Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 15.04.2013., 12:08   #2311
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,201
Citiraj:
Autor karlanal Pregled postova
a neš vjerovat slike i vid ide direkt na dropbox, jednom do dvaput mjesečno napravim backup cilog moba, ecola
opet velim, bilo bi bolje da ima, ali ne smeta me nimalo što nema
toliko ste se oko toga usplakali da nemogu vjerovat, ajme sd kartica, sd kartica a kome je toliko potrebno više baterija, brate mili battery pack koji spojiš na usb i bog te veselio
Da ti odg. tvojim načinom pisanja - a neš vjerovat al koristi od uploadanih fotki na dropboxu u rezoluciji 1277x958 nemam ama baš nikakve

Što se tiče battery pack-a, djelomično si u pravu i slažem se s tobom, jednostavno rješenje, a nadasve funkcionalno. Jedina mana u odnosu na dodatnu bateriju je što ovako samo izvadiš bateriju, staviš drugu unutra i imaš opet funkcionalan mob, a batt.pack nije baš praktično 'drljat' sa sobom dok koristiš mobitel u pokretu.
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline  
Staro 15.04.2013., 12:16   #2312
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,383
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Da ti odg. tvojim načinom pisanja - a neš vjerovat al koristi od uploadanih fotki na dropboxu u rezoluciji 1277x958 nemam ama baš nikakve
Slike su izvorne veličine. Kakvu tu rezoluciju spominješ?
Juice je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.04.2013., 12:21   #2313
Šole
Premium
Moj komp
 
Šole's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Zürich
Postovi: 681
Citiraj:
Thank you for contacting HTC.

With regards to your inquiry, kindly note that HTC has seen unprecedented demand for, and interest in the HTC One, and the care taken to design and build it is evidenced in early reviews. The new HTC One will roll out in the UK, Germany and Taiwan next week, and across Europe, North America and Asia-Pacific before the end of April. We appreciate our customer’s patience, and believethat once they have the phone in their hands, they will agree that it’s worth the wait.

Thank you for your patience and understanding!
Nisu mi ništa pametno odgovorili što već ne znamo.
Šole je offline  
Staro 15.04.2013., 12:22   #2314
karlanal
Premium
 
karlanal's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: trogir
Postovi: 192
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Da ti odg. tvojim načinom pisanja - a neš vjerovat al koristi od uploadanih fotki na dropboxu u rezoluciji 1277x958 nemam ama baš nikakve

mislim da bi triba otić vulkanizeru sa svojim dropboxom, izgleda da negdi pušta, hehee
karlanal je offline  
Staro 15.04.2013., 12:29   #2315
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,488
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
to je tvoje razmisljanje ili oke
nekome ni 64 gb nije dosta,a vidim da HTC nudi max 32gb
tipa natrpam HD filmova,glazbe,aplikacija i HD igara i zacas ode 12gb za model od 32gb
a Dropbox i te fore,kako da ne,uploadati fullHD video od 1gb sa nasim upload brzinama

nekima opet puno znaci (ne)promjenjiva baterija,ode na neki duzi put bez mogucnosti punjenja,kupis na ebayu 2-3 baterije po 10 dolara i miran si 4-5 dana...
tako da,radje cu uzeti od LG,Prestigio koji ima utor za microSD karticu i promjenjivu bateriju
A kad crkne maticna di smo onda nema sd kartice kao backup nego sve zivo ode s maticnom.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline  
Staro 15.04.2013., 12:32   #2316
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,201
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Slike su izvorne veličine. Kakvu tu rezoluciju spominješ?
Citiraj:
Autor karlanal Pregled postova
mislim da bi triba otić vulkanizeru sa svojim dropboxom, izgleda da negdi pušta, hehee
Pardon, moja greška, na skydrive sam mislio.
Sve fotografije uploadane na skydrive su mi u toj rezoluciji. Dropbox sam koristio prije na evo3d-u, tamo je bilo sve ok.
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline  
Staro 15.04.2013., 12:33   #2317
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
android na skydrive aploada u izvornoj.
syss je offline  
Staro 15.04.2013., 12:36   #2318
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,201
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
android na skydrive aploada u izvornoj.
Ne znam, jbg, na androidu i dalje koristim dropbox, a na htc-u je sve na default, kak je došlo, dakle automatski up svake fotke odmah nakon fotkanja, i sve su u toj mutavoj rezi....
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline  
Staro 15.04.2013., 12:37   #2319
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
je, tak je i umene.
syss je offline  
Staro 15.04.2013., 12:52   #2320
karlanal
Premium
 
karlanal's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: trogir
Postovi: 192
a da vas dvojica ne slikate u toj blesavoj rezi
karlanal je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.04.2013., 12:53   #2321
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,323
Ovo s internom memorijom od 16 ili 32gb u flagship modelima je žešće škrtarenje na kupcima, ako se sve poboljšava svake godine s novim modelima, zašto se memorija ne poveća?

