Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.02.2008., 16:57   #181
zec
Premium
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 132
alo ekipa!
zapeo sam na trecem chapteru gdje vise ne mogu u fajt bez velike kolicine swallowa pa me zanima gdje i kod koga ih mogu kupiti tj. najlakse naci
tnx
zec je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2008., 17:30   #182
mrga
all you need is freeware
Moj komp
 
mrga's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Stolica
Postovi: 897
pa jel ti nije lakše sam ga spraviti?
__________________
Ovo je potpis.
mrga je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.02.2008., 16:10   #183
Punio4
Premium
 
Punio4's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb, Maksimir
Postovi: 437
Probal igru, vidio tipa kako nosi mač, te trči sa istim, i napokon se poveselio da će biti neki "realističniji" i više interaktivni combat.
Gadno sam se prevario.

Ovo se svodi na DDR/guitar hero igre kad moraš kliknut u pravom trenutku. Samo što tu nema 4 moguća odabira, već samo 1. Lijevi klik.
Animacije su užasno repetitivne, i nakon svakog uspješnog "combo" klika, napravi istu animaciju, samo brže. Dok ne dođeš do zadnjih par hp-a, gdje *možda* napravi jedan od x finishing poteza, koji izgledaju otužno.

Fighting styleovi su dobra ideja, no loša izvedba. Efektivno, svakog protivnika možeš ubiti sa jednim stilom, a na druge je imun. A u konačnici to kakav je "stil" nema nikakvog efekta, jer je borba i dalje guitar hero sa jednom tipkom, samo biraš boju tipke za blokove određene boje (protivnike)

Zamislite guitar hero ploču, pa vam dolaze 5 zelenih blokova.... Pa 5 crvenih blokova... Pa 5 žutih.
E, potpuno ista stvar, samo što su blokovi neprijatelji, a boja tipke se mijenja sa "stavovima".

Da bar ima više izbora, u stilu interaktivnog filma/igre, poput fahrenheita, bilo bi milijun puta bolje. Uglavnom, combat je grozno mlak i repetitivan.

Pošto sam samo odigrao demo, ne mogu suditi o čitavoj igri. Sviđa mi se setting, glazba i čitav svijet, no o samoj priči i questovima ne mogu sudit, no bojim se da su i oni repetitivni...
http://www.escapistmagazine.com/arti...on-The-Witcher

Eto, žal mi je kaj sam ovako kritičan, no već dulje vrijeme bih htio vidjeti neki sword&sorcery sa dobrim combatom. Dark Messiah je bio relativno dobar, no repetitivan.

[EDIT]
Sad se sjetih. Znate koji mi je S&S imao dobar combat? Fable.

Zadnje izmijenjeno od: Punio4. 10.02.2008. u 11:42.
Punio4 je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2008., 13:27   #184
VulcanRaven
Premium
Moj komp
 
VulcanRaven's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Rijeka-Belveder
Postovi: 741
Zao mi je sta nisam prije poceo igrat ovu igru.Sad me totalno zaokupila.Evo jednog vrlo smijesnog prizora u igri.

NADAM SE DA CE USPIJET PREHRANIT SEBE I OBITELJ SA FINIM RIBICAMA IZ KANALIZACIJE.

VulcanRaven je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2008., 10:21   #185
MasaKrisT
Premium
Moj komp
 
MasaKrisT's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Požega
Postovi: 173
@punio- prica je jedna od boljih ikada,fight system je poslije jako dobar kad si grejdas skillove cisti gust,preporucam svakome
MasaKrisT je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2008., 09:33   #186
zec
Premium
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 132
ljudi pomagajte...na pocetku IV questa kada trebas naci vodyanoi priesta nakon sto si izasao van iz crypta(pecina) s berengarom,njega nema..pobijem sve hostile vodyanouie oko obale ali on se ocito negdje, majmun, skriva
da li je mozda bit u dobu dana ili noci kada ga se treba naci kod statue-lady of the lake ili tako nesto?
zec je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2008., 10:02   #187
mrga
all you need is freeware
Moj komp
 
