Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.01.2018., 07:37   #21721
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor tizhu Pregled postova
brko i mi smo bili balavurdija i dobro svi znamo kaj nas je palilo i po kaj smo trčali u videoteke. da ti pravo kažem ovaj đonson je smješniji i zabavniji od naših likova koliko god sada nama on zvuči i izgleda tupasto.
evo samo inicijali naših junaka: md, ll, ss, as, ss ...
Hvala ti što me nisi demantirao tj što nisi dao ni jedan kontraargument moje tvrdnje.
I dalje stoji da lik ima istu ulogu u svakom filmu kojem glumi.

I slažem se ovo za Terry Crewsa. Od one serije Svi mrze Chrisa, preko filma White Chicks, čak i Expendables... nije ni on vrhunski glumac, ali samo u te 3 stvari, lik je odradio 3 različite uloge. D Rok je u svakom filmu D Rok
Čak i u onom govnetu od Dooma

Niš osobno protiv njega, ali to je moje viđenje stvari. Može on bit funny guy, sve 5. No, uloge su mu iste kao i Kejđu u zadnje vrijeme

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2018., 09:14   #21722
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 724
nedam ti za pravo drug brko.
seagal, stallone, schwarzenegger --- pa ti likovi su imali ne iste nego identične uloge.
lorenzo lamas, van damme ---- ista stvar.
michael dudikoff --- što da komentiramo kad su oni bili akcijski junaci svoga doba i snimali su akcijske filmove i meni su ti filmovi tada bili jebački.

the rock neće snimiti dramu (to mi je najdraži filmski žanr btw) jer mu se ne isplati za 100 000 kuna natezat po nekom plačipičkastom scenariju kad za 50 ili 100 milja ili kolko već snimi zabavnu akciju i nasmijava ljude i zajebancija na snimanju .... cijeli šoubiznis. full paket drug brko.
ne sviđa ti se - ok. ali smiješan je čovo taj stijena i to onak - jako smiješan.
tizhu je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.01.2018., 09:25   #21723
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Zabole mene jel ti meni daješ za pravo ili za krivo. Kažem da me nisi dematirao nego moju tezu potkrijepio drugom.

Segal, Lamas (ko je taj jebote), Stallone, njih stvarno nikad nisam volio. Švarc je bio što je bio.

Da skratim spamaru, ti se i dalje smij D Roku, ja ću njegove filmove pokušati izbjeći i bok zdravo.

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2018., 16:01   #21724
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
oces ozbiljnu glumu i drametine, eno ti pa gledaj filmove Daniel Day-Lewisa. Eno ima bas novi o modi, sigurno je vrhunska uloga. O snajderu.

rock je akcijski/komedija glumac, i kao takav je odlican, a to pokazuju i njegovi rezultati na kino blagajnama i boxofficeu, a na kraju i njegovoj placi.
I to jako pametno iskoristava.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2018., 16:08   #21725
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Nadalje, kao što rekoh, meni nije smiješan niti ga volim. Ali niti ga mrzim. Jednostavno mi nije to to. Zabole me što ga volite i što mu se smijete. Gledao sam 7 filmova u kojima je glumio i sve i jedan film mi je bio bezveze.
Da, možda me takvi akcijski filmovi ne zanimaju, ali u tom duhu, puno mi je bolji Jason Statham. Rock mi je nešto ala Vin Dizel.

A to što koliko zarađuje i koliko je što, recept da nam svima mora biti super.

No, bitno je da si nađete anker point nebili se barem malo svađali i prepucavali, ti pogotovo. Jučer Dunkurac, danas The Rock, sutra čička materina.

I oće netko objasniti tko i što je Lorenzo Lamas ?

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 09.01.2018. u 17:45.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2018., 16:27   #21726
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 724
lamas je loša kopija van damea.
tizhu je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2018., 16:28   #21727
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,382
Bome ova tema je u novoj godini sve lošija. Preporuka filmova sve manje, glupih rasprava povuci potegni, dulji-kraći pimpek sve više.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2018., 16:39   #21728
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Bome ova tema je u novoj godini sve lošija. Preporuka filmova sve manje, glupih rasprava povuci potegni, dulji-kraći pimpek sve više.
I to jedno te isti ljudi. Nedaj bože im pipnut nešto što je njima i "struci" super. Odma si transformer, netflix, snajder, daniel day lewis. Ali što ćeš, stara ekipa foruma, ne smiješ ih taknut jer bi mogli otići... samo je pitanje kome bi falili

Eto jedan dobar film u zadnje vrijeme koji sam gledao, a nisam spomenuo:

American Made
Solidni film i solidan Kruz, koji očito ne stari ili ima dobrog plastičara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2018., 16:41   #21729
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
O Joso Mraoviću. Kad si već lijepimo etikete jelte...

