Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.02.2014., 13:32   #1921
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Još jedan osvrt na STALKERA. Kome se ne sviđa neka ga brzo zaboravi. STALKER odlazi sve više u neke čudne vode. STALKER je storija o ljudima u području zvanom Zona, opustešonom od zračenja, o ljudima koji su tu došli da bi se obogatili nalaženjem raznih artefakta, trgovaca koji bi htjeli masno zaraditi na stvarima kojih nema u Zoni, a potrebne su za preživljavanje. Naravno, zbog svega toga dolazi zbog zavisti (normalno za ljudski rod) do krađa, ubojstava, smicalica, udruživanja u veće ili manje frakcije, pa što bude neka bude. Mutanti su nus pojava zračenja i ostalih negativnih utjecaja (i sporedne uloge). Serijal STALKER je zamišljen i stvoren na toj osnovi. Kao takav stekao je milijune poklonika širom svijeta. Jedan od njih sam i ja. I to od 2006. g. S pojavom COP-a 2009. g. postao sam kronični ovisnik te igre i neka druga igra za mene ne postoji. Dnevno igram najmanje 12 sati. Umirovljenički dani su strahovito dugi, pogotovo ako zbog raznih bolesti se ne može ništa drugo (osim sjedenja kod kompa i igranja) raditi. Naravno, da bez obzira na kvalitetu igre s vremenom dođe do zasičenja. Ali izlaz je došao u vidu modova. Tijekom svih ovih godina bilo ih je bezbroj, neki više neki manje kvalitetni. Uglavnom, svi oni su išli za tim da se uvedu novi likovi, frakcije, zapleti. Misery je ušao u novu dimenziju. Nakon svih tih godina ostaje osnovni scenarij s minimalnim promjenama, a težište radnje prenaša se na mutante. Vidim to i na forumu. Sad se više ne govori kako upasti u neku frakciju, kako zaribati nekoga i sl., nego koliko je nekoga napalo himera, krvopija, giganta i dr. Prema svemu što vidim u nekom slijedećem modu mutanti preuzimaju glavnu ulogu, a ljudi su nus pojava, koji im služe za preživljavanje. Sve to me podsjeća na jeda stari film. 'Planeta majmuna'. Pošto (barem se tako kaže) nada umire zadnja, nadam se i ja da će izaći mod, koji će se vratiti na izvorne vrijednosti STALKERA. U međuvremenu, u oćekivanju izlaska sunca, vraćam se na modove (makar znaju i zaštucati) koji nisu daleko pobjegli od zamisli tvorca serijala. Ovo je samo moj osvrt, nikako namjera da se nekoga podcjeni. P.S. Jednom sam na forum stavio stalkerski vic. Djed priča unuci kako je jednom ubio 10 mutanata. Unuka mu veli da je prošlu godinu rekao da ih je bilo 5, a on njoj odgovori da tada bila premlada da čuje strašnu istinu. Tako i sad sve više i više mutanata.
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2014., 14:41   #1922
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Uvijek se možeš prikloniti nekoj od frakcija ja sam za sada više priklonjen djuty-ima jbg. ipak s obzirom na viđeno trebat će mi Skitnica za pripyat ako do njega ikad dođem jbg. još nisam ošo do tvornice i sve gledam neke druge misije odraditi i odgađam neizbježno ali već mi dosta stresova te se u mene već uvuko neki strah od silnih iznenađenja i raznih spodoba, pa ako se nejavim 2-3 dana na temu možda sam završio na psihi ili me ošinuo hertz
Obavljao sam misiju za znanstvenike s onim postavljanjem detektora u anomalijama dođem do jedne i vidim 3-icu u odijelima i crvene se pogledam ono znanstvenici Freedom a iznad glave ? kako i zašto jbg.
uglavnom mod me još uvijek iznenadi ponekim promijenama kojih ni u jednom modu nije bilo
ECHO je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.02.2014., 10:13   #1923
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Bogme obavio misiju s helićima kompletnu i uz manje probleme ušao u tvornicu konaćno nije ni upola strašno i sve isto kao na snimci na you-tube jbg. neznam što se dešavaali kod same instalacije 2.1bete bez updejta od cca 400MB igranje je strava pogotovo u tvornici pa pretpostavljam da je to sve ostalo isto kao iz 2.0 moda kojeg nisam odigro ali po netu kruže razne priće da je skoro nemoguće igrati koliko je zakomplicirana tako da obavezno nadograditi betu zadnjim patchem te se Stalker zajednica bunila radi težine pa se iak ublažilo glede beštija i inih komplikacija
Izgleda da ću ipak stići u Pripyat
Onu igru kao Reacon i bez patcha ću probati odigrati i ipak ući u tvornicu ali kad skupim snage i budem pod dojmom
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2014., 16:19   #1924
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,021
Par pitanja,ECHO ja imam 2.1 betu,jel to nekakav novi patch sta je dosao ?
Sto smanjili su health mutanata,malo olaksali igru ?
Meni su preko fejsbuka rekli da su anomalije skoro ucinili nemogucim za vidjeti i da su otezali igru

