Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.03.2013., 20:14   #1981
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,064
Jadan ovaj moj, zadnji, mali muškić . Ostao je sam pa je sad kraj mene u sobi. Najgore je što ga ne smijem ostaviti jer će naskakivati na kujum, a i punac bi dobio rogove da ima dva psa.

Jel netko ovdje zainteresiran za malog kokera?

EDIT: Konačno je uspio zaspati. Spava k'o mala beba . Uslikao bih ga, ali ga ne želim probuditi.
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6

Zadnje izmijenjeno od: D1viry. 30.03.2013. u 20:27.
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2013., 16:45   #1982
bez_panike
dijete u vremenu
Moj komp
 
bez_panike's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: OS
Postovi: 295
@vision19 - još jedna zbunjujuća stvar je što su se ugrubo rečeno razvile dvije linije...radna i izložbena...pogotovo u zadnje vrijeme je opet popularna stara radna linija, što veseli...bilo bi idealno dobro se informirati o precima, njihovom karakteru, radnim uspjesima, izgledu i slično...dosta pasa ima registrirano na working-dog i pedigreedatabase pa potraži...i u svakom slučaju ispitaj uzgajivače sve što te zanima
__________________
besposlen pop i jariće krsti
bez_panike je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.04.2013., 23:19   #1983
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,986
Gospodična se omacila. Prvi okot, samo jedno mače. Njega još nisam fotkal pošto je stalno na cici u svojoj kućici, al mama je spremno pozirala.

some_text
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2013., 23:26   #1984
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
čestitke na omacavanju!

meanwhile kod lijene prerazmažene mačketine:

Pohrani.com

rep se mora držat u tri točke dok se čisti.

prestrašno šta smo napravili od mačka
syss je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2013., 23:38   #1985
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,986
Ova moja se voli mazit, al je hunter u duši. Nedavno je kosa bez glave ostavila na prozoru da se pohvali. Herc me skoro strefil kad sam vidio gomilu krvavo crnog perja pred staklom. Ove voluharice kaj ganja po vrtu više ni ne brojim kolko ih je ostavila pred ulaznim vratima.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2013., 12:24   #1986
TheEmpress
Premium
Moj komp
 
TheEmpress's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 24
Moj je jučer sljepića ulovio, ostavio ga živog i onda ga za rep nosio okolo i igrao se s njim. -.-
__________________
“I think we can put our differences behind us. For science. You monster.”
TheEmpress je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2013., 13:00   #1987
elzel
Premium
Moj komp
 
elzel's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: Zlatar Bistrica
Postovi: 758
Jel zna ko gdje ima catnipa (mačje metvice) za kupit? Kupil sam maci lopticu s catnipom al ne djeluje, nije dost jaka valjda, pa bi htel baš pravi catnip kupiti da vidim kak poblesavi .
elzel je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2013., 13:32   #1988
TheEmpress
Premium
Moj komp
 
TheEmpress's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 24
Mislim da ima u pet centru za kupit baš za posadit.
__________________
“I think we can put our differences behind us. For science. You monster.”
TheEmpress je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2013., 14:27   #1989
hobitxxx
Premium
Moj komp
 
hobitxxx's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 412
Hmm da napisem kaj sve imam doma nebi stalo u prozor :P
hobitxxx je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2013., 14:29   #1990
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
siti sentar istok pet shop imaš tekući catnip sa pumpicom i samo sprejaj i roflaj se

50ak kn i imaš za 5 godina nayebavat mačke na čudne radnje
syss je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.04.2013., 14:42   #1991
elzel
Premium
Moj komp
 
elzel's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: Zlatar Bistrica
Postovi: 758
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
siti sentar istok pet shop imaš tekući catnip sa pumpicom i samo sprejaj i roflaj se