mrga's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Stolica
Postovi: 897
Ah, ne sjećam se napamet, al ima neka caka, pročitaj dobro sve u journalu vezano uz to. Neki darovi su u pitanju ili tako nešto. Uglavnom, i mene je to dosta mučilo, i tek sam čeprkanjem po journalu uspio skužžit u čem je kvaka.
__________________
Ovo je potpis.
mrga je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2008., 10:16   #188
zec
Premium
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 132
Citiraj:
Autor mrga Pregled postova
Ah, ne sjećam se napamet, al ima neka caka, pročitaj dobro sve u journalu vezano uz to. Neki darovi su u pitanju ili tako nešto. Uglavnom, i mene je to dosta mučilo, i tek sam čeprkanjem po journalu uspio skužžit u čem je kvaka.
darovi?
tnx,pogledati cu journal
igram preko detaljnog walkthrough tako da mi je stvar jos cudnija i nelogicnija..nije valjda da je neki bug u pitanju
vele da moras ubiti sve vodyanoie oko obale da bi se on pojavio a seronja nece pa nece..mora da me se srami
zec je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2008., 10:18   #189
mrga
all you need is freeware
Moj komp
 
mrga's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Stolica
Postovi: 897
Citiraj:
Autor zec Pregled postova
darovi?
tnx,pogledati cu journal
igram preko detaljnog walkthrough tako da mi je stvar jos cudnija i nelogicnija..nije valjda da je neki bug u pitanju
vele da moras ubiti sve vodyanoie oko obale da bi se on pojavio a seronja nece pa nece..mora da me se srami
Heh, zez, čini mi se da su darovi u igri već kad ga vidiš. i mene je to zezalo. pročitaj journal opet, i probaj pričekat noć, tada ih je više, možda upali.
__________________
Ovo je potpis.
mrga je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2008., 10:29   #190
zec
Premium
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 132
Citiraj:
Autor mrga Pregled postova
Heh, zez, čini mi se da su darovi u igri već kad ga vidiš. i mene je to zezalo. pročitaj journal opet, i probaj pričekat noć, tada ih je više, možda upali.

bit je da se ne pojavljuje a onda cemo lako s darovima kad skuzim kad se pojavljuje
zec je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.02.2008., 10:31   #191
mrga
all you need is freeware
Moj komp
 
mrga's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Stolica
Postovi: 897
Citiraj:
Autor zec Pregled postova
bit je da se ne pojavljuje a onda cemo lako s darovima kad skuzim kad se pojavljuje
Znam, sam mi se sad malo pročistio mozak pa sam skužio da su darovi poslije

Al i meni se isto dugo nije pojavljivao pa sam lutao bezveze, i sam se odjednom pojavio, a nisam siguran šzbog čega.

Uglavnom, guglaj ovo "the witcher vodyanoi priest not appearing", ima uputa
__________________
Ovo je potpis.
mrga je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2008., 10:36   #192
zec
Premium
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 132
Citiraj:
Autor mrga Pregled postova
Znam, sam mi se sad malo pročistio mozak pa sam skužio da su darovi poslije

Al i meni se isto dugo nije pojavljivao pa sam lutao bezveze, i sam se odjednom pojavio, a nisam siguran šzbog čega.

