi, pa su me nakon 24h obavijestili da je ponuda nevažeća, neki drugi dućan je bio u igri...
__________________

CPU: AMD Ryzen 5 1600X MHz - cooling: Corsair H100x
MBO: MSI B450 Gaming Plus
RAM: 2x 8 GB DDR4 G.SKILL 3000 MHz (Aegis F4-3000C16D-16GISB)
VGA: Asus GeForce 970 4 GB STRIX
HDD: SSD Kingston 256 GB [KC400] || Toshiba 3 TB [DT01ACA300]
Case: NZXT S340 - Rear exhaust 120mm - 7V
PSU: Corsair RM550X 550W


Periferija

LCD: HP ZR24w
Keyboard: Logitech Illuminated Keyboard
Mouse: Logitech G400
Gaming Wheel: Driving Force™ Pro
Sound: Genius SP-HF1201A
Printer: HP LaserJet 1020
Scanner: HP ScanJet 4300
Headphones: Philips SHC 2000
ADSL: Siemens Gigaset SX763 router [T-com Flat - 10/640]
Switch: D-Link DGS-1005A 5-port giga
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1



CPU: AMD X2 A4-5300 cooling: BOX
MBO: Gigabyte GA-F2A85XM-HD3
RAM: Kingmax 1x4GB DDR3, 1600 MHz CL9 [FLGF]
HDD: WD Green 2TB [WD20EZRX]
PSU: Antec SU380
Case: Antec NSK2400 (ispuh: 120mm - 5V)

TV: Samsung 43E450 @HDMI
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1
Remote: Logitech K230 + Logitech M180 mouse

LINK

Mr.Ex.President je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2017., 16:54   #2592
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
jbt jadni su i trgovci ponekad. Covjek se uvrijedi jer je komponenta nedobavljiva i za dusevne boli zeli free shipping Problem ne postoji, narucis preko weba, sacekas potvrdu i uplatis. Nema cirkusa.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2017., 17:32   #2593
Blatobran
Premium
Moj komp
 
Blatobran's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: Zagorje / Texas
Postovi: 64
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
On je "rekel" da neće više s njima poslovati jer mu nisu poklonili poštarinu od 35 kn, a to je komično.
A i znam takve koji "više neće tamo kupovati", ima ih na forumu 4573, ne kupuju sve dok ne bude neka akcija.
da REKEL sam to, i stojim iza toga, znaj ti kolko oces ljudi na forumu

za to isto kuciste sam pital UZI koji mi nije REKEL nedobavljivo je/nemamo, nego vremenski rok kad bude ga imal i jos su se slozili da budu mi poslali s trenutnom narudzbom da ne placam tih ekstra 35kn za postarinu, a mogli su isto ko i ovi komotno reci, ne nova narudzba nova postarina

i ne vidim potrebu pametovanja nekih ljudi tu, ja sam napisal svoje iskustvo i misljenje, procitaj prihvati ili ne i napisi svoje ak imas i kreni dalje i svi sretni
__________________
boom

Zadnje izmijenjeno od: Blatobran. 20.04.2017. u 17:41.
Blatobran je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2017., 15:36   #2594
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Bit će da ti ne shvaćaš očito.
Ako nazoveš i pitaš da li ima, a ne dođeš? Hoćeš da ti trgovac čuva robu za koju si se ti raspitao i da nikome drugome ne prodaje?
O kakvoj korektnosti pričaš?
Ono što je trenutno raspoloživo, ne znači da će biti i za pola sata.

Ta "problematika" sa dostupno/nedostupno se povlači malo-malo po forumu.
Ne znam šta se svi toliko drže toga što piše na webshopu kao da je to uklesano u kamen. Ako nema onda nema.
Pričaš gluposti. Ja ako je nešto raspoloživo i nazovem i pitam "je to sigurno raspoloživo" i dobijem odgovor "da", odmah se dogovorim kada ću doći (bilo za 3h ili 30 minuta) i neka mi stavi sa straner je sigurno to kupujem. Da se tako dogovorim, dođem, a prodano nekome drugom, stjerao bih ga u kurac. Jer sam to isto mogao napraviti sa drugim dućanom. U Linksu su mi ovako spremili desetine stvari sa strane i nije nikada bilo problema.
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2017., 15:43   #2595
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Bit će da ti pričaš gluposti, ne vidim da je itko pričao o DOGOVORU s trgovcem.
Ima ljudi koji nazovu pa se samo raspituju, netko dođe, netko ne.
Ako si se dogovorio da ti nešto ostave sa strane to je druga priča, a i onda trgovac može izvisiti.