Drugo,kako prijeci ono minsko polje do helica ? U vanilla igri prati nekakve tragove,meni nema toga,gledao sam walkthrough u Misery 2 i on baca sarafe i tako prati,i ja isto tako i ne cuje se klik od bombe,ali naletim sa strane ...

Trece,kako se prikloniti frakciji ? Tocno Dutyju ili Freedomu ?
Pobio sam placenike kod bunkera i dobio quest da nadjem adekvatnu zamjenu i predlozio Freedomovce i jel moram jos nesta uciniti ?
I dali dok sam neutral ako pobijem tipa par Dutyjevaca ili Freedomavaca,hoce li mi hejtati kasnije i pucati na mene ili nece ni znati ?

blava je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2014., 16:26   #1925
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Imaš ovo:

1.http://www.moddb.com/mods/stalker-mi...light-quickfix

2.http://www.moddb.com/mods/stalker-mi...1-upgrade-beta

Znaći ja sam prvo skinuo samo ovo prvo i tako igrao sa Reacon opcijom i u tvornici je pakao nad paklom
A kad instaliraš i upgrade 2.1betu upgrade s tim dodatkom od cca 400MB onda je to puno lakše proći.

Kroz minsko polje je najlakše proći skroz uz žicu pored onog stupa od struje uvijek tako idem i nema problema
Ja sam našao zamijenu i uzeo Duty da ih ćuva jel sam dao PDA od Morgana njima i onda mogao odraditi misiju s Monolitima(skitnica) kojeg onda angažiraš kad ideš u pripyat pa imaš 1 borca više uz pilota i Vana
Pa odeš ili Duty-ima ili Fredoom-ovcima i kažeš da si spreman prikljućiti im se.Naravno onda navlaćiš bijes jednih i nisi dobro došao kad si van baze
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2014., 16:48   #1926
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,021
Evo bas skidam,mislim da sam stavio,ali nisam siguran,nema problema za saveove,nece se corruptati ili slicno kad stavim taj patch/update ?
I da li da pokrecem tj.instaliram preko prilozenog installera ili samo copy/paste ?

Nemam te opcije da se pridruzim,ne znam kako,mogu ih jedino ispitivati one gluposti,nista vidjeti cemo kasnije,ali naginjem Freedomovcima,Duty su mi previse vojnicki nastrojeni,ovi deru gandzu,najjace mi bilo kad onaj prica kako znati da su negdje prosli Freedomovci,veli ostaju filteri od pljuge

Eh,jbg ja sam taj PDA prodao,nisam znao da moze ici,nego daj ti meni koji savjet prije nego sto odem na tvornicu,onaj kontroler me zeza i 4 bloodsuckera,hoce li one psy block tablete pomoci da me ne ubije ?

Sto imas od opreme,ja upgradeao do prvog levela Berill odijelo i Sphere 12 kacigu sa najnovijim night visionom,narucio sam od Nimble ono odijelo kad to ono iz Clear Skyja odijelo,isplati li se uzeti i upgradeati ili bolje zadrzati Berill i kad nadjem alate do kraja nadograditi ?

