Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 17.02.2015., 13:22   #2431
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,707
Aha,uznači potencijalno su dva lika koji su se napili i našvasali koke,rekli da su radili na Z3 i da su koristili leću koja nije naj? MIslim da takve informacije nemaju mjesta na ovakvom forumu,možda na bugovom da,ali ovdje ne...

Jer ja volim alkohol i drogu također,i mogu reć da sam radio na Z3 i da smo ustvari stavili I BOLJU leću nego na jedinici i dvojci...ko bu mi vjeroval?

JOš mi je suludo zvučalo da sam Sony priznaje da ugrađuje lošje leće nego u dvostrukom predhodniku jer to bi bio presedan u industriji a i katanac na odjel mobilnih telefona u Sonyu.
trouble je offline  
Staro 17.02.2015., 13:24   #2432
MarkoZD115
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: Zadar
Postovi: 180
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Aha,uznači potencijalno su dva lika koji su se napili i našvasali koke,rekli da su radili na Z3 i da su koristili leću koja nije naj? MIslim da takve informacije nemaju mjesta na ovakvom forumu,možda na bugovom da,ali ovdje ne...

Jer ja volim alkohol i drogu također,i mogu reć da sam radio na Z3 i da smo ustvari stavili I BOLJU leću nego na jedinici i dvojci...ko bu mi vjeroval?

JOš mi je suludo zvučalo da sam Sony priznaje da ugrađuje lošje leće nego u dvostrukom predhodniku jer to bi bio presedan u industriji a i katanac na odjel mobilnih telefona u Sonyu.
Dva inžinjera što rade u Sony-a, prijatelju bilo je govora na xda o tome

I ne pričam bezveze, Z1 sam imao i bio sam doata zadovoljniji sa kamerom, stvarno mi je bila bolja

Naći ću ti link o tome pa vidi

http://m.gadgets.ndtv.com/mobiles/fe...eria-z3-654294

http://forum.xda-developers.com/z3/g...887635/page117

U svakom slučaju nebih se 100% obuzdao u svaku informaciju koju ljudi ubace na xda, svašta se tamo pričalo i ljudi svašta pišu. Ja sam imo Z1 prije i dnevne slike su sigurno bolje bile iz mog iskustva

Lp
__________________
Sony Xperia Z3/HTC One M8

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 17.02.2015. u 19:42.
MarkoZD115 je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.02.2015., 13:33   #2433
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,707
Citiraj:
Autor MarkoZD115 Pregled postova
http://m.gadgets.ndtv.com/mobiles/fe...eria-z3-654294

http://forum.xda-developers.com/z3/g...887635/page117

U svakom slučaju nebih se 100% obuzdao u svaku informaciju koju ljudi ubace na xda, svašta se tamo pričalo i ljudi svašta pišu. Ja sam imo Z1 prije i dnevne slike su sigurno bolje bile iz mog iskustva

Lp
Pusti ti gluposti sa XDA i bombastičnih članaka,drago mi je šta je tebi kamera na Z1 bila bolja,al dok 99% reviewa ocijenjuje slijedeće,držali bumo se njih:

Citiraj:
All in all, the camera on Xperia Z3 has definitely improved a lot in comparison to the Xperia Z2. The outputs are much more consistent and the camera fares very well in most departments, except in 4K video recording, which is plagued by device overheating issue. Superior Auto mode works great during daylight, but one would need to delve into the Manual mode for tougher scenarios. One must also note that the camera on the Sony Xperia Z3 Compact is exactly same as the Xperia Z3 and hence, one can expect the results to be as good on it as it is over here.
Citiraj:
The Xperia Z3 upgrades the Z1 and Z2's hardware, thanks to a new 25mm wide-angle lens to capture more in each shot. The improved ISO 12800 sensor should make for brighter, sharper low-light photos too.
Citiraj:
In good lighting, you can expect to get similar sorts of short between the two models. But as conditions get a bit trickier you'll get better results from the Sony Xperia Z3 Compact. As most high-end phones can produce good photos in good lighting, this is a result.
Čak i za Z2 tvrde,a može se vidjeti na slikama,da ima bolju kameru od Z1

Citiraj:
During the event, the ambient lighting at the experience centre was rather bad with the random change of colours from time to time. However from the samples taken, the Xperia Z2 seems to be better with clearer details and less noise. The Xperia Z1 used in this comparison was running on the latest Android 4.3 Jelly Bean firmware with the Build Number 14.2.A.1.136.
Dalje:

Citiraj:
While reviewing the Xperia Z3, the first aspect we discovered was that the Xperia Z3 has a far better camera than the earlier Xperia Z2 or Xperia Z1 models, especially the 4K video recorder. “The Xperia Z1 leveraged Cyber-shot camera technology while the Xperia Z2 used Handycam technology. The Xperia Z3 combined the best of Cyber-shot and Handycam and introduced ISO 12800 along with Intelligent active mode,” said Hiroshi Takano, Deputy Head of Research, Tokyo, Technology, Sony Mobile Communications.

