Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.08.2012., 15:27   #25111
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
hellboy mijenja 3 vagona takvih ogrebotinica za sarafe u laktu pa eto, navali narode
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2012., 15:27   #25112
riceburner
SCSI Freak, deda :P
Moj komp
 
riceburner's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: ZEGEIZABREGE
Postovi: 861
cekali smo do pol 12...
__________________
don't use ATA/SATA, it's bad for your health
use SCSI/SAS and live longer!


riceburner je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.08.2012., 15:38   #25113
hellboy152
Premium
Moj komp
 
hellboy152's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Pakrac
Postovi: 179
Citiraj:
Autor adaksinjo Pregled postova
hellboy mijenja 3 vagona takvih ogrebotinica za sarafe u laktu pa eto, navali narode
Zaboravih reći da mi na kraju nisu šarafili kost (kao što su prvotno rekli da budu) nego su "lijepili" nekom masom koja drži kost spojenu dok ne počne zarastat, tako da sam se riješio jedne dodate operacije.
Ali za utjehu, imam ja i veću ogrebotinu na vrhu lijevog bedrenog mišića popraćenu masnicom od promjera cca 15 cm.
hellboy152 je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2012., 15:42   #25114
Irvin
Registered User
 
Irvin's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
Kaj je sa štitnicima laktova? Si ih imal? aman, đumbus...brzo da ti zaceli, da da Bog!
Irvin je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2012., 15:43   #25115
SileTzar
Registered User
Moj komp
 
SileTzar's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Zgb
Postovi: 0
Dobro ne moraš se kurčit hehehe

Baš je bio super prizor, vozim se u oblaku prašine iza Onyxa i samo se odjednom oblak raspline, s desne strane bajk zakucan u drvo a Onyx šeće par metara dolje lijevo i psuje. "E frende bajk ti je tu gore"

Ta 52ojka je baš interesantna staza, super je kad zapneš negdje a nemaš gdje nogu spustit, romantično bude

I konačno da ja vidim Onyxa da se stepe a ne obratno, iako još uvijek vodim 22-1.
__________________
SileTzar je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2012., 16:05   #25116
Flayer
Why So Serious?
 
Flayer's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 151
Citiraj:
Autor Irvin Pregled postova
Kaj je sa štitnicima laktova? Si ih imal? aman, đumbus...brzo da ti zaceli, da da Bog!
Nemam laktove ali kak to kod mene ide, neće još dugo bez njih.

@ Sile

Hahahahhaha...
__________________

If you're in control, you aren't going fast enough.
Flayer je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2012., 16:06   #25117
the55mic
Registered User
 
the55mic's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: zg/vz tj vz/zg
Postovi: 0
Citiraj:
Autor jed2i Pregled postova
Đedaj, fino te spržio Silecar....
Stvarno lijepa vožnja, iskreno me iznenadio Sile, baš se vidi kak je u elementu, baca bajk u zavoje na najjače, ko da je na KlickToSee ))

Nemoj se ljutit đedi, nije zlokoban komentar, sviđa mi se što stalno voziš i vidi se oooogroman napredak od onog kak si bio drven na bajku, no čini mi se da bi još puno bolji bio da manje sjediš na spustu... Ne mora bit da sam u pravu, samo moje mišljenje i zapažanje

Murina i ja idemo danas na Dotku, nisam tamo bio 100god, dakle oko 18h klupice, vidimo se?

Edit:
Onyx happy oporavak, znak kako ti je samo bitno da je smajl i dalje na faci a duh nije sloljen, čak ni ogreban
the55mic je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2012., 16:47   #25118
Flayer
Why So Serious?
 
Flayer's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 151
Spirit nije ni ogreban, samo koža, a to bude prošlo brzo.

Ma moram se skroz odviknut od ikakvih kočenja prednjom u zavoju. Na Juicy-ju sam to još mogao i zato sam se tak i naviknul (krele ), sada više ne.