Nadalje, kao što rekoh, meni nije smiješan niti ga volim. Ali niti ga mrzim. Jednostavno mi nije to to. Zabole me što ga volite i što mu se smijete. Gledao sam 7 filmova u kojima je glumio i sve i jedan film mi je bio bezveze.
Da, možda me takvi akcijski filmovi ne zanimaju, ali u tom duhu, puno mi je bolji Jason Statham. Rock mi je nešto ala Vin Dizel.

A to što koliko zarađuje i koliko je što, recept da nam svima mora biti super.

No, bitno je da si nađete anker point nebili se barem malo svađali i prepucavali, ti pogotovo. Jučer Dunkurac, danas The Rock, sutra čička materina.

I oće netko objasniti tko i što je Lorenzo Lamas ?
Jel imaš ti nekih ozbiljnih problema?

Ja nisam nikoga etiketirao, a za prozivanje mene Josom Mraovicem je vrijedjanje. A ti kao moderator bi trebao znati bolje.

Znači kad ti napišeš da tebi nešto ne valja, onda se ne smije ništa odgovoriti, jel to tako funkcionira po novome?
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2018., 16:51   #21730
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Jučer se prisjetio sf horror klasika iz 1985-te!

http://www.imdb.com/title/tt0089489/

Za one starije generacije,sjećam se da je kino bilo puno kao čep kad sam to gledao.Svi su željeli vidjeti Mathildu May!
Kod nas je film išao pod naslovom "Svemirski Vampiri",koliko se sjećam!
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.01.2018., 16:57   #21731
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
@Gabre
Imam problema sa tvojim ponašanjem.
Netko kaže nešto da ne valja, npr Dunkrik, što si sve izgovorio ekipi tu. Da krenemo redom:

Citiraj:
deadpool je uvreda za mozak. Sto opet dovoljno govori o danasnjoj publici.

netko je spomenuo sandlera... on je sa Netflixom potpisao ugovor da ce izbaciti za njih 6-7 filmova i svi su na isti kalup, moguce i od istih producenata... za netflix publiku..
Citiraj:
pljeskala, kakve su to gay fore sada, pa jebote gledas kino projekciju, a ne kazalisnu predstavu? pljesces PLATNU? a je se smaklo sve u pm
Citiraj:
Nije za vas nego transformeri onda.

Ili se pravite kao neka filmska elita pa su vam dobri jedino filmovi Woody Alena i sličnih

Christopher Nolan radi specifične filmove, i ili voliš ili ne voliš njegov stil.
Citiraj:
oces ozbiljnu glumu i drametine, eno ti pa gledaj filmove Daniel Day-Lewisa. Eno ima bas novi o modi, sigurno je vrhunska uloga. O snajderu.

rock je akcijski/komedija glumac, i kao takav je odlican, a to pokazuju i njegovi rezultati na kino blagajnama i boxofficeu, a na kraju i njegovoj placi.
I to jako pametno iskoristava.
Sad ja tebe pitam, imaš li ti kakvih problema? Mene vrijeđa da me netko naziva Snajderom tj. Sandlerom.
A da ne spominjemo druge teme gdje si aktivan. Stoga, na uvredu sam ti odgovorio uvredom. Ili ako oćeš, ja svoju editiram, a na tvoju odmoderiramo po pravilima. Ajde, nismo djeca. Ako daješ, nauči i primit.

I ne spinaj sebe u žrtvu ovdje. Uvijek sam bio za slobodu govora i da može svatko reći da nešto valja ili ne valja. Stvar je u tome što si ti taj koji ovdje lijepi etikete ako netko popljuje nešto što je tebi dobro, a ne obrnuto.

Ako dobro vidiš, ja sam napisao da mi Rock nije zanimljiv, nisam nigdje napisao da ste vi budale koji ga volite ili bilo kaj slično, čak štoviše, napisao sam da i dalje uživate u njemu. Istu stvar sam napisao za Dunkirk, da MENI OSOBNO nije nešto. Nisam pisao da je uvreda za mozak. Ali ti si fino odmah mene strpao u koš za DDL-a, drame i nazvao Snajderom. Ali da, po novom, niko niš ne smije reći...

Kreni od sebe malo. Nemam se namjeru svađati i prepucavati, ali stani na loptu malo.

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 09.01.2018. u 17:02.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2018., 17:24   #21732
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
JA TEBE NI NIKOGA OVDJE DIREKTNO nisam prozvao nicim, a ti si mene DIREKTNO prozvao Josom Mraovicem. Daniel day Lewis je napravio film o snajderu, o sivacu robe, nemam slova sa interpunkcijom ovdje, pa eto razumijem da nisi shvatio. O osobi kao siva robu. Nigdje to nisam uputio tebi. Samo sam ti preporucio cije filmove da gledas ako zelis odlicnu glumu.