Combining all these, Sony was able improve upon the Xperia Z1 and Z2 and deliver a better Xperia Z3. While, Sony’s attention to design, camera and battery has certainly paid off well, we would surely want to see more innovation happening on the software and UI aspects of the Xperia Z4, as their little difference in the UI when the Z3 is compared to the Z2.
Citiraj:
Both the Z1 and the Z3 have Sony's impressive 20.7 megapixel camera too. The Z3 features some nice advances though that make the sensor work much harder. Photos are much sharper, and there's a much higher ISO rating too, which should get you more detail and colour in low-light environments. The video shooting should be a lot less bumpy too, with Sony's Steadyshot, which does actually produce some great video.

Zadnje izmijenjeno od: trouble. 17.02.2015. u 14:00.
trouble je offline  
Staro 17.02.2015., 13:34   #2434
MarkoZD115
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: Zadar
Postovi: 180
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Pusti ti gluposti sa XDA i bombastičnih članaka,drago mi je šta je tebi kamera na Z1 bila bolja,al dok 99% reviewa ocijenjuje slijedeće,držali bumo se njih:
Možeš mi dato review koji kaže da je kamera na Z3 bolja nego na Z1?
__________________
Sony Xperia Z3/HTC One M8
MarkoZD115 je offline  
Staro 17.02.2015., 13:39   #2435
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,707
Stavljam ti malo pomalo,ima toga dosta
trouble je offline  
Staro 17.02.2015., 13:45   #2436
MarkoZD115
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: Zadar
Postovi: 180
Uopće neću u takvu raspravu ulazit.. Jel vidiš što stavljaš?? Znaš li išta o kamerama? Upgrade hardware-a na Z3 daje wide-angle leću, ugura više u scenu, neće to dati ništa bolju sliku. Kao da uspoređuješ širokokutnu prednju kameru kao 'običnu', lol

I ako nisi znao, slike uslikane sa Z3 u ISO 12800 su običam gimmick, sa tako malim senzorom su neiskoristive, očito se nisi još naučio što je marketing a što zdrav razum. Ljudi nebi bezveze pričali da im je Z3 lošiji od Z1 u slikama, bile to daylight/low light slike. To sve može softversko procesiranje, točnije update riješiti. Nadam se da bar ubrzo preeskpozirane slike riješe uskoro.
__________________
Sony Xperia Z3/HTC One M8
MarkoZD115 je offline  
Staro 17.02.2015., 13:52   #2437
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,891
Nemrem vjerovat da se i na Z3 gasi kamera u 4k snimanju i to jos gore nego na Z2 koja nemre snimat dulje od dve min, ber kad sam je imal. Da to ne mogu sredit..

Mislim da je Z3 daje manje drek slika i da je pouzdanija. Navodno puno bolja nocu al u to ne vjerujem dok ne probam..

12800 ISO je marketing i na puno jacim foticima, di nebi bio na mobitelu.. 200,300 ISO max iznad toga pocinje previse buke.. Mozda taj sonijev senzor moze malo vise ajd..
MAGARAC je offline  
Staro 17.02.2015., 13:53   #2438
MarkoZD115
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: Zadar
Postovi: 180
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Nemrem vjerovat da se i na Z3 gasi kamera u 4k snimanju i to jos gore nego na Z2 koja nemre snimat dulje od dve min, ber kad sam je imal. Da to ne mogu sredit..

Mislim da je Z3 daje manje drek slika i da je pouzdanija. Navodno puno bolja nocu al u to ne vjerujem dok ne probam..
Evo idem probati snimiti 4k video da vidim koliko će izdržati
__________________
Sony Xperia Z3/HTC One M8
MarkoZD115 je offline  
Staro 17.02.2015., 13:56   #2439
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,891
Pise u onom gore postu. Mislim si pa nije valjda opet isto ili cak jos gore na Z3. Kak su to mogli dopustit?