Long story short - gledam previše MTB filmića i htel sam pokušat neš ali ovaj puta nije uspijelo odnosno uspijevalo je cijelim putem gdje se moglo.
__________________

If you're in control, you aren't going fast enough.

Zadnje izmijenjeno od: Flayer. 04.08.2012. u 16:59.
Flayer je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2012., 16:47   #25119
SileTzar
Registered User
Moj komp
 
SileTzar's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Zgb
Postovi: 0
Moraš uzet u obzir da sam ja na Dotki minimum jednom tjedno a Jed2iu je ovo drugi ili treći put sveukupno. A inače pegla Jed2i odlično

Šteta samo što je izrezao onaj dio kakti na usponu, onaj singl. Taj me dio zapravo više zanimao kako izgleda na videu, jer ga nitko nikad ne stavi.
__________________
SileTzar je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2012., 19:17   #25120
Stewanov
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 0
Ja više nesmijem sam ić gore osim ak nejdem kustošijankom pa na risnjak i jos malo gore pa 1 i 9tkom do dole....

Prvo sam sa voltinog krenuo oko 10 a ne 8....onda dok se dokopao novačke i malo iznad miroševca taman prije spusta po onom odvojku sjeo srknut kavu već je prošlo cuka vremena(usput kupio da nebi bilo mini pumpu i zračnicu za rezervu)....

Pa dok sam se dokopao polako makadama jos je proslo nes vremena.....i onda opet ide kaos....prvo sam umjesto ravno prema mark makadamu oso lijevo gore i tri lepe picke strinine....pa se spustio dole....pa sam oso vidjet onu prokletu stijenu...i od tamo do one zgrade vodotehnike ja sa svojim coilerom i preslabom oprugom (550x2.0 a imam 110 kg) i viljom bez lockouta /low hi compresiona ...nemrem vozit takav brijeg da ga jebeš....bar ne takav prokleti kamenjar....više vremena sam guro bajk neg ga vozio....leustek je mila majka naspram ovog prekletog sranja od makadama

Uglavno meni je za 13-15 km makadama trebalo cca 4 cuke....stajao sam mali mijlon puta...sunjara i prehlada te zaštopan nos odradili svoje....

Al sam se doguro do hunjke mater joj...

Dole sam probo prek 20tke al sam nakon danjke nekak završio na 22ci i onda doso do makadama i puf stanem gledam di je prokleti marker za stazu i naravno nema ga....zadavio bi debila koji je stavljao proklete markere....i makdam isto....dodje dio mos lijevo mos desno....nema nis...ni broja ni nit sta pise osim tu i tam zac zeljac slavko....ono hebem vam slavka i željka i josipa i dubravu i dinamo i zg hooligans...i sve to natpise kad pol markacija ne pise....

Tak da sam makadamom iso i dolje do markusevacke i stefanovca....nigdje nisam vidio na putu do dole da pise staza ta i ta....jebo sve ode pit....


Sutra ode prek vukomerickih gorica do kupe se utopit...aj ti bok...

Zadnje izmijenjeno od: Vuco. 05.08.2012. u 18:34. Razlog: psovke nisu za forum
Stewanov je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.08.2012., 19:35   #25121
Flayer
Why So Serious?
 
Flayer's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 151
Fakat si pacijent. Sorry

Ja nakon GSS-a nebi više sam išao nego tražio nekoga tko zna kam se ide
__________________

If you're in control, you aren't going fast enough.
Flayer je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2012., 19:50   #25122
Stewanov
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 0
Nisam ja pacijent ja sam specijalni pacijent....

Prek tjedna nemrem al za vikend bi mogla past kakva vožnja sa nekima koji znaju staze.....pa bum probo koji vikend do tunela prihajat

Tj ja bum došo ranije kojih pol cuke pa me vi stignete.....nebute me mogli fulat nikak a stigli bute me bez beda...:-D jebiga kad sam teška kategorija i ko mazga uporan jer se volim vozit.....a treba skinut kile...a trčat mrzim teretana mi je zakurac veci dio godine neda mi se...ovo obozavam....
Stewanov je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2012., 21:00   #25123
Irvin
Registered User
 
Irvin's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
Kad se sjutra startuje? Jel valja u 10h kod tunela?