Zadnje izmijenjeno od: blava. 19.02.2014. u 16:57.
blava je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2014., 17:28   #1927
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Nekupuj od tog seronje jer ćeš masno platiti to odijelo CS-3 a nije puno bolje od Beril-a samo ostaneš be keša
Skupljaj trebat će ti za SEVU to je isplativa kupnja i be njega nemoš u Pripyat.
Ako odradiš koju misiju za neku frakciju onda imaš opciju pridruženja barem mislim.
Samo gamedatu c/p u glavni mod i s time je lakše igrati, jbg. neznam nisam stigao u tvornicu jer me strah i nisam daleko stigo samo pobio burere koji su me dočekali i umro nekoliko puta pa sad frka
Neznam hoće li se što promijeniti ako sad iz igre nadogradiš pa sigurnije spremi ovo gdje si stao pa probaj.
Znaći kao Asaulter i s updejtom moda sam ušao u tvornicu i obavio misiju.
A kao Reacon bez tog updejta samo sam stigo do ulaznih vrata i krepucnio pa skupljam snagu, ali prvo ću odraditi s Asaulter opcijom jer tu ide OK
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2014., 20:42   #1928
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,021
Thx ECHO,evo stavio sam i jos gore mi sada,e bas ti hvala,sala mala

Ovako,izbrojao sam 5 bloodsuckera koje ne znam kako da ubijem kad ne stignem na poviseno mjesto i jos uz to 5-6 zombija sa automatskim puskama
Dobro jesu li ovi normalni iz Miseryja,do sad nisam posegnuo za cheateavima,sad hocu jer je ovo nemoguce proci,ne stignem se popeti na kamion,jos me onaj d*kazdija sa svojim psy smicalicama makne prije nego sto stignem do kamiona
Uzeo sam psy block tablete i nema efekta

Dajte savjete,hocu one alate i hocu se rijesiti toga da se maknem za stalno iz Zatona
blava je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2014., 22:54   #1929
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
samo polako pa sigurno

Nisam se ja sjetio trćati na kamion jbg. kad ima i kontroler u blizini ja probo uletiti unutra u zgradu i stigo do podruma samo kad su mi se krvi napili
Tablete su preslabe trebaš uzeti "mašu-đoks" ali nestigneš skoro ni prdnuti samo u fenjer jbg. koliko gamadi ima pa se nestignem ni snaći koju tipku stisnuti ma koma, neznam da bi i exo odielo pomoglo jer previše te toga snađe odjedared.
Ja se spremam u Pripyat ali me hebe ona misija s 3 vels detektora 2 imam ali treći nenađem jbg. nemam pojma kako do njega doći, jedino usnajpati onog vođu grupe kod bunkera znanstvenika on ga sigurno ima.Probao i to ali onda su Stalkeri protiv tebe jbg. i nema u bazu.

Zadnje izmijenjeno od: ECHO. 19.02.2014. u 23:30.
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2014., 23:06   #1930
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,021
Evo,evo,evo gotooovoooo,patnja zavrsena
Rezime : 3 mrtva kontrolera,5 mrtvih bloodsuckera,2 poltergeista i 5-6 onih naoruzanih zombija
ja se sam sebi divim kako sam presao,nije mi jasno,ja se lijepo ponadao gotovo kad sam zavrsio sa poltergeistima,kad ono 3 kontrolera,strasno,dobro njih je najlakse ubiti kad popusis gandzu

skupio alate,ode u Yanov nitrou dati da malo nadogradim sta se vec moze sa time,nego zanima me sta je ispod tamo,jel to neki lab ili ?
idem popraviti armour,restockati se i tamo ako ima neceg zanimljivog

negdje 10 puta sam poginuo dok situaciju nisam izvidio,popio psy block tablete ( duze trajanje naspram trave,jaci ucinak ( 50 mt vs 65 mt ) i nema gladi ),popio radioprotectant tablete,pojeo i na kamion i samo rokaj,poskidao prvo bloodsuckere jer nema teorije drugacije ih pobiti,pa onda naoruzane zombije pa onda jednog poltergeista,drugog pa lootao tijela i taman se ponadao idem u Yanov ono baćani kontroleri došli

ako me ovaj mod nije ubio u pojam,nazivcirao,a istodobno steknes takav osjecaj zadovoljstva kad rijesis,nema drugog

Nikad prezaljeni STALKER 2

http://stalker-2.org/screenshots-sta...stalker-2.html

Exoskeleton izgleda premocno.

