Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP > Iskon
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.04.2015., 20:16   #2461
osspaljeni
Silence
Moj komp
 
osspaljeni's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 671

Šljaka bez problema, ovo je mjereno dok je stara gledala TV.
Ne mogu se požaliti na uslugu za sada.

Code:
============================================================================
       VDSL Port Details       Upstream         Downstream
               Line Rate:      5.119 Mbps       23.550 Mbps
    Actual Net Data Rate:      5.120 Mbps       23.551 Mbps
          Trellis Coding:         ON                ON
              SNR Margin:       18.2 dB           22.1 dB
            Actual Delay:          0 ms              0 ms
          Transmit Power:        6.4 dBm          18.8 dBm
           Receive Power:        0.2 dBm           3.8 dBm
              Actual INP:       12.0 symbols      28.0 symbols
       Total Attenuation:        7.0 dB           14.9 dB
Attainable Net Data Rate:      9.554 Mbps       47.873 Mbps
============================================================================
      VDSL Band Status    U0      U1      U2      U3      D1      D2      D3
  Line Attenuation(dB): 10.2    35.6     N/A     N/A    19.8    44.1     N/A   
Signal Attenuation(dB): 10.2    35.0     N/A     N/A    17.0    43.8     N/A   
        SNR Margin(dB): 18.7    18.2     N/A     N/A    22.1    22.0     N/A   
   Transmit Power(dBm):- 3.1     5.8     N/A     N/A    18.5     6.5     N/A   
============================================================================
Ruter mi se također sviđa, podesio san DDNS u 2 klika, onaj ZTE koji sam imao prije je bio koma i pucao bi barem 2 puta dnevno.
__________________
Pošteni trgovac: 1 2
771 to 775 for Dummies
osspaljeni je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2015., 00:27   #2462
CyberDemonVZ
Premium
Moj komp
 
CyberDemonVZ's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: Varaždin
Postovi: 70
Citiraj:
Autor silver_tip Pregled postova
Dobar profil, pregledaj temu od navedenog routera, mozes imati i vise.

Kada apsolviras tamo a vazi i za sve ostale koji imaju telnet pristup:
....

Istina, ovo niš ne kužim, od kad sam se zadnji put s nečim takvim bavio je prošlo... 15 godina

Idem pronaći temu o tom routeru, pa da si malo vidim

Nego, i ja imam brzinu 19Mbps. I vidim da ju i drugi spominju.
Zašto to?

Zadnje izmijenjeno od: CyberDemonVZ. 22.04.2015. u 00:42. Razlog: Dodana slika
CyberDemonVZ je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.04.2015., 08:49   #2463
ojpi
Premium
Moj komp
 
ojpi's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,123
Zato jer iskon pusti profil od točno 20mbita, pa dobiš realnih 19, uvijek ima nešto gubitaka. Pošto svima puštaju tako, sumnjam da će samo tebi pustit 21 mbit kako bi dobio točno 20.
ojpi je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2015., 13:13   #2464
johnsmith
Premium
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: vž
Postovi: 1,278
Ljudi, trebam pomoć.

Ne zele otvoriti nalog za tehnicare na temelju prijave smetnje i jedino se mogu zaliti ak nadjem nekog ko ima losiju paricu od mene a ima vecu brzinu, tj kao to ce onda biti neka osnova jer sad svi seru nemoze se nista, nece niko vise izlaziti, to je maks za mene ser kenj.

Znaci ak imate vdsl i attenuaciju 29.8db/16db ili vecu a brzinu (uploada) vise od 1mbit javite se na PM, hvala!
johnsmith je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2015., 02:08   #2465
CyberDemonVZ
Premium
Moj komp
 
CyberDemonVZ's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: Varaždin
Postovi: 70
Citiraj:
Autor silver_tip Pregled postova
Dobar profil, pregledaj temu od navedenog routera, mozes imati i vise.
Kada apsolviras tamo a vazi i za sve ostale koji imaju telnet pristup:
...
Da provjerim dal sam shvatio.

Netreba mi ama baš ništa iz routera, ni netrebam gasiti njima mogućnost pristupa routeru (ako to nije potrebno), nego samo želim veću brzinu.