Ne znači da ako ti dođeš po nešto što si obećao kupiti da i 500 drugih ljudi tako radi i drži se dogovora, šta samo gledaš sebe i komentiraš iz svoje perspektive?
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2017., 15:59   #2596
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor X-Plosiv Pregled postova
Pričaš gluposti. Ja ako je nešto raspoloživo i nazovem i pitam "je to sigurno raspoloživo" i dobijem odgovor "da", odmah se dogovorim kada ću doći (bilo za 3h ili 30 minuta) i neka mi stavi sa straner je sigurno to kupujem. Da se tako dogovorim, dođem, a prodano nekome drugom, stjerao bih ga u kurac. Jer sam to isto mogao napraviti sa drugim dućanom. U Linksu su mi ovako spremili desetine stvari sa strane i nije nikada bilo problema.
drugo je ako kazes da ti stave sa strane na sat-dva ili do kraja dana i das ime...onda bi to tamo trebalo biti kad dodjes

Sent from my MI MAX using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 21.04.2017., 16:14   #2597
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Bit će da ti pričaš gluposti, ne vidim da je itko pričao o DOGOVORU s trgovcem.
Ima ljudi koji nazovu pa se samo raspituju, netko dođe, netko ne.
Ako si se dogovorio da ti nešto ostave sa strane to je druga priča, a i onda trgovac može izvisiti.
Meni je izgledalo da je bilo "dogovora". Ako nije, moje isprike.

Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Ne znači da ako ti dođeš po nešto što si obećao kupiti da i 500 drugih ljudi tako radi i drži se dogovora, šta samo gledaš sebe i komentiraš iz svoje perspektive?
Pa jer sam pisao u tom trenutku post iz prvog lica.

Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
drugo je ako kazes da ti stave sa strane na sat-dva ili do kraja dana i das ime...onda bi to tamo trebalo biti kad dodjes
Možda sam pogrešno pročitao jer sam poprilično umoran, pa mi je izgledalo kao da se dogovorio sve pa došao a tamo nema...ako je tako, onda neka im jebe keve. Ako je vidio samo na netu, pa došao tamo bez da se javio da se dogovori, onda jbg, sam je kriv.
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2017., 16:24   #2598
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,950
ekipa, opet ponavljam - držite ovakve teme čiste, zbog vas samih. Čemu iskustva ako su zatrpana s tonom rasprave u kojoj tumačite neke svoje priče i stvari koje nisu direktno vezane za iskustvo s određenom trgovinom? Svatko, ponavljam svatko ima pravo na svoje mišljenje i dijeljenje iskustva s nekom trgovinom, s kojim se ostali mogu ali i ne moraju složiti. NO; tome i forum služi - razmjena iskustva, pa će potencijalni kupac sam odlučiti jeli mu neko pozitivno ili negativno iskustvo bitno ako želi trgovati s određenom trgovinom
tor je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2017., 07:58   #2599
Vjeks
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 17
Rinuo mi je Corsairov DDR4, kit od 16GB 3000MHz. Kupljen je prije mjesec i pol u ADMu.

Jučer mi je novi komp počeo bacati BSOD. Zavrtio sam MEMTEST86 i vid' vraga, jedan keks od 8GB ima preko 500 greški nakon 2 minute, dok je drugi ispravan.

Kakva su iskustva s ADM-om po pitanju garancije radne memorije? Što mogu očekivati - 30+ dana čekanja na servisu ili bi to moglo ići brže? Hoću li dobiti novi (identičan) RAM? jel' to pametnije poslati Corsairu?