Nisam to vidao po recenzijama za Z3. Za Z2 se pricalo navelko o rusenju kamere zbog pregrijavanja.

Na Z2 slike cesto znaju bit "premekane" sa manje detalja, imam ih jos puno na kompu i bilo bi za ocekivat da je Z3 tu bolje..
https://www.flickr.com/photos/125477...2/16558110481/

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 17.02.2015. u 14:10.
MAGARAC je offline  
Staro 17.02.2015., 13:58   #2440
Matijac
Premium
Moj komp
 
Matijac's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 756
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Si ga uzimao u providera nekog il ovak u free prodaji?

U T-mobile, ali taj prvi je bio pokvaren, ugasio mi se i nije se htio puniti pa su mi dali novi i na tome piše yes.
__________________


Zadnje izmijenjeno od: Matijac. 17.02.2015. u 14:11.
Matijac je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.02.2015., 13:59   #2441
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,707
Citiraj:
Autor MarkoZD115 Pregled postova
Uopće neću u takvu raspravu ulazit.. Jel vidiš što stavljaš?? Znaš li išta o kamerama? Upgrade hardware-a na Z3 daje wide-angle leću, ugura više u scenu, neće to dati ništa bolju sliku. Kao da uspoređuješ širokokutnu prednju kameru kao 'običnu', lol

I ako nisi znao, slike uslikane sa Z3 u ISO 12800 su običam gimmick, sa tako malim senzorom su neiskoristive, očito se nisi još naučio što je marketing a što zdrav razum. Ljudi nebi bezveze pričali da im je Z3 lošiji od Z1 u slikama, bile to daylight/low light slike. To sve može softversko procesiranje, točnije update riješiti. Nadam se da bar ubrzo preeskpozirane slike riješe uskoro.
A zašto svi onda govore da slike na Z3 ispadaju bolje,da su oštrije i daju realnije boje? I to pogotovo kad se prebace na PC! Jel znaš da ti njih zbog tih laži,možeš tužiti i dobiti milione ? Znaći milioni leže,samo kreni...

Ja sam samo stavio ovo da ljudi ne nasjedaju na riječ nekoga i kupuju Z1 zbog bolje kamere,već da sami procjene između tvojih riječi i par budala na XDA i skoro svih reviewa na internetu. U kojima još nisam našao da je Z3 napravio korak nazad u pogledu kamere. Pa nemre Sony sve baš sad potkupit

Ehm

Citiraj:
The Z2 captured images that were too soft, and Sony has addressed this with the Z3. Images are noticeably sharper when viewing full resolution crops, and although this introduces slightly more artefacts in certain circumstances, the overall results are better. You would have wanted to apply a minor sharpening filter to the Z2’s images in post, and with the Z3 this is already taken care for you.
Aside from this improvement, photos taken with the Z2 and Z3 are largely the same. Color quality is ever so slightly improved on the Z3, while still maintaining its accuracy. The sensor itself has good dynamic range, and thanks to the f/2.0 lens, you also get decent bokeh when you’re taking macro-style photos. In the best conditions, the Xperia Z3’s camera excels to provide some truly fantastic results.

Zadnje izmijenjeno od: trouble. 17.02.2015. u 14:08.
trouble je offline  
Staro 17.02.2015., 14:05   #2442
MarkoZD115
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: Zadar
Postovi: 180
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Pise u onom gore postu. Mislim si pa nije valjda opet isto ili cak jos gore na Z3. Kak su to mogli dopustit?

Nisam to vidao po recenzijama za Z3. Za Z2 se pricalo navelko o rusenju kamere zbog pregrijavanja.
Evo snimio sam 4k video, na cca 5min me upozorio na povećanje temperature, snimao sam do 7m20s i prekinuo, nije mi se dalo više al mislim da bi još mogao. Kakva ti iskustva imaš?
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
A zašto svi onda govore da slike na Z3 ispadaju bolje,da su oštrije i daju realnije boje? I to pogotovo kad se prebace na PC! Jel znaš da ti njih zbog tih laži,možeš tužiti i dobiti milione ? Znaći milioni leže,samo kreni...

