Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.06.2013., 19:45   #2431
Thorax
Doomster
Moj komp
 
Thorax's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Kraj Donji
Postovi: 400
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Odličan je. Nisam ni znao da se light senzor može koristiti za očitavanje luxa (iako brijem da nije baš nešto precizan).

@Brko

Potvrđujem da Lucky Patcher miče gotovo sve i ima brdo drugih opcija...
__________________


CPU: AMD Athlon 640 under TX3
MBO: Asrock 870 Extreme3
RAM: 8 GB DDR3 Mushkin @ 1333, CL8
VGA: XFX HD4830
HDD: WD 6400AAKS
Monitor: Samsung 2470H
PSU: Fortron PNF 400W
OS: Win 7 Enterprise x64 SP1
Net: 12 Mbit/1,25 Mbit
Sound: Logitech X-530




CPU: Intel Celeron T3100
MBO: HP 1526
RAM: 2 GB DDR3
VGA: GMA 4500MHD
HDD: WD3200BEVT
Monitor: 15,6“ LCD
PSU: HP 65 W
OS: Win 7 Enterprise x86 SP1
Sound: Arctic Sound P281




CPU: AMD Athlon M320 undervolt @ 0.975 V
MBO: AMD 785
RAM: 2 GB DDR2 800
VGA: Integrated HD4200
HDD: Hitachi 250 GB
Monitor: LCD 15,6“
PSU: Delta Electronics 65 W
OS: Win 7 Ultimate x86
Net: 8 Mbit/768 kbit
Sound: integrated
Thorax je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2013., 20:24   #2432
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Mario92 Pregled postova
Google je opcenito maknuo te adblock aplikacije tako da moras skinuti negdje izvan G. Playa.
Ak zelis mogu ti poslati verziju koju sam ja skinuo i koja radi
Citiraj:
Autor MASVA Pregled postova
Tenk ju. Probal bum jednog i drugog.
Sad nakon rutanja, pobrisao sam one pizdarije od fesjbuka, sošl enđina, sony selekšna, tvitera i ostalih govana tipa gugl+, gugl srč, iksčejnđ... osjetno više RAM-a ima. Nije da mi je falilo ga ranije, ali ono, manje i procesa popaljeno
Brko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.06.2013., 20:28   #2433
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Meni prvo kaj stavim je Fejs, g+, twitter, foursq, greader pro, gmail, hangouts, drive, keep, evernote...

Nije čudno da svima vama baterija toliko traje :P
  Reply With Quote
Staro 20.06.2013., 21:58   #2434
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,247
Citiraj:
Autor Thorax Pregled postova
Odličan je. Nisam ni znao da se light senzor može koristiti za očitavanje luxa (iako brijem da nije baš nešto precizan).
Po komentarima dosta drejna bateriju.. Kako se tebi čini?
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2013., 23:15   #2435
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Meni prvo kaj stavim je Fejs, g+, twitter, foursq, greader pro, gmail, hangouts, drive, keep, evernote...

Nije čudno da svima vama baterija toliko traje :P
Ja nisam social atenšn whore i nemam fejs account pa mi to ne treba šalim se...no fakat mi ne treba, a još ak malo prištedi bateriju - super
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2013., 04:35   #2436
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Ja nisam social atenšn whore i nemam fejs account pa mi to ne treba šalim se...no fakat mi ne treba, a još ak malo prištedi bateriju - super
Ja imam mnogo prijatelja diljem svijeta sa kojima sam u kontaktu. Nema tu "attention whoreanja", čisto stvar prijateljstva i kontakta. I kad me frend nazove sa Machu Picchu javim se sa video pozivom i pospikamo se i pozdravimo te velimo kad ćemo se opet vidjeti negdje bilo u švabiji ili španiji.
  Reply With Quote
Staro 21.06.2013., 10:10   #2437
Thorax
Doomster
Moj komp
 
Thorax's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Kraj Donji
Postovi: 400
Citiraj:
Autor Omerta Pregled postova
Po komentarima dosta drejna bateriju.. Kako se tebi čini?
Aplikacija kao aplikacija je meni odlična, opširna i informativna kao i win verzija. Jedino kaj mi fali je malo opširniji podaci o RAM-u (tipa brzina, latencije itd.)

Evo do jučer nisam ni znao da se jedna jezgra gasi kad ju ne trebaš, iako nisam primjetio (što bi mi bilo logično zbog uštede) da druga jezgra spušta frekvenciju. Možda se to i događa u onom "deep sleep" modu rada.