(pisat ću skraćeno, pročitao sam sve)
Ištekati router, reset, novi account, novi account, group -> user u Admininstrator, login, Remonte MGMT na LAN/WLAN.
I to je to, poslije toga ide telnet i ove naredbe za xdslctl?

Ili moram i sve ono dolje napraviti:
TR-069 Client - Disable
Log Setting - iskljucit....
?

Hvala unaprijed!
CyberDemonVZ je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2015., 07:58   #2466
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,352
Ako želiš zadržati administratorska prava i telnet moraš im isključiti menadžment (2. i 7. opcija) odznači Active.

Ako im to ne isključiš Iskon automatski tebi ukine dosta opcija koja si prije imao. Meni je jedna od najbitnijih Log kojeg uvijek prebace samo na sebe. Jako bezobrazno od njih, korisnik bi trebao i bez admnistratora imati pristup logu uređaja. To ne skrivaju u ostalim rotuerima.
Ili imaš uključeno pa nemaš dosta prava (ali i dalje više od user-a).
Ovo ostalo da, tako ide. Ne moraš isključivati log i TR069 jer čim si isključio ove dvije veze u Broadbendu oni ti se ne mogu povezivati.

No ova silverova fora u telnetu ne funkcionira, probao sam na 3 različite adrese, dvoje na Kozali i jedan koji je spojen na Sušak, nikome veći profil preko telneta nije donio stvarno ubrzanje kada postoji još jedno ograničenje.
Ovaj spojen na Sušak je još dosta blizu i ima 47/11 max ali ne ide više od 29mbps (ima 30mbps paket)
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2015., 17:08   #2467
CyberDemonVZ
Premium
Moj komp
 
CyberDemonVZ's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: Varaždin
Postovi: 70
Smile

Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Ako želiš zadržati administratorska prava i telnet moraš im isključiti menadžment (2. i 7. opcija) odznači Active.

Ako im to ne isključiš Iskon automatski tebi ukine dosta opcija koja si prije imao. Meni je jedna od najbitnijih Log kojeg uvijek prebace samo na sebe. Jako bezobrazno od njih, korisnik bi trebao i bez admnistratora imati pristup logu uređaja. To ne skrivaju u ostalim rotuerima.
Hvala Ag!!
Zapravo mi ništa ni netreba :/
Samo sam se napalio na ove veće brzine, pogotovo ako bi stvarno imao 60/10 ili više

A i možda uskoro pređem na bridge, pa ni nebudem mogao pristupiti routeru (bez preštekavanja kablova), pa bude mi potpune svejedno što mogu, a što ne.

P.S. Ako ima omogućim pristu routeru onda ostajem i bez ovoga (ako proradi kod mene)?
CyberDemonVZ je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2015., 12:30   #2468
PusA
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: The Other side
Postovi: 95
Pozdrav,

Potipsao sam ugovor za prelazak s tcom-a na iskon ima jedno dva tjedna. Rečeno mi je da će se jučer u petak izvršiti prebacivanje. Još uvijek ništa. Zvao sam Iskon tehničku službu i kažu da još čekaju potvrdu od tcoma i da oni tu nemogu ništa... Je li mogu ja šta napraviti? Jel imao netko ovakvih problema?
__________________
There he goes. One of God's own prototypes. Some kind of high powered mutant never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
PusA je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2015., 08:20   #2469
skfrik
Premium
Moj komp
 
skfrik's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Sisak
Postovi: 106
Citiraj:
Autor PusA Pregled postova
Pozdrav,

Potipsao sam ugovor za prelazak s tcom-a na iskon ima jedno dva tjedna. Rečeno mi je da će se jučer u petak izvršiti prebacivanje. Još uvijek ništa. Zvao sam Iskon tehničku službu i kažu da još čekaju potvrdu od tcoma i da oni tu nemogu ništa... Je li mogu ja šta napraviti? Jel imao netko ovakvih problema?
Prebacivao sam se ja s tcoma, čekao sam 3 tjedna, kad su me iskopčali u tcomu za sat vremena su me ukopčali u iskon, modem su postavili dan prije tog
skfrik je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2015., 10:36   #2470
CyberDemonVZ
Premium
Moj komp
 