Nokia N97,najavljena 2008.god a izašla u prodaju 2009.god imala je 32gb interne memorije, 4 godine kasnije i dalje 32gb max...
gin.tonic je offline  
Staro 15.04.2013., 12:58   #2322
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,160
ak ti treba vise, kupis micro sd karticu.
ako mob ne podrzava kartice, kupis usb otg kabel i usb stick
domis je offline  
Staro 15.04.2013., 13:02   #2323
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,201
Citiraj:
Autor karlanal Pregled postova
a da vas dvojica ne slikate u toj blesavoj rezi
Ne, ne slikam, a bome ni ne fotografiram 'u toj blesavoj rezi' Fotke u camera roll folderu su urednih 2592x1944 (ili 1944x2592, ovisi jel fotka rađena horizontalno ili vertikalno držeći mob) Ili ti uopće nemaš htc i ne koristiš skydrive, nego samo offtopičariš ovdje u temi?
Zato i ne vidim point skydrive-a kad mi uppa u duplo manjoj rezi, mogu i sam onda spajat mob na komp ili lap svaki put, pa prebacivat fotke, pa uploadat s kompa na web....
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline  
Staro 15.04.2013., 13:11   #2324
karlanal
Premium
 
karlanal's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: trogir
Postovi: 192
možda su ti tanki kablovi, hehehe


ja imam hox-a i meni sve normalno uppa, doduše koristim dropbox

šta se memorije tiče, evo ja imam u hox-u još 10 gb, a odkad ga imam nisam ga počistio, tako da normalnom useru, koji neće sad pucat hd filmove na mob neznam čime ga inače napunit
karlanal je offline  
Staro 15.04.2013., 14:25   #2325
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,998
Ja općenito ne vidim smisao tih cloud servisa sa današnjim mobilnim internet paketima od max. 2gb i brzinama za us*at se, a kamoli još da odeš negdje...na selo recimo.
Btw. One dolazi u 32 i 64gb verziji, nema 16.
Neo-ST je offline  
Staro 15.04.2013., 14:28   #2326
karlanal
Premium
 
karlanal's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: trogir
Postovi: 192
ja npr uploadam samo preko wirelessa
karlanal je offline  
Staro 15.04.2013., 14:32   #2327
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,998
To je vjerovatno još zanimljivije, uploadat par Gb pri 0.4Mbit/s
Neo-ST je offline  
Staro 15.04.2013., 14:34   #2328
karlanal
Premium
 
karlanal's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: trogir
Postovi: 192
a štaš, meni je ok jer možda imam svaki dan po 10-20 slika, problem je vama profesionalnim fotografima koji dnavno ispucaju po 5-6 gb slika pa to uploadaju

oprosti, ali ALO, najgori je prvi upload, a onda kad redovito uploadaš ni ne osjetiš, čim se prikačiš na kućnu mrežu on jednu po jednu
karlanal je offline  
Staro 15.04.2013., 14:36   #2329
Bullet1
Premium
Moj komp
 
Bullet1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 2,576
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Ja općenito ne vidim smisao tih cloud servisa sa današnjim mobilnim internet paketima od max. 2gb i brzinama za us*at se, a kamoli još da odeš negdje...na selo recimo.
Btw. One dolazi u 32 i 64gb verziji, nema 16.
U HR ništa nema smisla. Brzine i paketi vani su puno veće pa čak i najveća zabit u Engleskoj ima brzinu downloada 20Mb/s kao i puno veći upload.
Cloud servisi su budućnost ali ne tako skora budućnost za "obične" hrvate.
Bullet1 je offline  
Staro 15.04.2013., 14:41   #2330
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,383
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Btw. One dolazi u 32 i 64gb verziji, nema 16.
Kod nas ce biti samo 32gb verzija
Juice je offline  
Staro 15.04.2013., 15:29   #2331
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
pa onda nemojte uzet One i gotovo, uzmite se prestigio koji ima i SD i 20mp kameru koja sigurno slika ko DSLR, itd..

