Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP > A1
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.03.2012., 00:26   #2461
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
s bnetom prica ista kao i prije...nista novog sto se tice preopterecene mreze...

lovci u mutnom...

o programskoj shemi ne zelim ni govoriti jer se ista svakodnevno smanjuje...postojeci programi upucavaju se u kojekakve izmisljene pakete..informativni, sportski..balkanski..o cijenama i kvaliteti istih bolje da ne govorim...

sramota.

evo tih famoznih paketa pa mi molim vas recite ko je tu lud:

<table class="renderedtable" cellpadding="2" cellspacing="0" width="100%"><tbody><tr><th valign="top"> INFORMATIVNI PAKET </th><th class="centriranisadrzaj" colspan="2" valign="top" width="60%"> Cijena (mjesečno) </th></tr><tr class="bglight"><td valign="top"> </td><td class="centriranisadrzaj" valign="top" width="30%"> 30,74 kn </td><td class="centriranisadrzaj" valign="top" width="30%"> 15,37 kn* </td></tr><tr class="bgdark"><th valign="top"> SPORTSKI PAKET </th><th class="centriranisadrzaj" colspan="2" valign="top" width="60%"> Cijena (mjesečno) </th></tr><tr class="bglight"><td valign="top"> </td><td class="centriranisadrzaj" valign="top" width="30%"> 40,99 kn </td><td class="centriranisadrzaj" valign="top" width="30%"> 20,49 kn* </td></tr><tr class="bgdark"><th valign="top"> DJEČJI PAKET </th><th class="centriranisadrzaj" colspan="2" valign="top" width="60%"> Cijena (mjesečno </th></tr><tr class="bglight"><td valign="top"> </td><td class="centriranisadrzaj" valign="top" width="30%"> 30,74 kn </td><td class="centriranisadrzaj" valign="top" width="30%"> 15,37 kn* </td></tr><tr class="bgdark"><th valign="top"> GLAZBENI PAKET </th><th class="centriranisadrzaj" colspan="2" valign="top" width="60%"> Cijena (mjesečno) </th></tr><tr class="bglight"><td valign="top"> </td><td class="centriranisadrzaj" valign="top" width="30%"> 30,74 kn </td><td class="centriranisadrzaj" valign="top" width="30%"> 15,37 kn* </td></tr><tr class="bgdark"><th valign="top"> BALKANSKI PAKET </th><th class="centriranisadrzaj" colspan="2" valign="top" width="60%"> Cijena (mjesečno) </th></tr><tr class="bglight"><td valign="top"> </td><td class="centriranisadrzaj" valign="top" width="30%"> 40,99 kn </td><td class="centriranisadrzaj" valign="top" width="30%"> 20,49 kn* </td></tr><tr class="bgdark"><th valign="top"> PAKET ZA ODRASLE </th><th class="centriranisadrzaj" colspan="2" valign="top" width="60%"> Cijena (mjesečno) </th></tr><tr class="bglight"><td valign="top"> </td><td class="centriranisadrzaj" valign="top" width="30%"> 40,99 kn </td><td class="centriranisadrzaj" valign="top" width="30%"> 20,49 kn*</td></tr></tbody></table>hahaah ovo se samo u hrvatskoj moze naplacivati.
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2012., 03:31   #2462
Vivaldi
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Split
Postovi: 5
Thomson TWG 850-4

Citiraj:
Autor Maxim Pregled postova
Samo si pobogu nikada nemoj uzimati Carnet s tim uvijek i brdo problema, većinom, a većinom je greška kod računala i to takva sitnica s kojom se zezate nekoliko sati... Običan 3D paket ne biti škrt dati 30-ak kn više a imati bolji net
Ovako:
Činjenice:

1) imam Thomson TWG 850-4

Da li mi je potreban update firmwarea? Naime, možda mi ponekad se desi da izgubim konekciju , ali ako se to i desi, vrlo brzo se vrati, ali generalno sam veoma zadovoljan uslugom.

2) koristim Bnet standardni (ugovor potpisan 03.03 2009., uključeno 14.04.2009.), Thomsona sam platio odjednom platio pri zasnivanja ugovora, pa nemam mjesečni trošak najma.

3) imam stolno računalo, te se zna nakačiti 2 laptopa i 2 mobitela, sve uredno radi, kao urica.