CyberDemonVZ's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: Varaždin
Postovi: 70
Dečki, o čemu ovisi konačna brzina downloada??
Mislio sam da je samo Line Rate, al izgleda da nije :/

Mjenjali su mi neke opcije, isprobavali liniju i Line Rate se mjenjalo od ispod 20 do 21.
A svi Speed testovi UVIJEK i u svim okolnostima pokazuju 19.1Mbps! ((

Komp, mobitel, laptop, žično, bežično... uvijek isto.
Palim, gasim ostala računala, uopće nema veze.. :/

Router? Iskon? Dslam? Ipak nešto kod mene što mi je promaknulo?
CyberDemonVZ je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.04.2015., 10:53   #2471
PusA
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: The Other side
Postovi: 95
Citiraj:
Autor PusA Pregled postova
Pozdrav,

Potipsao sam ugovor za prelazak s tcom-a na iskon ima jedno dva tjedna. Rečeno mi je da će se jučer u petak izvršiti prebacivanje. Još uvijek ništa. Zvao sam Iskon tehničku službu i kažu da još čekaju potvrdu od tcoma i da oni tu nemogu ništa... Je li mogu ja šta napraviti? Jel imao netko ovakvih problema?
Mali update. Sinoć u 21:30 carevi iz t-coma su mi isključili i net Zovem Iskon naravno kažu kasno je sad nema nikoga javite se ujutro. Zovem prije uru kažu da još uvijek nisu dobili nekakvu potvrdu od tcom-a i da moram čekati bar do sutra... U međuvremenu vidim da su aktivirali dsl line ali ne i account.
__________________
There he goes. One of God's own prototypes. Some kind of high powered mutant never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
PusA je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2015., 11:21   #2472
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,352
@Cyber, da, postoji ograničenje iznad profila kojeg ti vidiš. On je postavljen na 19.1Mbps.
@pusa, odakle si?
Inače bi unutar jednog dana (tj. par sati) trebao biti prebačen kada to započne.
Iako sam ja prije oko 4g prešao na Iskon, koliko se sjećam oko 10h sam izgubio T-Comov internet/tel i tek oko 16h sam prebačen na Iskon (dobio tel i int) te dobio sms, koji router sada imaš spojen?
Sigurno si maknuo spliter i kabel ide direktno u router?
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2015., 11:29   #2473
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,323
Ja zvao tjedan dana ranije i rekli mi datum, dan prije sam dobio sms i ujutro oko pol 9 sam zamjenio opremu i net je radio. S te strane su odradili brzo i bezbolno.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2015., 11:45   #2474
CyberDemonVZ
Premium
Moj komp
 
CyberDemonVZ's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: Varaždin
Postovi: 70
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
@Cyber, da, postoji ograničenje iznad profila kojeg ti vidiš. On je postavljen na 19.1Mbps.
Namjerno? Zašto? :-o
Zato jer mogu?
CyberDemonVZ je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2015., 11:52   #2475
PusA
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: The Other side
Postovi: 95
Dobio sa Zyxelov modem. Nemam splitter odavno sam na voipu. Sve je spojeno uredno. Zvao sam tcom oni kažu da su me isključili kompletno i da oni više nemaju ništa s tim da zovem Iskon. Oni pak kažu da bez službene potvrde ne mogu ništa Dobro treba uzeti u obzir da je nedjelja danas ali ja sam bez telefona od petka i neta od sinoć... a kao sve je rješeno.

Evo krasne linije

__________________
There he goes. One of God's own prototypes. Some kind of high powered mutant never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.