Zadnje izmijenjeno od: Vjeks. 25.06.2017. u 08:12.
Vjeks je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2017., 08:35   #2600
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,382
Ako si kupio kit, moraš dobiti oba keksa nova tj. novi kit.
Po Zakonu, trebao bi dobiti identičan RAM. Ako ga nemaju, onda biraš - neki drugi ili povrat love.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2017., 09:10   #2601
Vjeks
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 17
Hvala na odgovoru. Nego, pretpostavljam kako ADM prvo šalje taj kit na dijagnostiku? Koliko to sve može potrajati? Mislim, ako će mi na licu mjesta dati identičan ili sličan kit (što sumnjam), super!
Vjeks je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2017., 10:08   #2602
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor Vjeks Pregled postova
Hvala na odgovoru. Nego, pretpostavljam kako ADM prvo šalje taj kit na dijagnostiku? Koliko to sve može potrajati? Mislim, ako će mi na licu mjesta dati identičan ili sličan kit (što sumnjam), super!
Ne vjerujem da bi ADM to učinio...
Oni više naginju da oštete kupca nego da mu izađu u susret.
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2017., 10:17   #2603
Thundercool
Plebium
Moj komp
 
Thundercool's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 156
Citiraj:
Autor Vjeks Pregled postova
Hvala na odgovoru. Nego, pretpostavljam kako ADM prvo šalje taj kit na dijagnostiku? Koliko to sve može potrajati? Mislim, ako će mi na licu mjesta dati identičan ili sličan kit (što sumnjam), super!
Meni su Polaris karticu zamjenili u roku od 5 dana novom(+nova garancija od 3 godine). Dobro, to je bilo prije ovog ludila sa rudarenjem ali svejedno imao sam vrlo pozitivno iskustvo s njima.
Thundercool je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2017., 10:23   #2604
Vjeks
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 17
Citiraj:
Autor Alfa_R Pregled postova
Ne vjerujem da bi ADM to učinio...
Oni više naginju da oštete kupca nego da mu izađu u susret.

Uh... Iskreno se nadam se da nije tako. Ipak sam za svaki slučaj već otvorio ticket kod Corsaira. Srećom, imaju dobar RMA. Ako ne uspijem s ADM-om, šaljem stickove u Nizozemsku, ili gdje se već šalje...

Otići ću do ADM-a sutra, pa čuti što će reći.

Možda mi odrade zamjenu. Ostavio sam im popriličnu svotu taj dan - među ostalim tu su bili Corsair RM650x, Ryzen 1700x, Asrock Gaming x370 K4, GB Aorus 1080 Ti...

Trebao mi je i jedan 1080p monitor za stari komp, pa sam i to uzeo. Vidjet ćemo jesam li bio dobar samo onda kad sam imao lovu.

Javim
Vjeks je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2017., 10:38   #2605
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,544
Nema potrebe ovdje dramu radit
Odes tamo kAko i rekao
Kasnije podjelis iskustva

A tuđe iskustvo neces ovdje nac jer imas samo hejtere i rekla/cula

Ja osobno mnogo kupio kod njih, sve webshop i kuc kuc za sad nemam reklamacija

Jedino sam logitech tipkovnicu sa misem reklamirao i ram u linksa
Sve bilo rjeseno u tjedan dana jer su slali dalje na dijagnostiku i razmatranje

A mozda ako imaju tamo servis, baci odmah ram na mem test, baci mu problem i potvrđeno. Oni dalje reklamiraju uvozniku a tebi ako ima na lageru pod ruke novo i bok


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2017., 10:47   #2606
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor dadoremix Pregled postova
Nema potrebe ovdje dramu radit
Odes tamo kAko i rekao
Kasnije podjelis iskustva

A tuđe iskustvo neces ovdje nac jer imas samo hejtere i rekla/cula

Ja osobno mnogo kupio kod njih, sve webshop i kuc kuc za sad nemam reklamacija

Jedino sam logitech tipkovnicu sa misem reklamirao i ram u linksa
Sve bilo rjeseno u tjedan dana jer su slali dalje na dijagnostiku i razmatranje

A mozda ako imaju tamo servis, baci odmah ram na mem test, baci mu problem i potvrđeno. Oni dalje reklamiraju uvozniku a tebi ako ima na lageru pod ruke novo i bok


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
A zašto nema hejtera na uzi, magazin RS?