Sad sam se malo zainteresirao za CARNet 3D, 35kn jeftinije me cima, iako sam i pri potpisivanju ugovora znao za shemu s njihovim modemom i mojim routerom, nije mi se tada dalo zezati s time.
Mene sada zanima, da li bih mogao ovaj njihov router iskoristiti ikako, ili bih morao dotičnog vratit (iako sam ga otplatio uodjednom), te bi mi oni dali samo modem, pa ja naknadno uzeti svoj router da bih mogao više računala koristiti na 3D CARNetu.
Ili, kako sada na
http://www.bnet.hr/paketi/3dcarnet#?...1&p1=bh-item-4
nude Bežični (WLAN) modem/router s 4-port switchem**
507,11 kn
a toliko sam ja platio svoj thomsona, možda je moguća kombinacija da zamjenim svog thomsona za novog kojeg bi mogao podesiti na 3D CARNet uz nadoplatu od 61,47 kn.
Ovo pretpostavljam u slučaju da ne mogu svog Thomsona namjestiti da mi bude jedini uređaj.
Mrzim redudanciju, odbija me pomisao o dodatnom uređaju, mada je to možda jedino rješenje.

Kao što vidite, možda je bilo najbolje da sam počeo post s pitanjem da li mogu uz jedan uređaj (zamjena starog, firmware starog promjeniti, ...) i dalje imati nesmetano spajanje više računala, uz manji mjesečni trošak...

Oprostite što sam razduljio, ali mislim da želim biti jasan u onom što želim...
Vivaldi je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Staro 26.03.2012., 08:06   #2463
gnjepar
Premium
Moj komp
 
gnjepar's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 640
Citiraj:
Autor Vivaldi Pregled postova
Kao što vidite, možda je bilo najbolje da sam počeo post s pitanjem da li mogu uz jedan uređaj (zamjena starog, firmware starog promjeniti, ...) i dalje imati nesmetano spajanje više računala, uz manji mjesečni trošak...
Konkretan odgovor na tvoje pitanje je NE. Ako želiš Carnet u kombinaciji sa B.net-om onda moraš imati minimalno dva uređaja da bi se mogao spajati sa više računala.
__________________
The Truth
gnjepar je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2012., 20:11   #2464
alen.s
Premium
Moj komp
 
alen.s's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
niko ništa ne žuga odavno....izgleda da su svima sredili sve prob.....super - nek tako i ostane ( bar do novog dizanja brzine )
alen.s je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2012., 14:03   #2465
Delpiero
Premium
Moj komp
 
Delpiero's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split, Croatia
Postovi: 380
Imam problem, pred godinu dana sam kupio KONAX-ov modula koji sam ukljucio u svoju TV(Panasonic S20) i s njim sam izbacio veliku Bnet-ovu "kutiju" koja mi je smetala u prostoriji i nisam imao prostora za nju(i jos sam morao koristiti nepotrebno 2 daljinska upravljaca).

Modul je godinu dana radio kako treba, sve dok se pred nekoliko dana nije dogodilo to da je na svim programima(osim hrvatskih nekoliko) pojavila crna slika i natpis "Nema signala".

Agenti iz sluzbe za korisnike su mi rekli da je mijenjana enkripcija i da radi toga isti modul vise ne radi. Zanima me dali se moze i na kakvim mjestima izvrsiti upgrade softwarea tih modula ili sta da radim?

Pomoc malu bih molio!
__________________
Delpiero je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2012., 14:04   #2466
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,354
http://www.bnet.hr/podrska/obavijesti_administratora

odskorolaj malo niže ima o tome vijest.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2012., 16:15   #2467
Delpiero
Premium
Moj komp
 
Delpiero's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split, Croatia
Postovi: 380
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
http://www.bnet.hr/podrska/obavijesti_administratora

odskorolaj malo niže ima o tome vijest.
Hvala
__________________
Delpiero je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2012., 12:16   #2468
dani9
Premium
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: zg
Postovi: 82
Ja si mislim kupit cam modul za tv, pa ako moze neko preporucit neki koji radi sa bnetom nakon ove promjene. Hvala
dani9 je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2012., 12:32   #2469
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor alen.s Pregled postova
niko ništa ne žuga odavno....izgleda da su svima sredili sve prob.....super - nek tako i ostane ( bar do novog dizanja brzine )
Ljudi se zale dok je gadno, kad je kak treba onda je to to... Nit se mos zalit nit se mos hvalit.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2012., 16:27   #2470
Delpiero
Premium
Moj komp
 
Delpiero's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split, Croatia
Postovi: 380
Kako sam vec ranije napisao, imam problem s "starijom" verzijom CONAX modula, koja se nemoze update-ati, i sada su mi, nakon promjena sa signalom BNeta, nestali svi programi i piše kako "Nema Signala".
Odlucio sam se za kupovinu novog modula i trebao bi mi savjet gdje da kupim i kakav tocno modul a da mogu sa sigurnoscu pratiti BNetov program(ukljucujuci i HD programe na koje placam pretplatu). Procitao sam na Bnet-ovoj stranici da trebaju imati moduli neku " simulcrypt " podrsku a o tome ne znam puno..
Molim savjet..
Hvala unaprijed!
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Delpiero. 26.04.2012. u 14:09.
Delpiero je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.04.2012., 19:54   #2471
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Kakav je BNET po pitanju sluzbe za korisnike po vasem iskustvu?
Imam trenutacno vezano za TV jednu smijesnu scenu sa njima, pa me samo to zanima.