Ja sam samo stavio ovo da ljudi ne nasjedaju na riječ nekoga i kupuju Z1 zbog bolje kamere,već da sami procjene između tvojih riječi i par budala na XDA i skoro svih reviewa na internetu. U kojima još nisam našao da je Z3 napravio korak nazad u pogledu kamere. Pa nemre Sony sve baš sad potkupit
Ma hebe mi se za tužbe. Dosada iz iskustva znam da kad je Z1 izašao, kamera je bila brat bratu loša zbog softvera, tako i Z2, sve se popravilo update-om, mislim da ni mi nećemo biti izuzetak. Pogotovo ako na 5.0 Sony dopusti RAW preko API-a camere, mislim da će kamera napokon prodisati.
__________________
Sony Xperia Z3/HTC One M8
MarkoZD115 je offline  
Staro 17.02.2015., 19:44   #2443
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
A jeste ga na drobili...

Vidio sam fotke sa svog Z1 i sa bratićevog Z3. Z1 ima prilično OK slike, ali Z3 ima bolje. Superior mode je korišten bio na oba. E sad, sa postavkama se nisam igrao, ali u Auto modu, Z3 je ipak bolji. Što je i logično, noviji je...
Brko je offline  
Staro 17.02.2015., 21:56   #2444
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,707
To i govorim,ne vidim review gdje piše da je sa Z3 napravljen korak nazad u pogledu kvalitete slika. NIti jedan,jedini.

A ekipa sa XDA(dobar dio njih),na tom sa forumu regan od 2008.,je potlačena,skompleksirana i naviknuta da može pisat svašta po forumima jer u stvarnom svijetu ne mogu. Stoga dojmove od par ljudi kojima je nešto paše a ide kontra zdrave logike ne možemo uzimati kao relavantan izvor.

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 17.02.2015. u 23:03.
trouble je offline  
Staro 17.02.2015., 23:04   #2445
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Čak ni kineski garažni brendovi nejdu unatrag sa novim modelima, da bi išao Sony. Da su i stavili jeftiniju i nekvalitetniju leću nego u Z1, senzor je i dalje bolji kao i firmware pa su automacki i slike bolje.
Brko je offline  
Staro 18.02.2015., 11:02   #2446
MarkoZD115
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: Zadar
Postovi: 180
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Čak ni kineski garažni brendovi nejdu unatrag sa novim modelima, da bi išao Sony. Da su i stavili jeftiniju i nekvalitetniju leću nego u Z1, senzor je i dalje bolji kao i firmware pa su automacki i slike bolje.
Samo sam reko moje iskustvo, ako uspijem ovih dana primiti Z1 u ruke možda i koju sliku opalim, Lp
__________________
Sony Xperia Z3/HTC One M8
MarkoZD115 je offline  
Staro 18.02.2015., 12:43   #2447
Forace
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Petrinja
Postovi: 1,604
Pa dobro imas sigurno hrpu kadrova iz z1, pa mos iste kadrove napravit sa z3 ..... Nece bit bas najbolja usporedba jer bi trebao imat oba al opet ....
Forace je offline  
Staro 18.02.2015., 13:07   #2448
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,952



Da vas vidim Prva je je Z3C, druga je Z1. Ok,ova s Z1 je mogla i bolje ispast, nije mi se dalo puno cifrat, samo sam iz ruke opalio, pa sad vidim da nije 100% dobro fokusirana, ali da - Z3 radi bolje slike, kako god okreneš; ALI da ćeš sad pasti na guzicu od razlike, baš i ne. Sony je to definitivno morao bolje odraditi na svim Z modelima, s obzirom na potencijal same kamere.

Zadnje izmijenjeno od: tor. 18.02.2015. u 13:21.
tor je offline  
Staro 18.02.2015., 13:20   #2449
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,707
Eto,da završimo i sa tim mitovima izgubljenih dječaka sa XDA i developera upitnog kredibiliteta na sajtovima trećeg svijeta
trouble je offline  
Staro 18.02.2015., 13:22   #2450
MarkoZD115
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: Zadar
Postovi: 180
Neznam, u svakom slučaju ljetos sam imao Z1 i kamera mi je davala wow rezultate, imam osjećaj da je dosta bolje pejzaže obrađivala. Dns mi frend dolazi sa Z1c pa ću opaliti jednu brzinsku fotkicu i uploadati. Moguće i da je meni mob neispravan, jer fotke na Z3 su mi brat bratu - loše
__________________
Sony Xperia Z3/HTC One M8
MarkoZD115 je offline  
Staro 18.02.2015., 13:33   #2451
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
Citiraj:
Autor tor Pregled postova



