Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.05.2016., 13:35   #2371
rodney
only fool, not a horse
Moj komp
 
rodney's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: near zgb
Postovi: 1,280
Nemaju pravo raditi pretres. Imaju pravo raditi pregled. Pregled je više manje vizualan, iako se policajac može služiti i drugim osjetilima. Nema pravo ništa dirat, otvarat i slično. Nema pravo otvarat nijedan pretinac. I to jako dobro znaju. Vjerojatno te pitao da mu pokažeš što je u torbi, pa si sam prekopao. Ako nije tako, napravili su težak prekršaj. Da su šta našli, napisali bi u izvještaj da si dobrovoljno predao. Nakon toga ti preostaje samo da to pobijaš na sudu kao ilegalno stečeni dokaz, ili da to "dobrovoljno predao" koristiš kao olakotnu okolnost da izvučeš manju kaznu. Sve naravno ovisi o tome što se našlo U pravilu te pitaju da im pokažeš što je u pretincu, torbi etc, ali imaš pravo to odbit. Ako ti je prošlost čista, jako teško će dobit nalog za pretres. Ako su se sami poslužili pošalji prijavu na unutarnja@mup.hr. Tebe ništa ne košta, a njih će netko jebat. I kad bi svatko tako napravio, ne bi im često padalo na pamet radit pretrese.
__________________
"I intend to live forever. So far, so good."

job security - example
rodney je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2016., 13:48   #2372
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor rodney Pregled postova
Ako nije tako, napravili su težak prekršaj.
Ček, ti misliš da su ti policajci toliko blesavi da ne znaju koje su im ovlasti, šta smiju, a šta ne i da će se ići zezati s takvim stvarima?
Dajte nemojte vjerovat svakom tipu na forumu koju tu dođe i piše bajke, on je naravno uvijek čist i bez greške, a murjaci su pokvareni.
Eto, on je čak prije ulaska u auto provjerio jel mu rade pozicije na tablicama. :facepalm:

Nemamo pojma šta se zapravo dogodilo, ne znamo pozadinu cijelog slučaja, a policija itekako dobro zna šta smije, a šta ne.
Sve ostalo su birtijske priče, a on nek sad piše žalbe.
panasonic je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.05.2016., 14:01   #2373
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,325
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Ček, ti misliš da su ti policajci toliko blesavi da ne znaju koje su im ovlasti, šta smiju, a šta ne i da će se ići zezati s takvim stvarima?
Frenda je murjak zaustavio i rekao da je pričao na mob, a njemu mob u džepu (drugo niš nije mogao nać). Pa ga je tražio za kavu da zaborave to sve a njemu prazan novčanik... Na kraju ga je pustio.
Kaj reć na to?
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2016., 14:07   #2374
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Kaj reć na to?
Birtijska priča?
Jel tebi logično da te murjak traži 20 kn za kavu i time riskira posao (!) na kojem ima redovna primanja od 4000-5000 kn?
Ako je to i napravio onda se radi o žešćoj budali od policajca i takvi su stvarno rijetkost.

Inače, ovdje se priča o nekakvom pretresu auta od strane 4 (četiri) policajca!
Naravno, svi odreda su toliko blesavi da ne znaju šta smiju, a šta ne.
Prije će biti da se radi o problematičnom tipu koji je "otprije poznat policiji" te ovi dobro znaju kako smiju postupati prema njemu i kakve su okolnosti u pitanju.
Već je on i prije tražio "pomoć", a pitanje je šta sve ne znamo: http://forum.pcekspert.com/showpost....postcount=2035
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2016., 14:12   #2375
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,130
Potpisujem post iznad.
Očito je čovjek već podosta ranije i li nedavno ranije imao nekih "problema" s policijom.
NIKAD, NIKAD nije problem ako nemaš što skrivati, da pokažeš što imaš u autu, ak se nekom gledaju i posrane gaće, smrdljive tenisice po torbama-slobodno izvolite.
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2016., 14:35   #2376
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,325
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Birtijska priča?
Jel tebi logično da te murjak traži 20 kn za kavu i time riskira posao (!) na kojem ima redovna primanja od 4000-5000 kn?
Jok, frend.

Sigurno je njegova kava 20 kn ne budi smiješan.
I meni je malo to čudno al pošto znam frenda sumnjam da bi izmišljao.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2016., 14:39   #2377
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
U takve priče uopće ne vjerujem, a sad ako mu ti vjeruješ to je ok.
Kad osobno to doživiš, ili kad budeš suvozač pa čuješ to sve, onda možemo pričati o vjerodostojnosti, ali kad je neka treća osoba u pitanju koja to prepričava, onda je to za mene izmišljotina.