50ak kn i imaš za 5 godina nayebavat mačke na čudne radnje
Hehe, to mi je i cilj! tnx
elzel je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2013., 11:00   #1992
flare
mrzi zimu
 
flare's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: behind blue eyes
Postovi: 318
Potvrđujem da taj catnip u spreju funkcionira Ja nasprejam grebalice i mačori polude od sreće
__________________
Destruction leads to a very rough road
But it also breeds creation
RHCP
flare je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2013., 11:11   #1993
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
to i ja radim

po grebalici i onda pobenave na i oko grebalice... sad se teraju svi skupa i trebao bi ih malo rasturiti sa catnipom

edit: naravno osim onog žutog lijenog i razmaženog gada, on nema interesa u naganjanju mačaka jer je prezauzet lijenošću te spavanjem
syss je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2013., 16:37   #1994
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,888
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2013., 17:06   #1995
elzel
Premium
Moj komp
 
elzel's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: Zlatar Bistrica
Postovi: 758
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Jel to čegrtuša?
elzel je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2013., 17:14   #1996
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,888
To je Gaboon viper, najmasivnija otrovnica sa najduljim ocnjacima. Treba vidit u zivo..
Ima u Green Goldu, Radnicka 40 izlozba. Frajer je izlozio svoju kolekciju i isplati se otic. Ima i neotrovne zmije koje se mogu drzat a ima i Mambe, Kobrice i jos par zanimljivih otrovnica.

Tesko je iz slike dobit dojam o kakvoj se mrcini radi, 15kg teska, debela cura, dugacka skoro 2 metra sa glavom velicine sake, ak ne i vecom. Kaze frajer da jede 4,5 stakora svakih 2 mj. i da ima i osjetno vecih.

http://www.pohrani.com/f/6/ja/1Ibr4N9m/p4131034.jpg

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 12.04.2013. u 17:21.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2013., 19:38   #1997
Valley7
Banned
 
Datum registracije: Apr 2012
Lokacija: qsd
Postovi: 567
Unhappy bolestan pas, ništa ne pomaže

Imam ženku samojeda staru godinu dana, steriliziranu (krajem decembra prošle godine). U ponedjeljak je dobila proljev popraćen sa žestokim povraćanjem. Svaku hranu je odbijala i ponekad bi počela izbezumljeno lajati. Istog trena otišli smo u veterinarsku stanicu u heinzelovoj. Tamo su ju poslušali, pregledali, mjerili temperaturu, izvadili krv i napravili ultrazvuk. Nisu pronašli ništa čudno osim lagano povišenih leukocita, što upućuje na nekakvu upalu. Rekli su nam da se vjerojatno radi o nekakvoj virozi (?), da će to proći samo od sebe i da će pasonja ubrzo biti bolje.

Zatim je došao utorak. Pasonja uopće nije bila nimalo bolje, jedino su proljev i povraćanje prestali. I dalje je odbijala hranu, ali je vani željno čupala travu. U "šetnji" (izađe van samo piškiti itd.) hoda uz vidljiv napor, a doma samo leži i nema interesa nizašto. Pije dosta malo. Urin izgleda normalno, bez ikakvih čudnih promjena boje i sl. Stolica je isto jako oskudna, ali naizgled normalna.

U srijedu smo ponovo otišli kod veterinara. Vadili su krv (leukociti su ostali povišeni), mjerili temperaturu (normalna do neznatno povišena), dali joj otprilike polovicu infuzije od 500 ml i dali tri injekcije (jedna je antibiotik, druga je nešto za želudac/crijeva, a treća se zove peptoran ili tako nekako). Taj dan dopunili su dijagnozu od "neke viroze" sa (navodnim) gastritisom. Poboljšanja nije bilo.

U četvrtak (jučer) ujutro stanje je izgledalo još gore. Došli smo opet tamo svi uspaničeni. Stali su nas uvjeravati kako pasonja uz takav (opet navodno) iziritirani želudac ne može jesti i da se ne brinemo jer niti jedan pas nikad nije umro od gladi. Toga puta dali su joj cijelu infuziju od 500 ml i ponovili one tri injekcije. Čim smo došli doma pasonja kao da je malo živnula, pokazala interes za hranu i nešto sitno pojela. Do večeri je izgledala obećavajuće.