Edit: Znači-10h tunel. Bujrum, ko mere!

Zadnje izmijenjeno od: Irvin. 04.08.2012. u 21:07.
Irvin je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2012., 21:32   #25124
JackZg
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: zagreb
Postovi: 2
Hellboy kakvo je to lijepilo? Da su ga bar meni stavilimeni ruka ide na bolje, ali palac jos uvijek nista. Brijem da bum morao na transplantaciju zivca kak mi je rekao kirurg... danas sam probao zasaltat brzinu ali kurac, moral buum na 1*10 prec
ad bus ozdravil mozemo na sleme pehaka, sam kaj ja jedva cekam da zajasim ponovno, wohoo.
JackZg je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2012., 21:51   #25125
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
iskreno cijenim svaku kritiku, al jako pizdim na neistine,

ne sjedim na sicu, sjednem samo kad je BLAGI spust, bez zavoja, ovo sve kaj van izgleda da sjednem sam nisko, al ne sjedim, kupit cu jos jednu gopro i namontirat ju na supak da se vidi

a na siletu se fakat vidi kak zna napamet dotku, bas je odvozio sve dijelove bez da je igdje i sitno zapeo, meni je to bila druga dotka, i to u razmaku od nekih pola godine...
jed2i je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2012., 22:03   #25126
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
@Stewanov

Kaj ti nije jednostavnije prikrpat se ekipi koja uredno vozi oba dana u vikendu i laganini ucit staze, i gdje je kaj, barem da otprilike orijentaciono znas gdje se sto/ti nalazis, a ne da zaflaksas na skroz trivijalnim stazama.

Inace, upravo sam odradio hodacinu po Bikci do Puntijarke i nazad u komadu (donja trecina po mraku, bez lampe .
Sutra ujutro idem ponovno pa ako ima zainteresiranih za trening "setnju" nek se slobodno jave.

Penjem se po Bikci i samo snimam koja bi putanja bila laksa za uspon - vidi se da mi ovaj tjedan bez bajka tesko pada
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2012., 22:19   #25127
hellboy152
Premium
Moj komp
 
hellboy152's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Pakrac
Postovi: 179
Citiraj:
Autor JackZg Pregled postova
Hellboy kakvo je to lijepilo? Da su ga bar meni stavilimeni ruka ide na bolje, ali palac jos uvijek nista. Brijem da bum morao na transplantaciju zivca kak mi je rekao kirurg... danas sam probao zasaltat brzinu ali kurac, moral buum na 1*10 prec
ad bus ozdravil mozemo na sleme pehaka, sam kaj ja jedva cekam da zajasim ponovno, wohoo.
Ma vjerojatno neki loctite.
Nisam više u zg tako da za sad ništa od Sljemena za mene u bilo kojem obliku.
hellboy152 je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2012., 22:38   #25128
Stewanov
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 0
Citiraj:
Autor Nik Pregled postova
@Stewanov

Kaj ti nije jednostavnije prikrpat se ekipi koja uredno vozi oba dana u vikendu i laganini ucit staze, i gdje je kaj, barem da otprilike orijentaciono znas gdje se sto/ti nalazis, a ne da zaflaksas na skroz trivijalnim stazama.
Pa jel tebi jasno da sam specijalni pacijent ilte specijalac univerzalac....