Murjaci ne uzimaju pare, to je prošlo svršeno vrijeme jer se lako gubi posao uz današnje medije koji sve objavljuju, tko misli suprotno neka idući puta kad bude trebao platiti kaznu ponudi neke pare.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2016., 14:50   #2378
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
U takve priče uopće ne vjerujem, a sad ako mu ti vjeruješ to je ok.
Kad osobno to doživiš, ili kad budeš suvozač pa čuješ to sve, onda možemo pričati o vjerodostojnosti, ali kad je neka treća osoba u pitanju koja to prepričava, onda je to za mene izmišljotina.

Murjaci ne uzimaju pare, to je prošlo svršeno vrijeme jer se lako gubi posao uz današnje medije koji sve objavljuju, tko misli suprotno neka idući puta kad bude trebao platiti kaznu ponudi neke pare.
u kojoj državi ti živiš

Prošlu god staru zaustavili i zajebavali da je vozila prebrzo, zna da je vozila normalnom brzinom i tražila neki dokaz. Na što joj je ovaj sugerirao da bi se mogli "dogovorit" i "šta ćemo sad".
Rekla im je da ju ne zajebavaju jer nema vremena uzela dokumente i otišla
draksa je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2016., 14:51   #2379
nex
Premium
 
nex's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: .
Postovi: 526
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Ček, ti misliš da su ti policajci toliko blesavi da ne znaju koje su im ovlasti, šta smiju, a šta ne i da će se ići zezati s takvim stvarima?
Da.

Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Birtijska priča?
Jel tebi logično da te murjak traži 20 kn za kavu i time riskira posao (!) na kojem ima redovna primanja od 4000-5000 kn?
Ako je to i napravio onda se radi o žešćoj budali od policajca i takvi su stvarno rijetkost.
Da. Nisu rijetkost, jedan od glavnih uvjeta za biti murjak jest da si bahati nasilnik koji misli da se moze izivljavati na ljudima.

Citiraj:
Autor lowrider Pregled postova
NIKAD, NIKAD nije problem ako nemaš što skrivati, da pokažeš što imaš u autu, ak se nekom gledaju i posrane gaće, smrdljive tenisice po torbama-slobodno izvolite.
nex je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2016., 14:54   #2380
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor draksa Pregled postova
Prošlu god staru zaustavili i zajebavali da je vozila prebrzo, zna da je vozila normalnom brzinom i tražila neki dokaz. Na što joj je ovaj sugerirao da bi se mogli "dogovorit" i "šta ćemo sad".
Rekla im je da ju ne zajebavaju jer nema vremena uzela dokumente i otišla
Potpuno vjerodostojan slučaj.

Citiraj:
Autor nex Pregled postova
Da. Nisu rijetkost, jedan od glavnih uvjeta za biti murjak jest da si bahati nasilnik koji misli da se moze izivljavati na ljudima.
Očito imaš "povijest" s policijom, sve je jasno.
panasonic je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.05.2016., 15:26   #2381
akoj
lijevo smetalo
Moj komp
 
akoj's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,117
Ljudi, dođite malo u Slavoniju da vidite što je represija.
__________________
Nvisen Y-GX01 // HP ProBook 470 G2 // BMAX Y11
akoj je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2016., 16:04   #2382
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,325
Piti u parkic?
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2016., 17:25   #2383
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Ček, ti misliš da su ti policajci toliko blesavi da ne znaju koje su im ovlasti, šta smiju, a šta ne i da će se ići zezati s takvim stvarima?
Dajte nemojte vjerovat svakom tipu na forumu koju tu dođe i piše bajke, on je naravno uvijek čist i bez greške, a murjaci su pokvareni.
Eto, on je čak prije ulaska u auto provjerio jel mu rade pozicije na tablicama. :facepalm:

Nemamo pojma šta se zapravo dogodilo, ne znamo pozadinu cijelog slučaja, a policija itekako dobro zna šta smije, a šta ne.
Sve ostalo su birtijske priče, a on nek sad piše žalbe.
Mene je zadnji put kada su me zaustavili gnjavili oko vatrogasnog uređaja. Dok mu nisam objasnio da ih imam preko 10 komada i da svake godine nam dolazi tvrtka da ih testira/atestira itd., i da mene stvarno ne treba brinuti da li su ispravni ili ne.