Što se tiče draina, ja sam ju imao upaljenu cca 5-10 min i nisam primjetio neke velike pomake u postotku baterije.
__________________


CPU: AMD Athlon 640 under TX3
MBO: Asrock 870 Extreme3
RAM: 8 GB DDR3 Mushkin @ 1333, CL8
VGA: XFX HD4830
HDD: WD 6400AAKS
Monitor: Samsung 2470H
PSU: Fortron PNF 400W
OS: Win 7 Enterprise x64 SP1
Net: 12 Mbit/1,25 Mbit
Sound: Logitech X-530




CPU: Intel Celeron T3100
MBO: HP 1526
RAM: 2 GB DDR3
VGA: GMA 4500MHD
HDD: WD3200BEVT
Monitor: 15,6“ LCD
PSU: HP 65 W
OS: Win 7 Enterprise x86 SP1
Sound: Arctic Sound P281




CPU: AMD Athlon M320 undervolt @ 0.975 V
MBO: AMD 785
RAM: 2 GB DDR2 800
VGA: Integrated HD4200
HDD: Hitachi 250 GB
Monitor: LCD 15,6“
PSU: Delta Electronics 65 W
OS: Win 7 Ultimate x86
Net: 8 Mbit/768 kbit
Sound: integrated
Thorax je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2013., 11:36   #2438
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,685
Citiraj:
Autor Thorax Pregled postova
Aplikacija kao aplikacija je meni odlična, opširna i informativna kao i win verzija. Jedino kaj mi fali je malo opširniji podaci o RAM-u (tipa brzina, latencije itd.)

Evo do jučer nisam ni znao da se jedna jezgra gasi kad ju ne trebaš, iako nisam primjetio (što bi mi bilo logično zbog uštede) da druga jezgra spušta frekvenciju. Možda se to i događa u onom "deep sleep" modu rada.

Što se tiče draina, ja sam ju imao upaljenu cca 5-10 min i nisam primjetio neke velike pomake u postotku baterije.
Potpis. Mozda jos pokoji detalj o GPU-u i to je to...
Btw, jezgre kontrolira kernel i naravno ako odradjuje dobar posa, iste se gase kad god je moguce/potrebno (hotplugging).. Kod mene vecinom radi 1. ili 1. i 4., ostale su na ceki :] . Kad je mob u deep-sleepu, obicno je aktivna samo 1 jezgra i to na min. frekvenciji, ostale se gase radi stednje baterije...
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2013., 12:52   #2439
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Ja imam mnogo prijatelja diljem svijeta sa kojima sam u kontaktu. Nema tu "attention whoreanja", čisto stvar prijateljstva i kontakta. I kad me frend nazove sa Machu Picchu javim se sa video pozivom i pospikamo se i pozdravimo te velimo kad ćemo se opet vidjeti negdje bilo u švabiji ili španiji.
ja i dalje svoje frendove zovem, tako da su mi bitnije tarife i opcije u tarifama nego razno razne aplikacije i 820 accountova no svatko ima svoje, jeltako
i općenito mi je bezveze što se te aplikacije ne mogu deinstalirati bez roota. fakat idiocki.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2013., 13:20   #2440
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,200
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
ja i dalje svoje frendove zovem, tako da su mi bitnije tarife i opcije u tarifama nego razno razne aplikacije i 820 accountova no svatko ima svoje, jeltako
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
i općenito mi je bezveze što se te aplikacije ne mogu deinstalirati bez roota. fakat idiocki.
Ti bre druže onda očito nemaš frendova u inostranstvu, dakle, shvati nas koji imamo drugova po amer'ci, kanadi, dojčlandu i švajcarskoj, da komuniciramo s njima putem jeftinih/besplatnih sredstava komuniciranja, kao što su viber, whatsapp, line, skype, pa čak i toliko omraženi fejsbuk.
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.06.2013., 14:12   #2441
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
[LEFT]

Ti bre druže onda očito nemaš frendova u inostranstvu, dakle, shvati nas koji imamo drugova po amer'ci, kanadi, dojčlandu i švajcarskoj, da komuniciramo s njima putem jeftinih/besplatnih sredstava komuniciranja, kao što su viber, whatsapp, line, skype, pa čak i toliko omraženi fejsbuk.
Ne, za frendove, rodbinu i poslovne partnere u insotranstvu koristim službeni mobitel one u HR zovem sa svog

Nego, za to sve što si nadrobio koristiš ISKLJUČIVO smartphone? Od toga svega koristim samo Viber na mobu.
Koristim skype na kompu.
Ovdje pričamo o aplikacijama na smartphoneovima, a ne o tome tko gdje ima frendove, rodbinu i ko ih kada izvlači kad slete sa ceste i u koje doba noći tako da shvati ti mene kojem to ne treba na mobitelu već na kompu Jedino, naravno, ako nema netko potrebu, kako kaže Mad Duke, javiti se sa Machu Pichu visoravni ili sa vrha Ajfelovog Tornja "Evo mene ovdje...". No kao što rekoh, svatko ima svoje viđenje komunikacija.