Da vas vidim Prva je je Z3C, druga je Z1. Ok,ova s Z1 je mogla i bolje ispast, nije mi se dalo puno cifrat, samo sam iz ruke opalio, pa sad vidim da nije 100% dobro fokusirana, ali da - Z3 radi bolje slike, kako god okreneš; ALI da ćeš sad pasti na guzicu od razlike, baš i ne. Sony je to definitivno morao bolje odraditi na svim Z modelima, s obzirom na potencijal same kamere.
čak se i na z3c vidi da je z3c bolji

syss je offline  
Staro 18.02.2015., 13:35   #2452
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,952
imaš mrtav piksel, posred usta mog avatara Ispade mi mačka krezuba
tor je offline  
Staro 18.02.2015., 13:40   #2453
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
sad si mi tek ukazao da imam fleku na ekranu

MORO SPUŠTAT SLIKU PAR PUTA!!!
syss je offline  
Staro 18.02.2015., 13:57   #2454
MarkoZD115
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: Zadar
Postovi: 180
U svakom slučaju zanimljivo. Nadam se da ću uskoro dobiti Z1 da isprobam još malo kameru.. Dotada se držim izvan takvih rasprava.

Nego, preporučam instalaciju Gsam Battery Monitor programa, odličan program za očitavanje statsa baterije, prosječnog trajanja, maksimalnog rezultata, itd

Kakvi su vaši statsi?
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	uploadfromtaptalk1424264149071.png‎
Views:	204
Size:	315.4 kB
ID:	14560  
__________________
Sony Xperia Z3/HTC One M8
MarkoZD115 je offline  
Staro 18.02.2015., 15:04   #2455
Forace
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Petrinja
Postovi: 1,604
Malo drugačiji prikaz od ugrađenih statsa. Imaš na 80 toj stranici 2 statsa .... ah morat ću si i ja nabavljat neku Z verziju , al sam još neodlučan oko veličine Z3 mi je nekako prevelik ... hmm, a opet s druge strane ne koristim toliko mobitel da bi si baš mogao pravdat retail cijenu ... a ne znam. Još ću ja dočekat i Z4 na Neu .
Forace je offline  
Staro 19.02.2015., 09:52   #2456
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,439
Sonyjevci opet spominju izlazak iz smartphone biznisa
http://www.reuters.com/article/2015/...0LM05X20150218
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 22.02.2015., 13:48   #2457
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,770
Imam jedan problem. Jucer sam Z3C spojio preko USB-a na PC i stavio instaliravat onaj program koji se prilikom Autoplaya ponudi (PC Companion) i kad mi je s kompa nesto na mobitel slalo mi se odvojio USB kabel iz mobitela i naglo prekinulo. I sad vise ne mogu spojit mobitel na komp. Kad spojim mi se samo connecta i disconneca u beskonacnost sve dok ga ne odspojim.

Ima li tko rjesenje? Hard Reset jos nisam probao jer mi se stvarno neda nazad sve slagan na mobu pa tazim bilo sto drugo što bi moglo pomoci :/

Edit: probao i factory reset. Ne pomaze

Zadnje izmijenjeno od: xGAME. 22.02.2015. u 14:14.
xGAME je offline  
Staro 22.02.2015., 14:24   #2458
Forace
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Petrinja
Postovi: 1,604
Probao si deinstalirat pc companiona. Onda u device manageru uklonit sve što pripada sony xperiji ...

U pravilu ti nije do mobitela nego vjerojatno pc.a.
Forace je offline  
Staro 22.02.2015., 14:28   #2459
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
xGAME
Jesi probao na drugom kompu? Ako je isto, onda se možda zdrkao usb konektor na mobitelu.
A možda je i do kabela, pa probaj drugi kabel.
Također, Windows 8.1 zna kenjat sa usb konekcijom. Izvidi te mogućnosti.
Brko je offline  
Staro 22.02.2015., 16:51   #2460
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,234
dobar dan, evo taman gledam z3 compact, točnije njegovu leću.
Primjećujem da je grubo staklo ispod koje se nalazi leća, kao da je neka folija na njemu, a opet ne vidim nikakvu foliju.

Nije valjda da je to tako ili da je tako lagano istrgati to staklo?

Mobitel je star tjedan dana.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je online  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na