Radi se o tome da su ispravni i datum i sve, ali mi je on htio objasniti da se ja moram brinuti o tome...dok nije shvatio da mi nije jedini. Kazao je da dosta ljudi ne mari kada im prođe taj rok, pa dobiju lijepu kaznu.
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2016., 17:26   #2384
rodney
only fool, not a horse
Moj komp
 
rodney's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: near zgb
Postovi: 1,280
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Ček, ti misliš da su ti policajci toliko blesavi da ne znaju koje su im ovlasti, šta smiju, a šta ne i da će se ići zezati s takvim stvarima?
Dajte nemojte vjerovat svakom tipu na forumu koju tu dođe i piše bajke, on je naravno uvijek čist i bez greške, a murjaci su pokvareni.
...

Citiraj:
Autor rodney Pregled postova
... I to jako dobro znaju. Vjerojatno te pitao da mu pokažeš što je u torbi, pa si sam prekopao. Ako nije tako, napravili su težak prekršaj.
Htio sam reć kako mislim da znaju koje su im ovlasti, da vjerujem da su ga pitali da pokaže šta ima u torbama, te da su u suprotnom napravili prekršaj. Očito sam na kraju rekao nešto ala "Nisu te smjeli prekopat đu**rad pokvarena, tuži ih".
__________________
"I intend to live forever. So far, so good."

job security - example
rodney je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2016., 21:44   #2385
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,892
Evo slučaj koji sam ja imao prije dvije godine na putu prema moru. Ispred mene tip francuskih registarskih oznaka vozi 50 km/h (izvan naselja). Auto je pretovaren, ne vidi kroz stražnju i kroz stražnje bočne šajbe apsolutno ništa. Sve natrpano opremom za plažu. Cesta nepregledna + meni nepoznata, pa nisam htio ići u riskantno pretjecanje. Iza mene se počinju skupljati lagano auti i stvara se kolona. Vozimo tako nekih 1-2km i uđemo u grad. Stvorila se fina kolona i lik je naravno dodatno usporio, cca 30- 40 km/h. Ok, meni već dopizdilo, ali nisam htio pretjecati u naselju jer sam imao neki osjećaj da bi moglo biti policije. Po izlasku iz grada krenem u pretjecanje (naravno, svi odmah za mnom). I eto majstora skače iza grmlja s palicom.
Ukratko, vozio sam 93 km/h, ograničenje 50 km/h (jbg, dopizdilo mi pa sam nagazio ). On meni kaže kazna je toliko i toliko, pola ako platite odmah. Ok, neću platiti, pišite. Onda on "spusti" kaznu i kaže da je 300 kn ako platim odmah. Ok, neću platiti, pišite. I nakon minute natezanja, on mene pita, "pa dobro koliko možete platiti da vam ne pišemo kaznu"?
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.

Zadnje izmijenjeno od: sinisa1989. 26.05.2016. u 21:50.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2016., 22:42   #2386
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,130
Citiraj:
Autor nex Pregled postova
Da.



Da. Nisu rijetkost, jedan od glavnih uvjeta za biti murjak jest da si bahati nasilnik koji misli da se moze izivljavati na ljudima.



HM, da. Česta je bahatost s druge strane, ono ja sam pametan, što uopće jedan policajac ima mene savršenog vozača zaustavljati radi kontrole, i još pitati da otvaram prtljažnik i pokazujem opremu, da nebi možda. Treba uvesti da uopće za traženje vozačke treba policjacu sudski nalog, ne još bolje, za reći dobar dan treba nalog

Za uzimanje para, ako to rade, nema isprike, to je sramota, kad tad će naletjeti i odletjeti
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2016., 09:25   #2387
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Citiraj:
Autor lowrider Pregled postova
HM, da. Česta je bahatost s druge strane, ono ja sam pametan, što uopće jedan policajac ima mene savršenog vozača zaustavljati radi kontrole, i još pitati da otvaram prtljažnik i pokazujem opremu, da nebi možda. Treba uvesti da uopće za traženje vozačke treba policjacu sudski nalog, ne još bolje, za reći dobar dan treba nalog
Kaže mi jedna prijateljica u policiji da se sve češće dešava da kada zaustave nekog, da izvuče mobitel stavi na snimanje i onda krene "razgovarati"
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2016., 15:55   #2388
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,130
Po Zg-u imaju policajci i službene kamere
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2016., 16:50   #2389
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Čudno da na karti piše Hrvatska, a ne Zagreb :P
Nemaju svugdje službene kamere...
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2016., 21:40   #2390
Princ288
Premium
Moj komp
 