Danas (petak) opet stara pjesma. Odbija hranu, samo leži, a vani hoda kao da ima 90 god. (trava ju još uvijek zanima). Popodne smo otišli po terapiju od tri injekcije, a infuziju joj više nisu dali. E sada, u cijeloj toj priči puno toga nam nije jasno. Dokle oni misle zatvarati oči pred time da poboljšanja nema i da životinja kopni? Kakav je to gastritis, dovraga?

U međuvremenu smo od poznanika doznali da su slični simptomi bili kod kujice koja je imala upalu maternice i to nas je natjeralo u još veću paniku. Odmah smo se latili telefona i ispričali svoje sumnje ovima u heinzelovoj, na što nam nisu ništa suvislo odgovorili. Rekli su nešto u smislu da bi se bilo što abnormalno valjda vidjelo na ultrazvuku. Valjda! Hej, nema valjda! Ili ste sigurni, ili niste. I tako, naš strah je velik. Cijelo vrijeme prati me osjećaj da nešto ne štima i da ovi možda nisu dali dobro liječenje. Sad će vikend, ako se bilo što zakomplicira onda smo prepušteni sami sebi. Stvarno mi je teško to gledati, radije bih da se dogodilo meni.

Ako netko ima savjete, doživio je sličnu situaciju ili se osjeća pozvanim nešto dodati onda neka se slobodno oglasi..
Valley7 je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2013., 20:51   #1998
MuroF
Premium
 
MuroF's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: VŽ-okolica
Postovi: 118
na vet.fak. su ipak najbolji stručnjaci i sa svom opremom mogu dati najbolje dijagnoze..
simptomi upucuje da je problem u prob.sustavu i vjerujem da je dobila sve što treba,za gastritis ipak treba vremena,da se sluznica obnovi i opet postane funkcionalna.
__________________
MuroF je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2013., 21:54   #1999
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,632
Evo da predstavim i ja moju Kali Kad je bila beba još vlasnik ju bacio u kontejner jer ju nije uspio udomit sa 2 seke i bratom, dvoje ih uginulo, al ona prezivjela sa sekom i odveli ih u azil. Ja ju vidio kod njih i jednostavno sam morao otići po nju.
Sad je već malo više od mjesec dana kod mene, trenutno je 6 mjeseci stara, razvija se odlično, jede sve što joj daš i ne staje dok zdjelica nije prazna. Voli kopat, zalajala je jednom do sad samo na novu igračku, ostalo vrijeme zavija kao vuk, valjda je pokupila nešto od malamuta, moja pretpostavka. U svakom slučaju, moja preporuka svakome za uzeti psa iz azila, oslobodite mjesto za jednog novog da oni mogu spasit, a ovaj što ste ga uzeli se itekako oduži za to

Prva šetnja u azilu
U novom dvorištu
U novom dvorištu 2
Faca
Igranje
Ozbiljan pas
I mali video iz šetnje
__________________
brodjo je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2013., 22:56   #2000
elzel
Premium
Moj komp
 
elzel's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: Zlatar Bistrica
Postovi: 758
@Valley7
Ako baš ništa neće pomoći, i ako se pesekica ne oporavi, idi dr. Lukmanu u VŽ. On mi je spasio mačka, dok su svi drugi nešto pretpostavljali i nagađali i krivo ga liječili. Lukman je iskusan, ima sve od opreme, a najbitnije znanje.
Napominjem da je skup, ali ja bih platio i troduplo toliko za svoju životinju.
Pogledaj na netu, ima web stranicu...