Uglavnom, guglaj ovo "the witcher vodyanoi priest not appearing", ima uputa

koji bullshit..igra je inace super ali ti detalji jako kvare igrivost!
tnx jos jednom na trudu!
zec je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2008., 14:08   #193
Necto
♪☺☼☻♫
Moj komp
 
Necto's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 736
On ti se pojavi tek kasnije kad zavrsis questove za onu zelenu zensku (Queen of the lake (ili tako nesto), onda mu moras dati darove koji ti pisu u jurnalu.
Necto je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2008., 18:16   #194
zec
Premium
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 132
Citiraj:
Autor Necto Pregled postova
On ti se pojavi tek kasnije kad zavrsis questove za onu zelenu zensku (Queen of the lake (ili tako nesto), onda mu moras dati darove koji ti pisu u jurnalu.

tako vec ide...tnx na odgovoru!
zec je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2008., 11:30   #195
mikey_rs
volveraš
Moj komp
 
mikey_rs's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 386
Dečki trebam preporuku za Witchera. Igral sam prije početak u dvorcu i ganjanje malo po tim zidinama da vidim kak to izgleda i nije me impresionirala borba. Jel ta borba kaj bolja kasnije u igri? I jel igra bogata oružjima, ima li sastavljanje svojeg oružja, setova...? Ustvari jel više akcijski RPG tipa Deamon stone ili ide prema Diablu i NWN-u? Nemam baš puno slobodnog vremena pa tražim od vas koji ste ili još igrate da me prosvjetlite.
Ili da predjem na NWN2 ekspanziju?
Svaki koristan savjet =
__________________
"I will like to die in my sleep like grandpa and not screaming like his passengers..."
mikey_rs je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2008., 07:41   #196
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Evo ja sam jučer instalirao opet witchera i 1.2 patch (prije sam prestao igrati radi crashanja) sad imam Vistu x64 i upgradeanu konfu - puuuno bolje radi, samo 1 crash a igrao sam 5-6 h jučer tako da "kuc kuc" za sad radi bolje...

Dobar RPG jedan od boljih u zadnje vrijeme, dovoljno akcijski a opet nije braindead akcijski...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2008., 12:52   #197
mikey_rs
volveraš
Moj komp
 
mikey_rs's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 386
Ajde dal budem mu šansu jer sam počel Gothica 3 al sa gigom rama ne ide baš...

Makar mi nit Witcher nije blistal (vrijeme je za neko unaprijeđenje kompa)...
Fala jedvaj na savjetu.
__________________
"I will like to die in my sleep like grandpa and not screaming like his passengers..."
mikey_rs je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2008., 11:39   #198
VulcanRaven
Premium
Moj komp
 
VulcanRaven's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Rijeka-Belveder
Postovi: 741
Citiraj:
Autor mikey_rs Pregled postova
Dečki trebam preporuku za Witchera. Igral sam prije početak u dvorcu i ganjanje malo po tim zidinama da vidim kak to izgleda i nije me impresionirala borba. Jel ta borba kaj bolja kasnije u igri? I jel igra bogata oružjima, ima li sastavljanje svojeg oružja, setova...? Ustvari jel više akcijski RPG tipa Deamon stone ili ide prema Diablu i NWN-u? Nemam baš puno slobodnog vremena pa tražim od vas koji ste ili još igrate da me prosvjetlite.
Ili da predjem na NWN2 ekspanziju?
Svaki koristan savjet =
Cuj,igra je po meni odlicna.Osim tog crashanja o kojem svi pricaju,,napomenuo bih ti da su neki questovi katastrofalno glupi i dosadni.Tipa odi vamo-tamo tri puta,donesi-odnesi ovo-ono,javi ovom nesto pa to isto prenesi drugom.Uzas.

Ali za ostale stvari nemam prigovora.Nekom se ne svidaju borba i kamera,vidis meni je skroz ok,a kad se naviknes bit ce i tebi vjerovatno.

Sto se tice oruzja,nije ti ko u Diablu i Titan Questu da imas 100 000 armora,maceva i svega.Mozes upgrejdat oruzja,i da - nemas setova,barem ih ja nisam vidio.
VulcanRaven je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2008., 17:39   #199
mikey_rs
volveraš
Moj komp
 
mikey_rs's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 386
Citiraj:
Autor VulcanRaven Pregled postova
Cuj,igra je po meni odlicna.Osim tog crashanja o kojem svi pricaju,,napomenuo bih ti da su neki questovi katastrofalno glupi i dosadni.Tipa odi vamo-tamo tri puta,donesi-odnesi ovo-ono,javi ovom nesto pa to isto prenesi drugom.Uzas.