Princ288's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 848
Oj,
danas me po povrtaku iz ivanić grada zaustavila policija i dala kaznu zbog prekoracenja brzine, vozio 73 tamo di treba 50, pustivši na stranu sto je to bilo nakon brda, prazna cesta, bla bla ... Ovo mi je prva kazna otkako imam vozacku, nemam ni opomene. Student sam, pa da vas pitam jel se isplati pisati žalbu, i ako da, jel ju trebam nositi u ivanic grad ili ne? kako ju napisati? ili da platim 250kn u ova prva tri dana i zaboravim na to?
Princ288 je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2016., 21:47   #2391
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Princ288 Pregled postova
Oj,
danas me po povrtaku iz ivanić grada zaustavila policija i dala kaznu zbog prekoracenja brzine, vozio 73 tamo di treba 50, pustivši na stranu sto je to bilo nakon brda, prazna cesta, bla bla ... Ovo mi je prva kazna otkako imam vozacku, nemam ni opomene. Student sam, pa da vas pitam jel se isplati pisati žalbu, i ako da, jel ju trebam nositi u ivanic grad ili ne? kako ju napisati? ili da platim 250kn u ova prva tri dana i zaboravim na to?
A što bi rekao sucu za prekršaje? Mislim da bi te samo više koštalo na kraju.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2016., 21:47   #2392
bilicvitak
Premium
 
bilicvitak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: ¯\_(ツ)_/¯
Postovi: 516
Trebali su vam napisati ili ste trebali tražiti pismeno upozorenje ili kako se to već zove. Mislim da to još uvijek postoji. Ono se može dobiti jednom godišnje i za kaznu do 1000 kn.
__________________
Kupujem
bilicvitak je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2016., 21:57   #2393
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor bilicvitak Pregled postova
Trebali su vam napisati ili ste trebali tražiti pismeno upozorenje ili kako se to već zove. Mislim da to još uvijek postoji. Ono se može dobiti jednom godišnje i za kaznu do 1000 kn.
Nisam siguran da bi mu dali za to. Nije samo 1000 kn već i ne smije ometati / ugrožavati druge, odnosno ako je prekršaj lakše naravi. Malo siva zona.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2016., 22:04   #2394
bilicvitak
Premium
 
bilicvitak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: ¯\_(ツ)_/¯
Postovi: 516
Koliko se sjećam, jedini uvijet je bio da kazna uz novčani iznos nije imala kaznene bodove. Dakle, ne preveliki prekršaji.

Maksimalni iznos (1000 kn) je kazna ako se krećeš 20-30 km/h više od dopuštene. Tu se još dodaje 10 km/h za toleranciju. Pričam o brzini u naselju ofc.

edit:
sorry, krivo, 1 bod ide uz ovu kaznu gore
__________________
Kupujem

Zadnje izmijenjeno od: bilicvitak. 09.06.2016. u 22:19.
bilicvitak je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2016., 22:06   #2395
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor bilicvitak Pregled postova
Koliko se sjećam, jedini uvijet je bio da kazna uz novčani iznos nije imala kaznene bodove.
U zakonu direktno piše ovo što sam naveo, mislim da nikad ni nije bilo samo 1.000 kn. Uz dodatni uvjet da nije prije radio taj prekršaj (što nije).
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2016., 22:08   #2396
rodney
only fool, not a horse
Moj komp
 
rodney's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: near zgb
Postovi: 1,280
Mislim da to nije pravo "optuženog" već pravo policajca (da izreče samo opomenu za lakše prekršaje).
edit: ili krivo mislim?
__________________
"I intend to live forever. So far, so good."

job security - example
rodney je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2016., 22:11   #2397
bilicvitak
Premium
 
bilicvitak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: ¯\_(ツ)_/¯
Postovi: 516
Ja mogu iz prve ruke potvrditi da sam tamo negdje prije deset godina koristio te blagodati pismene opomene, uvijek je bila brzina u pitanju. Obično su me tako svakih malo više od godinu dana jednom haltali.
__________________
Kupujem
bilicvitak je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2016., 22:18   #2398
Princ288
Premium
Moj komp
 
Princ288's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 848
Ma pitao sam ga jel može kako opomena, rekao je da za brzinu ne daju, vec za pojas, mobitel...
Gledam svi pisu te zalbe i mnogima prolaze, kao prvi prekrsaj, necu vise nikad, i inace ne vozim tako, student, zivotni troskovi itd. Mislio sam ako se moze izbjec da budem kažnjavan.
Ali mislim da cu otici sutra u postu i platiti. I moram im poslat faksom preliku -.-
Princ288 je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2016., 22:24   #2399
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor rodney Pregled postova
Mislim da to nije pravo "optuženog" već pravo policajca (da izreče samo opomenu za lakše prekršaje).
edit: ili krivo mislim?
Možeš tražiti.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2016., 22:27   #2400
bilicvitak
Premium
 
bilicvitak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: ¯\_(ツ)_/¯
Postovi: 516
Pa pitaš, bože moj, svašta se može dogovoriti u tri oka.
__________________
Kupujem
bilicvitak je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na