@brodjo
Mislim da ljepšeg psa nisam vidio!
elzel je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2013., 23:50   #2001
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,064
@Valley7
Zainteresirana je za travu jer psi, instiktivno, znaju da je trava lijek za probavu i još koješta. Žao mi je tvoje kujice, a i vas. Moj je pekinezer uginuo zbog probavnih smetnji i ne želim da se to i vama dogodi.
Poslušaj elzela i odi kod tog veterinara. Nema tih novaca koji mogu zamijeniti ljubimca, koji je ponekad kao posebna osoba, to jest, član obitelji.
Nadam se da će se sve riješiti dobro.

@brodjo
Tog šupka treba kastrirati. Jeb**e, pa kako može, mirne duše (ako ju ima), ostaviti pse u kontenjeru. Gade mi se takvi ljudi.
Kaže se: "ni mrava ne bi zgazio". Ja gazim mrave, ali ne mogu se zamisliti da napravim nešto takvo svjesnom biću. Kako kaže Caesar, prvo je biće, pa životinja, pas, ljubimac i na kraju član obitelji. Taj, koji ih je ostavio, otpisao je pse po svim stavkama.
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2013., 00:24   #2002
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
@brodjo... predivan pesek, nejednom sam rekao takvi iz azila će život dati za tebe ako treba. strašno zahvalne životinje, kao da su svjesni situacije koja je oko njih.

@valley... žderanje trave definitivno upućuju na auto-želju za oporavak probavnog trakta, ajde pošalji mi mob na pm pa te spojim sa čovjekom sa vet. faksa... ti pričaš tamo o hitnoj preko puta jel?
syss je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2013., 16:08   #2003
Valley7
Banned
 
Datum registracije: Apr 2012
Lokacija: qsd
Postovi: 567
Citiraj:
Autor elzel Pregled postova
@Valley7
Ako baš ništa neće pomoći, i ako se pesekica ne oporavi, idi dr. Lukmanu u VŽ. On mi je spasio mačka, dok su svi drugi nešto pretpostavljali i nagađali i krivo ga liječili. Lukman je iskusan, ima sve od opreme, a najbitnije znanje.
Napominjem da je skup, ali ja bih platio i troduplo toliko za svoju životinju.
Pogledaj na netu, ima web stranicu...
Joj, nemamo mi prijevoz, a niti novce da idemo negdje izvan Zagreba. Ustvari je i ovdje vječni problem sa prijevozom jer auto nemamo, pa tako stalno moramo okolo nekoga moljakati ili plaćati skupe taksije. Cijela ta mučna epizoda natjerala nas je u još veće dužničko ropstvo jer veterinarski troškovi samo rastu i rastu.

Danas smo otišli tamo gdje je dr. Pezo da potražimo i drugo mišljenje. Ako to ne pomogne, onda ništa neće. I čini se da pasonja, na žalost, ima prilično misterioznu bolest. Napravili su kompletnu krvnu sliku, urin, ultrazvuk i rendgen. Otkriveno je da su leukociti u međuvremenu dramatično skočili i da je temperatura također porasla. Dakle, nekakva zabrinjavajuća upala definitivno jest, ali točnog odgovora na pitanje "kako i zašto" jednostavno nema. Dobra je stvar što su isključili boleštinu koju prenose krpelji, virusne uzroke, te probleme sa jetrom, maternicom i ostalim, ali pronašli su neki vrlo blagi poremećaj na gušterači. Opisali su ga kao neznatnog (sad upravo čitam na internetu o psećem pankreatitisu i simptomi su vrlo slični našima). Naravno, tamo smo opet dobili infuziju u koju su stavili i neke vitamine.