Bum se prikrpo sam da mi stigne faking opruga...jer ovak sam fakat ultra prespor...leustekom mi treba oko cuka i pol uz nešto guranja..pa ono...da me se ne čeka...i tak to....probavam nabit kondu bar malo solo kad je već frend sjebo ruku na 57 tam onaj zadnji dio di sve viri iz zemlje...

vezano za oprugu da vidiš kakav sam specijalni pacijent kad faking oprugu 7''x2.3 kod nas nema....prošli tjedan mi lik iz viva sporta veli bum ti naručio ionak idemo u švicu na tečaj neki....a par dana kasnije mi nudi onu 600x 2,3 a ova od 700 se treba čekat jako dugo...reko zajebi...ne hvala....

Prek aleša nisam nukeproof uspio dobit...nema na lageru kao.....kao ni foxa....jedino mi se saša iz kolesarske javio i reko da imaju...pa bu ju sendao kroz koji dan i to je slučajnost...

Da on nije imao....trebao bi se hebavat sa izengleske ekipom i crcom...oni ajd falo pimpeku imaju koju god oš nukeproof oprugu....

Eto jel vidiš sad kaj mene sve hebe
Stewanov je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2012., 22:50   #25129
SileTzar
Registered User
Moj komp
 
SileTzar's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Zgb
Postovi: 0
Hehe koliko god mi je super čitat tvoje putopise, bolje dođi s nama, kaj kurac prespor nama je danas trebalo 1.45 do gore, vruće za poludit, stajanje svako malo i zajebancija, jedino je Lovro zapalio.
Sutra ne idem, a ko ide preporučam neko pokrivalo za glavu jer me sunce izbilo danas i glava mi puca.
btw sad bolje gledam, ti si išo s Voltinog na markuševački makadam do Hunjke i onda nazad tim nekim stazama? Šta si ti luuuuud po ovoj vrućini toliko vozit.
__________________
SileTzar je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2012., 22:53   #25130
Flayer
Why So Serious?
 
Flayer's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 151
Specijalni pacijent, mora da je to neki fetiš
__________________

If you're in control, you aren't going fast enough.
Flayer je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2012., 22:55   #25131
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 448
Sljeme sutra?
Ne sjećam se kad sam zadnji put bio

p.s. Mamlaze ponesi mi ulje za lanac
p.s.2 Onyx, kvalitetan muf pod rukom
murina je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2012., 23:01   #25132
riceburner
SCSI Freak, deda :P
Moj komp
 
riceburner's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: ZEGEIZABREGE
Postovi: 861
Citiraj:
Autor zubich Pregled postova
evo mene doma, već se i otuširao

ko nije išao sa nama propustio je odličnu vožnju....

deda ide ko zmaj, sere on dosta da nemre a zapravo može.
mirta i zlayo standardno na razini
nisi rekel da je sve bilo na čeličani iz 1996 sa vbrakeom

nakon slemena malo odmorio, kosio do 21,15 i jos nakon svega isel pjeske 3,5km s vlaka u stan
__________________
don't use ATA/SATA, it's bad for your health
use SCSI/SAS and live longer!


riceburner je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2012., 23:04   #25133
Flayer
Why So Serious?
 
Flayer's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 151
Citiraj:
Autor murina Pregled postova
p.s.2 Onyx, kvalitetan muf pod rukom
Jako pažljivo se brinem o njemu
__________________

If you're in control, you aren't going fast enough.
Flayer je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2012., 23:13   #25134
Irvin
Registered User
 
Irvin's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
Citiraj:
Autor murina Pregled postova
Sljeme sutra?
Ne sjećam se kad sam zadnji put bio
Idem ja, a javijo se i broj1 sa dropa da ide. 10h tunel. vidimOSE
Irvin je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2012., 23:16   #25135
Stewanov
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 0
Citiraj:
Autor SileTzar Pregled postova
Hehe koliko god mi je super čitat tvoje putopise, bolje dođi s nama, kaj kurac prespor nama je danas trebalo 1.45 do gore, vruće za poludit, stajanje svako malo i zajebancija, jedino je Lovro zapalio.
Sutra ne idem, a ko ide preporučam neko pokrivalo za glavu jer me sunce izbilo danas i glava mi puca.
btw sad bolje gledam, ti si išo s Voltinog na markuševački makadam do Hunjke i onda nazad tim nekim stazama? Šta si ti luuuuud po ovoj vrućini toliko vozit.
Oukej onda more sljedeći vikend....taman da proslavim početak vikenda i godišnjeg...