Ali za ostale stvari nemam prigovora.Nekom se ne svidaju borba i kamera,vidis meni je skroz ok,a kad se naviknes bit ce i tebi vjerovatno.

Sto se tice oruzja,nije ti ko u Diablu i Titan Questu da imas 100 000 armora,maceva i svega.Mozes upgrejdat oruzja,i da - nemas setova,barem ih ja nisam vidio.
A ništ mi ne preostaje neg malo isprobati i 'ubit' 10-tak sati da se vidi čemu to vodi. Započel sam neki dan i isprobaval malo te kamere i otprikile videl kaj se nudi - sučelje, kratice, kamere... Kaj se ovih dosadnih questova tiće, ima ih u svakom RPG-u i bilo bi čudno da ih nema. Nekaj mora upotpuniti tijek glavnog questa i dodat koji XP tvom faci.
__________________
"I will like to die in my sleep like grandpa and not screaming like his passengers..."
mikey_rs je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2008., 16:02   #200
Dr. Faustus
___________
Moj komp
 
Dr. Faustus's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 182
The Witcher Enhanced Edition Announced

CD Projekt RED is pleased to announce that in May of this year, a completely new and improved version of The Witcher will appear in stores, a game considered by many players as well as the media as the best cRPG of 2007

Maciej Szcześnik, Project Manager at CD Projekt RED, spoke about the content provided in the new edition: "The Witcher Enhanced Edition will be a completely polished product, something rarely found on the PC market. Of course, it would have been best if the original edition could look that way. There were a few ways the original game didn’t quite live up to our high expectations, but now we're trying to make up for it. Work is being done on two levels: one concerns the removal of technical obstacles that hinder the player from properly using the game and thus gaining enjoyment from it. Some of those elements include the loading times, which will be reduced by 80%, the stability of the game on different PC configurations, as well as an array of smaller fixes that will increase interactivity and precision in combat. The other level consists of very important changes that are not usually found in patches. First and foremost, the English-language version will, for the most part, be completely re-done. The amount of text in that version was reduced compared to other language versions and that was said to cause a significant decrease in immersion and atmosphere. Now the English version will be as polished and atmospheric as the other language versions. Speaking of other language versions, most of them will be improved in some way. Significant changes will also be made in the German version, where we are planning to re-record the voices for many of the characters. The most important improvements concern those elements of the game that players criticized the most. For example, over 50 new supporting character models will be added, so that the player won't run into the same person too often. The inventory panel will be re-designed and improved, and some elements of the main game screen will be polished. However, one of the biggest changes that will greatly increase the player's immersion in the game world will be improvements concerning dialogue scenes. Both Geralt and non-player characters will get over 100 new animated gestures which will make their body language during conversations much more natural. Additionally, the facial animation and lip-sync system will be re-created, making the faces of the speakers now even more natural, as well. Of course, I've mentioned only the most important changes, and that's still a lot. There will be many smaller changes that will make the game more fun. I'm convinced that, thanks to those changes, The Witcher will almost be the ideal game for fans of PC role-playing."

"Fans that have already bought the game need not worry, however, because the new content and improvements will be available to them in the form of a downloadable update."