I Jupiter tvornica,nedavno fotografije,tvornica obavijena tajnama

http://englishrussia.com/2014/02/19/...ry-of-pripyat/

Zadnje izmijenjeno od: blava. 20.02.2014. u 12:34.
blava je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.02.2014., 20:46   #1931
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Jesi možda riješio onu misiju s detektorima nemogu naći 3 vels detektor da mogu dobiti Svarog jbg.
Išao ponovo u tvornicu i opet me dočekalo iznenađenje 2 himere i 2 kontrolera i onih pasa jedno 4-5kom te one hodajuće spodobe s dugačkim rukama njih 5 bogme izgleda da se uvijek spawnaju u tvornici a bilo i 30 kom zombija opet bilo muka, a moro sam potražiti u tamo negdje ali nisam našao.
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2014., 21:44   #1932
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,021
Citiraj:
Autor ECHO Pregled postova
Jesi možda riješio onu misiju s detektorima nemogu naći 3 vels detektor da mogu dobiti Svarog jbg.
Išao ponovo u tvornicu i opet me dočekalo iznenađenje 2 himere i 2 kontrolera i onih pasa jedno 4-5kom te one hodajuće spodobe s dugačkim rukama njih 5 bogme izgleda da se uvijek spawnaju u tvornici a bilo i 30 kom zombija opet bilo muka, a moro sam potražiti u tamo negdje ali nisam našao.
Jedan dobijes rjesavajuci misiju Missing Stalkers koju ja ne mogu eto obaviti,cekam odgovor.
Drugi sam mislim nasao kod zombified stalkers kod mlina,obicno oni koji nose ExoSkeleton.
Treci sam dobio rjesavajuci neku misiju uff ne sjecam se vise,cak bi rekao da Owl jedan ima povremeno na prodaju,cak se sjecam mozda sam lootao Dutyevce.

Sad sam citao na Misery modbb forumima,to je normalno za Stingray 2 crash,totalno nasumicno se spawnaju cudovista,nekada dobijes kontrolere,nekada pseudogiantove,nekada par chimera koje su totalno random.
Ja hocu taj Svarog detector da mogu blizu ventilacijskog kompleksa spawnati onu Space anomaliju da dobijem quest.

Kakogod,pojavio se kod doktora u Yanovu Bulat armoured suti,premocno izgleda,cak sam na trenutak pomislio da je to Exoskeleton,90000 RU,krecemo lagano skupljati.
Ja ne znam jel mi mislimo na istu tvornicu,ja mislim na tvornicu u Zatonu di je srusen helic,a ti vjerojatno mislis na Jupiter ?

Kakogod,i mene zanima treci detektor i sad kopam po forumima da nadjem spawn komandu.
Dobio sam Wind of Freedom odijelo tako da sam Flinta odao komandantu Freedoma i dobio priznanje nekakvo,lijep osjecaj
blava je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2014., 00:45   #1933
klokan057
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: H
Postovi: 58
klokan057 je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2014., 17:10   #1934
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 766
često pratim tu stranicu eng-rusia ima zakon slika
čitajući vas nisam mogao odoljet pa skidam misery da ga isprobam sada nakon patcha.
uglavnom treba skinut beta 2.1 + ovaj zadnji patch jel tako?
koliko vidim čeka me dosta bugova i gličeva i zadataka koje nemogu započet
/završiti.... klasika
respect svima
stalk on guys
kasper_sky je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2014., 17:17   #1935
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,021
Citiraj:
Autor kasper_sky Pregled postova
često pratim tu stranicu eng-rusia ima zakon slika
čitajući vas nisam mogao odoljet pa skidam misery da ga isprobam sada nakon patcha.
uglavnom treba skinut beta 2.1 + ovaj zadnji patch jel tako?
koliko vidim čeka me dosta bugova i gličeva i zadataka koje nemogu započet
/završiti.... klasika
respect svima
stalk on guys
Ma nije tako strasno,nema puno bugova,mene je zadesio ovaj zato sto sam preskakao neke dijelove questa i zato je tako ispao,sad cu skinuti spawn mod i rijeseno.
Da skines Misery 2.1 + patch od 300-400 mb i igras
blava je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2014., 21:08   #1936
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 766
ok
skidam patch mod skinuo
kasper_sky je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2014., 23:51   #1937
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Samo udri i bez panike mod i nije toliko loš i ima zanimljivih stvari i opcija ali i dosta muke pa se potrudi i naoštri živčeke....
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2014., 06:18   #1938
species
Registered User
Moj komp
 