Zadnje izmijenjeno od: PusA. 26.04.2015. u 11:56. Razlog: nadopuna
PusA je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2015., 11:54   #2476
ojpi
Premium
Moj komp
 
ojpi's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,123
Ja mislim da limit nije postavljen na 19 mbita nego toliko dobijes ako oni na dslamu stave 20 mbita. Trebali bi staviti 21 da bi ti dobio stvarnih 20. Tcom to radi npr. stave 33 na dslamu pa dobijes oko 30 mbita.
ojpi je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2015., 12:24   #2477
CyberDemonVZ
Premium
Moj komp
 
CyberDemonVZ's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: Varaždin
Postovi: 70
Citiraj:
Autor ojpi Pregled postova
Ja mislim da limit nije postavljen na 19 mbita nego toliko dobijes ako oni na dslamu stave 20 mbita. Trebali bi staviti 21 da bi ti dobio stvarnih 20. Tcom to radi npr. stave 33 na dslamu pa dobijes oko 30 mbita.
I ja sam to mislio.
Al dvaput su promjenili. I na više i na niže.
A meni svi speedtestovi pokazuju 19.1 Mbps.

AG je vjerojatno u pravu.
E, a vama ostalima na temi?
Koliki je Actual Net Data Rate?
A koliko pokazuju testovi?
CyberDemonVZ je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2015., 12:53   #2478
ojpi
Premium
Moj komp
 
ojpi's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,123
Ja sam zatrazio max brzinu kolko ide prek parice, actual net data rate mi je 38.6, a na speedtestu dobijem 36.2, sto je normalno jer sto je veca brzina, gubici su veci.
ojpi je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2015., 17:20   #2479
osspaljeni
Silence
Moj komp
 
osspaljeni's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 671
Stara skužila da nema Slavonsku TV, a samo to gleda.
Kad ono 5 Kn mjesečno za paket lokalnih programa.
Kakvi cigani
Prije su ti kanali bili dio normalnog paketa.
__________________
Pošteni trgovac: 1 2
771 to 775 for Dummies
osspaljeni je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2015., 17:39   #2480
CroRiper
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2015
Lokacija: Osijek
Postovi: 33
Ako imaš mogućnost sredi joj Slavonsku preko obične antene.
CroRiper je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2015., 19:42   #2481
jp_rv
Premium
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: istra
Postovi: 3,137
Citiraj:
Autor PusA Pregled postova
Dobio sa Zyxelov modem. Nemam splitter odavno sam na voipu. Sve je spojeno uredno. Zvao sam tcom oni kažu da su me isključili kompletno i da oni više nemaju ništa s tim da zovem Iskon. Oni pak kažu da bez službene potvrde ne mogu ništa Dobro treba uzeti u obzir da je nedjelja danas ali ja sam bez telefona od petka i neta od sinoć... a kao sve je rješeno.

meni telefon nije htio raditi nikako, na kraju proradio kad su novi fw instalirali.
a za net - kreiraj si admin account dok ti router još nije pokupio novi fw, pa vidi dali je router pokupio pppoe username i password. ako nije, znači da ti iskon nije još kreirao accountove.
jp_rv je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2015., 10:49   #2482
PusA
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: The Other side
Postovi: 95
Nemojte me vikat al može netko linkat post ili site kako kreirati admin account? I gdje vidim fw version? Došla maloprije poruka da je linija uspješno prebačena, ali telefon i net još uvijek ne rade. Trenutno sam na poslu pa ne mogu ništa.
__________________
There he goes. One of God's own prototypes. Some kind of high powered mutant never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
PusA je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2015., 11:54   #2483
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,352
Ovdje- na temi o routeru.
Fw version vidiš ako klikneš desno na glavnom izborniku.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2015., 17:38   #2484
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,352
Nije mi dao da uredim prethodni post pa pišem novi;
Kome da se žalim?
Iskonu, HRT-u, HAKOM-u, kome?
Pokušao sam zvati tj. glasati za Voice-ovog kandidata na HRT-u ali nisam uspio dobiti, 065 broj se nije javljao, i tako sam "pokušao" 15x.
Čuo se zvuk zauzetog i odmah bi prekinuo poziv.
Susjeda na T-comu je isto zvala i njoj nije evidentiran ni jedan poziv.
Nisam idiot i nikada nisam prevaren a sigurno nisam mislio da bi me HRT muljao-
U logu routera također poziv nije uspostavljen međutim sada gledam na "moj iskon" i naplatili su mi 4 poziva uz trajanje od 1s???