Drago mi je da imas vremena ici quotati postove, i ja jos uvijek ne vidim gdje sam ja to nekoga sa foruma direktno prozvao nekim imenom ili nesto uvredljivo ili etiketirano napisao nekome s foruma. Ako sam stavio netflix publici, pa nego kome ako mu je netflix platio da za netflix snimi filmove. I ja sam netflix publika, i imam pretplatu, i gledam Sandlerove filmove.

pljeskanje platnu je i dalje blesavo, a sto smo mi na Forumu casnih sestara ili se ne smije vise covjek ni nasaliti a da ne stavim 18 smajlica iza toga. Evo onda par

Imam i ja problema sa tvojim ponasanjem i sto sad. Necemo se nikad druziti tako da nemas brige. To je sporedno na forumu gdje imas par tisuca clanova, ne moraju se svi voljeti, dapace, onda ni forumi ne bi bili zanimljivi.

Idemo sada u drugom tonu i treba nekada prihvatiti i kritiku i pokudu.

Nisi komentirao kakav ti je SW....
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2018., 17:37   #21733
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Povlačim izjavu o Josi Mraoviću.
Kad već nemaš naša slova, kad si me već pospremio u koš sa DDL-om, uvjeren sam bio da je "O snajderu" bilo povezano sa Sandlerom kojeg si mi isto spočitao nedavno a tvoj post mi nije zvučao kao preporuka nego kao "ono odjebi i geldaj drame ako neš Rocka". Možda zbog tvog osebujnog stila... no eto. Kao što rekoh, za Josu my bad, it won't happen again.

Sve ostalo stoji, i tvoje i moje

Što se SW tiče, jesam, komentirao sam i komentar ti se neće svidjeti

Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Star Wars Episode VIII: The Last Jedi

The Force Awakens mi je bio odličan, ovaj mi je još bolji Ima stvari u filmu koje su glupe, ali srećom samo 3 scene toga. Film nije predugačak, taman je. Humor na nivou i OK je, ništa isiljeno niti napadno.
A u detalje neću, jer kao što rekoh, SW fan sam i jasno da mi je film dobar, bez obzira na kritike ovdašnjih velikana kinematografije
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2018., 18:21   #21734
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
sve 5 samo konjak 6
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2018., 18:23   #21735
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,997
Uzmite si sobu.
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2018., 22:15   #21736
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 724
wizard of lies - svidio mi se. koliko ima istine u samom filmu neam pojma.
maudie - ovaj mi se posebno dopao. istinska drametina. maramice i tak.
tizhu je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2018., 22:19   #21737
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,930
Fora komedija sa onom ludom Aubrey Plaza - Ingrid Goes West
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2018., 23:23   #21738
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,035
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
No Pain no Gain zavrijeđuje oskara,ne ovaj izljev fekalija zvan Dunkirk
Potpis ko kuća, usvinjija se od smija - bez obzira na dodirne detalje iz realnosti ili izostanak istih, koje jelte nikad ne možemo znat 100%

A ovaj "DanKrk" mi je osrednji, nije baš toliko smećkast, osobno mi više dosadan
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2018., 04:01   #21739
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,707
Citiraj:
Autor Drvoje Pregled postova
Potpis kokuća, usvinjija se od smija - bez obzira na dodirne detalje iz realnosti ili izostanak istih, koje jelte nikad ne možemo znat 100%

A ovaj "DanKrk" mi je osrednji, nije baš toliko smećkast, osobno mi više dosadan

Film je poprilično točan

Za razliku od DunDreka
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2018., 00:33   #21740
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,686
Vratio se iz kina upravo. Pogledao Marrowbone.

Napokon nepredvidljivi horor/triler. Osjeti se da su europljani imali prste u tome.
Preporuka
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je online   Reply With Quote
Staro 11.01.2018., 19:22   #21741
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 2,020
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Što se SW tiče, jesam, komentirao sam i komentar ti se neće svidjeti
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
A u detalje neću, jer kao što rekoh, SW fan sam i jasno da mi je film dobar, bez obzira na kritike ovdašnjih velikana kinematografije
Bez potrebe da pričam o samom Star Warsu (dovoljno je vidjeti što je Mark Hamill govorio prije nego što su ga pritisnuli iz studija i što većina kritičara i fanova koji nisu na Disneyovim platnom spisku pričaju) moram priznati da mi ova logika i nije previše jasna. Dakle ako si SW fan onda je jasno da je film dobar zato što se zove Star Wars?

Znači u nekakvom zamišljenom slučaju u kojem bi u novom Star Wars filmu priča, likovi i smisao bili zaklani više nego u osmici i npr. ljudi zamijenjeni teletabisima, tebi bi i dalje film bio dobar, bez obzira kakvo smeće bio, zato što si SW fan?