species's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: varazdin
Postovi: 77
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Ma nije tako strasno,nema puno bugova,mene je zadesio ovaj zato sto sam preskakao neke dijelove questa i zato je tako ispao,sad cu skinuti spawn mod i rijeseno.
Da skines Misery 2.1 + patch od 300-400 mb i igras
spawn mod na to sve !? rikavam . zar i toga sad ima !? nisu normalni .
species je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2014., 10:29   #1939
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Postoji razlika u igranju samo sa Misery 2.1 betom i kad se instalira još i taj patch cca 400MB isprobao u oba slućaja i nakon kompletne instalacije neke su stvari bolje riješene i igra je malo fluidnija, a problemi sa tvornicom su riješeni gdje je bilo velike frke riješiti svu onu gamad pa je sad nema toliko, ali uvijek se respawnaju na tom mjestu jbg. ono je bilo frustrirajuće i vrlo brzo završiš na psihi
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2014., 10:38   #1940
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 766
igrao sam nešto sitno. prvo lol za hrpu sitnih itema. npr cigarete i razni alati i dijelovi to me jako razveselilo. zvukovi i slič.
malo nub pitanje ali jer moram skinut neku zakrpu ili kaj-stisnem tipku za "light" pa samo blicne a za svijetlo baš moram izvadit bateriju/flashlight.
i kaj je ovaj u skadovsku lud pa preskup je!? uzeo sam assoult klasu jel to ok?
kasper_sky je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2014., 10:47   #1941
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
To su ta mala/velika iznenađenja glede raznih itema, a ima ih još hrpetina jer ovo što dobiješ na poćetku je sitnica
Assault je OK glede izbora, a glede lampe možeš ju odvući kao item u onu poziciju gdje obićno stoji skener ili se pali na stisak L, ali pazi baterije cure kao lude i kupuju se pa racionalno.....
Skupljaj iteme i pokupi sve što god možeš glede prodaje jer je sve skupo i trebat će ti puno "keša" ako se želiš podebljati opremom
Osim osnovnog moda 2.1bete i tog patcha cca 400mb nisam skidao ništa drugo.
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2014., 10:52   #1942
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 766
malo sam čitao postove. pa šta nije bilo prije da kad hoćeš stistnut headlamp da neće i onda patchiraš i onda head lamp radi. ili su je totalno izbacili i sada samo ovaj flash light radi
kasper_sky je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2014., 11:40   #1943
max111
Premium
Moj komp
 
max111's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 542
blava u Zatonu nemaš nikakvu tvornicu nego je to distribucija za električnu energiju sa puno dalekovoda i trafostanica i tamo je srušen jedan helić. Jupiter je tvornica na mapi oko stanice Janov i tamo je pao kroz krov zgrade još jedan helić.
__________________

CPU Intel i7 6700K
MBO ASRock Z270 Extreme4
RAM Kingston HyperX (2x8GB)
VGA MSI GTX970 4G TF5
HDD (1TB Samsung F3, Samsung 960 EVO, WD Caviar Green 3TB)
PSU Corsair AX750W
Windows 10 x64
max111 je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2014., 11:45   #1944
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,021
Citiraj:
Autor kasper_sky Pregled postova
malo sam čitao postove. pa šta nije bilo prije da kad hoćeš stistnut headlamp da neće i onda patchiraš i onda head lamp radi. ili su je totalno izbacili i sada samo ovaj flash light radi
tipka O ti aktivira rucnu svjetiljku koja ne treba vanjski izvor energije odnosno UPD i ne moras brinuti za baterije dok L tipka ti aktivira tek kad kupis headlamp i za nju treba UPD i trebas paziti na baterije.
Također kad nestane energije gasi ti se i PDA tako da pazi,u *ovnima ces biti ako ne pazis kao ja,jedva se izvukao sa 100 kg loota