Svejedno, smatram da korisnik bi trebao imati pravo maknuti te aplikacije bez ranijeg rootanja mobitela. Ovako i onako, sve se to ponovno lako da instalirati preko Google Playa, jeltako?

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 21.06.2013. u 14:18.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2013., 15:40   #2442
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,200
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Ne, za frendove, rodbinu i poslovne partnere u insotranstvu koristim službeni mobitel one u HR zovem sa svog

Nego, za to sve što si nadrobio koristiš ISKLJUČIVO smartphone? Od toga svega koristim samo Viber na mobu.
Koristim skype na kompu.
Ovdje pričamo o aplikacijama na smartphoneovima, a ne o tome tko gdje ima frendove, rodbinu i ko ih kada izvlači kad slete sa ceste i u koje doba noći tako da shvati ti mene kojem to ne treba na mobitelu već na kompu Jedino, naravno, ako nema netko potrebu, kako kaže Mad Duke, javiti se sa Machu Pichu visoravni ili sa vrha Ajfelovog Tornja "Evo mene ovdje...". No kao što rekoh, svatko ima svoje viđenje komunikacija.

Svejedno, smatram da korisnik bi trebao imati pravo maknuti te aplikacije bez ranijeg rootanja mobitela. Ovako i onako, sve se to ponovno lako da instalirati preko Google Playa, jeltako?
Ne koristim isključivo smartphone, ali bit smartphonea je (meni) da ne moram vucarat svagdje laptop ili imat pristup računalu da bih bio dostupan.
Zato sam ti lijepo rekao, da shvatiš i drugu stranu medalje, tj da svi imamo različite potrebe, prohtjeve, a bome i poslove
Recimo ja sam danas baš preko Vibera napravio 5000kn posla, bez pol muke. A da ga nemam, morao bi tu stranku vuć za rukav, tražit po gradu, plaćat kave, itd. Ovako, lakše je objema stranama.

Što se tiče micanja appova iz moba, slažem se, svakom mora biti omogućeno da dobije smartphone onakav kako on želi za sebe, to je isto smisao cijele te priče 'pametnog telefona', da si ga svatko sam prilagodi svojim željama i potrebama. Ja sam tebi reply-ao samo zbog toga da uvidiš i prihvatiš to da postoje razne primjene svih tih messengera, pa i gaybooka, najlakše je do nekog doći ako znaš čim se koristi i gdje je najbrže i najlakše, vjeruj mi, u mom poslu, ljudi su najmrzovoljniji ako ih se inkomodira zivkanjem na kućni telefon, smatraju to narušavanjem privatnosti i slobodnog vremena, dok se nitko ne buni na poruku na fejsu ili nekom messengeru... Jbg, 100 ljudi 100 ćudi
Dakle, suma summarum, neka postoji sva sila appova za komuniciranje na androidu, svatko će koristiti ono što mu treba/odgovara, onaj tko neće, nek briše. Isto tako i za svu silu bloatware appova koji dođu predinstalirani, uninstall i amen.
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2013., 16:02   #2443
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Nemam niš protiv, dapače. Moj je pak posao takav da baš moram zujat oko moba i zvat na mob, ali za vrijeme radnog vremena poanta priče moje je: neka dođe sve to predinstalirano, ali sa mogućnošću uninstalliranja, a ne da se ljudi moraju zejebavat sa rootanjem jer je na nekim smartphoneovima, nekima osobama to i komplicirano.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2013., 20:35   #2444
ToroRosso
Premium
Moj komp
 
ToroRosso's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 358
jel ima netko problem s vjecitim loadanjem moj vip aplikacije??

preko 3g-a se ne zeli loadat, preko wifija takoder.. uninstall/install takoder nista :S
ToroRosso je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2013., 10:05   #2445
perich
I hate mondays..........
 
perich's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Zagreb - Zaprešić
Postovi: 1,526
Citiraj:
Autor ToroRosso Pregled postova
jel ima netko problem s vjecitim loadanjem moj vip aplikacije??

preko 3g-a se ne zeli loadat, preko wifija takoder.. uninstall/install takoder nista :S
I meni je to u zadnjih par dana...


BTW, jel zna tko kako Google Hangouts prokuziti tko je online? ja sam zato i rollback na Talk odradio, jer sam vidio online i mobile status...
perich je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2013., 18:12   #2446
Buger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 4,345
Postoji li način da viber ne zvoni i ne vibrira ako poruku pošalje osoba s kojom se trenutno dopisuješ? Npr. neki šalju poruke jednu za drugom i onda mob cijelo vrijeme trese i zvoni iako ja odgovaram na poruku...
Buger je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2013., 17:04   #2447
dinos3
Dino Saur
 
dinos3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Rijeka
Postovi: 922
Postoji li koja alternativa da se "greenificiraju" sistemske aplikacije?
Jedino sta mi pada na pamet je froze preko TPBa.
Jos nesto?
dinos3 je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2013., 10:58   #2448
MujagaWudakhi
Registered User
Moj komp
 