Zahvaljujem na odgovorima
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2012., 20:12   #2472
njuskalo
Premium
Moj komp
 
njuskalo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Remetinec
Postovi: 924
Po mom iskustvu, grozan. Od kraja 11. mjeseca se natežemo s njima da se priključak prebaci s preminule bake na nasljednika i da se promjeni usluga sa 2d tel+TV na 2d internet+TV. Uspjeli su prebacit priključak i sad već 3 mjeseca šalju račune na 0 kuna jer u stanu nema ni TV-a ni telefona ni interneta. Nitko ništa ne javlja, a ja više ni ne zovem. Rekli smo podstanaru da ih zove i vidi kaj je s tim...
njuskalo je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2012., 20:21   #2473
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Ja kod njih uzeo TV u 11. mjesecu prosle godine. Sve ok, nisam ni ocekivao cuda. TV ko TV (malo los uredjaj, no ajde). Onda su idioti u mojoj ulici na Vrbanima (Trpanjska) prokopali kablove pogreskom dok su radili na staroj cimosovoj zgradi.

Ajde, ostao i bez neta i bez tv-a. Net imam preko amisa, dakle kod bneta sami tv.
I do dana danasnjeg tv mi nije proradio, a kanali prokopani prije 2 mjeseca. Amis je proradio nakon nekih tjedan dana, dakle oni su to u nekom normalnom vremenskom roku rijesili.

Sve bi bilo ok da meni SZK ne spominje da nisu imali prokopane kanale, i da usluga uredno radi (?????!). Mislim, pricao sam sa SZK prije nekih mjesec i pol zadnji puta, sredit ce kao uskoro. No sada tvrde da se scena sa prokopanim kanalima i pokidanim vodovima od bneta uopce nije odigrala? )))
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2012., 11:15   #2474
VoodooRain
Premium
Moj komp
 
VoodooRain's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 705
imam pitanje vezano za ovu reklamu sada sto vrte da za istu cijenu mozes dobiti vise recivera u kuci jel se to odnosi samo na one sto primaju signal kablom ili i za satelitske korisnike stari totaltv
posto kod mene nema kablova njihovis isao bi na satelitsko ima curka i po meni cist dobri programi za te pare
VoodooRain je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2012., 00:01   #2475
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,476
Gledao sam u cjeniku al nigdje nemogu naci koja je cijena osnovnog neta ( 6mbps ) ali bez ugovorne obveze ? i za koliko dodju otprilike postaviti instalacije ?
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2012., 11:01   #2476
vedran031
Premium
Moj komp
 
vedran031's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 541
Bolje da neznas 1523kn bez ugovora a 1015 na 12mj ugovor
vedran031 je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2012., 19:50   #2477
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,476
Cek ti oces rec da ja moram dat 1015 kn u startu u kešu plus ugovor na 12 mj ?to je nemoguce... Kablovi su provuceni, samo treba doc stavit ruter i da zato treba platit 1000 kn? Prije je bilo 300 kn jednokratno ruter plus normalna mjesecna cifra.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2012., 20:56   #2478
vedran031
Premium
Moj komp
 
vedran031's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 541
vedran031 je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2012., 23:56   #2479
pinkskin
Premium
Moj komp
 
pinkskin's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Daruvar
Postovi: 1,738
WTF, prije je bilo 200kn platiš i nemaš ugovorne obveze, sad 1500.
__________________

pinkskin je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2012., 03:19   #2480
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Na sve kaj uzmes te vezu ugovorom. Nemres povecat brzinu na 20 mbit bez da te vezu ugovorom za tih 20 mbit na godinu dana.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2012., 10:43   #2481
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,476
Neka hvala, 1500 u dzep, backtrack ftw...
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2012., 18:22   #2482
njuskalo
Premium
Moj komp
 