Citiraj:
Autor max111 Pregled postova
blava u Zatonu nemaš nikakvu tvornicu nego je to distribucija za električnu energiju sa puno dalekovoda i trafostanica i tamo je srušen jedan helić. Jupiter je tvornica na mapi oko stanice Janov i tamo je pao kroz krov zgrade još jedan helić.
Ja sam podrazumijevao da je to tvornica,eto hvala sto si razjasnio,nego sto je ispod te elektrane ?
Vidim neki labosi,nisam nikad COP presao dalje od Zatona do sada tako da ne znam ...

Rijesio sam Missing Stalker quest,spawnao PDA i dobio nagradu.

Koja je zabava sa tim spawn modom,morao sam,bilo jace od mene,spawnao 5 chimera,10-tak bloodsuckera,onih macaka i svih cudovista te 10-tak bandita,dutyevaca i freedomavaca koji je to kaos bio
blava je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2014., 11:56   #1945
max111
Premium
Moj komp
 
max111's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 542
Ispod te elektrane je radionica gdje su ispitivali gaus pušku ili kako se zove u ovoj igri na engleski item 21 čini mi se. Cardan je bio dio toga tima i od njega dobiješ keycard da uđeš tamo. Odigrao sam ja COP puno puta do kraja, prvi puta još davne 2009. kada je izašao.
__________________

CPU Intel i7 6700K
MBO ASRock Z270 Extreme4
RAM Kingston HyperX (2x8GB)
VGA MSI GTX970 4G TF5
HDD (1TB Samsung F3, Samsung 960 EVO, WD Caviar Green 3TB)
PSU Corsair AX750W
Windows 10 x64
max111 je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2014., 12:31   #1946
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 766
hvala malo sam nub/nov u mizeriji
kasper_sky je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2014., 13:00   #1947
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
U Zatonu je sve OK i nije ga problem prijeći kao i misije/questove riješiti već problemi nastaju u Jupiteru i tamo je tvornica u kojoj je srušen helić a unutra toliko gamadi da je to strašno i najmanji problem su zombiji kojih ima poprilićno.....
Ja se bolje snalazim sa nazivima Skadovsk(mapa) i Janov station ovako se ponekad pogubim gdje je Jupiter a gdje Zaton
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2014., 09:11   #1948
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 766
zbriso mod.
trza cuka ruši se i neće se loadoat.
malo što sam uspio odigrat je ok ali enigne se ruši.
čak sam ga malo pomješao sa bakica modom i bila nešto bolja grafika i fps!?
ali ima neki problem koji neznam riješit....
kasper_sky je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2014., 11:13   #1949
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Pa i meni se zna rušiti ponekad ali ja to pripisujem čaćkanju po cfg. datoteci a i sam sam nešto umetnuo od kolege glede navigacije(HUD) u lijevom čošku volim znati kud idem jbg. tako da s obzirom na sve spomenuto nije ni ćudo što se sruši, a i sam tvorac moda je naveo da bilo kakve modifikacije mogu biti problem.
Ja uporno igram i upravo sam stigao u Pripyat i nema nikakvih iznenađenja u tunelu pa sam happy
Napokon našao i 3 vels detektor i idem odraditi i tu misiju, pa onda kod kardana po karticu za lab.....
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2014., 12:05   #1950
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,021
Ne znam zašto,ali na početku igre se rusi dosta češće nego kasnije.
Normalno je da se rusi ipak je to teška modifikacija igre,ogromne teksture,vegetacija i efekti i nove stvari tako da ništa čudno,a i engine je dosta osjetljiv čak i u vanilla igra,ništa me ne cudi.

Pišem preko moba,na kompu imam link od gameplay tweaksa,možda da si prije brisanja isprobao koji,vjerojatno bi smanjilo učestalost rušenja.

@ECHO di si treći našao?

Nevezano za Prypiat,vidim ECHO ti si probao puno modova,ima li koji da donosi nove lokacije,questove,npc i mutante sa koliko toliko dobrom grafikom i ispoliranoscu?
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na