MujagaWudakhi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 57
ljudi postoji li kakav android app da vidim sve kontakte koji su online na google talku??? dakle apsolutno svi kontakti koje imam a koji su online...

dakle nesto kao sto ljudi koji imaju fejs da vide sve svoje online kontakte... hangouts je ocaj, odmah sam ga maknuo, a nije ni gtalk na androidu ne znam što, ali mi je drazi i jednostavniji i ima opcije koje ovaj nema...

znam da ima ona shema da si biraš koga hoćeš da ti bude na listi u gmailu, ali ovo mi je potrebnije.. ako netko zna je li uopće moguće...
MujagaWudakhi je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2013., 13:48   #2449
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,390
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online   Reply With Quote
Staro 03.07.2013., 03:00   #2450
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,021
Moze li se namjestiti da fotke/video koje uslikam/snimim odmah uploada na Google Disk ?

Prije mi je to automatski radio,sad nece,a ne vidim nigdje opcije...
ili ne moze zato sto mi je na Dropboxu Camera Upload namjesten ?

EDIT : nasao u medjuvremenu,ako treba nekome,ode se na Google + ( crvena ikonica ) aplikaciju i tamo u Postavkama namjesti

Zadnje izmijenjeno od: blava. 03.07.2013. u 03:05.
blava je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2013., 17:26   #2451
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,511
Dok sam imao stari mnobitel nisam imao problema s notifikacijama s Gmail aplikacije, instantno bi se po zaprimanju maila pojavila.

Kupio sam novi mobitel, prosao valjda sve postavke i notifikacije nema Cak ni po dolasku novog gmaila.

Jel imao tko sličnih problema?
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2013., 17:38   #2452
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,990
Jesi uključio sinkronizaciju Gmaila? Kod postavke/računi/google.
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2013., 18:08   #2453
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,511
Bila sinkronizacija ukljucena ili iskljucena, problem ostaje.
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2013., 20:01   #2454
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,950
Citiraj:
Autor aski Pregled postova
Bila sinkronizacija ukljucena ili iskljucena, problem ostaje.
kad si na wifi ili 3g? Ako je wifi - da nemaš možda proxy? Tu zna biti problema, da moraš ručno okinuti refresh inboxa.
tor je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2013., 20:01   #2455
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,333
Citiraj:
Autor aski Pregled postova
Dok sam imao stari mnobitel nisam imao problema s notifikacijama s Gmail aplikacije, instantno bi se po zaprimanju maila pojavila.

Kupio sam novi mobitel, prosao valjda sve postavke i notifikacije nema Cak ni po dolasku novog gmaila.

Jel imao tko sličnih problema?
Primjećujem da šteka Gmail.
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je online   Reply With Quote
Staro 08.07.2013., 13:20   #2456
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,511
Citiraj:
Autor tor Pregled postova
kad si na wifi ili 3g? Ako je wifi - da nemaš možda proxy? Tu zna biti problema, da moraš ručno okinuti refresh inboxa.
Ne radi ni na 3G, a na 2G je cak radilo sa starim mobitelom. Bas mi je cudno, ali kad dodje mail, notifikacije jednostavno nema, a to mi je dosta bitno, tek vidim da imam postu kad udjem u aplikaciju.

Inace, svaki put kad udjem u aplikaciju i refresham, prvo pise "connection error - retry" i tek onda uspije provjeriti da li ima nove poste.
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2013., 22:40   #2457
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor aski Pregled postova
Ne radi ni na 3G, a na 2G je cak radilo sa starim mobitelom. Bas mi je cudno, ali kad dodje mail, notifikacije jednostavno nema, a to mi je dosta bitno, tek vidim da imam postu kad udjem u aplikaciju.

Inace, svaki put kad udjem u aplikaciju i refresham, prvo pise "connection error - retry" i tek onda uspije provjeriti da li ima nove poste.
Meni radi i na 2G, 3G i na WiFi bez greške. A imam onu zadnju verziju što se ručno morala skidat sa neta. Te možda nekaj mob zejebaje?
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2013., 12:43   #2458
Mikeyy
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: HR
Postovi: 2,078
Meni gmail radi razumno. Nije kao nekad kada je znao doći u roku nekoliko sekundi na mobitel nakon što dođe online, ali unutar minut/dva dođe.
Mikeyy je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2013., 12:48   #2459
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,390
Nikad problema sa Gmailom na bilo kojem mobu, od prastarog Tattooa do sadašnjeg S3.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online   Reply With Quote
Staro 09.07.2013., 13:06   #2460
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,339
Jučer je bilo nekih problema sa gmailom. Nije htio učitati neke mailove, neprekidno se sinkronizirao... i onda se situacija smirila.
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na