njuskalo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Remetinec
Postovi: 924
Citiraj:
Autor njuskalo Pregled postova
Po mom iskustvu, grozan. Od kraja 11. mjeseca se natežemo s njima da se priključak prebaci s preminule bake na nasljednika i da se promjeni usluga sa 2d tel+TV na 2d internet+TV. Uspjeli su prebacit priključak i sad već 3 mjeseca šalju račune na 0 kuna jer u stanu nema ni TV-a ni telefona ni interneta. Nitko ništa ne javlja, a ja više ni ne zovem. Rekli smo podstanaru da ih zove i vidi kaj je s tim...
Evo konačno se saznalo o čem se radi. Naime, navodno nisu imali OIB od novog vlasnika priključka (dan im je jednom mailom, jednom telefonom i jednom osobno agentu kad je došao da se potpišu sve te *izdarije), ali ok, nema veze. Sve što su trebali je nazvat i tražit da im se da ponovo. Ukupno je oavljeno 16 poziva prema njihovoj korisničkoj službi i da nisu mogli niti jednom nešto konkretno reći. Sad su rekli da će se to brzo spojit, na što smo mi zatražili raskid ugovora. Nikad više na bnet, i naravno da ću svima koji me pitaju savjetovat isto.
njuskalo je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2012., 12:53   #2483
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,484
Citiraj:
Autor njuskalo Pregled postova
Evo konačno se saznalo o čem se radi. Naime, navodno nisu imali OIB od novog vlasnika priključka (dan im je jednom mailom, jednom telefonom i jednom osobno agentu kad je došao da se potpišu sve te *izdarije), ali ok, nema veze. Sve što su trebali je nazvat i tražit da im se da ponovo. Ukupno je oavljeno 16 poziva prema njihovoj korisničkoj službi i da nisu mogli niti jednom nešto konkretno reći. Sad su rekli da će se to brzo spojit, na što smo mi zatražili raskid ugovora. Nikad više na bnet, i naravno da ću svima koji me pitaju savjetovat isto.
Ma Bnet je dobar samo za nekog tko nije zahtjevan, tipa hoce surfati i skidati torrente, za sve ostalo je smece. Evo u par dana na sto sam naisao, najveci problem je sto ne mozes raditi u SSH, non stop timeouta konekcije, remote desktop isto tako, a o Cisco VPN-u da ne pricam, moram preko remote desktopa raditi. Sve u svemu jad od mreze i dobar je samo za onog kome treba upload za torrente.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2012., 12:56   #2484
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,423
Znači, nisam jedini koji ima problema s remote desktopom??? Opet sam mislio da je problem do mene lokalno. Nevjerojatno, počinju mi se gaditi...
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2012., 12:58   #2485
Bluzer
Premium
Moj komp
 
Bluzer's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: localhost
Postovi: 1,067
Citiraj:
Autor Bono Pregled postova
Ma Bnet je dobar samo za nekog tko nije zahtjevan, tipa hoce surfati i skidati torrente, za sve ostalo je smece. Evo u par dana na sto sam naisao, najveci problem je sto ne mozes raditi u SSH, non stop timeouta konekcije, remote desktop isto tako, a o Cisco VPN-u da ne pricam, moram preko remote desktopa raditi. Sve u svemu jad od mreze i dobar je samo za onog kome treba upload za torrente.
SSH mi radi najnormalnije, koristim seedbox (pa i remote desktop) jer sam na xcarnetu što je teoretski otegotna okolnost... epc2203 + tp-link tl-wr1043nd... Ako je i kod tebe seedbox u pitanju, onda promijeni seedbox providera jer sam bio na jednom na kojemu također ssh, remote i vpn nisu radili kako spada.
__________________
Udomljujem 386/486/P1 hardver. Više na PM.

Zadnje izmijenjeno od: Bluzer. 03.05.2012. u 13:43.
Bluzer je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2012., 12:59   #2486
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,484
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Znači, nisam jedini koji ima problema s remote desktopom??? Opet sam mislio da je problem do mene lokalno. Nevjerojatno, počinju mi se gaditi...
Doma imam Amis, a tu sam kod brata na Bnetu, sve zive konekcije timeoutaju, to je definitivno njihov problem.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2012., 13:28   #2487
the.elles.d
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 472
Citiraj:
Autor Bono Pregled postova
Evo u par dana na sto sam naisao, najveci problem je sto ne mozes raditi u SSH, non stop timeouta konekcije, remote desktop isto tako, a o Cisco VPN-u da ne pricam, moram preko remote desktopa raditi
SSH radi normalno, RDP također, a bome i Cisco VPN. Svakodnevno koristim sve navedeno
the.elles.d je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2012., 13:31   #2488
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,484
Citiraj:
Autor the.elles.d Pregled postova
SSH radi normalno, RDP također, a bome i Cisco VPN. Svakodnevno koristim sve navedeno
I ja na Amisu, u Splitu na Bnetu eto ne radi.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2012., 16:13   #2489
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,423
Meni VPN radi, a RDP štuca. Nekad bude sve OK, a nekad kad se spojim dobijem black screen pa zamrzava, puca itd.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2012., 19:05   #2490
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,484
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Meni VPN radi, a RDP štuca. Nekad bude sve OK, a nekad kad se spojim dobijem black screen pa zamrzava, puca itd.
Radi meni isto VPN, samo ako ostavim malo vezu i idem nesto ucitati onda mi timeouta. U svakom slucaju nije bas previse upotrebljivo.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na