Moj iskon;
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2015., 20:58   #2485
franzD
Premium
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,376
Evo još jedan friški VDSL, prebačen s Optime cca 20 dana nakon prihvaćanja ugovora. Uzeo sam 30/5, ali čini se da je to bilo malo preoptimistično s moje strane. Na ADSL2+ atenuacija na optimi je bila oko 20 na starom Huawei MT880, kasniji modemi su tvrdili 22.5, što je zadnjih godina naraslo do 24.5 (paralelno s brojem susjeda koji su uzeli ADSL).
Razvodni ormarić 190 metara od kuće, ali DALJE od centrale, dakle kojim god putem išli vodovi, imam barem 400 metara više jer su radili naopako, umjesto da su stavili ormarić na manjem kućnom broju (36 u mom slučaju) i vukli odande vodove po krovovima, oni su odvukli kabel do broja 70 i vraćali se natrag.

I zbog toga imam ovo:


Efektivna brzina:



S upaljenim IPTV receiverom:



Uglavnom, prijavio sam kvar, proslijedili su tehničarima, koji će vjerojatno doći i reći da je to sve što mogu dobiti. Susjedi na višem kućnom broju imaju ADSL2+ atenuaciju od 24,5 tako da vjerojatno nije loša parica, samo način na koji su je vukli. Uploadom sam zadovoljan, a brzine tu taman za paket "do 20". Na Optiminom ADSL-u bio sam sinkroniziran na 13999, stabilnih 10 mbita+TV, uz attainable od 18000-19000.

Bome, gasit će se STB kad se ne gleda TV.
franzD je online   Reply With Quote
Staro 27.04.2015., 21:26   #2486
PusA
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: The Other side
Postovi: 95
Evo proradilo danas sve nakon hard reseta. Iako mi svijetle obe lampice za telefon iako je samo jedan priključen. Sa admin postavkama se nisam još bavio.



__________________
There he goes. One of God's own prototypes. Some kind of high powered mutant never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
PusA je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2015., 22:51   #2487
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor franzD Pregled postova
I zbog toga imam ovo:


Uglavnom, prijavio sam kvar

Nije to toliko losa linija koliko ti mislis... po svim parametrima odavde a posebice ako gledamo vrijednosti pod U0, U1 ( kojeg imas a to znaci da si oko 1km ili blize ) te D1 i D2 tvoja parica bez problema bi trebala prozvakat 30+Mbps i oko 2,5Mbps u uploadu.

Forsiraj ih malo, budi im dosadan...

Vrijednost pod U1 je zanimljiv pokazatelj jer Zyxel moze pokazat samo do 100, znaci ako je gusenje vece od 100 pisat ce N/A.

edit: ovi sa dobrim paricama sto mogu bez problema imat 50/10 Mbps a oce kruha bez motike jer su zakupili 20/5 mbps idu svi na ignore cim vidim PM.
dakle nemojte se ni truditi nesto mi napisati jer... ne citam, ok ? NE podrzavam stipse i skote, ostali tko god ima problem, sto znam rado cu podjetit sa svima.

Zadnje izmijenjeno od: silver_tip. 27.04.2015. u 22:57.
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2015., 23:13   #2488
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,323
Ne znam bas dal ce moc toliko. Ne znam tocan dl attenuation kod sebe al D1 mi je 26 i 20/3,1 mi je kakti max.
a ja sa 1200m od centrale.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2015., 23:26   #2489
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Ne znam bas dal ce moc toliko. Ne znam tocan dl attenuation kod sebe al D1 mi je 26 i 20/3,1 mi je kakti max.
a ja sa 1200m od centrale.

Za tebe smo vec ustanovili da si specifican slucaj

Pa tko osim tebe ima 3Mbps upload a da je 20Mbps jedva navukao ?

E sad, to sto su tebe otpirili ne znaci da nemos imat vise... razmisljaj logicki... da ti je parica losa/ocajna/katastrofa... odakle ti onda 3Mbps upload koji prvi plati cijenu lose parice ?
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2015., 23:59   #2490
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,323
Ni meni nije jasno, pazi oni direktno gube jer sam uzeo sporiji paket...
Nije to neka razlika u cijeni al opet manje love dobiju.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na