A dal sam lud kaj ja znam.....malo da...jbg sjebo se u vremenu polaska, 10 je prekasno + morao šopingirat u keindlu....i nisam se nadao da je tak sjeban makadam....Kustošijanski je 10puta bolji za vozit...

+ sutra nakon kaj se naspavam imam u planu skoknut malo do Vukomeričkih gorica i to iza 13-14 h cca 60ak km....al nije sljeme....LOL...
Stewanov je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2012., 11:02   #25136
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Upravo se vratih sa Sljemena, krenuo sam s usponom nesto prije 8h i bilo je vec previse vruce...izgleda treba krenuti najkasnije u 7h
Jucer predvecer je bilo milina, ugodno, skoro da se nisam uznojio do Puntijarke, a danas, nema zraka, potoci znoja teku niz mene, koma...i jos si uzmem poveci krug tak da sam se nahodao preko 2 i pol cuke.

Ono sto se ne susrece svaki dan je 5 biciklistica na Leusteku, 2 na fulkama i 3 na HT-ovima (u zasebnim aranzmanima).

Na samom pocetku Leusteka sam se mimoisao s PCE i DB prethodnicom...dosta kasno su krenuli, ima da se iscijede do gore

Zadnje izmijenjeno od: Nik. 05.08.2012. u 11:10.
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2012., 11:33   #25137
riceburner
SCSI Freak, deda :P
Moj komp
 
riceburner's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: ZEGEIZABREGE
Postovi: 861
bitno da se mene spljuvalo kaj idem rano al neka pate :P
jucer odradih i tu famoznu dotku, moram priznat da mi se svidja, cak si gruntam koji puta kad bude vise para uzet auto i bajk na posel i nakon posla otici napravit koji krug, posto mi je posel vrlo blizu...

evo jedna umetnicka s lugarnice jucer...
Pohrani.com
__________________
don't use ATA/SATA, it's bad for your health
use SCSI/SAS and live longer!


riceburner je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2012., 15:42   #25138
SileTzar
Registered User
Moj komp
 
SileTzar's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Zgb
Postovi: 0
Jutarnja ekipa od danas se niš ne javlja, da nisu izgorili na Sljemenu danas na 36 u hladu
__________________
SileTzar je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2012., 16:06   #25139
evilZlayo
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zaprešić
Postovi: 0
bili murina, mic, lovor, irvin, broj1, mirta i zlayo. bilo je ekstremno vruće, al ne i sparno pa je zapravo bilo skroz ok. lovor, mirta i ja smo se spustili na zapad, a ostali na 18-20, pa ne znam jel irvin opet nekom donio "sreću"

zanimljivost dana je cura koja se sa full face kacigom spuštala niz leustek na trekkingu sa 28" slick gumama...
evilZlayo je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2012., 16:08   #25140
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,735
Jos jednom pozdrav PCE biciklistima, od kojih ponovno trazim pomoc

Ima li mozda netko kljuc za octalink pogone, i da bi mi (za ~2-3 tjedna, ne sad) bio voljan prebaciti pogon s jedne na drugu ramu? Kao nagradu mogu ponuditi ćevape ili slično u grillu "Žar" (Destrojer može potvrditi kvalitetu, njega sam tamo vodio kad mi je nesto oko vilice sredjivao ) ili se već dogovorimo oko kompenzacije.

Očekujem do 10. mjeseca pridružiti se na nekom od uspona sporijoj grupici (ako takve ovdje ima?), sad kad se vratim s mora cu ipak jos malo trenirati na zelengaju, maksimiru i dotršćini.
rendula je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na