Što se tiče terapije, za sada su prilagodili onaj dio sa antibioticima jer je očito da ono što su nam davali u Heinzelovoj uopće nije djelovalo. Da smo i dalje tamo nastavili ići onda bi ovi pasonju nastavili pumpati sa nedjelotvornom terapijom dok bi stanje bilo sve lošije, a nama bi pričali basne.
Valley7 je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2013., 18:44   #2004
TheEmpress
Premium
Moj komp
 
TheEmpress's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 24
Citiraj:
Autor brodjo Pregled postova
Evo da predstavim i ja moju Kali Kad je bila beba još vlasnik ju bacio u kontejner jer ju nije uspio udomit sa 2 seke i bratom, dvoje ih uginulo, al ona prezivjela sa sekom i odveli ih u azil. Ja ju vidio kod njih i jednostavno sam morao otići po nju.
Sad je već malo više od mjesec dana kod mene, trenutno je 6 mjeseci stara, razvija se odlično, jede sve što joj daš i ne staje dok zdjelica nije prazna. Voli kopat, zalajala je jednom do sad samo na novu igračku, ostalo vrijeme zavija kao vuk, valjda je pokupila nešto od malamuta, moja pretpostavka. U svakom slučaju, moja preporuka svakome za uzeti psa iz azila, oslobodite mjesto za jednog novog da oni mogu spasit, a ovaj što ste ga uzeli se itekako oduži za to

Prva šetnja u azilu
U novom dvorištu
U novom dvorištu 2
Faca
Igranje
Ozbiljan pas
Prekrasna je.
__________________
“I think we can put our differences behind us. For science. You monster.”
TheEmpress je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2013., 15:37   #2005
Valley7
Banned
 
Datum registracije: Apr 2012
Lokacija: qsd
Postovi: 567
Tu je moje malo siroče..

Srećom, čini se da nova terapija djeluje. Danas je puno bolje.

pasonja
Valley7 je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2013., 16:08   #2006
elzel
Premium
Moj komp
 
elzel's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: Zlatar Bistrica
Postovi: 758
Jako mi je drago da je bolje, preslatka je !
elzel je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2013., 00:40   #2007
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
Citiraj:
Autor Valley7 Pregled postova
Tu je moje malo siroče..

Srećom, čini se da nova terapija djeluje. Danas je puno bolje.

htio sam samo pitati jeste lli bili na RTG abdomena?
Nisam neki strucnjak la nisam ziher da se na UZV mogu vidjeti strana tijela i slicno..mozda je nesto pojela..
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2013., 11:20   #2008
Valley7
Banned
 
Datum registracije: Apr 2012
Lokacija: qsd
Postovi: 567
Napravili smo rtg, to je iskljuceno.

Po svemu sto je ustanovljeno najvjerojatnije se radi o blagoj upali gusterace. Nadam se da je tako, jer bi u tezim slucajevima steta mogla biti permanentna, ako ne i fatalna. Iako me vise nista ne bi iznenadilo jer uopce ne vjerujem ljudima ,a doktorima jos manje. Temperatura se normalizirala. Pasonja jede dosta sporadicno i vrlo malo, ali vjerujem da sve ide prema boljemu (necu nista previse hvaliti da ne ureknem cijelu stvar).

A ovo sa prijevozom je uzas, svaki dan taksistima damo bubreg i pol. :-(
Valley7 je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2013., 12:47   #2009
Mihael
Premium
Moj komp
 
Mihael's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Home
Postovi: 2,186
RIP

Jučer mi je netko otrovao cicija. Danas smo ga našli u dvoru. Cijeli zapovraćan i usran. Sreća moja što ne znam tko je.

RIP

Citiraj:
Autor Mihael Pregled postova
Evo mog cicija

Malo se pomazim
Pohrani.com

I dalje na položaj
Pohrani.com
Mihael je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2013., 12:49   #2010
Valley7
Banned
 
Datum registracije: Apr 2012
Lokacija: qsd
Postovi: 567
Citiraj:
Autor Mihael Pregled postova
Jučer mi je netko otrovao cicija. Danas smo ga našli u dvoru. Cijeli zapovraćan i usran. Sreća moja što ne znam tko je.

RIP
Nah, ne postoji niža vrsta od ljudske. Uvijek me izdeprimiraju ovakve vijesti.
Valley7 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na