The Witcher Enhanced Edition - Promo Trailer -

http://www.youtube.com/watch?v=NvZH_fSZqyM
Dr. Faustus je offline   Reply With Quote
Staro 08.03.2008., 10:19   #201
V3rt!g(o)
Premium
Moj komp
 
V3rt!g(o)'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Marija Bistrica
Postovi: 70
Probao to igrat, ali previše ingame razgovora me natjeralo da stanem..

scena: ogromna nadrkana kobilica ide prema njima, a oni čavrljaju o taktici ko na nedjeljnoj kavi
__________________
::Think for Yourself; Question Authority:: T. Leary
V3rt!g(o) je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2008., 06:08   #202
Pajser
Universal TooL
 
Pajser's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 323
Citiraj:
Autor Dr. Faustus Pregled postova
The Witcher Enhanced Edition Announced

CD Projekt RED is pleased to announce that in May of this year, a completely new and improved version of The Witcher will appear in stores
Hehe, dobro da ju jos nisam poceo igrat, već vidim hrpu modova za skinuti na netu...
Pajser je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2008., 23:38   #203
SunBlade
Registered User
 
SunBlade's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: -
Postovi: 368
Ima netko iz Zg da mi je voljan sutra malo "posuditi" igru....neka mi se javi na PM.
SunBlade je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2008., 10:30   #204
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Ja već 2 mjeseca stojim na chapteru 3, previše mi se rušio pa nisam nastavio dalje.
Pričekat ću ovu ispoliranu verziju pa krenut ispočetka, igra je toliko dobra da to zaslužuje...
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2008., 01:35   #205
mihovil
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: negdje
Postovi: 70
ma ljudi igra je predobra.... prica je zakon... i kad stavite patch 1.2 vise nema crashanja! sve u svemu super! cak ni kvestovi vecinom nisu klasncni...
prvi put sam dobio quest tipa napravi mi parfem
inace to je jedna od rijetkih igri koja cak i bolje radi pod vistom.... pod vistom mi se nikad nije srusila a po xp se zna rusiti....
jedini rpg koji mi je bio zabavan kao to je bio jade empire....
mihovil je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2008., 01:46   #206
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Danas dobio, igru, izgleda nice bez većih hardwareskih zahtjeva, nakratko probao i sviđa mi se , moram je sutra bolje upoznat!
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2008., 19:31   #207
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,770
nisam baš pratil temu i počel sam ga kasnije igrat nek vi... te njegove neke magije ili signovi, njih mogu dobiti samo pomoću onih nekih kamena kak ono na početku u dvorcu ili i na neki drugi način... sad sam na chapteru 2 i imam samo 2magije, onaj knockout i neku vatru ili nekaj slično...
xGAME je online   Reply With Quote
Staro 18.03.2008., 19:44   #208
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Tih kamenova imaš posvuda po levelima ali određene signove možeš samo na određenom kamenju naučit i da samo na tom kamenju ih možeš naučit, bar kolko ja znam...

U chapteru 2 već moraš imati Ard (naučiš ga u podrumu Kaer Mohrena), Igni (Mislim da je on u kripti u epizodi 1) quen (u špilji močvari) a mislim da je i yrden čak tamo u močvarama negdje, axii ti dođe IIRC u trećem poglavlju... Ja sam uglavnom samo ard i igni razvijao, posebno igni...

Magije one od lika kupiješ kod levelupa kao i fighting skilove ali imaš zahtjeve u inteligenciji itd prije nego možeš otključati više levele, makar i imao silver ili gold žeton ako ne zadovoljavaš zahtjeve nećeš moć otključati to...

I neke sposobnosti se mogu samo mutagenima otključati - to su ti posebni potoni za koje mora ubit uniqe pritvnike kao npr onu bogomoljku pa vukodlaka itd... Naravno nemoraš ti te monstere nužno ubit svaki put...

Ja sam završio inače na najlakšoj i srednjoj težini, treći put mi se nije dalo igrati pa ću to neki drugi put kad zaboravim levele pa mi bude opet interesantno i da skoro pa da nije bilo crasheva nakon 1.2 i niti jedan BSOD nije bio a rije mi je znalo sasut sve svako malo...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2008., 20:56   #209
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,770
tnx... još nešto, kak da dobim srebrne ili zlatne hero pointse, uvijek dobivam samo po tri brončane kod level up-a??
xGAME je online   Reply With Quote
Staro 19.03.2008., 21:16   #210
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
njih dobjiš u kasnijim lvl ima
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na