pobogu, iphone od prvog dana nema ni SD karticu ni izmjenjivu bateriju (bez odlaska servisu) pa se prodaju ko mutavi i odlični su uređaji

naivno je vjerovati jednom online videu koji su išli rastavljati One, pa ga potrgali. buuhuu
znači samo da su smotani. ono što je sastavljeno, da se i rastaviti. Samo se treba školovati kako. Onda bi po tome svaki mehaničar mogao znati popraviti i rastaviti motor od Veyrona - ali vidi vraga, moraju otić na školovanje gdje će se tako nešto naučiti.

kakav god mob da se nađe ne tržištu nije savršen, nikad se takav neće ni pojaviti.
fala bogu ima izbora pa si kupujte što vam paše ali sjašite više sa sd kartice i baterije, i okrenite se pozitivnim stvarima na mobu.
Gabre je offline  
Staro 15.04.2013., 15:52   #2332
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,064
Ionako to sa iFixit samo znaci da nije user repairable. To ne znaci da ga u servisu profici nece moci popraviti.
tutix je offline  
Staro 15.04.2013., 16:16   #2333
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
tako je.
Meni osobno ne bi padalo na pamet ić gurat prste us tvar od 5000kn, radije paltim neku siću osobi koja je za to stručna i obučena.
Gabre je offline  
Staro 16.04.2013., 22:32   #2334
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,882
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
tako je.
Meni osobno ne bi padalo na pamet ić gurat prste us tvar od 5000kn, radije paltim neku siću osobi koja je za to stručna i obučena.
To bi značilo da ti ne posjeduješ uređaj već on posjeduje tebe Šalamala!
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline  
Staro 17.04.2013., 12:11   #2335
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,992
http://www.engadget.com/2013/04/17/htc-606w-leak/

Quad core.
4.5 incha ekran
1 giga memorije.
rodriguez je offline  
Staro 17.04.2013., 12:31   #2336
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,759
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
pa onda nemojte uzet One i gotovo, uzmite se prestigio koji ima i SD i 20mp kameru koja sigurno slika ko DSLR, itd..

pobogu, iphone od prvog dana nema ni SD karticu ni izmjenjivu bateriju (bez odlaska servisu) pa se prodaju ko mutavi i odlični su uređaji

naivno je vjerovati jednom online videu koji su išli rastavljati One, pa ga potrgali. buuhuu
znači samo da su smotani. ono što je sastavljeno, da se i rastaviti. Samo se treba školovati kako. Onda bi po tome svaki mehaničar mogao znati popraviti i rastaviti motor od Veyrona - ali vidi vraga, moraju otić na školovanje gdje će se tako nešto naučiti.

kakav god mob da se nađe ne tržištu nije savršen, nikad se takav neće ni pojaviti.
fala bogu ima izbora pa si kupujte što vam paše ali sjašite više sa sd kartice i baterije, i okrenite se pozitivnim stvarima na mobu.
potpis na ovo ko kuća!
alengrosevic je offline  
Staro 17.04.2013., 12:33   #2337
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,574
mislim da cu ja ostat pri evo 3d-om evo nakon 1godine koristenja baterija je vec pocela lagano trokirat. Sa 42% se srusi na 25% dok pogledam 4 web stranice. Li-ion baterije imaju oko 1000 ciklusa punjenja makar je onda totalno ubijena. Prosijek je oko 750 ciklusa. Znaci po racunici 1dan=1punjenje 2godine baterija out. A zamjena iste ce kostat bar 500kn ako ne i vise. Makar kazu da na netu da nakon 200-300 ciklusa vec baterija gubi na kapacitetu. Pa si vi razmislite koliko se taj mobitel isplati.
jurbAs je offline  
Staro 17.04.2013., 12:37   #2338
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,160
proguglaj sto je to ciklus punjenja

na ajfonu sam spucal mozda 70 ciklusa nakon god i pol, baterija nije pokazivala znakove popustanja
domis je offline  
Staro 17.04.2013., 14:55   #2339
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor domis Pregled postova
proguglaj sto je to ciklus punjenja

na ajfonu sam spucal mozda 70 ciklusa nakon god i pol, baterija nije pokazivala znakove popustanja
70 ciklusa u godinu i pol? To ti je ekvivalent kompletnog pražnjenja svakih 8 dana. Ciklus punjenja je napuniš do 100%, isprazniš do 0% i opet napuniš na 100%. ili dvaput do 50%.

Sad, osim ako si ti ajfon držao na struji ili ti je služio samo kao paper weight u standbyu.

Ali htio bih čuti tvoj odgovor definitivno
 
Staro 17.04.2013., 15:02   #2340
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,160
dock i dok sam bio doma, uvijek bio pristekan, a doma sam bio barem po nekoliko sati u komadu i 2-3 sata u gradu. your point?

btw, da imam dock za HOX, isto bi ga tak drzal
domis je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na