Nema razloga za dramu jer će vjerojatno sve proći dobro - nije to extreme digital, ali ovaj shop je više puta radio izvan zakona recimo - naplaćivao slanje reklamirane stvari na korisnikov racun. Za ostalo čitaj temu..
Tako da zaslužuje negativnu reklamu.

Uglavnom, teme tu dobar odraz kvalitete usluge pojedinih shopova.
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2017., 11:21   #2607
ibme74
Premium
 
ibme74's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Planet Zemlja
Postovi: 1,425
Moje zadnje iskustvo s njima nije bilo dobro. Dosada su uvijek bili korektni (kada je recimo jos davno crkla GTX950 u frendovom kompu kojeg smo slozili od komponenti iz njihovog ducana bilo je stvarno rijeseno brzo) ali zadnji puta su stvarno odugovlacili da sam imao osjecaj kako sam grafu kupio u E Digitalu. Naime 1.2 ove godine mi se iz cista mira restartao komp i stoji samo crna slika na monitoru. Probam par puta sa tipkom reset, nema rezultata. Normalno prvo sto sam probao je iskopcat HDMi kabel iz grafe i ukopcat u plocu. Nakon toga komp boota normalno. Ugasim i jos jednom za svaki slucaj provjerim sa grafom opet ista stvar. Odma ih kontaktiram mailom, objasnim sto je bilo, nedugo zatom dobijam odgovor da posaljem graficku na njihov servis. Istu vecer zapakirao, ujutro poslao preporuceno i 3.2 je to vec bilo kod njih. E sada, tu krecu komplikacije i da skratim drugu pricu grafu sam dobio tek 17.03. Doduse nisam ih previse ganjao jer u to vrijeme svakako nisam bio doma tako da mi komp nije ni trebao. Kada sam se vratio pocetkom treceg mjeseca (10.03)sastavio sam im mail gdje im prjetim tuzbom ukoliko mi ne posalju grafu ili vrate novac jer je razumni rok davno prosao. Na taj mail dobijam odg kako su poslali "pozurnicu" dobavljacu i 2-3 dana kasnije kako im je dosla nova grafa i kako je prosljedjena kurirskoj sluzbi. E sada, njihov izgovor je bio kako je graficku bilo tesko nabaviti jer je vec stariji model (R9 380). Sad jel stvarno bilo do bavljaca ili su oni zabusavali ne znam.

Sto se RS Magazina tice oni su vec su*ci druge vrste
Jednom prilikom sam na njihovoj fejsbuk stranici komentirao konfu koju prodaju, tj ostavio sam negativan komentar u smislu da su mogli i bolje sloziti za cijenu koju traze (bilo je nesto tipa i5 7400+GTX1050Ti za 6.000kn) na cega su oni bez ikakvog odgovora blokirali moj profil da vise ne mogu komentirati postove, znaci strasno, ni kritiku ne smijes ostaviti, a da sam ih pohvalio vjerojatno bi jos istaknuli komentar
ibme74 je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2017., 11:25   #2608
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Hejteru jedan

Što se tiče magazina. Imaš tu i temu pa slobodno tamo napiši to.
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 27.06.2017., 15:17   #2609
Nick7
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 1,474
U nedjelju narucio napajanje - EVGA, te platio karticom.
U ponedjeljak dobijem e-mail da nemaju navedeno napajanje, vec da dolazi tek sredinom 7. mjeseca. Trazio sam povrat novaca, oni vratili novce na kartici, i to je OK.
No ono sto nije OK da i nakon toga i dalje pise 'Artikl je dostupan' na webu.
__________________
Idiocracy. Kad satira postaje stvarnost.
Nick7 je offline   Reply With Quote
Staro 27.06.2017., 15:31   #2610
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,544
al slabo čitaš zadnju stranicu prije kupnje
da trebas čekat potvrdu, da robu imaju i da onda tek plačaš navedeno

hebiga.. nije im totalno ažuran sajt.. jer valjda info vuče iz nekog zajedničkog skladišta
dadoremix je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na