Ja bih rekao upravo suprotno, ako si SW fan i ako razumiješ zašto su ti filmovi bili toliko popularni, ovaj novi film bi ti trebao biti ništa osim razočaranja s obzirom na to koliko star wars "vrijednosti" je uništio.
Exy je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2018., 20:19   #21742
domina
Premium
Moj komp
 
domina's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: KC (HR)
Postovi: 901
Pred jedno tjedan dana je na tvu bio neki film o robotima i umjetnoj inteligenciji, mislim da na rtl-u. Bili su neki roboti policajci, da ga hebeš ne znam više informacija , sad gledam i nikako da nađem history tv rasporeda od rtla. Zna možda ko o kojem filmu je riječ?
domina je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2018., 20:21   #21743
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,247
Jučer gledao SW u 4DX verziji, IMAX Cinestar Rijeka..
Odlično iskustvo, samo mi je smetalo što puše prečesto, skoro se prehladio..
Ali genijalno je, no ipak za nešto kraći film, do cca 1.5h..
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2018., 20:47   #21744
dani77
Premium
Moj komp
 
dani77's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Val
Postovi: 304
Citiraj:
Autor domina Pregled postova
Pred jedno tjedan dana je na tvu bio neki film o robotima i umjetnoj inteligenciji, mislim da na rtl-u. Bili su neki roboti policajci, da ga hebeš ne znam više informacija , sad gledam i nikako da nađem history tv rasporeda od rtla. Zna možda ko o kojem filmu je riječ?
Chappie
__________________
"You know, you come from nothing - you're going back to nothing. What have you lost? Nothing!"
dani77 je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2018., 20:53   #21745
domina
Premium
Moj komp
 
domina's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: KC (HR)
Postovi: 901
Jaooo, e do sad sam tražio , hvala puno!!
domina je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2018., 09:38   #21746
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 724
čapi je dobar.
sjećam se da sam tada imao sf maniu.
looper, ja sam broj 4 (ili 3), sve što je imdb nudio kao preporuku.

složio bih se razmišljanjem iz posta broj 21742 od @exy
tizhu je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2018., 10:25   #21747
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Exy Pregled postova
Bez potrebe da pričam o samom Star Warsu (dovoljno je vidjeti što je Mark Hamill govorio prije nego što su ga pritisnuli iz studija i što većina kritičara i fanova koji nisu na Disneyovim platnom spisku pričaju) moram priznati da mi ova logika i nije previše jasna. Dakle ako si SW fan onda je jasno da je film dobar zato što se zove Star Wars?

Znači u nekakvom zamišljenom slučaju u kojem bi u novom Star Wars filmu priča, likovi i smisao bili zaklani više nego u osmici i npr. ljudi zamijenjeni teletabisima, tebi bi i dalje film bio dobar, bez obzira kakvo smeće bio, zato što si SW fan?

Ja bih rekao upravo suprotno, ako si SW fan i ako razumiješ zašto su ti filmovi bili toliko popularni, ovaj novi film bi ti trebao biti ništa osim razočaranja s obzirom na to koliko star wars "vrijednosti" je uništio.
Edit: ... mah, nije vrijedno spomena... life's too short

Sent from Mobara

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 12.01.2018. u 11:45.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2018., 10:30   #21748
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 8,027
Citiraj:
Autor tizhu Pregled postova
čapi je dobar.
sjećam se da sam tada imao sf maniu.
looper, ja sam broj 4 (ili 3), sve što je imdb nudio kao preporuku.

složio bih se razmišljanjem iz posta broj 21742 od @exy
Meni su najbolji dio čapia Die Antwoord. Film kao takav, iako volim tu tematiku nije ostavio neki utisak.


@Brko

Ima ih puno više od 16k, svaštara neide u taj broj a tu smo najjači
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2018., 10:36   #21749
Roso
Premium
 
Roso's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Split
Postovi: 693
Meni su prequeli skroz ok. Bolji su mi od ovih novih, iako mi ni novi nisu loši. Moje mišljenje, nemojte me napadat U novima mi fali spektakla iz prequela. Adam Driver apsolutni bog, samo radi njega mi se isplati pogledat zadnja dva filma. Osma epizoda, iako prepuna svega i svačega i nelogičnosti, mi je bila zabavna. Recimo, sa guštom bi opet otiša u kino pogledat.
Roso je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2018., 11:07   #21750
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Meni su najbolji dio čapia Die Antwoord. Film kao takav, iako volim tu tematiku nije ostavio neki utisak.


@Brko

Ima ih puno više od 16k, svaštara neide u taj broj a tu smo najjači
Edit: ... mah, nije vrijedno spomena... life's too short

Sent from Mobara

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 12.01.2018. u 11:45.
Brko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na